דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים
Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים
חיים נוי 20/02/20 |  צפיות: 254

Mary Kay Inc. מכריזה על השחקנית והנדבנית מוניק קולמן כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים

דאלאס, 19 בפברואר 2020, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., מובילה ותיקה בהעצמה נשית, גאה להודיע שמוניק קולמן הוכרזה כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים של המותג. תוכנית ורוד משנה חיים -- המחויבות הגלובלית של Mary Kay לציין את האנשים והארגונים שמשפרים את חייהן של נשים ונערות ברחבי העולם -- תמכה ביותר משלושה מיליון נשים והמשפחות שלהן על ידי שיתוף פעולה עם יותר מ-2000 ארגונים ותרימת יותר מ-15 מיליון דולר.

תוכנית ההעצמה ורוד משנה חיים של Mary Kay תורמת כספים לארגונים שמתמקדים בתמיכה במחקרי סרטן, עוזרים לשים קץ לרעב, מגנים על שורדות של אלימות במשפחה, מייפים את הקהילות שלנו, מעודדים את הילדים שלנו ללכת בעקבות החלומות שלהם ועוד הרבה תוכניות אחרות שמעצימות נשים ונערות. ב-2020 Mary Kay יצרה את תוכנית הזוכים בכבוד של ורוד משנה חיים כדי לציין נשים משפיעות מרחבי העולם שמשנות חיים -- ואת ההיסטוריה -- לטובה.

הרבה לפני שמוניק קולמן פיארה לראשונה את מסך הכסף בתפקיד טיילור מקיסי בהיי סקול מיוזיקל של דיסני, היא הייתה נערה צעירה עם חלומות גדולים לשנות את העולם. קולמן תומכת בשיפור הרווחה החברתית והכלכלית של אנשים צעירים, ומונתה לתומכת הנוער הראשונה של האו"ם ב-2010. כתומכת נוער, קולמן העלתה את המודעות סביב האתגרים הכי רציניים שניצבים בפני נשים צעירות בכל העולם, כולל עוני, אלימות במשפחה, תקיפה מינית והיעדר משאבי השכלה.

"קרוב ל-16 אחוזים מאוכלוסיית העולם בין הגילים 15 ו-24*", אמרה שריל אדקינס-גרין, מנהלת השיווק הראשית של Mary Kay. "כשבחרנו את הזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים, חיפשנו מישהו שיוכל להיות הקול של אותם 1.2 מיליארד אנשים שלעיתים קרובות לא מיוצגים מספיק -- במיוחד בני נוער. גברת קולמן, פורצת דרך ותומכת ללא לאות בנוער, מגלמת ללא התנצלות את המשימה שלנו.

במשך השנים קולמן תמכה בארגוני תמיכה שונים, ביניהם למשל Thirst Project, She’s The First, Global Kids, Lollipop Theater, Better Youth, WeDay, Playworks, Allstate Foundation, Girl Up Campaign של קרן האו"ם ועוד. בתקופת כהונתה כתומכת נוער של האו"ם, היא יצאה למסע שיזמה בעצמה ב-24 מדינות כדי לעודד אנשים לפעול בנושאים הכי דחופים שניצבים בפני אנשים צעירים כיום.

"נערות כיום, במיוחד אלה שגרות בקהילות שלא מקבלות מספיק שירותים, ניצבות בפני אתגרים ללא תקדים, ובה בעת, יש להן הזדמנויות ללא מקבילים", אמרה קולמן. "אני חשה שהעבודה הכי חשובה שאני עושה היא העבודה שאני עושה כדי לעזור לאחרים, ולכן לכבוד הוא לי לקבל הכרה מ-Mary Kay כזוכה הראשונה אי פעם בכבוד של ורוד משנה חיים. תקוותי היא שארגונים כמו Mary Kay ימשיכו לעזור לנערות ברחבי העולם לנצל את הפוטנציאל שלהן עכשיו ובעתיד".

*מקור: האו"ם -- המחלקה לעניינים כלכליים וחברתיים - חטיבת האוכלוסייה. 2019.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52174544/en

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת לחקר המדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, בשמים ותוספי תזונה בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד את הילדים שלנו ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'קדה תציע פתרונות אוטומציה של שירות לקוחות שקל להתחיל להפעיל למרכזי שירות שנפגעו ממגיפת קוביד-19
06/04/20 | בריאות
ג'קדה מספקת פתרונות אוטומציה של שירות לקוחות כדי להעלות את התפוקה של עובדי מרכזי השירות החדשים שעובדים מהבית שמספרם הולך וגדל.

המחקר המובהק סטטיסטית הגדול ביותר על ידי 6,200 רופאים במדינות רבות על קוביד-19 מגלה דפוסי טיפול ושם את הפנדמיה בהקשר
03/04/20 | בריאות
סרמו מדווחת על היעילות של הידרוקסיכלורוקווין, עלייה בשימוש כטיפול מונע; יותר מ-80% צופים התפרצות שנייה

VDX.tv משיקה תשדירי שירות גלובליים בווידאו דיגיטלי כדי למסור לציבור מידע על קוביד-19
ביוזמה יהיו מעורבים חברות, מותגים, סוכנויות, מפרסמי תוכן ודוברים

US Lighting Group מפתחת נורת לד UV כדי לעזור להילחם בהתפשטות של פתוגנים נגיפיים כמו קוביד-19
03/04/20 | בריאות
US Lighting Group, Inc. (OTCPINK:USLG) הודיעה היום שהיא מפתחת נורת לד UV מסחרית הכנס והפעל 4 רגל כדי להחליף נורות פלואורסצנט מסורתיות כדי לעזור להילחם בפתוגנים נגיפיים כמו קוביד-19 באמצעות טכנולוגיית תאורת UV לחיטוי משטחים.

RELIEF THERAPEUTICS Holding SA מודיעה על הסגירה של ההסכם להחלפת מניות שלה עם Sonnet BioTherapeutics, Inc.
RELIEF THERAPEUTICS Holding SA (SIX:RLF, "רליף הולדינג") מודיעה היום על הסגירה של ההסכם המחייב להחלפת מניות ("ההסכם") עבור הרכישה על ידי Sonnet BioTherapeutics, Inc. ("סונט"), עכשיו חברת בת של Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc. (Nasdaq:SONN, "סונט הולדינגס") של Relief Therapeutics SA ("Relief SA"), חברת בת של רליף הולדינג שנחתם ב-12 באוגוסט 2019

ג'ייסון קילאר מונה למנכ"ל וורנר מדיה
המנהל הבכיר מהמדיה, בידור וטכנולוגיה ג'ייסון קילאר מונה למנכ"ל וורנר מדיה, החל מ-1 במאי. הוא יהיה כפוף לג'ון סטנקי, הנשיא ומנהל התפעול הראשי של AT&T.

תעשיית המשחקים מתאחדת כדי לקדם מסרים של ארגון הבריאות העולמי נגד קוביד-19; משיקה את הקמפיין PlayApartTogether
תעשיית המשחקים הגלובלית מעודדת את השחקנים למלא אחר הנחיות הבריאות והבטיחות לגבי קוביד-19; מספקת מידע וקשר חברתי

US Lighting Group מודיעה שמייק וידמסק מצטרף ל-Intellitronix Corporation כמנהל התפעול
US Lighting Group, Inc. (OTCPINK:USLG), יצרנית מובילה של אלקטרוניקה ורובוטיקת הייטק, הודיעה שחברת הבת בבעלות מלאה שלה, Intellitronix Corporation, מינתה את מייק וידמסק למנהל התפעול.

רוקאאוט מוסרת את התוכנה לאיתור מהיר של באגים חינם לארגוני בריאות שנלחמים בקוביד-19
Rookout, הפלטפורמה מהדור הבא שעוזרת למהנדסים לבנות תוכנה באיכות גבוהה במהירות גבוהה, מוסרת את הפלטפורמה שלה עד סוף השנה לארגוני בריאות שנלחמים בקוביד-19. הפלטפורמה המבוססת על תוכנה כשירות חוסכת לצוותים זמן ומשאבים יקרים שמושקעים בבניית תכונות חדשות ותיקון קוד פגום ומאפשרת להם להתמקד ביצירת חידושים ומציאת פתרונות חדשים.

Aptorum Group משתפת פעולה עם Covar Pharmaceuticals כדי לחקור לפחות שלוש תרופות פוטנציאליות שעברו שינויי ייעוד (SACT-COV19) למחלת נגיף הקורונה
Aptorum Group משתפת פעולה עם Covar Pharmaceuticals כדי לחקור לפחות שלוש תרופות פוטנציאליות שעברו שינויי ייעוד (SACT-COV19) למחלת נגיף הקורונה 2019 (קוביד-19) במסגרת הפלטפורמה Smart-ACT™ ופלטפורמת המחלות הזיהומיות Acticule שכבר קיימות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI