דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים CollabNet VersionOne ו-XebiaLabs מתאחדות כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת
CollabNet VersionOne ו-XebiaLabs מתאחדות כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת
חיים נוי 22/01/20 |  צפיות: 538

CollabNet VersionOne ו-XebiaLabs מתאחדות כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת

  • החברה המשולבתהודיעה על מנכ"ל חדש שיניע את שלב הצמיחה הבא
  • העסקה, שנתמכת עלידי TPG Capital, היא צעד יוצר שינוי באסטרטגיה רחבה יותר ליצירת פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה משולבת מובילהעבור ארגונים

אטלנטה ובוסטון, 22 בינואר 2020, (BUSINESS WIRE):

CollabNet VersionOne (CollabNet), ספקית מובילה לתכנון זריז וגמיש ופיתוח בעבודה משותפת, ו-XebiaLabs, המובילה בתיאום, התקנה ומסירה רצופה של מהדורות, הודיעו היום ששתי החברות התמזגו. השילוב, שנתמך על ידי TPG Capital, מאחד את התכנון הזריז וגמיש ופונקציית בקרת הגרסאות לארגונים בהתחלת התהליך של CollabNet עם יכולות האוטומציה של תיאום והתקנת מהדורות בסוף התהליך של XebiaLabs כדי ליצור פלטפורמת DevOps זריזה וגמישה מקצה לקצה עבור ארגונים.

בקשר לעסקה, אשוק רדי, מומחה ותיק בענף ובכיר לשעבר בברודקום, הצטרף לחברה המשולבת כמנכ"ל. הוא מחליף את פלינט ברנטון, שעוזב כדי להתמקד בעניינים אישיים ומשפחתיים אחרי קרוב לחמש שנים של ניהול מוצלח. דרק לנגון, המנכ"ל הנוכחי של XebiaLabs, ישמש כנשיא החברה המשולבת. סטיבן גרגוריו, סגן נשיא ביצועי ומנהל הכספים של XebiaLabs, ישמש כמנהל הכספים של החברה המאוחדת.

"השילוב של CollabNet ו-XebiaLabs יספק ללקוחות ארגוניים יכולות ראות וניהול מקצה לקצה שנחוצות כדי לפתח תוכנה במהירות ובאופן אמין ובטוח ובסופו של דבר לעזור להאיץ את השינוי הדיגיטלי שלהם ולהפיק תוצאות עסקיות", אמרו ניהל רג' וארט היידריך מ-TPG Capital. "אנחנו מברכים את פלינט על כהונה מוצלחת, ומצפים לשותפות עם אשוק, דרק והצוות המורחב כדי להמשיך להאיץ את האסטרטגיה שלנו ליצור חברה מובילה של פלטפורמות DevOps לארגונים".

XebiaLabs שהוקמה ב-2008 היא ספקית עתירת צמיחה של כלי מפתחים לניהול ואוטומציה של מהדורות. החברה מספקת תוכנה לתיאום מהדורות ומסירת יישומים שמאפשרת לארגונים לתאם, להפוך לאוטומטית ולנתח את כל צנרת מהדורות התוכנה בקנה מידה ארגוני. היכולות של XebiaLabs בסוף התהליך משלימות את תיק המוצרים לתחילת התהליך של CollabNet, שכולל את VersionOne לתכנון וניהול ארגוניים זריזים וגמישים, VS לזרימות עבודה מחוברות וראות לאורך כל זרימת הספקת הערך, ו-TeamForge לניהול בקרת גרסאות וניהול מחזור החיים של יישומים בקנה מידה ארגוני.

"יש לנו משימה לשנות באופן יסודי את האופן שבו נעשים הפיתוח והמסירה של תוכנה בארגונים", אמר רדי. "השילוב של CollabNet ו-XebiaLabs יספק פלטפורמה שתאפשר שינוי דיגיטלי בקנה מידה גדול באמצעות תהליכים זריזים וגמישים ו-DevOps כדי להסתגל, ללמוד ולשפר כל הזמן, במיוחד בעולם של יישומים וחוויות חכמים מופעלי בינה מלאכותית. אני שמח להצטרף בשעה הקריטית הזאת ומצפה לעבודה עם כל הצוות כדי להוביל את החברה המשולבת בפרק הצמיחה הבא שלה".

"XebiaLabs ביססה את עצמה כסטנדרט של DevOps בארגונים גדולים. בין הלקוחות שלנו נמנות חברות הפיננסים, בריאות וייצור הגדולות ביותר בעולם, והמיקוד שלנו הוא ביצירה של פלטפורמה שמנצלת כלים ותהליכים קיימים וגם מספקת את הגודל, הסטנדרטיזציה, האבטחה והדיווח שחברות גדולות צריכות", אמר לנגון. אני מודה על מה שהצלחנו להשיג עם התמיכה של Susquehanna Growth Equity ו-Accel. על ידי האיחוד של XebiaLabs ו-CollabNet הלקוחות המשותפים שלנו ירוויחו עכשיו את פלטפורמת ה-DevOps הזריזה וגמישה עם היכולות הכי טובות שיש בשוק. זה גורם משנה מצב עבור עסקים שצריכים למקסם את נכסי יישומי התוכנה שלהם תוך התמודדות עם דרישות רגולציה, ציות ואבטחה מורכבות".

בתפקידו האחרון רדי ניהל את חטיבת התוכנה הארגונית של ברודקום שהיקפה מיליארדי דולרים, שם עזר ליצור פלטפורמה שעוזרת לארגונים גלובליים להגדיל את השינוי הדיגיטלי שלהם ולהפוך עסקים דיגיטליים בזמן אמת. עם קריירה של יותר מ-25 שנים בתוכנה ארגונית וניסיון מעמיק בשינוי באמצעות זריזות וגמישות ו-DevOps, רדי מילא תפקידי ניהול בכמה חברות Fortune 500 בכללן IBM, CA Technologies, Rational Software, האניוול ונוברטיס. רדי יעבוד בניהול החברה המשולבת באופן קרוב עם לנגון וגרגוריו, שניהם מנהלים מנוסים בתוכנה.

"אני מודה לעמיתיי ב-CollabNet על ההצלחה שנוצרה בזכות העבודה הקשה והמסירות שלהם", אמר ברנטון. "אני גאה בכל מה שבנינו ביחד, אבל החלטתי שזה הזמן המתאים עבורי לחזור לקליפורניה ולהתחיל את הפרק הבא בחיי. CollabNet ו-XebiaLabs נמצאות בידיים חזקות ומוכשרות עם אשוק, דרק ו-TPG Capital, ואני בטוח שבניהולם החברה המאוחדת תשיג הצלחה וגודל גדולים אפילו יותר".

ברקליס, Evercore ו-KeyBanc שימשו כיועצים הפיננסיים של TPG Capital ו-CollabNet, ו-Ropes & Gray LLP שימשו כיועצים המשפטיים. Shea & Company שימשו כיועצים הפיננסיים של XebiaLabs, ו-Weil, Gotshal & Manges LLP שימשו כיועצים המשפטיים. בעלי המניות הקיימים של XebiaLabs, Susquehanna Growth Equity ו-Accel, מכרו את ההחזקות שלהם בחברה כחלק מהאיחוד. תנאים נוספים של העסקה לא פורסמו.

אודות CollabNet VersionOne

CollabNet VersionOne היא ספקית מובילה של פלטפורמות לניהול זרימת הערך, תכנון זריז וגמיש, DevOps וניהול קוד מקור. המוצרים שלה מספקים למובילי ענפים עסקיים וממשלתיים גלובליים פתרון מלוכד שמאפשר להם להגות רעיונות, ליצור ולתאם את זרימת הערך דרך צינורות הספקה רציפים עם תוצאות עסקיות מדידות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.collab.net.

אודות XebiaLabs

המשימה של XebiaLabs היא לעזור לחברות גדולות להאיץ את מהדורות התוכנה שלהן עם אמינות רבה יותר - לא משנה כמה התשתית מגוונת או כמה התהליך מורכב. פלטפורמת ה-DevOps של XebiaLabs היא פתרון התיאום והדיווח של שרשרת כלי ה-DevOps מקצה לקצה היחיד בענף, שמספק את האוטומציה, הבקרה והראות שארגונים צריכים כדי לספק תוכנה מהר יותר ועם פחות סיכון. באמצעות פלטפורמת ה-DevOps של XebiaLabs, ארגונים יכולים לחבר את כל כלי ה-DevOps שלהם, לנהל את האינטראקציות שלהם, להתקין בכל סביבה וליצור מרכז נתונים לצורך דיווח, בלי כתיבת סקריפטים אד-הוק ותחזוקה אינסופית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.xebialabs.com.

אודות TPG

TPG היא חברת נכסים אלטרנטיביים גלובלית מובילה שהוקמה ב-1992 עם נכסים מנוהלים של יותר מ-119 מיליארד דולר ומשרדים באוסטין, בייג'ינג, בוסטון, דאלאס, פורט וורת, הונג קונג, יוסטון, לונדון, לוקסמבורג, מלבורן, מוסקבה, מומבאי, ניו יורק, סן פרנסיסקו, סאול וסינגפור. פלטפורמות ההשקעה של TPG הן במגוון רחב של סוגי נכסים, כולל השקעות פרטיות, הון צמיחה, נדלן, אשראי והשקעות בחברות ציבוריות. המטרה של TPG היא ליצור מוצרים ואפשרויות דינמיים למשקיעים שלה אבל גם להנהיג משמעת ומצוינות תפעולית באסטרטגיית ההשקעה ובביצועים של התיק שלה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.tpg.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200121006172/en/

אנשי קשר

מדיה
Olivia Heel, Catapult PR-IR
oheel@catapultpr-ir.com
303-581-7760

Hannah Inman
press@xebialabs.com

TPG
Luke Barrett and Courtney Power
media@tpg.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים

ארגון ביטוח הבריאות של קפריסין מציין שנה של התקדמות
ארגון ביטוח הבריאות (HIO) וההסתדרות הרפואית האמריקנית (AMA) ציינו את יום השנה הראשון לאימוץ של Current Procedural Terminology (CPT®) וההתקדמות הרבה בטיפול הרפואי שסט הקודים הרפואיים איפשר בשנה האחרונה.

אנדרסן גלובל נכנסת לשוק חשוב בגמביה
אנדרסן גלובל מודיעה על הכניסה שלה לשוק של גמביה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Fajara Chambers, חברת עורכי דין מפג'רה, בהמשיכה את ההתרחבות המהירה שלה באפריקה שמשמשת כחלק בלתי נפרד מהנוכחות הגלובלית של הארגון.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI