דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים חיזוק מתמשך של מיבנה המימשל
חיזוק מתמשך של מיבנה המימשל
חיים נוי 03/08/19 |  צפיות: 467

חיזוק מתמשך של מיבנה המימשל

מועצת המנהלים של Great Bay Bio מקדמת בברכה חבר חדש

הונג קונג, 1 באוגוסט 2019, (BUSINESS WIRE):

Great Bay Bio, חברת ביוטק מובילה שעוסקת ב-CMC (כימיה, ייצור ואמצעי בקרה) של תרופות ביולוגיות ופיתוח של פלטפורמת ביג דאטה לפיתוח תרופות ביולוגיות, מועצת המנהלים שמחה להודיע על הצגתו של דירקטור לא פעיל חדש, מר וויליאם קונג. זאת תקופה קריטית עבור Great Bay Bio בגלל פיתוח מהיר של היכולות התחרותיות הליבתיות שלה. התוספת של אנשי אליטות מהענף עם רקע מקצועי שונה תעזור להאיץ אבני דרך מסוימות, ותיצור ערך לחברה בטווח הארוך.

מר קונג הוא בוגר אוניברסיטת יורק בקנדה עם תואר שני בכלכלה, והוא כיום חבר ב-AICPA (לשכת רואי חשבון בארצות הברית). מר קונג עבד שבע שנים ב-Principal Global Investors LLC בהונג קונג ובארה"ב. הוא עזר לנהל נכסים גלובליים של יותר מ-9 מיליארד דולר עבור לקוחות כולל קרנות ממשלתיות גלובליות כמו GIC בסינגפור. בתקופת כהונתו ב-SouthWest Securities International Securities Ltd. הוא היה אחראי על מסחר כמותי של מוצרים פיננסיים בהונג קונג ובסין העממית. ובשלוש השנים האחרונות הביצועים שלו היו ברציפות טובים יותר ממדד העסקים הסיניים שבבעלות המדינה. מאז יוני 2019 מר קונג אחראי להקמת קרנות השקעות כמנהל הכללי של מחלקת ניהול נכסים ב-HeungKong Financial Group, והוביל את הניהול אחרי הרכישה בענפי צריכה וטכנולוגיה.

על המינוי של מר קונג לדירקטור, אמר מר קינגסלי לאונג: "הגעתו של מר קונג היא בזמן הנכון, הרקע הפיננסי החזק שלו והקשרים עם משקיעים סיניים ובינ"ל ללא ספק יעזרו לאירוע גיוס הכספים שלנו שמתוכנן להמשך השנה. מאז הקמתנו, Great Bay Bio דבקה בחזון שלה שהמטרה היא העולם, לא רק סין. אנחנו רוצים לשלב ביעילות את שוקי ההון הגלובליים, תעשיית הביו תרופות וטכנולוגיות חדשות כדי לעזור לפתור בעיות שהולכות וגדלות בפיתוח תרופות, כגון תפוקה נמוכה במו"פ. כל שיפור נוסף בפיתוח תרופות יכול להפחית משמעותית עלויות לשותפים שלנו, ובסופו של דבר להועיל לחולים בכך שיהיה אפשר להציע תרופות חדשות במחיר נמוך יותר. ההוספה של מר קונג למועצת המנהלים יכולה לתת לנו נקודת מבט חדשה על השגת המשימה והחזון שלנו מבחינת מימשל חזק יותר. מבנה מימשל יעיל חשוב ביותר למשיכת משקיעים ושותפים אסטרטגיים חדשים, שהם המניעים החשובים של יצירת ערך בטווח הקרוב.  זה בדיוק מה ש-Great Bay Bio צריכה ברגע זה. ברצוני לברך בחום את מר קונג על הצטרפותו לצוות, ואני מצפה לעבוד איתו באופן קרוב".

הצגה קצרה של חברים אחרים במועצת המנהלים

מר קינגסלי לאונג, יו"ר מועצת המנהלים ומייסד שותף של Great Bay Bio, הוא בוגר של אימפריאל קולג' לונדון ואוניברסיטת אוקספורד עם תארים במדעי החיים. לאחרונה קיבל תואר EMBA מהתוכנית המשותפת Tsinghua-INSEAD.

לפני ההקמה של Great Bay Bio, מר לאונג היה היו"ר של Uni-Bio Science Group, חברת ביו תרופות שרשומה (HK0690) ברשימה הראשית של הבורסה של הונג קונג ויש לו שנים של ניסיון רחב בגיוס כספים, ניהול ומימשל של עסקי ביו תרופות.

הוא גם עבד בחברת הזנק של ביו תרופות בסינגפור כמנהל פיתוח עסקי, והשיג בהצלחה רישיונות לתרופות מהדור הבא לסרטן, דלקות ומחלות נשימה מחברות רב לאומיות. מר לאונג יש גם ניסיון רב בענף הפיננסים שם עבד בבנק השקעות מהרמה העליונה ובמשרד משפחתי, והוא כיום אנליסט פיננסי מוסמך.

לד"ר מייקל צ'אן , המנכ"ל ומייסד שותף של Great Bay Bio, יש תואר דוקטור בביוכימיה מהאוניברסיטה של ג'ורג'יה, ארה"ב. יש לו ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה במחקר ופיתוח ביו רפואי וניהול פרויקטים. הוא מילא בהצלחה תפקידי ניהול בכירים בחברות תרופות מפורסמות שונות בארצות הברית וסין. במיוחד, הוא היה תמיד מנהל מצטיין של חמישה פרויקטים של בקשות ל-IND של ביוסימילר ומקרו מולקולה חדשנית באותה התקופה בתוך שלוש שנים. ד"ר צ'אן פרסם יותר מ-18 מאמרים ופטנטים בכתבי עת SCI בינ"ל.

פלטפורמת ה-CMC/CDMO של Great Bay Bio שנמצאת בהונג קונג הוקמה ב-2002, כשבמקור הושקעו יותר מ-3100 מיליון יואן בציוד מו"פ. לפלטפורמת ה-CMC/CDMO יש פלטפורמת טכנולוגיות עצמאית ומשולבת למו"פ והכנה בקנה מידה גדול של תרופות. לחברה יש היסטוריה קיימת חזקה בפיתוח של אריזות CMC למוצרים שנכנסים לשלב ה-NDA, חלקן הן פרויקטים סוג 1 לאומיים של תרופות ביולוגיות חדשות חדשניות.

Great Bay Bio מנצלת את היתרונות שלה כפלטפורמה מבוססת לפיתוח תחום אנכי חדש ב-CMC. ספציפית, Great Bay Bio שואפת להשתמש בבינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות אחרות כדי לקצר את זמני הפיתוח ב-CMC, להפחית עלויות מסוימות ולהגביר את היעילות של CMC. עם פלטפורמה כזאת, היא תוכל להתרחב ולרכוש בסיס לקוחות חדש, ולחולל שינויים יסודיים בפיתוח תרופות, ובסופו של דבר להועיל לחברה ולחולים.

הפלטפורמה קיבלה הכרה והסמכות של "עסק שמקדם פטנטים", "עסק פיילוטים של פטנטים", "עסק היי-טק לאומי", מוסד מו"פ חדש של דונגואנג", "מרכז מו"פ שממומן על ידי זרים בין עשרת המובילים בגואנגדונג", "מרכז המחקר ההנדסי הגנטי של תרופות של גואנגדונג". מאז 2006, היא ביצעה כמה פרויקטים ממשלתיים והשיגה פריצות דרך קריטיות בתחומים חשובים של גואנגדונג והונג קונג. כמה פרויקטים מחוזיים ולאומים, כמו "חדשנות לאומית של תרופות חדשות חשובות", מומנו על ידי תמיכה ממשלתית של יותר מ-20 מיליון יואן.

לפלטפורמת ה-CMC יש שטח של יותר מ-3100 מ"ר, ויש לה מערכת שלמה של ציוד ומתקנים מתקדמים למחקר ופיתוח של ביו תרופות, עם ציוד חשוב מתוצרת חברות ידועות כגון Sartorius, Bio-Rad, GE Healthcare, Waters. סדנת הפיילוטים תוכננה באופן מחמיר לפי דרישות GMP. הסטנדרטים הכוללים של החדרים הנקיים הם רמה C וחלקית רמה A.

אנשי קשר

Jacob Zhang
Tel: +86 769-39018698
Email: public@greatbay-bio.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Mary Kay Inc. מציינת מי הולדת שהם ציוני דרך ברחבי העולם
תנשפו ותכבו את הנרות הוורודים ותביעו משאלה -- ב‑2020 Mary Kay Inc. תציין ימי הולדת שהם ציוני דרך בכמה מהשווקים הכי חשובים שלה ברחבי העולם. מרי קיי אש האיקונית, עם שורשים צנועים בעיר קטנה בטקסס, הקימה את המותג שנושא את שמה ב-1963. המותג התפתח במהירות לתופעה כלל עולמית

CollabNet VersionOne ו-XebiaLabs מתאחדות כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת
החברה המשולבת הודיעה על מנכ"ל חדש שיניע את שלב הצמיחה הבא העסקה, שנתמכת על ידי TPG Capital, היא צעד יוצר שינוי באסטרטגיה רחבה יותר ליצירת פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת מובילה עבור ארגונים

אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח התיכון; הופעת בכורה ברשות הפלשתינית
אנדרסן גלובל הודיעה שהתקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי דין מרמאללה, Sharp & Beyond for Legal and Investment Consulting Services (S&B). ההסכם הוא הופעת הבכורה של החברה ברשות הפלשתינית, ומרחיב את הפלטפורמה שלה במזרח התיכון.

רשת xx מודיעה על התמיכה של המממנים הראשונים במכירה של המטבע xx
רשת xx הודיעה על התמיכה של חלוצי קריפטו, כולל כריס לרסן, במכירה הראשונית בקיימן של המטבע xx החל ב-23 בינואר 2020.

בומברדייה מוסרת תוצאות כספיות מקדמיות של הרבעון הרביעי של 2019 והשנה המלאה ועדכונים על האצת שלב הפחתת המינוף של תוכנית המפנה ברווחיות
התוצאות הכספיות צפויות להיות מתחת לצפי, בעיקר בגלל פעולות בתחבורה כדי לפתור פרויקטים מאתגרים

Emendo Biotherapeutics מגייסת 61 מיליון דולר כדי לקדם את טיפולי עריכת הגנים מהדור הבא
מרחיבה את השותפויות האסטרטגיות עם AnGes וטקדה מאיצה את פלטפורמת עריכת הגנים החדשנית OMNI לצנרת פיתוח רחבה של מוצרי טיפולים

LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
הפתרון החדש LEGO® Education SPIKE™ Prime לחטיבת הביניים זמין עכשיו; ההרשמה פתוחה לתוכנית המורה המומחה של LEGO Education לשנת 2020

ניוסטאר מביאה את UltraThreat Feeds כדי להגן על נתונים ביעילות רבה יותר
השירות החדש מספק נתוני איומים קנייניים כמעט בזמן אמת כדי לזהות ולעצור תעבורה רעה, נכנסת ויוצאת

World’s Greatest Videos(TM) מודיעה על הזוכה בפרס הגדול של $1,000,000* ב-2019
התוצאות של הפרס של $100,000 USD* הסרטון הכי טוב של השנה הזאת

Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
לווים חוזרים היוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל, והזינו את המשך ההתרחבות של החברה מחוף לחוף
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI