דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים חיזוק מתמשך של מיבנה המימשל
חיזוק מתמשך של מיבנה המימשל
חיים נוי 03/08/19 |  צפיות: 206

חיזוק מתמשך של מיבנה המימשל

מועצת המנהלים של Great Bay Bio מקדמת בברכה חבר חדש

הונג קונג, 1 באוגוסט 2019, (BUSINESS WIRE):

Great Bay Bio, חברת ביוטק מובילה שעוסקת ב-CMC (כימיה, ייצור ואמצעי בקרה) של תרופות ביולוגיות ופיתוח של פלטפורמת ביג דאטה לפיתוח תרופות ביולוגיות, מועצת המנהלים שמחה להודיע על הצגתו של דירקטור לא פעיל חדש, מר וויליאם קונג. זאת תקופה קריטית עבור Great Bay Bio בגלל פיתוח מהיר של היכולות התחרותיות הליבתיות שלה. התוספת של אנשי אליטות מהענף עם רקע מקצועי שונה תעזור להאיץ אבני דרך מסוימות, ותיצור ערך לחברה בטווח הארוך.

מר קונג הוא בוגר אוניברסיטת יורק בקנדה עם תואר שני בכלכלה, והוא כיום חבר ב-AICPA (לשכת רואי חשבון בארצות הברית). מר קונג עבד שבע שנים ב-Principal Global Investors LLC בהונג קונג ובארה"ב. הוא עזר לנהל נכסים גלובליים של יותר מ-9 מיליארד דולר עבור לקוחות כולל קרנות ממשלתיות גלובליות כמו GIC בסינגפור. בתקופת כהונתו ב-SouthWest Securities International Securities Ltd. הוא היה אחראי על מסחר כמותי של מוצרים פיננסיים בהונג קונג ובסין העממית. ובשלוש השנים האחרונות הביצועים שלו היו ברציפות טובים יותר ממדד העסקים הסיניים שבבעלות המדינה. מאז יוני 2019 מר קונג אחראי להקמת קרנות השקעות כמנהל הכללי של מחלקת ניהול נכסים ב-HeungKong Financial Group, והוביל את הניהול אחרי הרכישה בענפי צריכה וטכנולוגיה.

על המינוי של מר קונג לדירקטור, אמר מר קינגסלי לאונג: "הגעתו של מר קונג היא בזמן הנכון, הרקע הפיננסי החזק שלו והקשרים עם משקיעים סיניים ובינ"ל ללא ספק יעזרו לאירוע גיוס הכספים שלנו שמתוכנן להמשך השנה. מאז הקמתנו, Great Bay Bio דבקה בחזון שלה שהמטרה היא העולם, לא רק סין. אנחנו רוצים לשלב ביעילות את שוקי ההון הגלובליים, תעשיית הביו תרופות וטכנולוגיות חדשות כדי לעזור לפתור בעיות שהולכות וגדלות בפיתוח תרופות, כגון תפוקה נמוכה במו"פ. כל שיפור נוסף בפיתוח תרופות יכול להפחית משמעותית עלויות לשותפים שלנו, ובסופו של דבר להועיל לחולים בכך שיהיה אפשר להציע תרופות חדשות במחיר נמוך יותר. ההוספה של מר קונג למועצת המנהלים יכולה לתת לנו נקודת מבט חדשה על השגת המשימה והחזון שלנו מבחינת מימשל חזק יותר. מבנה מימשל יעיל חשוב ביותר למשיכת משקיעים ושותפים אסטרטגיים חדשים, שהם המניעים החשובים של יצירת ערך בטווח הקרוב.  זה בדיוק מה ש-Great Bay Bio צריכה ברגע זה. ברצוני לברך בחום את מר קונג על הצטרפותו לצוות, ואני מצפה לעבוד איתו באופן קרוב".

הצגה קצרה של חברים אחרים במועצת המנהלים

מר קינגסלי לאונג, יו"ר מועצת המנהלים ומייסד שותף של Great Bay Bio, הוא בוגר של אימפריאל קולג' לונדון ואוניברסיטת אוקספורד עם תארים במדעי החיים. לאחרונה קיבל תואר EMBA מהתוכנית המשותפת Tsinghua-INSEAD.

לפני ההקמה של Great Bay Bio, מר לאונג היה היו"ר של Uni-Bio Science Group, חברת ביו תרופות שרשומה (HK0690) ברשימה הראשית של הבורסה של הונג קונג ויש לו שנים של ניסיון רחב בגיוס כספים, ניהול ומימשל של עסקי ביו תרופות.

הוא גם עבד בחברת הזנק של ביו תרופות בסינגפור כמנהל פיתוח עסקי, והשיג בהצלחה רישיונות לתרופות מהדור הבא לסרטן, דלקות ומחלות נשימה מחברות רב לאומיות. מר לאונג יש גם ניסיון רב בענף הפיננסים שם עבד בבנק השקעות מהרמה העליונה ובמשרד משפחתי, והוא כיום אנליסט פיננסי מוסמך.

לד"ר מייקל צ'אן , המנכ"ל ומייסד שותף של Great Bay Bio, יש תואר דוקטור בביוכימיה מהאוניברסיטה של ג'ורג'יה, ארה"ב. יש לו ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה במחקר ופיתוח ביו רפואי וניהול פרויקטים. הוא מילא בהצלחה תפקידי ניהול בכירים בחברות תרופות מפורסמות שונות בארצות הברית וסין. במיוחד, הוא היה תמיד מנהל מצטיין של חמישה פרויקטים של בקשות ל-IND של ביוסימילר ומקרו מולקולה חדשנית באותה התקופה בתוך שלוש שנים. ד"ר צ'אן פרסם יותר מ-18 מאמרים ופטנטים בכתבי עת SCI בינ"ל.

פלטפורמת ה-CMC/CDMO של Great Bay Bio שנמצאת בהונג קונג הוקמה ב-2002, כשבמקור הושקעו יותר מ-3100 מיליון יואן בציוד מו"פ. לפלטפורמת ה-CMC/CDMO יש פלטפורמת טכנולוגיות עצמאית ומשולבת למו"פ והכנה בקנה מידה גדול של תרופות. לחברה יש היסטוריה קיימת חזקה בפיתוח של אריזות CMC למוצרים שנכנסים לשלב ה-NDA, חלקן הן פרויקטים סוג 1 לאומיים של תרופות ביולוגיות חדשות חדשניות.

Great Bay Bio מנצלת את היתרונות שלה כפלטפורמה מבוססת לפיתוח תחום אנכי חדש ב-CMC. ספציפית, Great Bay Bio שואפת להשתמש בבינה מלאכותית וטכנולוגיות מתקדמות אחרות כדי לקצר את זמני הפיתוח ב-CMC, להפחית עלויות מסוימות ולהגביר את היעילות של CMC. עם פלטפורמה כזאת, היא תוכל להתרחב ולרכוש בסיס לקוחות חדש, ולחולל שינויים יסודיים בפיתוח תרופות, ובסופו של דבר להועיל לחברה ולחולים.

הפלטפורמה קיבלה הכרה והסמכות של "עסק שמקדם פטנטים", "עסק פיילוטים של פטנטים", "עסק היי-טק לאומי", מוסד מו"פ חדש של דונגואנג", "מרכז מו"פ שממומן על ידי זרים בין עשרת המובילים בגואנגדונג", "מרכז המחקר ההנדסי הגנטי של תרופות של גואנגדונג". מאז 2006, היא ביצעה כמה פרויקטים ממשלתיים והשיגה פריצות דרך קריטיות בתחומים חשובים של גואנגדונג והונג קונג. כמה פרויקטים מחוזיים ולאומים, כמו "חדשנות לאומית של תרופות חדשות חשובות", מומנו על ידי תמיכה ממשלתית של יותר מ-20 מיליון יואן.

לפלטפורמת ה-CMC יש שטח של יותר מ-3100 מ"ר, ויש לה מערכת שלמה של ציוד ומתקנים מתקדמים למחקר ופיתוח של ביו תרופות, עם ציוד חשוב מתוצרת חברות ידועות כגון Sartorius, Bio-Rad, GE Healthcare, Waters. סדנת הפיילוטים תוכננה באופן מחמיר לפי דרישות GMP. הסטנדרטים הכוללים של החדרים הנקיים הם רמה C וחלקית רמה A.

אנשי קשר

Jacob Zhang
Tel: +86 769-39018698
Email: public@greatbay-bio.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Endospan נכנסת לשותפות הפצה אסטרטגית עם CryoLife
CryoLife רוכשת את זכויות ההפצה הבלעדיות עבור NEXUS™ Stent Graft System, המספקת מערכת השתלת "סטנט גראפט" מן המדף, המערכת האנדווסקולרית הראשונה שנועדה לטיפול במחלות בקשת אבי העורקים

The Boiling Crab מודיעה על הסכם הרישוי הבינ"ל השני
The Boiling Crab®, שהפכה לפופולרית כי היא מגישה דגים, מאכלי ים שהוכנו בפשטות ורכיכות בסביבה עממית, גיבשה סופית את הסכם רישוי הזכיינות הבינ"ל השני שלה. ההסכם החדש הוא עם Full Feeling Global שמושבה במנילה, וכולל את הרפובליקה של הפיליפינים (הפיליפינים), שוק חשוב מבחינה אסטרטגית.

אקסון מוביל משיקה את היצע המוצרים Mobil EV™ עבור רכב חשמלי מונע מצבר
אקסון מוביל ExxonMobil הודיעה היום על ההשקה הגלובלית של היצע המוצרים שלה Mobil EV™ ב-IAA של 2019, שכולל חבילה שלמה של נוזלים וחומרי סיכה שנועדו לענות על הדרישות של מערכות ההינע המתפתחות של רכב חשמלי מונע מצבר. במצורף, רכב היברידי עם הטענה חיצונית, רכב חשמלי מונע מצבר ורכב מונע תאי דלק צפויים לעלות על 20 אחוז מצי הרכב הקל של העולם עד 20401.

בורסת סן חואן זמינה כעת באמצעות Deltix CryptoCortex
12/09/19 | שוק ההון
Deltix הכריזה כי פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים CyptoCortex מחוברת כעת ל- Dark Pool של בורסת הסחורות סאן חואן ( San Juan Mercantile Exchange "SJMX") . החיבור, על פי Deltix, יספק לסוחרים/ברוקרים של מטבעות קריפטוגרפים, סוחרי OTC, עושי שוק וסוחרי ארביטרז', יכולות סחר ייחודיות, מובילות שוק, לביצוע וניהול הוראות סחר ב- SJMX Dark Pool.

האקדמיה הקולינרית היפנית משיקה את japanese-cuisine.com, אתר עם תוכן מלהיב ותוכנית למידה מתוקשבת כדי לקדם את המטבח היפני בחו"ל
האקדמיה הקולינרית היפנית, שנמצאת במחוז קיוטו והמנכ"ל שלה יושיהירו מוראטה, ובאינטרנט בכתובת https://culinary-academy.jp/english, יצרה שותפות עם Blue Magic, Inc., שהמטה שלה בטוקיו המנכ"ל שלה יוקיקו אקימוטו, ובאינטרנט בכתובת https://bluemagic.co.jp/, כדי לפתח ביחד תוכנית למידה מתוקשבת שמלמדת את התרבות והטכניקה של המטבח היפני האותנטי. השירותים התחילו בכל העולם ב-12 ביולי 2019.

Advanced Energy משלימה את הרכישה של Artesyn Embedded Power
11/09/19 | תעשייה
Advanced Energy Industries, Inc. (Nasdaq: AEIS), מובילה גלובלית בפתרונות מדויקים של המרת הספק, מדידה ובקרה, הודיעה היום על השלמת הרכישה שנמסר עליה בעבר של Artesyn Embedded Power, עסקי ההספק המשובץ של Artesyn Embedded Technologies. עם הרכישה המאוד אסטרטגית הזאת, Advanced Energy הופכת לחברה עם פלטפורמה רב-לאומית ומאוד מגוונת בתחום פתרונות ההספק, שתאיץ את הגידול ברווחי החברה.

חברת עורכי הדין הגדולה ביותר בכוויית חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל
אנדרסן גלובל הודיעה היום שהיא חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין הגדולה ביותר בכוויית, Al Khebra. התוספת של Al Khebra היא המדינה ה-50 עם פרקטיקה של שירותים משפטיים מבין החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל. לאנדרסן גלובל יש קרוב ל-400 אנשי מקצוע בעשר מדינות וביותר מעשרים מקומות באזור המזרח התיכון.

בקסטר מודיעה על הרכישה של צ'יטה מדיקל כדי להרחיב את תיק המוצרים המיוחדים לניטור חולים
Baxter International Inc. (NYSE:BAX), חברת מוצרים רפואיים גלובלית, התקשרה היום בהסכם סופי לרכישת צ'יטה מדיקל, ספקית מובילה של טכנולוגיות ניטור המודינמיות לא פולשניות. ההסכם מפגין את המחויבות המתמשכת של בקסטר לשפר את התוצאות הקליניות באמצעות טכנולוגיית ניטור חולים מבוססת כדי להשכיל ולהנחות טוב יותר את החלטות הטיפול של הקלינאים. לצ'יטה מדיקל יש קירבה טבעית לבקסטר, בגלל ההובלה רבת השנים של בקסטר במערכות עירוי ופתרונות תוך ורידיים (IV), רוחב הידע בניהול נוזלים והנוכחות החזקה בטיפול נמרץ ועירויים. העסקה כללה תשלום במזומן מראש של 190 מיליון דולר, עם פוטנציאל ל-40 מיליון דולר נוספים על בסיס אבני דרך

Aptorum Group מודיעה על הפיתוח של תרופה פוטנציאלית מיקרוביומית לטיפול בהשמנת יתר ותרופות פוטנציאליות שעברו שינוי יעוד לטיפול בנירובלסטומה
Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) ("Aptorum Group"), חברת תרופות ביולוגיות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים שלא נענו, מודיעה על הפיתוח של שתי תרופות פוטנציאליות קדם קליניות לטיפול בהשמנת יתר ובנירובלסטומה, בהתאמה.

Aptorum Group התחילה במחקרים מאפשרי IND בתרופה הפוטנציאלית של מולקולה קטנה שלה ALS-4 לטיפול בזיהומים שנגרמים על ידי Staphylococcus aureus כולל MRSA
Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) ("Aptorum Group"), חברת תרופות ביולוגיות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים שלא נענו, מודיעה שהיא התחילה במחקרים מאפשרים של תרופה ניסויית חדשה (IND) ב-ALS-4, תרופה פוטנציאלית של מולקולה קטנה שמותווית לטיפול בזיהומים שנגרמים על ידי Staphylococcus aureus (או "S. aureus") כולל Staphylococcus aureus עמיד בפני מתיצילין (כלומר MRSA, אחד מ"חיידקי העל" הידועים) המבוססת על גישה חדשנית של אנטי אלימות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI