דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קרן ויינברג בוחרת נאמן חדש
קרן ויינברג בוחרת נאמן חדש
חיים נוי 03/08/19 |  צפיות: 529
קרן ויינברג בוחרת נאמן חדש נמרוד גור הוא הנאמן הישראלי הראשון בתולדות הקרן

בולטימור, מרילנד, 1 באוגוסט 2019, (GLOBE NEWSWIRE):

קרן הארי וג'נט ויינברג, אחת מהקרנות הפרטיות הגדולות ביותר בארצות הברית, שמחה להודיע על בחירת הנאמן החדש שלה,  נמרוד גור. מר גור הוא הנאמן הישראלי הראשון בתולדות קרן ויינברג. המינוי שלו אושר פה אחד על ידי חבר הנאמנים ב-29 ביולי 2019. מר גור יתחיל את כהונתו מייד. חבר הנאמנים של הקרן כולל חמישה אנשים מצוינים, שארבעה מהם מונו מאז 2016: השגרירה (בדימוס) פיי הרטוג-לוין שהתחילה את כהונתה במאי 2016, פולה ב. פריטלאו שהתחילה את כהונתה בינואר 2018, גורדון ברלין שהתחיל את כהונתו בינואר 2019 ועכשיו נמרוד גור שזה עתה התחיל את כהונתו. רוברט ט. קלי הבן משמש כיו"ר חבר הנאמנים.

"הבחירה במר גור כנאמן היא שיאו של תהליך שנמשך 13 שנים של העברת מבנה המימשל של הקרן למבנה שמנוהל על ידי נאמנים בלתי תלויים", אמר רוברט ט. קלי הבן, יו"ר חבר הנאמנים של קרן ויינברג. "המינוי של מר גור לא רק משלים את הרכב חבר הנאמנים מבחינת גיוון ג"ג, הוא גם מאשר את המחויבות ארוכת הטווח של הקרן לישראל".

הקרן תחלק מענקים בסכום של 125 מיליון דולר ב-2019, כולל 12 מיליון דולר בישראל, שממוקדים בשלוש עדיפויות: לאפשר לקשישים להזדקן בקהילות שלהם עם עצמאות ואיכות חיים, לעזור לאנשים להשיג עבודות איכותיות ולענות על הצרכים של נשים וילדים בסיכון. ישראל הייתה ותמשיך להיות קהילה עם עדיפות עבור קרן ויינברג. קהילות עם עדיפות הן ערים עם קשר אישי לחיים ולמורשת של הארי ויינברג, וגם ערים שבהם הנאמנים הנוכחיים גרים ומשמשים כמנהיגים. הערים האלה הן בולטימור, מרילנד, שבה נמצא המטה של הקרן, הונולולו, הוואי, שבה הקרן מנהלת תיק נדלן, צפון מזרח פנסילבניה, שיקאגו, סן פרנסיסקו, ניו יורק וקהילות כפריות.

"אני נרגש ולכבוד הוא לי להצטרף לחבר הנאמנים של קרן ויינברג", אמר מר גור. "התרשמתי מאוד מהאיכות של חבר הנאמנים ואנשי המקצוע בקרן. בביקורי האחרון בבולטימור, התרשמתי במיוחד מהמחויבות של הקרן לסייע לאנשים ומשפחות מעוטי הכנסה ומוחלשים בארה"ב וישראל. תהיה זאת זכות לתרום למשימה כל כך משמעותית ומשפיעה".

חמשת הנאמנים של קרן ויינברג אחראים לקביעת המדיניות שמנחה את תוכניות הענקת המענקים וההשקעות של הקרן. מר גור הוא שותף מייסד בהליוס השקעות אנרגיה, קרן ההשקעות הפרטיות הגדולה ביותר בישראל שמתמחה בייצור חשמל מאנרגיות מתחדשות באירופה וישראל.

"נמרוד גור יוסיף עומק רב לוועדת ההשקעות שלנו, והניסיון הנרחב שלו בפילנתרופיה בארצות הברית ובישראל ישלים את אסטרטגיות המענקים של הקרן", אמרה רייצ'ל גרבאו מונרו, הנשיאה והמנכ"לית של קרן ויינברג. "המינוי שלו מדגיש את המחויבות של הקרן להשיג אנשים מוכשרים יוצאי דופן בחבר הנאמנים ובדרג המקצועי. עם המינוי של נמרוד, חבר הנאמנים יכול עכשיו לתת לקרן שנים רבות של מנהיגות חזקה והמשכיות".

לפני הליוס, מר גור היה שותף ב-Precede Technologies, שהשקיעה במגזר הטכנולוגיות הנקיות. הוא מילא תפקידים ניהוליים רבים בחברות טכנולוגיה ותעופה שונות בארה"ב ובישראל, בכללן Model N ("MODN" NYSE), מדסים הדמיה רפואית ו-Banner Aerospace ("BAR" NYSE). בנוסף לפעילות העסקית שלו, מר גור פעיל בארגונים שונים שלא למטרות רווח בארה"ב ובישראל, בכללם הפדרציה של סן פרנסיסקו, אייפאק ובית הספר היומי האוזנר של הקהילה היהודית בפאלו אלטו, קליפורניה. הוא משמש עכשיו כיו"ר עמותת גוונים בשדרות, ישראל, וגם בוועד המנהל של מכון שלום הרטמן. הוא גם חבר בוועדת ההיגוי של The American Jewish Joint Distribution's Lay Leadership Center in Israel.  מר גור שירת שבע שנים בחיל האוויר הישראלי כטייס קרב. יש לו תואר בוגר במדעים בהנדסה מאוניברסיטת תל אביב ו-California Coast, וגם MBA מבית הספר למינהל עסקים של הרווארד. מר גור הוא בוגר של תוכנית המורשת של ווקסנר מסן פרנסיסקו. הוא ואשתו, דורותי גור, הורים לשלושה ילדים.

אודות קרן הארי וג'נט ויינברג

קרן הארי וג'נט ויינברג, אחת מ-50 מקרנות הצדקה הפרטיות הגדולות ביותר בארצות הברית, מוקדשת למילוי הצרכים הבסיסיים של אנשים ומשפחות מוחלשים שחווים עוני. ב-2019 הקרן תעניק מעניקים בסכום של בערך 125 מיליון דולר לארגונים ללא מטרת רווח שמספקים שירותים ישירים בתחומים של דיור, בריאות, משרות, השכלה ושירותים קהילתיים. הקהילות עם עדיפות של הקרן הן בולטימור, שיקאגו, הוואי, העיר ניו יורק, צפון מזרח פנסילבניה, סן פרנסיסקו, וקהילות כפריות (בעיקר אזורים כפריים שקרובים לקהילות עם עדיפות). חבר הנאמנים של הקרן כולל את רוברט ט. קלי הבן, יו"ר חבר הנאמנים, השגרירה (בדימוס) פיי הרטוג-לוין, פולה ב. פריטלאו, גורדון ברלין ונמרוד גור. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.hjweinbergfoundation.org.

צרופה

Megan Franey
The Harry and Jeanette Weinberg Foundation
4102944366
mfraney@hjweinberg.org
 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
הופעת בכורה של אנדרסן גלובל בסיירה ליאונה, ממשיכה את פעילות ההתרחבות שלה באפריקה
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במערב אפריקה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מפריטאון Fornah-Sesay, Cummings, Showers & Co. (להלן נקראת FCS Legal) בסיירה ליאונה, ומוסיפה עומק לפלטפורמה הגלובלית שלה ביבשת.

וויפרו מקבלת הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מלוקר
וויפרו בע"מ (NYSE: WIT)(NYSE: WIT, BSE: 507685, NSE: WIPRO), חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכים עסקיים גלובלית מובילה, הודיעה היום שקיבלה הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מחברת פלטפורמות הנתונים המובילה לוקר בפסגת השותפים של לוקר 2019.

ג'קדה מוקמה בדוח ריבוע הקסם של ניהול מעורבות עובדים של גרטנר לשנת 2020
טכנולוגיות שעוזרות להגדיל את המעורבות באמצעות סיוע באינטראקציה (כגון הפעולה הבאה הכי טובה, שולחן עבודה מאוחד והנחיה ואוטומציה של תהליכים) הפכו למימד חיוני של ניהול מעורבות עובדים מעבר לפונקציות המסורתיות של ניהול נציגים

ריינבו מילק חוגגת את המורשת הערבית עם תחרות לנד קרוזר גדולה
שני לנד קרוזרים איקוניים לכל המעוניינים

Aptorum Group מתחילה את המסחור של טבליות מזון המרפא הביו אקטיבי Dioscorea Opposita וחתמה על הסכם הפצת מכירות בהונג קונג
24/02/20 | בריאות
Aptorum Group Limited , חברת תרופות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו, מודיעה על המסחור של תוסף התזונה שלה לנשים בגיל המעבר עם חידלון וסת ושחוות תסמינים קשורים. התוסף מיוצר עם המרכיב הביו אקטיבי שמופק מאבקת בטטה סינית המכילה DOI, שזאת הגישה הלא הורמונלית של Aptorum Group שמיועדת להתאים למגמות ולחששות תזונתיים גוברים מסוימים של הצרכנים.

אלקטרה תשיק את הרכב החשמלי הראשון שלה
הוא יחולל מהפיכה בעסק ויתחרה בכל החברות האחרות אצל הצרכן עם תקציב בתחום הביניים

ביקורת: יהוא – ההצגה שעוררה חשש להתערבות בבחירות 92 עולה בבית צבי – מרגשת, נוקבת, פנינה תיאטרלית
22/02/20 | תיאטרון
יהוא – ההצגה שעלתה ב-1992 חודש לפני הבחירות ועוררה חשד כביקורת על שר הביטחון דאז אריק שרון בדמות יהוא ועל ראש הממשלה שהסתגר בביתו מנחם בגין , זיף במחזה, עולה בבית צבי ברמת גן והיא נוקבת, מושחזת ומהווה פנינה תיאטרלית.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון כלל ארצית של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL
21/02/20 | בריאות
Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מודיעה על קריאה להחזרה מרצון של שתי (2) אצוות של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL, שתיהן בבקבוקים של 237 מ"ל ברמת הצרכנים.

Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים
מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.

Nuvei מודיעה על שותפות אסטרטגית עם קבוצת MAX, והסכם למכירת CreditGuard
Nuvei, ספקית עולמית של טכנולוגיות תשלום, כרתה הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Max , אחד מהגופים הפיננסיים המובילים בישראל. במסגרת שותפות זו, לקוחות עסקיים של MAX המעוניינים לפתח פעילות עסקית מחוץ לישראל יוכלו לקבל גישה לרשת סליקת התשלומים של Nuvei בצפון אמריקה, באירופה, באמריקה הלטינית ובאזור אסיה - מדינות האוקיינוס השקט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI