דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אוורברידג' נבחרה להפעיל פלטפורמת התרעות מאסון כלל ארצית בפרו עבור 37 מיליון תושבים ומבקרים בשנה
אוורברידג' נבחרה להפעיל פלטפורמת התרעות מאסון כלל ארצית בפרו עבור 37 מיליון תושבים ומבקרים בשנה
חיים נוי 03/12/19 |  צפיות: 666

אוורברידג' נבחרה להפעיל פלטפורמת התרעות מאסון כלל ארצית בפרו עבור 37 מיליון תושבים ומבקרים בשנה

הזכייה בפרו מחזקת את ההובלה הגלובלית של אוורברידג' במערכות התרעה לאוכלוסייה עם חוזים כלל ארציים באזורי האמריקות, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה פסיפיק

ברלינגטון, מסצ'וסטס, 3 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

Everbridge, Inc. (NASDAQ: EVBG), המובילה הגלובלית בניהול אירועים קריטיים, הודיעה היום שהיא נבחרה על ידי משרד התחבורה והתקשורת של פרו להפעיל את Sistema de Mensajería de Alerta Temprana de Emergencia (Sismate) של המדינה, מערכת שליחת מסרי ההתרעה על מצבי חירום של פרו. החדשות מציינות את השלמת המשא ומתן על החוזה עם המשרד שאוורברידג' חשפה לראשונה בספטמבר, ללא ציון שם המדינה. הזכייה מחזקת את המעמד של אוורברידג' כמובילה העולמית במערכות התראה לאוכלוסייה עם חוזים באזורי האמריקות, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואסיה פסיפיק.

אחרי ש-Sismate תותקן, היא תופעל כאשר המכון הלאומי להגנה אזרחית של פרו יזהה אירוע חמור. המערכת, שמופעלת על ידי Everbridge Public Warning, תשלח מסרים קריטיים לטלפונים סלולריים לפני, בזמן ואחרי מצב החירום. אפשר להשתמש בהתרעות של Sismate בתרגילים ולספק סיוע בפעילויות חיפוש והצלה. Sismate מיועדת לשרת יותר מ-37 מיליון אנשים כולל 33 מיליון התושבים של פרו ו-4 מיליון מבקרים בשנה.

"הטכנולוגיה הזאת היא אבן דרך בניהול סיכונים ואסונות ברמה הלאומית, שתאוחד על ידי שילוב פעילות משותפת בין מוסדות שונים ואזרחים", הסבירה סגנית שר התקשורת וירחיניה נקגאווה לאל אקונומיסטה.

"לכבוד הוא לאוורברידג' לתמוך בפרו עם מערכת ההתרעה הלאומית שלה", אמר דייוויד מרדית, מנהל העסקים הראשי של אוורברידג'. "פרו מצטרפת למספר הולך וגדל של מדינות שבחרו לשתף פעולה עם אוורברידג' כדי להתקין מערכת כלל ארצית להגנת האזרחים והמבקרים שלהן בסביבה של איומים מסלימים".

הפלטפורמה של אוורברידג' הותקנה על ידי יותר מימשלים מקומיים, מדינתיים ולאומיים ברחבי העולם מכל פתרון אחר, והיא מציעה את היכולת להגיע ליותר מ-500 מיליון איש ביותר מ-200 מדינות. בנוסף לפרו, Everbridge Public Warning הותקנה כדי להגיע לאוכלוסיות הסלולריות בקנה מידה כלל ארצי בשוודיה, איסלנד, הולנד, סינגפור, יוון ובכמה מהמדינות הכי גדולות בהודו, ומותקנת עכשיו באוסטרליה. אוורברידג' היא הספקית הראשונה של התראה לאוכלוסייה שתומכת בארבע מדינות של האיחוד האירופי ביחד עם ההוראה של האיחוד מהזמן האחרון שמחייבת מדינות חברות להתקין מערכת התרעה לכלל האוכלוסייה עד יוני 2022.

Everbridge Public Warning היא הפתרון הרב ערוצי היחיד שמאפשר למדינות להתקין את השילוב המועדף עליהן של שיטות תקשורת במצבי חירום. מערכת ההתרעה לאוכלוסייה של אוורברידג' מתקשרת בכל השלבים של אירוע, מנצלת בינת מיקום (מיקום סטטי, מיקום ידוע אחרון ומיקום צפוי), מספקת תקשורת דו סטרית מכוונת ומאפשרת למדינות לשלב מהירות מסירת התראות עם ההגעה הכי רחבה כדי לכסות את האוכלוסייה והמבקרים.

אודות אוורברידג'

Everbridge, Inc. (NASDAQ: EVBG) היא חברת תוכנה גלובלית שמספקת יישומי תוכנה ארגוניים לאוטומציה והאצה של ההיענות המבצעית של ארגונים לאירועים קריטיים כדי שהאנשים יהיו בטוחים והעסקים ימשיכו לפעול. בזמן איומים על ביטחון הציבור כמו מצבים של יורה פעיל, התקפות של טרוריסטים או תנאי מזג אוויר חמורים, וגם אירועים עסקיים קריטיים כולל אי זמינות מחשבים, התקפות סייבר או אירועים אחרים כגון ריקול של מוצרים או נתק בשרשרת האספקה, יותר מ-4,800 לקוחות בכל העולם מסתמכים על הפלטפורמה לניהול אירועים קריטיים של החברה כדי לצרף ולהעריך במהירות ובאופן אמין נתונים על האיום, לאתר אנשים בסכנה וכוחות מענה שיכולים לעזור, להפוך לאוטומטי את הביצוע של תהליכי תקשורת מוגדרים מראש באמצעות מסירה מאובטחת ליותר ממאה מכשירי תקשורת שונים ולעקוב אחרי ההתקדמות בביצוע של תוכניות המענה. הפלטפורמה של החברה שלחה יותר מ-2.8 מיליארד מסרים ב-2018 ויש לה יכולת להגיע ליותר מ-500 מיליון איש ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות, כולל כל האוכלוסייה הסלולרית בקנה מידה כלל ארצי באוסטרליה, שוודיה, הולנד, סינגפור, יוון ובכמה מהמדינות הכי גדולות בהודו. יישומי התקשורת הקריטית והבטיחות הארגונית של החברה כוללים הודעות המוניות, ניהול אירועים, Safety Connection™, התראת מחשבים, Visual Command Center®, התרעה לציבור, ניהול משברים, Community Engagement™ והעברת מסרים מאובטחת. אוורברידג' משרתת תשע מעשר הערים הגדולות בארה"ב, שמונה מעשרת בנקי ההשקעות הגדולים ביותר שנמצאים בארה"ב, 46 מ-50 נמלי התעופה הכי עמוסים בצפון אמריקה, שש מעשר חברות הייעוץ הגלובליות הכי גדולות, שש מעשר יצרניות הרכב הגלובליות הכי גדולות, כל ארבע חברות החשבונאות הגלובליות הכי גדולות, תשע מעשרת ספקי שירותי הבריאות הכי גדולים שנמצאים בארה"ב, וחמש מעשר חברות הביטוח הרפואי הכי גדולות שנמצאות בארה"ב. אוורברידג' נמצאת בבוסטון ולוס אנג'לס עם משרדים נוספים בלנסינג, סן פרנסיסקו, בייג'ינג, בנגלור, קולקטה, לונדון, מינכן, אוסלו, סינגפור, סטוקהולם וטילבורך. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.everbridge.com, תקראו את הבלוג של החברה ותעקבו: LinkedIn, Twitter, Facebook.

אנשי קשר

מדיה:
Jim Gatta
Everbridge
jim.gatta@everbridge.com
215-290-3799

Jeff Young
Everbridge
jeff.young@everbridge.com
781-859-4116

מקור: Everbridge, Inc.

מולטימדיה

וידאו

Everbridge Public Warningמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת סינגל : יעלה אלישיב מצמררת עם קרייזי טימס
12/08/20 | מוסיקה
הסינגל החדש של הזמרת והיוצרת יעלה אלישיב, CRAZY TIMES הוא מצמרר, מרגש ומבליט את יכולותיה הווקאליות והמוזיקליות. את השיר כתבה והלחינה יעלה בתקופת סגר הקורונה והוא כבר זכה לתהודה רבה בקרב מאזיניה וציבור נרחב.

K2View מגייסת 28 מיליון דולר כדי להאיץ את ההתרחבות המהירה בשוק ה-DataOps
המימון יתמוך במסלול הצמיחה המהיר של K2View מכיוון והוא מסייע לארגונים לקבל גישה בזמן אמת לנתונים שלהם תוך ייעול עלויות

DSV Air & Sea ו-Augury מרחיבות את הסביבה של מצב מכונות כדי לאפשר ניהול חלקים ולוגיסטיקה מבוסס דיאגנוסטיקה
Augury, ספקית מובילה של פתרונות מצב מכונות מבוססי בינה מלאכותית, ו-DSV Air & Sea, מובילה גלובלית בשרשראות אספקה, הודיעו היום על שותפות חדשה שמשלבת את הדיאגנוסטיקה המנבאת לציוד תעשייתי של Augury עם יכולות הלוגיסטיקה וההובלה ברמה העולמית של DSV.

אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה האפריקנית עם ההוספה של חברת עורכי דין בגאבון
כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הגלובלית שלה ומוסיפה רוחב לנוכחות האזורית שלה במרכז אפריקה, אנדרסן גלובל מודיעה על ההתרחבות שלה לגבון באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Business & Law Consulting (B & Law Consulting) מליברוויל.

פרומו, bp וסימנס נכנסים לשותפות עם SPIC על פרויקטים בתחום האנרגיה בברזיל
SPIC תרכוש 33% מהפרויקטים גז טבעי נוזלי – לחשמל מתחנות הכוח GNA I ו-GNA II 3 GW

אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה
Entera Bio Ltd(NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה מינתה את רוג'ר גרסו למנהל עסקים ראשי זמני, בתוקף מיידי. ד"ר גרסו יחליף את מנהל העסקים הראשי וחבר מועצת המנהלים אדם גרידלי שהתפטר מהחברה כדי לנצל הזדמנות חדשה. ד"ר גרסו ימשיך לשמש כדירקטור של אנטרה ביו.

קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI