דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים VDX.tv משיקה תשדירי שירות גלובליים בווידאו דיגיטלי כדי למסור לציבור מידע על קוביד-19
VDX.tv משיקה תשדירי שירות גלובליים בווידאו דיגיטלי כדי למסור לציבור מידע על קוביד-19
חיים נוי 03/04/20 |  צפיות: 466

 

VDX.tv משיקה תשדירי שירות גלובליים בווידאו דיגיטלי כדי למסור לציבור מידע על קוביד-19

ביוזמה יהיו מעורבים חברות, מותגים, סוכנויות, מפרסמי תוכן ודוברים

אמריביל, קליפורניה, 2 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE):

VDX.tv, חברת טכנולוגיות פרסום גלובלית שמשנה את האופן שבו מותגים מתחברים עם קהלים רלבנטיים, השיקה היום יוזמה של תשדירי שירות בווידיאו דיגיטלי כדי לעזור בהעלאת המודעות לנושא הקוביד-19 ולעזור לקהילות בעולם להתמודד טוב יותר עם התפשטות הנגיף. הקמפיין יאפשר לחברות, מותגים, מפרסמי תוכן, משווקים וסלבס לעבוד ביחד כדי לעזור להילחם בהתפשטות הזאת.

היוזמה מכירה בכך שהנגיף הזה השפיע וממשיך להשפיע על קהילות בכל העולם. מודעות הווידאו של VDX.tv יתורגמו לכמה שפות כדי להגיע לאנשים בכל האזורים. בנוסף, VDX.tv תשתמש במלוא היכולות של הפלטפורמה שלה כדי להתאים ספציפית מסרים בכל עיר ולספק את המידע הכי רלבנטי.

"במצב ללא תקדים הזה, אנחנו נחושים לפעול ולעזור לעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב: להתחבר עם קהלים באמצעות מסרי וידאו ופורמטים משכנעים", אמר פיליפ דסילבה, מנכ"ל VDX.tv. "וידאו הוא הפורמט הטוב ביותר למותגים לתקשר עם הצרכנים הרלבנטיים, והפורמט הכי יעיל למסור מידע לאנשים בכל העולם איך להילחם בנגיף הזה ולהתמודד עם ההשפעה שיכולה להיות לו על המשפחות והקהילות שלהם".

הפורמט VDX.tv, שהפירוש שלו הוא "חוויה מופעלת וידאו", מתחיל בווידאו אבל מאפשר לצרכן אינטראקציה עם המודעה ולגלות מידע נוסף. אפשר להתאים זאת ספציפית לפי המקום. לדוגמה, המודעה יכולה למסור מידע על הטריאז' או מרכזי הבדיקות הקרובים ביותר. אפשר גם לספק קישורים למשאבים מקומיים של ארגון הבריאות העולמי והמרכזים לבקרת ומניעת מחלות (CDC).

"אנחנו מחפשים עוד חברות, מותגים, סוכנויות, מפרסמי תוכן ודוברים שיצטרפו אלינו. כדי להפיץ את המסר באופן נרחב ככל האפשר, אנחנו צריכים תרומות של מלאי פרסום או כסף כדי לתמוך ברכישת מלאי בתשלום, ודוברים בכל מדינה כדי לצלם חומר וידאו כדי לעזור בהפצת המסר", אמר דסילבה. "אני אישית תורם מאה אלף דולר כדי להתחיל את הקמפיין. החברה שלנו תתרום את כל המשאבים חינם. יש לנו בערך 500 עובדים ורובם יעזרו ביוזמה הזאת".

למידע נוסף על היוזמה הזאת ולעזור, בקרו בבקשה באתר covid-19.vdx.tv.

אודות VDX.tv

VDX.tv היא חברת טכנולוגיות פרסום גלובלית שמשנה את האופן שבו מותגים מתחברים עם קהלים רלבנטיים בסביבת הווידאו המתכנסת של היום. אנחנו יוצרים חוויות מופעלות וידאו שמשלבות את המסרים של החברה בדיגיטל ובטלוויזיה ומאפשרים למשווקים לשבות צופים, לחייב פעולה ולהמיר מוּדעוּת לתגובה. אנחנו מקשרים בין אנשים, מכשירים ומשקי בית כדי לספק חוויית מותג יותר עקבית, רלוונטית ומשמעותית בטלוויזיות מחוברות ובמכשירים אישיים. הגישה הרב מימדית שלנו לטירגוט משקי בית מספקת ראות לתוך כל המסע של הצרכן, שמאפשרת למותגים להגביר את המסר שלהם ולהפוך צרכנים ללקוחות.

VDX.tv היא חטיבה של Exponential Interactive, Inc.. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.vdx.tv.

אנשי קשר

Kite Hill PR for VDX.tv
Moira Shannon
moira@kitehillpr.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מאשרת את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום כחלק מהרכישה של בומברדייה תחבורה
בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום מוקדם יותר היום לטפל בבעיות פוטנציאליות שהועלו על ידי הנציבות האירופית בקשר לרכישה של אלסטום את בומברדייה תחבורה, כולל ההקניה של נכסים מסוימים שמוחזקים כעת על ידי בומברדייה תחבורה

Mary Kay Inc. ממשיכה לתמוך בביוטי, אופנה ועיצוב באירועים שנערכים באסיה, אירופה וארה"ב
Mary Kay Inc. וסטודיו העיצוב הגלובלי של Mary Kay לאחרונה נתנו חסות והשתתפו באירועים שונים של ביוטי, אופנה ועיצוב ברחבי העולם במטרה לקדם את אמנות הביוטי האישי והייחודי -- ואת אמני הביוטי עצמם -- ולהכשיר את הקרקע לטרנדים הבאים של העונה.

אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה
אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-Andersen Tax & Legal, החברות החברות של אנדרסן גלובל באירופה יפעלו עכשיו במותג אחד, "אנדרסן", שמפגין את הגישה האחידה והחלקה של חברת המשפטים והמיסים הגלובלית. שינויים דומים במותגים באזורים אחרים של העולם יגיעו במשך השנה.

וולטר קנדלו מצטרף ל-SAFR של RealNetworks כסגן נשיא אזורי של המזרח התיכון
Walter Candelu Joins SAFR From RealNetworks As Area Vice President For The Middle East

Entera Bio Ltd מוסרת עדכון על הניסוי הקליני שלב 2 של EB613 בנשים אחרי תום וסת עם דילול העצם
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה
תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים
הסבב החדש, בהשתתפות קרן Vertex Ventures, יאפשר הגדלה של צוות המהנדסים והאצה בפיתוח המוצר

Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI