דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אוורברידג' נבחרה להפעיל פלטפורמת התרעות מאסון כלל ארצית בפרו עבור 37 מיליון תושבים ומבקרים בשנה
אוורברידג' נבחרה להפעיל פלטפורמת התרעות מאסון כלל ארצית בפרו עבור 37 מיליון תושבים ומבקרים בשנה
חיים נוי 03/12/19 |  צפיות: 193

אוורברידג' נבחרה להפעיל פלטפורמת התרעות מאסון כלל ארצית בפרו עבור 37 מיליון תושבים ומבקרים בשנה

הזכייה בפרו מחזקת את ההובלה הגלובלית של אוורברידג' במערכות התרעה לאוכלוסייה עם חוזים כלל ארציים באזורי האמריקות, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה פסיפיק

ברלינגטון, מסצ'וסטס, 3 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

Everbridge, Inc. (NASDAQ: EVBG), המובילה הגלובלית בניהול אירועים קריטיים, הודיעה היום שהיא נבחרה על ידי משרד התחבורה והתקשורת של פרו להפעיל את Sistema de Mensajería de Alerta Temprana de Emergencia (Sismate) של המדינה, מערכת שליחת מסרי ההתרעה על מצבי חירום של פרו. החדשות מציינות את השלמת המשא ומתן על החוזה עם המשרד שאוורברידג' חשפה לראשונה בספטמבר, ללא ציון שם המדינה. הזכייה מחזקת את המעמד של אוורברידג' כמובילה העולמית במערכות התראה לאוכלוסייה עם חוזים באזורי האמריקות, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה פסיפיק.

אחרי ש-Sismate תותקן, היא תופעל כאשר המכון הלאומי להגנה אזרחית של פרו יזהה אירוע חמור. המערכת, שמופעלת על ידי Everbridge Public Warning, תשלח מסרים קריטיים לטלפונים סלולריים לפני, בזמן ואחרי מצב החירום. אפשר להשתמש בהתרעות של Sismate בתרגילים ולספק סיוע בפעילויות חיפוש והצלה. Sismate מיועדת לשרת יותר מ-37 מיליון אנשים כולל 33 מיליון התושבים של פרו ו-4 מיליון מבקרים בשנה.

"הטכנולוגיה הזאת היא אבן דרך בניהול סיכונים ואסונות ברמה הלאומית, שתאוחד על ידי שילוב פעילות משותפת בין מוסדות שונים ואזרחים", הסבירה סגנית שר התקשורת וירחיניה נקגאווה לאל אקונומיסטה.

"לכבוד הוא לאוורברידג' לתמוך בפרו עם מערכת ההתרעה הלאומית שלה", אמר דייוויד מרדית, מנהל העסקים הראשי של אוורברידג'. "פרו מצטרפת למספר הולך וגדל של מדינות שבחרו לשתף פעולה עם אוורברידג' כדי להתקין מערכת כלל ארצית להגנת האזרחים והמבקרים שלהן בסביבה של איומים מסלימים".

הפלטפורמה של אוורברידג' הותקנה על ידי יותר מימשלים מקומיים, מדינתיים ולאומיים ברחבי העולם מכל פתרון אחר, והיא מציעה את היכולת להגיע ליותר מ-500 מיליון איש ביותר מ-200 מדינות. בנוסף לפרו, Everbridge Public Warning הותקנה כדי להגיע לאוכלוסיות הסלולריות בקנה מידה כלל ארצי בשוודיה, איסלנד, הולנד, סינגפור, יוון ובכמה מהמדינות הכי גדולות בהודו, ומותקנת עכשיו באוסטרליה. אוורברידג' היא הספקית הראשונה של התראה לאוכלוסייה שתומכת בארבע מדינות של האיחוד האירופי ביחד עם ההוראה של האיחוד מהזמן האחרון שמחייבת מדינות חברות להתקין מערכת התרעה לכלל האוכלוסייה עד יוני 2022.

Everbridge Public Warning היא הפתרון הרב ערוצי היחיד שמאפשר למדינות להתקין את השילוב המועדף עליהן של שיטות תקשורת במצבי חירום. מערכת ההתרעה לאוכלוסייה של אוורברידג' מתקשרת בכל השלבים של אירוע, מנצלת בינת מיקום (מיקום סטטי, מיקום ידוע אחרון ומיקום צפוי), מספקת תקשורת דו סטרית מכוונת ומאפשרת למדינות לשלב מהירות מסירת התראות עם ההגעה הכי רחבה כדי לכסות את האוכלוסייה והמבקרים.

אודות אוורברידג'

Everbridge, Inc. (NASDAQ: EVBG) היא חברת תוכנה גלובלית שמספקת יישומי תוכנה ארגוניים לאוטומציה והאצה של ההיענות המבצעית של ארגונים לאירועים קריטיים כדי שהאנשים יהיו בטוחים והעסקים ימשיכו לפעול. בזמן איומים על ביטחון הציבור כמו מצבים של יורה פעיל, התקפות של טרוריסטים או תנאי מזג אוויר חמורים, וגם אירועים עסקיים קריטיים כולל אי זמינות מחשבים, התקפות סייבר או אירועים אחרים כגון ריקול של מוצרים או נתק בשרשרת האספקה, יותר מ-4,800 לקוחות בכל העולם מסתמכים על הפלטפורמה לניהול אירועים קריטיים של החברה כדי לצרף ולהעריך במהירות ובאופן אמין נתונים על האיום, לאתר אנשים בסכנה וכוחות מענה שיכולים לעזור, להפוך לאוטומטי את הביצוע של תהליכי תקשורת מוגדרים מראש באמצעות מסירה מאובטחת ליותר ממאה מכשירי תקשורת שונים ולעקוב אחרי ההתקדמות בביצוע של תוכניות המענה. הפלטפורמה של החברה שלחה יותר מ-2.8 מיליארד מסרים ב-2018 ויש לה יכולת להגיע ליותר מ-500 מיליון איש ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות, כולל כל האוכלוסייה הסלולרית בקנה מידה כלל ארצי באוסטרליה, שוודיה, הולנד, סינגפור, יוון ובכמה מהמדינות הכי גדולות בהודו. יישומי התקשורת הקריטית והבטיחות הארגונית של החברה כוללים הודעות המוניות, ניהול אירועים, Safety Connection™, התראת מחשבים, Visual Command Center®, התרעה לציבור, ניהול משברים, Community Engagement™ והעברת מסרים מאובטחת. אוורברידג' משרתת תשע מעשר הערים הגדולות בארה"ב, שמונה מעשרת בנקי ההשקעות הגדולים ביותר שנמצאים בארה"ב, 46 מ-50 נמלי התעופה הכי עמוסים בצפון אמריקה, שש מעשר חברות הייעוץ הגלובליות הכי גדולות, שש מעשר יצרניות הרכב הגלובליות הכי גדולות, כל ארבע חברות החשבונאות הגלובליות הכי גדולות, תשע מעשרת ספקי שירותי הבריאות הכי גדולים שנמצאים בארה"ב, וחמש מעשר חברות הביטוח הרפואי הכי גדולות שנמצאות בארה"ב. אוורברידג' נמצאת בבוסטון ולוס אנג'לס עם משרדים נוספים בלנסינג, סן פרנסיסקו, בייג'ינג, בנגלור, קולקטה, לונדון, מינכן, אוסלו, סינגפור, סטוקהולם וטילבורך. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.everbridge.com, תקראו את הבלוג של החברה ותעקבו: LinkedIn, Twitter, Facebook.

אנשי קשר

מדיה:
Jim Gatta
Everbridge
jim.gatta@everbridge.com
215-290-3799

Jeff Young
Everbridge
jeff.young@everbridge.com
781-859-4116

מקור: Everbridge, Inc.

מולטימדיה

וידאו

Everbridge Public Warningמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מוסרת תוצאות כספיות מקדמיות של הרבעון הרביעי של 2019 והשנה המלאה ועדכונים על האצת שלב הפחתת המינוף של תוכנית המפנה ברווחיות
התוצאות הכספיות צפויות להיות מתחת לצפי, בעיקר בגלל פעולות בתחבורה כדי לפתור פרויקטים מאתגרים

Emendo Biotherapeutics מגייסת 61 מיליון דולר כדי לקדם את טיפולי עריכת הגנים מהדור הבא
מרחיבה את השותפויות האסטרטגיות עם AnGes וטקדה מאיצה את פלטפורמת עריכת הגנים החדשנית OMNI לצנרת פיתוח רחבה של מוצרי טיפולים

LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
הפתרון החדש LEGO® Education SPIKE™ Prime לחטיבת הביניים זמין עכשיו; ההרשמה פתוחה לתוכנית המורה המומחה של LEGO Education לשנת 2020

ניוסטאר מביאה את UltraThreat Feeds כדי להגן על נתונים ביעילות רבה יותר
השירות החדש מספק נתוני איומים קנייניים כמעט בזמן אמת כדי לזהות ולעצור תעבורה רעה, נכנסת ויוצאת

World’s Greatest Videos(TM) מודיעה על הזוכה בפרס הגדול של $1,000,000* ב-2019
התוצאות של הפרס של $100,000 USD* הסרטון הכי טוב של השנה הזאת

Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
לווים חוזרים היוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל, והזינו את המשך ההתרחבות של החברה מחוף לחוף

חברת טומי הילפיגר מודיעה על היזמים החברתיים שעלו לגמר של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר
ב-13 בפברואר 2020 ששת העולים לגמר יבקרו בקמפוס של העתיד של טומי הילפיגר באמסטרדם, הולנד, כדי להציג את הרעיון העסקי שלהם בפני חבר שופטים של מובילי עסקים וקיימות פנימיים וחיצוניים באירוע הגמר הגלובלי של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון של טבליות למוטריג'ין USP, 100 מ"ג, בקבוקים של 100 יחידות
13/01/20 | בריאות
בגלל זיהום צולב עם Enalapril Maleate

ראהי מערכות משיקה אסטרטגיית ענן שמוביל מנהל הטכנולוגיות הראשי החדש מאט רובינסון
פרקטיקות ענן, שירותים מקצועיים ושירותים מנוהלים ישלימו את הניסיון המוביל בענף של ראהי בתשתיות של מרכזי נתונים

Rockwell Automation רוכשת את קבוצת אבנת אבטחת נתונים כדי להרחיב את המומחיות באבטחת סייבר
הרכישה תחזק את היכולת של Rockwell Automation לספק שירותי אבטחת סייבר ב‑IT/OT בכל העולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI