דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קרן ויינברג בוחרת נאמן חדש
קרן ויינברג בוחרת נאמן חדש
חיים נוי 03/08/19 |  צפיות: 217
קרן ויינברג בוחרת נאמן חדש נמרוד גור הוא הנאמן הישראלי הראשון בתולדות הקרן

בולטימור, מרילנד, 1 באוגוסט 2019, (GLOBE NEWSWIRE):

קרן הארי וג'נט ויינברג, אחת מהקרנות הפרטיות הגדולות ביותר בארצות הברית, שמחה להודיע על בחירת הנאמן החדש שלה,  נמרוד גור. מר גור הוא הנאמן הישראלי הראשון בתולדות קרן ויינברג. המינוי שלו אושר פה אחד על ידי חבר הנאמנים ב-29 ביולי 2019. מר גור יתחיל את כהונתו מייד. חבר הנאמנים של הקרן כולל חמישה אנשים מצוינים, שארבעה מהם מונו מאז 2016: השגרירה (בדימוס) פיי הרטוג-לוין שהתחילה את כהונתה במאי 2016, פולה ב. פריטלאו שהתחילה את כהונתה בינואר 2018, גורדון ברלין שהתחיל את כהונתו בינואר 2019 ועכשיו נמרוד גור שזה עתה התחיל את כהונתו. רוברט ט. קלי הבן משמש כיו"ר חבר הנאמנים.

"הבחירה במר גור כנאמן היא שיאו של תהליך שנמשך 13 שנים של העברת מבנה המימשל של הקרן למבנה שמנוהל על ידי נאמנים בלתי תלויים", אמר רוברט ט. קלי הבן, יו"ר חבר הנאמנים של קרן ויינברג. "המינוי של מר גור לא רק משלים את הרכב חבר הנאמנים מבחינת גיוון ג"ג, הוא גם מאשר את המחויבות ארוכת הטווח של הקרן לישראל".

הקרן תחלק מענקים בסכום של 125 מיליון דולר ב-2019, כולל 12 מיליון דולר בישראל, שממוקדים בשלוש עדיפויות: לאפשר לקשישים להזדקן בקהילות שלהם עם עצמאות ואיכות חיים, לעזור לאנשים להשיג עבודות איכותיות ולענות על הצרכים של נשים וילדים בסיכון. ישראל הייתה ותמשיך להיות קהילה עם עדיפות עבור קרן ויינברג. קהילות עם עדיפות הן ערים עם קשר אישי לחיים ולמורשת של הארי ויינברג, וגם ערים שבהם הנאמנים הנוכחיים גרים ומשמשים כמנהיגים. הערים האלה הן בולטימור, מרילנד, שבה נמצא המטה של הקרן, הונולולו, הוואי, שבה הקרן מנהלת תיק נדלן, צפון מזרח פנסילבניה, שיקאגו, סן פרנסיסקו, ניו יורק וקהילות כפריות.

"אני נרגש ולכבוד הוא לי להצטרף לחבר הנאמנים של קרן ויינברג", אמר מר גור. "התרשמתי מאוד מהאיכות של חבר הנאמנים ואנשי המקצוע בקרן. בביקורי האחרון בבולטימור, התרשמתי במיוחד מהמחויבות של הקרן לסייע לאנשים ומשפחות מעוטי הכנסה ומוחלשים בארה"ב וישראל. תהיה זאת זכות לתרום למשימה כל כך משמעותית ומשפיעה".

חמשת הנאמנים של קרן ויינברג אחראים לקביעת המדיניות שמנחה את תוכניות הענקת המענקים וההשקעות של הקרן. מר גור הוא שותף מייסד בהליוס השקעות אנרגיה, קרן ההשקעות הפרטיות הגדולה ביותר בישראל שמתמחה בייצור חשמל מאנרגיות מתחדשות באירופה וישראל.

"נמרוד גור יוסיף עומק רב לוועדת ההשקעות שלנו, והניסיון הנרחב שלו בפילנתרופיה בארצות הברית ובישראל ישלים את אסטרטגיות המענקים של הקרן", אמרה רייצ'ל גרבאו מונרו, הנשיאה והמנכ"לית של קרן ויינברג. "המינוי שלו מדגיש את המחויבות של הקרן להשיג אנשים מוכשרים יוצאי דופן בחבר הנאמנים ובדרג המקצועי. עם המינוי של נמרוד, חבר הנאמנים יכול עכשיו לתת לקרן שנים רבות של מנהיגות חזקה והמשכיות".

לפני הליוס, מר גור היה שותף ב-Precede Technologies, שהשקיעה במגזר הטכנולוגיות הנקיות. הוא מילא תפקידים ניהוליים רבים בחברות טכנולוגיה ותעופה שונות בארה"ב ובישראל, בכללן Model N ("MODN" NYSE), מדסים הדמיה רפואית ו-Banner Aerospace ("BAR" NYSE). בנוסף לפעילות העסקית שלו, מר גור פעיל בארגונים שונים שלא למטרות רווח בארה"ב ובישראל, בכללם הפדרציה של סן פרנסיסקו, אייפאק ובית הספר היומי האוזנר של הקהילה היהודית בפאלו אלטו, קליפורניה. הוא משמש עכשיו כיו"ר עמותת גוונים בשדרות, ישראל, וגם בוועד המנהל של מכון שלום הרטמן. הוא גם חבר בוועדת ההיגוי של The American Jewish Joint Distribution's Lay Leadership Center in Israel.  מר גור שירת שבע שנים בחיל האוויר הישראלי כטייס קרב. יש לו תואר בוגר במדעים בהנדסה מאוניברסיטת תל אביב ו-California Coast, וגם MBA מבית הספר למינהל עסקים של הרווארד. מר גור הוא בוגר של תוכנית המורשת של ווקסנר מסן פרנסיסקו. הוא ואשתו, דורותי גור, הורים לשלושה ילדים.

אודות קרן הארי וג'נט ויינברג

קרן הארי וג'נט ויינברג, אחת מ-50 מקרנות הצדקה הפרטיות הגדולות ביותר בארצות הברית, מוקדשת למילוי הצרכים הבסיסיים של אנשים ומשפחות מוחלשים שחווים עוני. ב-2019 הקרן תעניק מעניקים בסכום של בערך 125 מיליון דולר לארגונים ללא מטרת רווח שמספקים שירותים ישירים בתחומים של דיור, בריאות, משרות, השכלה ושירותים קהילתיים. הקהילות עם עדיפות של הקרן הן בולטימור, שיקאגו, הוואי, העיר ניו יורק, צפון מזרח פנסילבניה, סן פרנסיסקו, וקהילות כפריות (בעיקר אזורים כפריים שקרובים לקהילות עם עדיפות). חבר הנאמנים של הקרן כולל את רוברט ט. קלי הבן, יו"ר חבר הנאמנים, השגרירה (בדימוס) פיי הרטוג-לוין, פולה ב. פריטלאו, גורדון ברלין ונמרוד גור. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.hjweinbergfoundation.org.

צרופה

Megan Franey
The Harry and Jeanette Weinberg Foundation
4102944366
mfraney@hjweinberg.org
 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה
Ceravision Limited, הממציאה של גישה מדעית חדשה וייחודית לתאורה לחקלאות, הודיעה היום על התוצאות של ניסויים שנערכו בששת החודשים האחרונים עם קבוצה של עסקי חקלאות מובילים.

אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה
אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB Attorneys ברואנדה. עם התוספת של החברה שמושבה בקיגאלי לאנדרסן גלובל יש נוכחות ב-16 מדינות באפריקה.

אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על שר הטבעות תצולם בניו זילנד
(NASDAQ: AMZN) אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על ספרי הפטנזיה האיקוניים של ג'.ר.ר. טולקין שר הטבעות תצולם בניו זילנד. קדם ההפקה התחילה, והסדרה תתחיל באוקלנד בחודשים הקרובים.

זינגה משיקה משחק הרפתקאות עם חידות חדש מרתק בשם Merge Magic!
כהמשך ללהיט הגדול Merge Dragons!, !Merge Magic מאפשר לשחקנים לקסום יצורים מיתיים חדשים

Mary Kay חושפת ממצאים פורצי דרך על נוגדי כבידה במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי
Mary Kay Inc., מובילה בחידושים בטיפוח העור, ממשיכה במחויבות בת עשרות השנים שלה למדע העור על ידי שיתוף המחקר האחרון שלה שמתמקד בגורמים ובמנגנונים היסודיים של עור רפוי במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי (ESDR) שמתקיים ב-18-21 בספטמבר בבורדו, צרפת

InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית
18/09/19 | בריאות
Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners, LP ("InnovaHealth") הודיעו במשותף היום יחד עם Medevice Partners ש-InnovaHealth ביצעה השקעת הון צמיחה בקואליס ורכשה החזקת רוב בחברה.

Digital Reasoning מודיעה היום על השקעה אסטרטגית מ-SC Ventures שמאיצה התרחבות גלובלית של פתרונות בינה מלאכותית למעקב תקשורת באזורים ג"ג חדשים
מימון סדרה 1-D מורחב יאפשר לחברת הבינה המלאכותית להמשיך את התנופה בשירותים פיננסיים ולהניע חדשנות בשווקים בינ"ל שצומחים במהירות

הודעה מ-The We Company
"The We Company מצפה להנפקה הראשונה שלנו, שאנחנו צופים שתושלם עד סוף השנה. ברצוננו להודות לכל העובדים, החברים והשותפים שלנו על המחויבות המתמשכת שלהם".

ביטהארפ מתחילה להפיץ מכונות לכריית מטבעות קריפטו עתירות ביצועים
BitHarp Group Limited www.BitHarp.com, יצרנית מפורסמת של מטבעות קריפטו, שמחה להודיע על ההשקה של שתי מכונות כרייה עם קירור נוזלי עתירות ביצועים חדשות שמסוגלות לספק יכולות שימוש מצוינות ופוטנציאל יצירת רווחים ללא תקדים.

האיום של התקפת כטב"מים אמיתי, אומרת בלק סייג' | ארה"ב ובעלות הברית שלה צריכות לטפל מייד באיום המתמשך והגדל הזה
אפשר לפרוס במהירות ובקלות פתרונות זולים כדי להבטיח את הבטיחות והביטחון של כולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI