דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים CollabNet VersionOne ו-XebiaLabs מתאחדות כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת
CollabNet VersionOne ו-XebiaLabs מתאחדות כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת
חיים נוי 22/01/20 |  צפיות: 273

CollabNet VersionOne ו-XebiaLabs מתאחדות כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת

  • החברה המשולבתהודיעה על מנכ"ל חדש שיניע את שלב הצמיחה הבא
  • העסקה, שנתמכת עלידי TPG Capital, היא צעד יוצר שינוי באסטרטגיה רחבה יותר ליצירת פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת מובילהעבור ארגונים

אטלנטה ובוסטון, 22 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE):

CollabNet VersionOne (CollabNet), ספקית מובילה לתכנון זריז וגמיש ופיתוח בעבודה משותפת, ו-XebiaLabs, המובילה בתיאום, התקנה ומסירה רצופה של מהדורות, הודיעו היום ששתי החברות התמזגו. השילוב, שנתמך על ידי TPG Capital, מאחד את התכנון הזריז וגמיש ופונקציית בקרת הגרסאות לארגונים בהתחלת התהליך של CollabNet עם יכולות האוטומציה של תיאום והתקנת מהדורות בסוף התהליך של XebiaLabs כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה מקצה לקצה עבור ארגונים.

בקשר לעסקה, אשוק רדי, מומחה ותיק בענף ובכיר לשעבר בברודקום, הצטרף לחברה המשולבת כמנכ"ל. הוא מחליף את פלינט ברנטון, שעוזב כדי להתמקד בעניינים אישיים ומשפחתיים אחרי קרוב לחמש שנים של ניהול מוצלח. דרק לנגון, המנכ"ל הנוכחי של XebiaLabs, ישמש כנשיא החברה המשולבת. סטיבן גרגוריו, סגן נשיא ביצועי ומנהל הכספים של XebiaLabs, ישמש כמנהל הכספים של החברה המאוחדת.

"השילוב של CollabNet ו-XebiaLabs יספק ללקוחות ארגוניים יכולות ראות וניהול מקצה לקצה שנחוצות כדי לפתח תוכנה במהירות ובאופן אמין ובטוח ובסופו של דבר לעזור להאיץ את השינוי הדיגיטלי שלהם ולהפיק תוצאות עסקיות", אמרו ניהל רג' וארט היידריך מ-TPG Capital. "אנחנו מברכים את פלינט על כהונה מוצלחת, ומצפים לשותפות עם אשוק, דרק והצוות המורחב כדי להמשיך להאיץ את האסטרטגיה שלנו ליצור חברה מובילה של פלטפורמות DevOps לארגונים".

XebiaLabs שהוקמה ב-2008 היא ספקית עתירת צמיחה של כלי מפתחים לניהול ואוטומציה של מהדורות. החברה מספקת תוכנה לתיאום מהדורות ומסירת יישומים שמאפשרת לארגונים לתאם, להפוך לאוטומטית ולנתח את כל צנרת מהדורות התוכנה בקנה מידה ארגוני. היכולות של XebiaLabs בסוף התהליך משלימות את תיק המוצרים לתחילת התהליך של CollabNet, שכולל את VersionOne לתכנון וניהול ארגוניים זריזים וגמישים, VS לזרימות עבודה מחוברות וראות לאורך כל זרימת הספקת הערך, ו-TeamForge לניהול בקרת גרסאות וניהול מחזור החיים של יישומים בקנה מידה ארגוני.

"יש לנו משימה לשנות באופן יסודי את האופן שבו נעשים הפיתוח והמסירה של תוכנה בארגונים", אמר רדי. "השילוב של CollabNet ו-XebiaLabs יספק פלטפורמה שתאפשר שינוי דיגיטלי בקנה מידה גדול באמצעות תהליכים זריזים וגמישים ו-DevOps כדי להסתגל, ללמוד ולשפר כל הזמן, במיוחד בעולם של יישומים וחוויות חכמים מופעלי בינה מלאכותית. אני שמח להצטרף בשעה הקריטית הזאת ומצפה לעבודה עם כל הצוות כדי להוביל את החברה המשולבת בפרק הצמיחה הבא שלה".

"XebiaLabs ביססה את עצמה כסטנדרט של DevOps בארגונים גדולים. בין הלקוחות שלנו נמנות חברות הפיננסים, בריאות וייצור הגדולות ביותר בעולם, והמיקוד שלנו הוא ביצירה של פלטפורמה שמנצלת כלים ותהליכים קיימים וגם מספקת את הגודל, הסטנדרטיזציה, האבטחה והדיווח שחברות גדולות צריכות", אמר לנגון. אני מודה על מה שהצלחנו להשיג עם התמיכה של Susquehanna Growth Equity ו-Accel. על ידי האיחוד של XebiaLabs ו-CollabNet הלקוחות המשותפים שלנו ירוויחו עכשיו את פלטפורמת ה-DevOps הזריזה וגמישה עם היכולות הכי טובות שיש בשוק. זה גורם משנה מצב עבור עסקים שצריכים למקסם את נכסי יישומי התוכנה שלהם תוך התמודדות עם דרישות רגולציה, ציות ואבטחה מורכבות".

בתפקידו האחרון רדי ניהל את חטיבת התוכנה הארגונית של ברודקום שהיקפה מיליארדי דולרים, שם עזר ליצור פלטפורמה שעוזרת לארגונים גלובליים להגדיל את השינוי הדיגיטלי שלהם ולהפוך עסקים דיגיטליים בזמן אמת. עם קריירה של יותר מ-25 שנים בתוכנה ארגונית וניסיון מעמיק בשינוי באמצעות זריזות וגמישות ו-DevOps, רדי מילא תפקידי ניהול בכמה חברות Fortune 500 בכללן IBM, CA Technologies, Rational Software, האניוול ונוברטיס. רדי יעבוד בניהול החברה המשולבת באופן קרוב עם לנגון וגרגוריו, שניהם מנהלים מנוסים בתוכנה.

"אני מודה לעמיתיי ב-CollabNet על ההצלחה שנוצרה בזכות העבודה הקשה והמסירות שלהם", אמר ברנטון. "אני גאה בכל מה שבנינו ביחד, אבל החלטתי שזה הזמן המתאים עבורי לחזור לקליפורניה ולהתחיל את הפרק הבא בחיי. CollabNet ו-XebiaLabs נמצאות בידיים חזקות ומוכשרות עם אשוק, דרק ו-TPG Capital, ואני בטוח שבניהולם החברה המאוחדת תשיג הצלחה וגודל גדולים אפילו יותר".

ברקליס, Evercore ו-KeyBanc שימשו כיועצים הפיננסיים של TPG Capital ו-CollabNet, ו-Ropes & Gray LLP שימשו כיועצים המשפטיים. Shea & Company שימשו כיועצים הפיננסיים של XebiaLabs, ו-Weil, Gotshal & Manges LLP שימשו כיועצים המשפטיים. בעלי המניות הקיימים של XebiaLabs, Susquehanna Growth Equity ו-Accel, מכרו את ההחזקות שלהם בחברה כחלק מהאיחוד. תנאים נוספים של העסקה לא פורסמו.

אודות CollabNet VersionOne

CollabNet VersionOne היא ספקית מובילה של פלטפורמות לניהול זרימת הערך, תכנון זריז וגמיש, DevOps וניהול קוד מקור. המוצרים שלה מספקים למובילי ענפים עסקיים וממשלתיים גלובליים פתרון מלוכד שמאפשר להם להגות רעיונות, ליצור ולתאם את זרימת הערך דרך צינורות הספקה רציפים עם תוצאות עסקיות מדידות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.collab.net.

אודות XebiaLabs

המשימה של XebiaLabs היא לעזור לחברות גדולות להאיץ את מהדורות התוכנה שלהן עם אמינות רבה יותר - לא משנה כמה התשתית מגוונת או כמה התהליך מורכב. פלטפורמת ה-DevOps של XebiaLabs היא פתרון התיאום והדיווח של שרשרת כלי ה-DevOps מקצה לקצה היחיד בענף, שמספק את האוטומציה, הבקרה והראות שארגונים צריכים כדי לספק תוכנה מהר יותר ועם פחות סיכון. באמצעות פלטפורמת ה-DevOps של XebiaLabs, ארגונים יכולים לחבר את כל כלי ה-DevOps שלהם, לנהל את האינטראקציות שלהם, להתקין בכל סביבה וליצור מרכז נתונים לצורך דיווח, בלי כתיבת סקריפטים אד-הוק ותחזוקה אינסופית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.xebialabs.com.

אודות TPG

TPG היא חברת נכסים אלטרנטיביים גלובלית מובילה שהוקמה ב-1992 עם נכסים מנוהלים של יותר מ-119 מיליארד דולר ומשרדים באוסטין, בייג'ינג, בוסטון, דאלאס, פורט וורת, הונג קונג, יוסטון, לונדון, לוקסמבורג, מלבורן, מוסקבה, מומבאי, ניו יורק, סן פרנסיסקו, סאול וסינגפור. פלטפורמות ההשקעה של TPG הן במגוון רחב של סוגי נכסים, כולל השקעות פרטיות, הון צמיחה, נדלן, אשראי והשקעות בחברות ציבוריות. המטרה של TPG היא ליצור מוצרים ואפשרויות דינמיים למשקיעים שלה אבל גם להנהיג משמעת ומצוינות תפעולית באסטרטגיית ההשקעה ובביצועים של התיק שלה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.tpg.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200121006172/en/

אנשי קשר

מדיה
Olivia Heel, Catapult PR-IR
oheel@catapultpr-ir.com
303-581-7760

Hannah Inman
press@xebialabs.com

TPG
Luke Barrett and Courtney Power
media@tpg.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'ייסון גרינבלט מצטרף ל-OurCrowd כשותף
OurCrowd, הפלטפורמה הגלובלית להשקעות במיזמי מימון המונים ומשקיעת הון הסיכון המובילה בישראל, הודיעה היום שג'ייסון גרינבלט, לשעבר עוזר לנשיא ארצות הברית ונציג מיוחד למשאים ומתנים בינ"ל, יצטרף ל-OurCrowd כשותף עם אחריות לבניית קשרים עם אזור המזרח התיכון.

הדספין מודיעה על סבב מימון סדרה C של 60 מיליון דולר לפי שווי של 1.16 מיליארד דולר ומוסיפה את ניקש ארורה ליו"ר מועצת המנהלים
בדרך להגיע להכנסות חוזרות שנתיות של 100 מיליון דולר בתחילת 2020 קצת יותר מארבע שנים אחרי ההקמה, ההשקעה החדשה תעזור להדספין להעמיק את המעמד בסביבות ענן

הופעת בכורה של אנדרסן גלובל בסיירה ליאונה, ממשיכה את פעילות ההתרחבות שלה באפריקה
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במערב אפריקה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מפריטאון Fornah-Sesay, Cummings, Showers & Co. (להלן נקראת FCS Legal) בסיירה ליאונה, ומוסיפה עומק לפלטפורמה הגלובלית שלה ביבשת.

וויפרו מקבלת הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מלוקר
וויפרו בע"מ (NYSE: WIT)(NYSE: WIT, BSE: 507685, NSE: WIPRO), חברת שירותי טכנולוגיית המידע, ייעוץ ותהליכים עסקיים גלובלית מובילה, הודיעה היום שקיבלה הכרה בתור "משלבת המערכות הגלובלית הטובה ביותר" מחברת פלטפורמות הנתונים המובילה לוקר בפסגת השותפים של לוקר 2019.

ג'קדה מוקמה בדוח ריבוע הקסם של ניהול מעורבות עובדים של גרטנר לשנת 2020
טכנולוגיות שעוזרות להגדיל את המעורבות באמצעות סיוע באינטראקציה (כגון הפעולה הבאה הכי טובה, שולחן עבודה מאוחד והנחיה ואוטומציה של תהליכים) הפכו למימד חיוני של ניהול מעורבות עובדים מעבר לפונקציות המסורתיות של ניהול נציגים

ריינבו מילק חוגגת את המורשת הערבית עם תחרות לנד קרוזר גדולה
שני לנד קרוזרים איקוניים לכל המעוניינים

Aptorum Group מתחילה את המסחור של טבליות מזון המרפא הביו אקטיבי Dioscorea Opposita וחתמה על הסכם הפצת מכירות בהונג קונג
24/02/20 | בריאות
Aptorum Group Limited , חברת תרופות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו, מודיעה על המסחור של תוסף התזונה שלה לנשים בגיל המעבר עם חידלון וסת ושחוות תסמינים קשורים. התוסף מיוצר עם המרכיב הביו אקטיבי שמופק מאבקת בטטה סינית המכילה DOI, שזאת הגישה הלא הורמונלית של Aptorum Group שמיועדת להתאים למגמות ולחששות תזונתיים גוברים מסוימים של הצרכנים.

אלקטרה תשיק את הרכב החשמלי הראשון שלה
הוא יחולל מהפיכה בעסק ויתחרה בכל החברות האחרות אצל הצרכן עם תקציב בתחום הביניים

ביקורת: יהוא – ההצגה שעוררה חשש להתערבות בבחירות 92 עולה בבית צבי – מרגשת, נוקבת, פנינה תיאטרלית
22/02/20 | תיאטרון
יהוא – ההצגה שעלתה ב-1992 חודש לפני הבחירות ועוררה חשד כביקורת על שר הביטחון דאז אריק שרון בדמות יהוא ועל ראש הממשלה שהסתגר בביתו מנחם בגין , זיף במחזה, עולה בבית צבי ברמת גן והיא נוקבת, מושחזת ומהווה פנינה תיאטרלית.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון כלל ארצית של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL
21/02/20 | בריאות
Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מודיעה על קריאה להחזרה מרצון של שתי (2) אצוות של Phenytoin Oral Suspension USP, 125 mg/5 mL, שתיהן בבקבוקים של 237 מ"ל ברמת הצרכנים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI