דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
חיים נוי 15/01/20 |  צפיות: 642

LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM

הפתרון החדש LEGO® Education SPIKE™ Prime לחטיבת הביניים זמין עכשיו; ההרשמה פתוחה לתוכנית המורה המומחה של LEGO Education לשנת 2020

בילונד, דנמרק, 14 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE):

LEGO® Education מציינת את יום ההולדת ה-40 שלה עם ההשקה הכלל עולמית של הפתרון החינוכי הכי חדש שלה, LEGO® Education SPIKE™ Prime. SPIKE Prime מפגיש אבני לגו, רכזת ניתנת לתכנות עם הרבה כניסות, חיישנים ומנועים שכולם מופעלים על ידי היישום המרתק SPIKE על בסיס שפת התכנות Scratch, יחד עם 32 מערכי שיעור. SPIKE Prime ימשיך את המורשת של LEGO Education מאז 1980 כחלוצה בלמידה מעשית, שמשנה את האופן שבו תלמידים לומדים את מקצועותSTEAM(מדעים, טכנולוגיה, הנדסה, אמנות ומתמטיקה).

מאז חשיפתו באפריל 2019, LEGO Education SPIKE Prime היה המוצר שהכי ציפו לו מ-LEGO Education. SPIKE Prime מעניק חוויית למידה אינטואיטיבית, מסתגלת באופן טבעי ומאוד כלילתית שעוזרת לתלמידים לבנות ביטחון ולפתח את מיומנויות ה-STEAM והמיומנויות של המאה ה-21 שהם צריכים כדי להצליח בכוח עבודה שמשתנה במהירות. LEGO Education SPIKE Prime זמין לרכישה היום תמורת $329.95, ויוצג ב-Bett Show בלונדון ב-22-25 בינואר.

עם הדרכה למורים, מדריכים איך להתחיל לעבוד ומערכי שיעור חינם, LEGO Education תוכנן להיות קל ואינטואיטיבי למורים כפי שהוא לתלמידים. יש גם שלושה קורסי הדרכה אישית שמעבירים מדריכי מורים שהוסמכו על ידי האקדמיה לחינוך של לגו כדי להבטיח שלמורים יהיה כל מה שהם צריכים כדי לשלוב בביטחון ובהצלחה את SPIKE Prime בתוך תוכניות הלימוד ומערכי השיעור הקיימים.

"כמחנך שמנסה כל הזמן למצוא דרכים חדשות ללמד נושאי STEAM, אני מתלהב מ-SPIKE Prime של LEGO Education כי היא משתלב בהלך המחשב של העשיין ובאלמנטים היצירתיים שעוזרים לגרום לתלמידים בכל הרמות להיות מעורבים ולפעול בכיתה", אמר ג'ון בישופ, מתאם K-12 STEM של אזור בתי הספר הציבוריים קנטון ומחנך מומחה של לגו.

"כולנו יודעים שנושאי STEAM חשובים, ועם SPIKE Prime אפשר להביא אותם לכל כיתה - בין אם זה שיעור STEAM או רובוטיקה ייעודי או קורס מדע, מתמטיקה או אפילו אנגלית. הגיוון של SPIKE Prime מלהיב אותי מאוד להביא אותו לאזור בתי הספר שלי".

SPIKE Prime מצטרף ל-40 שנות המורשת של LEGO Education בפתרונות למידה מעשיים שחוצים תוכניות לימודים, קלים ליישום, מרתקים לכל הרמות של הלומדים ואפשר להתאים אותם ספציפית לצרכים של כל כיתה מ-K-12. כל תיק המוצרים של LEGO Education, עכשיו כולל SPIKE Prime, תוכנן במיוחד כדי לאפשר לתלמידים לעסוק באופן מעשי בשיעורים שמאתגרים אותם לחשוב באופן ביקורתי ויצירתי, לפתור בעיות ולתקשר ביעילות עם אחרים. באמצעות הרצף של פתרונות הלמידה המעשיים שלה, LEGO Education עוזרת למורים לשלב למידת STEAM מעשית בכיתה כדי לערב את כל התלמידים ולבנות את הביטחון שלהם בלמידה.

"הרבה השתנה ב-40 השנים מאז ש-LEGO Education הוקמה, אבל המשימה שאנו מחויבים לה רלבנטיים היום כפי שהייתה אז", אומר אסבן סטארק, נשיא LEGO Education. "למידה תוך כדי משחק היא בלב החברה, ותמיד האמנו שלמידה מעשית בונה את הביטחון והמיומנויות שילדים צריכים. עם ההאצה של הבינה המלאכותית, האינטרנט של הדברים והאוטומציה, יותר חשוב מאי פעם לצייד את המורים בפתרונות ומשאבים כמו SPIKE Prime שמערבים את כל התלמידים בלמידת STEAM ומפתחים את המיומנויות שנחוצות בשוק העבודה של המאה ה-21".

תוכנית המורה המומחה של LEGO Education

כש-LEGO Education חוגגת יום ההולדת ה-40 שלה, היא גם מציינת את המחנכים שנותנים השראה ומפתחים את הבונים של המחר. תוכנית המורה המומחה של LEGO Education מעניקה הכרה למורים האלה ששותפים למשימה של LEGO Education בבניית הביטחון והמיומנויות של המאה ה-21 אצל תלמידיהם. מחנכים מומחים הם הגיבורים היומיומיים שמשפיעים על הכיתות שלהם באמצעות למידת לגו מעשית והם בעצמם לומדים כל החיים, ושמחפשים דרכים חדשות לערב את התלמידים שלהם. באמצעות תוכנית המורה המומחה, מחנכים שחושבים אותו הדבר יכולים לשתף ידע ורעיונות על ההצלחה של התלמידים עם התמיכה של עמיתיהם ו-LEGO Education.

בקשות להירשם לקבוצת המורה המומחה של 2020 מתקבלות עכשיו. המחנכים המעוניינים באוסטרליה, רוסיה, בריטניה וארצות הברית מוזמנים להגיש בקשה עד 30 באפריל 2020. פרטים על התוכנית, תהליך ההרשמה והכשירות לתוכנית אפשר למצוא כאן: LEGOeducation.com/MasterEducators.

צפו בסרט הזה למידע נוסף על כל 40 שנות ההיסטוריה של LEGO Education. למידע נוסף על הפתרון החדש של LEGO Education, בקרו בבקשה באתר www.legoeducation.com/meetSPIKEprime

אודות LEGO® Education SPIKE™ Prime

  • מיועד לגילאי 10+,כיתות ו' עד ח'
  • המחיר $329.95 לערכה, ששני תלמידים יכולים לחלוק אותה בו-זמנית
  • מבוסס עלפלטפורמת התכנות באמצעות גרירה ושחרור Scratch וזמין ל-iOS, כרום, חלונות 10, מאק ואנדרואיד
  • 32 שיעורים עוזרים למורים להתחיל ומאפשרים לשלב את SPIKEPrime בתוך מגוון שלשיעורים ממדע ומתמטיקה ועד למדעי החברה ואמנויות השפה בקלות מדהימה
  • מבטיח שכמה כיתותיכולות לחלוק ערכות בתוך בית הספר באמצעות 45 דקות של הכנה פלוס זמן השיעור
  • כולל 11 אלמנטיםחדשניים חדשים שפותחו על ידי LEGO Education וקבוצת לגו, שהופיעו לראשונה ב-SPIKE Prime
  • זמין לרכישה באתרשל LEGOEducation או באמצעות מפיציםמורשים
  • מביא יצירתיותומעורבות ב-STEAM לתוכניות אחרי הלימודים, מועדוני רובוטיקה, תכנות ותחומים שלמייקרים באמצעות LEGO® Education SPIKE™ PrimeExpansion Set by LEGO Education (נמכר בנפרד)
  • ערכת ההרחבהויחידת המוכנות לתחרויות ניתנות לשימוש עכשיו על ידי צוותים בתחרויותרובוטיקה, כולל FIRST® LEGO® League ו-World Robot Olympiad

אודות LEGO® Education

LEGO® Education מציעה חוויות למידת STEAM מעשית תוך כדי משחק המבוססת על מערכת האבנים של לגו, חומרה, תוכנה ותוכן לתלמידים ולמורים שלהם בלמידה מוקדמת, בחינוך היסודי והתיכוני וגם באמצעות תוכניות ותחרויות אחרי הלימודים. הפתרונות האלה יוצרים סביבה של למידה פעילה ותוך שיתוף פעולה שבה התלמידים בונים מיומנויות לעתידם, אהבה לכל החיים ללמידה וביטחון ביכולתם ללמוד ולפתור בעיות, ומכינים אותם להצלחה במשך כל החיים.

לגו, הלוגו של לגו, הלוגו של SPIKE, MINDSTORMS והלוגו של MINDSTORMS הם סימני מסחר ו/או זכויות יוצרים של קבוצת לגו. ©2020 The LEGO Group. כל הזכויות שמורות.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52158163/en

אנשי קשר

Kelley Brescia
Kelley.brescia@LEGO.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קרן מטלייף מתחייבת ל-500,000$ למאמץ השיקום בלבנון
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI