דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
חיים נוי 14/01/20 |  צפיות: 660

Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019

לווים חוזרים היוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל, והזינו את המשך ההתרחבות של החברה מחוף לחוף

ניו יורק, 12 בינואר 2020, (GLOBE NEWSWIRE)

Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שהיא סגרה מימון ורכישות אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019. העסקאות בכל ארה"ב, בין 7.8 מיליון דולר ל-345 מיליון דולר, נגעו בכל סוגי הנכסים העיקריים וכללו עסקאות בניו יורק, ניו ג'רזי, טקסס, פלורידה, קליפורניה, וושינגטון ומסצ'וסטס. השנה השנייה ברציפות של MRC עם יותר מ-2 מיליארד דולר והמשך ההתרחבות בכל ארה"ב חוזקה על ידי הקשרים האיתנים של החברה עם לווים חוזרים -- שהיוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל -- וכמה עסקאות עם ספונסרים בעלי שם עולמי כמו Four Seasons, Mandarin Oriental ו-Raffles. פלטפורמת ההשקעה בחוב של החברה התמקדה במתן הלוואות מובטחות עדיפות, הלוואות ביניים והשקעות במניות בכורה בשוק הביניים וגם ביצוע רכישת אג"ח ורכישת הלוואות שלא נפרעות.

העסקאות הבולטות ב-2019 היו:

הלוואה של 345 מיליון דולר לתיק של נכסים רב משפחתיים מיוצבים, ובנייה של בניין להשכרה לשימוש מעורב יוקרתי בבוורלי הילס, קליפורניה.

הלוואת בנייה של 314 מיליון דולר ל-Raffles Boston Back Bay Hotel & Residences, פרויקט של שימוש מעורב בשכונת Back Bay של בוסטון.

הלוואת בנייה של 225 מיליון דולר ל-The Residences ב-Mandarin Oriental, בוקה רטון, מגדל דירות קונדו יוקרתיות מתוכנן בבוקה רטון, פלורידה.

הלוואת של 210 מיליון דולר לפיתוח של מלון Four Seasons ויחידות מגורים פרטיות בפורט לודרדייל, פלורידה.

168 מיליון דולר עם עירבון של Emerson Lofts, פרויקט פיתוח מתוכנן רב משפחתי של שימוש מעורב עם 1,000 יחידות בג'רזי סיטי, ניו ג'רזי.

חבילת מימון של 138 מיליון דולר לפרויקט של שימוש מעורב ב-300 West 122nd Street בשכונת ווסט הארלם של מנהטן.

משכנתה ראשונה של 72 מיליון דולר ל-The Ray, פרויקט של מלון עם 141 חדרים וחנויות בדלריי ביץ', פלורידה.

הלוואת בנייה של 53 מיליון דולר בפרויקט של שימוש מעורב בשכונת וושינגטון הייטס של מנהטן.

משכנתה ראשונה של 50 מיליון דולר לפרויקט דירות קונדו עם שימוש מעורב בשכונת Broadway Triangle של ברוקלין, ניו יורק.

מימון של 35.1 מיליון דולר להשלמה של שני פרויקטי בנייה נפרדים בבוורלי הילס ובסן דייגו, קליפורניה.

32.5 מיליון דולר למימון הרכישה של אתר פרויקט של שימוש מעורב בשכונת Turtle Creek של דאלאס, טקסס.

משכנתה ראשונה של 30 מיליון דולר לפרויקט של שימוש מעורב באתר שהיה בו קודם RKO Keith's Theater בקווינס, ניו יורק.

"אנחנו מאוד שמחים שסגרנו שוב שנה של יותר מ-2 מיליארד דולר, ביטוי לקשרים החזקים הקיימים שלנו וכמה עסקאות שהושלמו עם ספונסרים בעלי שם עולמי", אמר ג'וש זיגן, מייסד שותף ומנהל ההשקעות של MRC. "העסקאות שנסגרו עם חברות כמו Four Seasons, Mandarin Oriental ו-Raffles ב-2019 מראות שיש לנו השפעה גוברת ברחבי העולם הודות לניסיון והביצוע ללא מקבילים שלנו, ששיכללנו במהלך 15 שנים בעסקים. אנחנו מצפים להמשך ההתרחבות שלנו בכל ארה"ב ב-2020 ולעוד עשור של הצלחה".

Madison Realty Capital (MRC) היא חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח עם משרדים אזוריים בשווקים חשובים כולל לוס אנג'לס ודאלאס. MRC, שהוקמה ב-2004, סגרה עסקאות של בערך 12 מיליארד דולר במגזרי הרב משפחתיים, קמעונאות, משרדים, תעשייה ומלונות. החברה מנהלת השקעות בארצות הברית בשם בסיס משקיעים גלובלי. MRC היא חברה משולבת במלואה עם יותר מ-60 עובדים בכל התחומים של נדלן: השקעות, פיתוח וניהול נכסים. בין יתר התארים בענף, MRC נכללה ברשימה היוקרתית "Power 100" של שחקני הנדלן בעיר ניו יורק של Commercial Observer ומוזכרת בעקביות כאחת המלוות לבנייה המובילות בענף.

שאלות מהמדיה, התקשרו עם:

Great Ink Communications: (212) 741-2977

Tom Nolan – tom@greatink.com

Al Barbarino – al@greatink.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI