דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים
משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים
חיים נוי 26/07/19 |  צפיות: 582

משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים

סיאול, קוריאה הדרומית, 26 ביולי 2019, (BUSINESS WIRE) :

22 נציגים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרו באוניברסיטת קונקוק בדרום קוריאה ב-17 ביולי ודנו בשיתוף פעולה במחקר וחילופים אקדמיים בין אוניברסיטאות בישראל ואוניברסיטת קונקוק.

בראש המשלחת מישראל עמדו 22 נציגים  ממוסדות להשכלה גבוהה ביניהם יפה זילברשץ, יו"ר הוועדה לתכנון ותקצוב של המועצה להשכלה גבוהה, רון רובין, נשיא אוניברסיטת חיפה, נילי כהן, נשיאת האקדמיה הלאומית למדעים של ישראל, מנחם בן-ששון, נגיד האוניברסיטה העברית בירושלים, יואב הניס, סגן נשיא למחקר ופיתוח של אוניברסיטת תל אביב ואמה אפטרמן, מנהלת מדיניות ושיתוף פעולה בינ"ל של המועצה להשכלה גבוהה בישראל. המשלחת ביקרה ברפובליקה של קוריאה עם הנשיא של ישראל בביקור הרשמי בקוריאה ב-14-18 ביולי, וכל הנציגים ביקרו באוניברסיטת קונקוק ב-17 ביולי.

המשלחת הישראלית ואוניברסיטת קונקוק קיימו סדנת חילופים אקדמיים בחדר הישיבות של אוניברסיטת קונקוק. בסדנה השתתפו נשיא אוניברסיטת קונקוק סגי מין, חברים בוועדה לעניינים אקדמיים וחוקרים ממרכזי המחקר של אוניברסיטת קונקוק וחיפשו בה דרכים לשיתוף פעולה הדדי.

במיוחד בסדנה, פרופסור דונג-יון קים, סגן הנשיא לעניינים בינ"ל, הציג את אוניברסיטת קונקוק ואת המצב הנוכחי של החילופים בין ישראל ואוניברסיטת קונקוק. בנוסף, פרופסורים שאחראים על שמונת תחומי המחקר החשובים באוניברסיטת קונקוק הציגו בפירוט את מצב המחקרים שלהם ותוכנית לשיתוף פעולה.

בסדנה הוצגו גם שמונה פרויקטי מחקר בתחומי צמיחה עתידיים על ידי מרכז אוליב של א"ק (המנהל יונג ביום צ'ו, סגן נשיא ביצועי לענייני ציבור), מרכז המחקר של מחשוב ענן בבינה מלאכותית (המנהל דו-היון קים), אקדמיית א"ק למדעי הניעות (מנהל אין סיופ שין), בית הספר למוסמכים ללימודי נדלן (המנהל סונגסו קו), המחלקה לתאי גזע וביו טכנולוגיה מחדשת (פרופסור ג'ין הוי קים), Brain Korea 21+ (המנהל ביי הו פרק), המחקר הכימי אוניברסיטת קונקוק-SK (המנהל ג'ונג קול לי), מרכז המו"פ לטכנולוגיות דלק ירוקות (המנהל ג'ו צ'ון קים).

לאחר מכן, חברי המשלחת מישראל עברו לבית החרושת החכם ולמרכז הציוד הטכנולוגי המשותף של אוניברסיטת קונקוק וקיבלו הסבר מהחוקרים בהביטם על ציוד כמו מציאות מדומה ואתרים לייצור רחפנים מתקדמים.

מאידך גיסא, הנשיא סנגי מין חתם על הסכם לשיתוף פעולה הדדי עם אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת בן גוריון באירוע "הפורום הבינ"ל של נשיאי אוניברסיטאות קוריאה- ישראל" שנערך במלון גרנד היאט סאול.

הביקור של המשלחת הישראלית ממוסדות להשכלה גבוהה באוניברסיטת קונקוק צפוי למצוא שיתוף פעולה הדדי בתחומי מחקר שונים בין אוניברסיטת קונקוק ואוניברסיטאות בישראל.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52018547/en

אנשי קשר

Konkuk University
Office of Public Relations
Ju Seung Hong, +82-2-450-3131~2
hongbo@konkuk.ac.kr

מקור: Konkuk University

מולטימדיה

תמונה

22 נציגים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרו באוניברסיטת קונקוק בדרום קוריאה ב-17 ביולי ודנו בשיתוף פעולה במחקר וחילופים אקדמיים בין אוניברסיטאות בישראל ואוניברסיטת קונקוק. חברי המשלחת מישראל ביקרו בבית החרושת החכם ולמרכז הציוד הטכנולוגי המשותף של אוניברסיטת קונקוק וקיבלו הסבר מהחוקרים בהביטם על ציוד כמו מציאות מדומה ואתרים לייצור רחפנים מתקדמים. (תמונה: Business Wire)

לוגו

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אלקטרה תשיק את הרכב החשמלי הראשון שלה
הוא יחולל מהפיכה בעסק ויתחרה בכל החברות האחרות אצל הצרכן עם תקציב בתחום הביניים

ביקורת: יהוא – ההצגה שעוררה חשש להתערבות בבחירות 92 עולה בבית צבי – מרגשת, נוקבת, פנינה תיאטרלית
22/02/20 | תיאטרון
יהוא – ההצגה שעלתה ב-1992 חודש לפני הבחירות ועוררה חשד כביקורת על שר הביטחון דאז אריק שרון בדמות יהוא ועל ראש הממשלה שהסתגר בביתו מנחם בגין , זיף במחזה, עולה בבית צבי ברמת גן והיא נוקבת, מושחזת ומהווה פנינה תיאטרלית.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון כלל ארצית של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL
21/02/20 | בריאות
Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מודיעה על קריאה להחזרה מרצון של שתי (2) אצוות של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL, שתיהן בבקבוקים של 237 מ"ל ברמת הצרכנים.

Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים
מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.

Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard
Nuvei, ספקית עולמית של טכנולוגיות תשלום, כרתה הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Max , אחד מהגופים הפיננסיים המובילים בישראל. במסגרת שותפות זו, לקוחות עסקיים של MAX המעוניינים לפתח פעילות עסקית מחוץ לישראל יוכלו לקבל גישה לרשת סליקת התשלומים של Nuvei בצפון אמריקה, באירופה, באמריקה הלטינית ובאזור אסיה - מדינות האוקיינוס השקט.

הזמנה לעיתונות: מנכ"ל ומנהל הכספים של בומברדייה דיברו ב-Barclays Industrial Select Conference ב-19 בפברואר 2020
בומברדייה הודיעה היום שהנשיא והמנהל הכללי שלה, אלאן בלמר, וסגן הנשיא הבכיר ומנהל הכספים הראשי שלה, ג'ון די ברט, דיברו ב-Barclays Industrial Select Conference במיאמי, פלורידה, ביום רביעי 19 בפברואר בשעה 13:50 שעון החוף המזרחי.

נאוטקס הודיעה על השלמת גיוס הון בהיקף של כ- 45 מיליון דולר, סדרה C
נאוטקס (NeoTX Therapeutics) , חברת ביוטכנולוגיה בשלב הקליני המפתחת טכנולוגיה להפעלה סלקטיבית של תאי ה- T (STR) לטיפול בגידולים סרטניים, הודיעה היום כי השלימה גיוס הון, סדרה C, בהיקף של כ-45 מיליון דולר

אנדרסן גלובל נכנסת למרוקו; מרחיבה את הנוכחות בצפון אפריקה
אחרי שהמשיכה להתרחב בדרום, מזרח ומערב אפריקה, אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה בצפון אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת הייעוץ ממרוקו M.A. Global Consulting (MAGC).

קבוצת סיד ו-8topuz מודיעות על שותפות אסטרטגית לפיתוח כלים עכשוויים לניהול סיכונים למסחר באיחוד האמירויות
השותפות מבטיחה את האימוץ המלא של פלטפורמה מנוסה של 8topuz שיתחיל בדובאי, וצפוי להוביל לצמיחה גדולה של 8topuz בכל אזור המזרח התיכון וצפון אפריקה

חברת טומי הילפיגר מציינת סביבת אופנה יותר כלילתית במהדורה השנייה של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר
שני זוכים נבחרו על ידי חבר שופטים של מומחים שכלל את מר טומי הילפיגר, דניאל גריידר, מנכ"ל טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה, ונור טגורי, עיתונאית, פעילה ונואמת
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI