דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Economics By Mona: הפתרון החלופי לשיקום כלכלת לבנון
Economics By Mona: הפתרון החלופי לשיקום כלכלת לבנון
חיים נוי 27/02/20 |  צפיות: 177

Economics By Mona:
הפתרון החלופי לשיקום כלכלת לבנון

שטוקהולם, שוודיה, 26 בפברואר 2020, (ACCESSWIRE):

מתוך רצון להציל את המצב הפיננסי המתדרדר הנוכחי שלה, ממשלת לבנון נקטה בפתרונות רבים ושונים, כולל מכירת אגרות חוב ממשלתיות. לממשלה יש צורך חמור בסיוע ותמיכה חיצוניים של הבנקים המקומיים ובעלי ברית זרים. לדברי מומחים לשוקי ההון, כדי לשקם את הכלכלה, לבנון חייבת ליצור תוכנית כלכלית שתמשוך משקיעים לאגרות חוב ממשלתיות ב-2 מיליארד דולר, כולל מכירת אגרות חוב ממשלתיות.

כמו בכל השקעה, האמון שיש למשקיע ביכולת של הממשלה לכבד את האג"ח ישפיע באופן ישיר על מספר האג"ח שהוא מוכן לקנות. בעבר, בנקים ומשקיעים קנו אג"ח באמצעות מטבע חוץ כדי לנצל את שער החליפין המשתנה בין המטבע הלאומי והמטבע הזר, מתוך ידיעה שהממשלה אחראית לאזן בין המטבעות השונים. באופן זה המשקיעים הפיקו רווח גם מהריבית של האג"ח עצמה וגם משער החליפין.

גם אזרחים יכולים לקנות אגרות חוב ממשלתיות, ולהפיק רווח בטווח הארוך. ההשקעה באג"ח היא סיכון פיננסי וככזה יש לנהוג בזהירות כשמשקיעים בהן. זה האופן שבו אנחנו, "Economics by Mona", יכולים לעזור לכם. אנחנו מאמינים שזאת חובתנו לעזור לאחינו הלבנונים להתרומם מעל קו העוני ולמצוא מקורות הכנסה ראויים. המטרה שלנו היא לאפשר לאזרחי לבנון לפעול בעולם הפיננסי ולהנחות אותם עם אסטרטגיות פיננסיות פשוטות שאפשר ליישם בקלות בחיי היומיום כדי לספק מקור הכנסה נוסף.

אם האפשרות של הכנסה שנייה מעניינת אתכם, אנחנו נספק לכם את כל הסיוע וההדרכה שתצטרכו כדי להתחיל להשקיע באג"ח ממשלתיות ולהרוויח ריבית משלכם.

התקשרו איתנו בכתובת www.economicsbymona.com.

אנשי קשר

Economics By Mona
www.EconomicsByMona.com
Administrator@economicsbymona.com
+46729104191
Regeringsgatan 27, Stockholm, 11153 Sweden

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
המחקר המובהק סטטיסטית הגדול ביותר על ידי 6,200 רופאים במדינות רבות על קוביד-19 מגלה דפוסי טיפול ושם את הפנדמיה בהקשר
03/04/20 | בריאות
סרמו מדווחת על היעילות של הידרוקסיכלורוקווין, עלייה בשימוש כטיפול מונע; יותר מ-80% צופים התפרצות שנייה

VDX.tv משיקה תשדירי שירות גלובליים בווידאו דיגיטלי כדי למסור לציבור מידע על קוביד-19
ביוזמה יהיו מעורבים חברות, מותגים, סוכנויות, מפרסמי תוכן ודוברים

US Lighting Group מפתחת נורת לד UV כדי לעזור להילחם בהתפשטות של פתוגנים נגיפיים כמו קוביד-19
03/04/20 | בריאות
US Lighting Group, Inc. (OTCPINK:USLG) הודיעה היום שהיא מפתחת נורת לד UV מסחרית הכנס והפעל 4 רגל כדי להחליף נורות פלואורסצנט מסורתיות כדי לעזור להילחם בפתוגנים נגיפיים כמו קוביד-19 באמצעות טכנולוגיית תאורת UV לחיטוי משטחים.

RELIEF THERAPEUTICS Holding SA מודיעה על הסגירה של ההסכם להחלפת מניות שלה עם Sonnet BioTherapeutics, Inc.
RELIEF THERAPEUTICS Holding SA (SIX:RLF, "רליף הולדינג") מודיעה היום על הסגירה של ההסכם המחייב להחלפת מניות ("ההסכם") עבור הרכישה על ידי Sonnet BioTherapeutics, Inc. ("סונט"), עכשיו חברת בת של Sonnet BioTherapeutics Holdings, Inc. (Nasdaq:SONN, "סונט הולדינגס") של Relief Therapeutics SA ("Relief SA"), חברת בת של רליף הולדינג שנחתם ב-12 באוגוסט 2019

ג'ייסון קילאר מונה למנכ"ל וורנר מדיה
המנהל הבכיר מהמדיה, בידור וטכנולוגיה ג'ייסון קילאר מונה למנכ"ל וורנר מדיה, החל מ-1 במאי. הוא יהיה כפוף לג'ון סטנקי, הנשיא ומנהל התפעול הראשי של AT&T.

תעשיית המשחקים מתאחדת כדי לקדם מסרים של ארגון הבריאות העולמי נגד קוביד-19; משיקה את הקמפיין PlayApartTogether
תעשיית המשחקים הגלובלית מעודדת את השחקנים למלא אחר הנחיות הבריאות והבטיחות לגבי קוביד-19; מספקת מידע וקשר חברתי

US Lighting Group מודיעה שמייק וידמסק מצטרף ל-Intellitronix Corporation כמנהל התפעול
US Lighting Group, Inc. (OTCPINK:USLG), יצרנית מובילה של אלקטרוניקה ורובוטיקת הייטק, הודיעה שחברת הבת בבעלות מלאה שלה, Intellitronix Corporation, מינתה את מייק וידמסק למנהל התפעול.

רוקאאוט מוסרת את התוכנה לאיתור מהיר של באגים חינם לארגוני בריאות שנלחמים בקוביד-19
Rookout, הפלטפורמה מהדור הבא שעוזרת למהנדסים לבנות תוכנה באיכות גבוהה במהירות גבוהה, מוסרת את הפלטפורמה שלה עד סוף השנה לארגוני בריאות שנלחמים בקוביד-19. הפלטפורמה המבוססת על תוכנה כשירות חוסכת לצוותים זמן ומשאבים יקרים שמושקעים בבניית תכונות חדשות ותיקון קוד פגום ומאפשרת להם להתמקד ביצירת חידושים ומציאת פתרונות חדשים.

Aptorum Group משתפת פעולה עם Covar Pharmaceuticals כדי לחקור לפחות שלוש תרופות פוטנציאליות שעברו שינויי ייעוד (SACT-COV19) למחלת נגיף הקורונה
Aptorum Group משתפת פעולה עם Covar Pharmaceuticals כדי לחקור לפחות שלוש תרופות פוטנציאליות שעברו שינויי ייעוד (SACT-COV19) למחלת נגיף הקורונה 2019 (קוביד-19) במסגרת הפלטפורמה Smart-ACT™ ופלטפורמת המחלות הזיהומיות Acticule שכבר קיימות

דיאדיק מודיעה על רישיון מחקר לא בלעדי עם WuXi Biologics
30/03/20 | בריאות
Dyadic International, Inc. , חברת ביו טכנולוגיה גלובלית שמתמקדת בהמשך השיפור והיישום של פלטפורמת ביטוי הגנים C1 הקניינית שלה כדי להאיץ את הפיתוח, להוריד את עלויות הייצור ולשפר את הביצועים של חיסונים ותרופות ביולוגיים ומוצרים ביולוגיים אחרים, בקני מידה מסחריים גמישים, הודיעה היום על התקשרותה בשיתוף פעולה לא בלעדי במחקר עם WuXi Biologics,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI