דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים
משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים
חיים נוי 26/07/19 |  צפיות: 300

משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים

סיאול, קוריאה הדרומית, 26 ביולי 2019, (BUSINESS WIRE) :

22 נציגים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרו באוניברסיטת קונקוק בדרום קוריאה ב-17 ביולי ודנו בשיתוף פעולה במחקר וחילופים אקדמיים בין אוניברסיטאות בישראל ואוניברסיטת קונקוק.

בראש המשלחת מישראל עמדו 22 נציגים  ממוסדות להשכלה גבוהה ביניהם יפה זילברשץ, יו"ר הוועדה לתכנון ותקצוב של המועצה להשכלה גבוהה, רון רובין, נשיא אוניברסיטת חיפה, נילי כהן, נשיאת האקדמיה הלאומית למדעים של ישראל, מנחם בן-ששון, נגיד האוניברסיטה העברית בירושלים, יואב הניס, סגן נשיא למחקר ופיתוח של אוניברסיטת תל אביב ואמה אפטרמן, מנהלת מדיניות ושיתוף פעולה בינ"ל של המועצה להשכלה גבוהה בישראל. המשלחת ביקרה ברפובליקה של קוריאה עם הנשיא של ישראל בביקור הרשמי בקוריאה ב-14-18 ביולי, וכל הנציגים ביקרו באוניברסיטת קונקוק ב-17 ביולי.

המשלחת הישראלית ואוניברסיטת קונקוק קיימו סדנת חילופים אקדמיים בחדר הישיבות של אוניברסיטת קונקוק. בסדנה השתתפו נשיא אוניברסיטת קונקוק סגי מין, חברים בוועדה לעניינים אקדמיים וחוקרים ממרכזי המחקר של אוניברסיטת קונקוק וחיפשו בה דרכים לשיתוף פעולה הדדי.

במיוחד בסדנה, פרופסור דונג-יון קים, סגן הנשיא לעניינים בינ"ל, הציג את אוניברסיטת קונקוק ואת המצב הנוכחי של החילופים בין ישראל ואוניברסיטת קונקוק. בנוסף, פרופסורים שאחראים על שמונת תחומי המחקר החשובים באוניברסיטת קונקוק הציגו בפירוט את מצב המחקרים שלהם ותוכנית לשיתוף פעולה.

בסדנה הוצגו גם שמונה פרויקטי מחקר בתחומי צמיחה עתידיים על ידי מרכז אוליב של א"ק (המנהל יונג ביום צ'ו, סגן נשיא ביצועי לענייני ציבור), מרכז המחקר של מחשוב ענן בבינה מלאכותית (המנהל דו-היון קים), אקדמיית א"ק למדעי הניעות (מנהל אין סיופ שין), בית הספר למוסמכים ללימודי נדלן (המנהל סונגסו קו), המחלקה לתאי גזע וביו טכנולוגיה מחדשת (פרופסור ג'ין הוי קים), Brain Korea 21+ (המנהל ביי הו פרק), המחקר הכימי אוניברסיטת קונקוק-SK (המנהל ג'ונג קול לי), מרכז המו"פ לטכנולוגיות דלק ירוקות (המנהל ג'ו צ'ון קים).

לאחר מכן, חברי המשלחת מישראל עברו לבית החרושת החכם ולמרכז הציוד הטכנולוגי המשותף של אוניברסיטת קונקוק וקיבלו הסבר מהחוקרים בהביטם על ציוד כמו מציאות מדומה ואתרים לייצור רחפנים מתקדמים.

מאידך גיסא, הנשיא סנגי מין חתם על הסכם לשיתוף פעולה הדדי עם אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת בן גוריון באירוע "הפורום הבינ"ל של נשיאי אוניברסיטאות קוריאה- ישראל" שנערך במלון גרנד היאט סאול.

הביקור של המשלחת הישראלית ממוסדות להשכלה גבוהה באוניברסיטת קונקוק צפוי למצוא שיתוף פעולה הדדי בתחומי מחקר שונים בין אוניברסיטת קונקוק ואוניברסיטאות בישראל.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52018547/en

אנשי קשר

Konkuk University
Office of Public Relations
Ju Seung Hong, +82-2-450-3131~2
hongbo@konkuk.ac.kr

מקור: Konkuk University

מולטימדיה

תמונה

22 נציגים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרו באוניברסיטת קונקוק בדרום קוריאה ב-17 ביולי ודנו בשיתוף פעולה במחקר וחילופים אקדמיים בין אוניברסיטאות בישראל ואוניברסיטת קונקוק. חברי המשלחת מישראל ביקרו בבית החרושת החכם ולמרכז הציוד הטכנולוגי המשותף של אוניברסיטת קונקוק וקיבלו הסבר מהחוקרים בהביטם על ציוד כמו מציאות מדומה ואתרים לייצור רחפנים מתקדמים. (תמונה: Business Wire)

לוגו

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את ההגעה בלונדון
הצוות של מיילסטון מצטרף ל-Andersen Tax בבריטניה

מכונות הכרייה החזקות של ביטהארפ במבצע 3 פלוס 1
ביטהארפ (www.bitharp.com), חברה מניו זילנד שעוסקת ביצירת מכונות כרייה עתירות ביצועים, הציגה זה עתה מבצע מכירות אטרקטיבי של 3 פלוס 1 על המוצרים שלה שהשיקה לאחרונה Lyre Miner ו-Harp Miner. המבצע הזה יהיה זמין עד 2 באוקטובר ויציע מכונת כרייה אחת ללא עלות לחלוטין לכל מי שיקנה שלוש מכונות.

MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה
MDBriefCase Group Inc. , מובילה גלובלית במוצרי ושירותי למידה מתוקשבת שמטרתה להאיץ קבלת החלטות טובה יותר בשירותי הבריאות, הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יועצים מומחים,

Markray Corporation (RVBR) משלימה את הרכישה של Keshe Foundation Global, Inc. Organization
Markray Corporation (RVBR) השלימה את הרכישה של Keshe Foundation Global, Inc. (KFGL) Organization באמצעות הסכם להחלפת מניות

Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה
Ceravision Limited, הממציאה של גישה מדעית חדשה וייחודית לתאורה לחקלאות, הודיעה היום על התוצאות של ניסויים שנערכו בששת החודשים האחרונים עם קבוצה של עסקי חקלאות מובילים.

אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה
אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB Attorneys ברואנדה. עם התוספת של החברה שמושבה בקיגאלי לאנדרסן גלובל יש נוכחות ב-16 מדינות באפריקה.

אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על שר הטבעות תצולם בניו זילנד
(NASDAQ: AMZN) אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על ספרי הפטנזיה האיקוניים של ג'.ר.ר. טולקין שר הטבעות תצולם בניו זילנד. קדם ההפקה התחילה, והסדרה תתחיל באוקלנד בחודשים הקרובים.

זינגה משיקה משחק הרפתקאות עם חידות חדש מרתק בשם Merge Magic!
כהמשך ללהיט הגדול Merge Dragons!, !Merge Magic מאפשר לשחקנים לקסום יצורים מיתיים חדשים

Mary Kay חושפת ממצאים פורצי דרך על נוגדי כבידה במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי
Mary Kay Inc., מובילה בחידושים בטיפוח העור, ממשיכה במחויבות בת עשרות השנים שלה למדע העור על ידי שיתוף המחקר האחרון שלה שמתמקד בגורמים ובמנגנונים היסודיים של עור רפוי במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי (ESDR) שמתקיים ב-18-21 בספטמבר בבורדו, צרפת

InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית
18/09/19 | בריאות
Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners, LP ("InnovaHealth") הודיעו במשותף היום יחד עם Medevice Partners ש-InnovaHealth ביצעה השקעת הון צמיחה בקואליס ורכשה החזקת רוב בחברה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI