דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה
שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה
חיים נוי 08/07/20 |  צפיות: 204

שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה

תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

וושינגטון, 7 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

H.R. 2, חוק נעים קדימה, עבר בבית הנבחרים של ארה"ב, עם סעיפים רבים שמקדמים את תעשיית ההייפרלופ בקצב מהיר בארצות ברית.

"אנחנו משבחים את התומכים בהייפרלופ משתי המפלגות על עמדתם הנוטה לעתיד לגבי טכנולוגיות מתקדמות, כולל כמה סעיפים חדשניים שיתמכו במגזר התחבורה של אמריקה במאה ה-21 ואחריה", אמר סר ריצ'רד ברנסון, מייסד קבוצת וירג'ין.

הכרה מסוג זה בהייפרלופ מצד ממשלת ארה"ב היא הראשונה מסוגה, וזאת עוד הוכחה שארה"ב מתכוונת להיות המובילה בתעשייה הזאת. ההוראה הזאת לא רק מכירה בהייפרלופ בחוק האמריקני, היא גם מורה למועצה לטכנולוגיות תחבורה לא מסורתיות ומתפתחות (NETT) לפרסם הנחיות תוך שישה חודשים למסגרת רגולטורית ברורה להתקנה הבטוחה של מערכת הייפרלופ.

"ההכללה של תחבורת הייפרלופ בחוק הזה היא היסטורית ומבססת שוב את ארה"ב כמובילה בחדשנות, ונותנת לנו הזדמנות לא רק לבנות מחדש אלא גם להתפתח באמצעות טכנולוגיות טרנספורמטיביות וחדשניות", אמר ג'יי וולדר, מנכ"ל Virgin Hyperloop One.

בחלק ההרשאה מחדש של התחבורה הקרקעית של H.R. 2 כלולה הקודיפיקציה של המועצה לטכנולוגיות תחבורה לא מסורתיות ומתפתחות (NETT), שתבטיח שלמערכות תחבורה חדשות ומתפתחות - כמו הייפרלופ - יהיה מקום אחד לפנות אליו במשרד התחבורה הפדרלי של ארה"ב. Virgin Hyperloop עובדת באופן קרוב עם מועצת NETT בשנה וחצי האחרונות כדי לקדם את הטכנולוגיה שלה ולהבטיח שתוכל להתקין הייפרלופ באופן בטוח ומהר.

כשהוכרז על מועצת NETT סר ריצ'רד הוסיף: "ברצוני להודות לשרה צ'או על המנהיגות שלה בהקמת המועצה החושבת על העתיד הזאת במשרד התחבורה.Virgin Hyperloop One להוטה להמשיך לעבוד עם השרה והצוות שלה... ברור שהיא רוצה להיות בחזית החקירה של טכנולוגיות חדשניות כדי לשפר את התחבורה בארצות הברית".

תמיכה דו מפלגתית מחברי קונגרס והמימשל היא קריטית בהתפתחות העתידית של תעשיית ההייפרלופ. ההכללה של סעיף ההייפרלופ מראה תמיכה מצד היו"ר פיטר דפזיו (דמוקרט מאורגון), אבל גם מצד חברי קונגרס משתי המפלגות.

"הקודיפיקציה של הצו של [השרה] צ'אוס שיצר את מועצת NETT והסעיף שמעודד את הפיתוח של ההייפרלופ מאפשר הצצה על [….] חדשנות ושיתוף פעולה בין המגזר הציבורי והפרטי", אמר חבר הקונגרס ריק קרופורד (רפובליקני מארקנסו) בישיבה של ועדת התחבורה והתשתיות של בית הנבחרים של ארה"ב.

אודות Virgin Hyperloop

Virgin Hyperloop היא החברה הראשונה בעולם שניסתה בהצלחה את טכנולוגיית ההייפרלופ שלה בקנה מידה גדול, והשיקה את אמצעי תחבורת ההמונים החדש הראשון מזה יותר ממאה שנים. החברה הפעילה בהצלחה רכב הייפרלופ בקנה מידה מלא באמצעות הנעה חשמלית וריחוף אלקטרומגנטי בתנאים של כמעט ריק, ומימשה אמצעי תחבורה חדש מיסודו שהוא יותר מהיר, בטוח, זול ובר קיימא מאשר האמצעים הקיימים. החברה פועלת עכשיו עם ממשלות, שותפים וממציאים ברחבי העולם כדי להפוך את ההייפרלופ למציאות תוך שנים, לא עשורים. יש לה כעת פרויקטים בביצוע בארה"ב, הודו והמזרח התיכון. מידע נוסף על הטכנולוגיה, החזון והפרויקטים המתבצעים של Virgin Hyperloop כאן.

קשרי מדיה

Virgin Hyperloop
Ryan Kelly
Vice President of Marketing and Communications
press@virginhyperloop.com
+1 (610) 442-1896

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
חברת נאוטקס (NeoTX) תציג בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners
נאוטקס (NeoTX Therapeutics), חברת ביוטכנולוגיה בשלב הקליני המפתחת טכנולוגיה להפעלה סלקטיבית של תאי ה- T (STR) לטיפול בגידולים סרטניים, הודיעה היום שתשתתף בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners שיערך ב- 4-5 באוגוסט 2020.

הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום
בומברדייה (TSX: BBD.B) ואלסטום מקדמות בברכה את ההחלטה של הנציבות האירופית על אישור מותנה של הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום. האישור של הנציבות לעסקה מותנה בהתחייבויות מוצעות מסוימות

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במערב אפריקה עם הוספה של חברת מיסים ועריכת דין בבנין
אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA), חברת מיסים ועריכת דין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני עשרים שנה.

ג'קדה זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות בדוח ריבוע הקסם של אוטומציה של תהליכים רובוטיים של גרטנר
עוד ציון דרך של ג'קדה באוטומציה של מרכזי שירות אחרי שקיבלה השמה בשני ריבועי קסם של גרטנר ב-2020: ניהול מעורבות עובדים (WEM) ועכשיו אוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA)

Madison Realty Capital שוכרת את בריאן צ'ייז למנהל תפעול ראשי
Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שמינתה את בריאן צ'ייז למנהל התפעול הראשי החדש שלה, כדי לתמוך בפונקציות התפעול ועסקי הליבה של החברה, וגם בהתרחבות הכלל ארצית שלה.

תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2020
הרבעון משקף הוצאה חד פעמית בגלל ההסדר הגלובלי עם משרד המשפטים

מידע למדיה: בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020 ב-6 באוגוסט 2020.

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במערב אפריקה; הופעת בכורה בטוגו
אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות המיסים ועריכת דין הגדולות ביותר בלומה, VAS Consulting, ומרחיבה את רוחב הכיסוי שלה בהמשיכה לבנות את הפלטפורמה שלה במערב אפריקה.

המובילה בבינת שיחות Chorus.ai מבטיחה 45 מיליון דולר כדי להבטיח את ה-R ב-CRM
עם השקעה כוללת של 85.2 מיליון דולר והכרה כאחת ממאה חברות התוכנה הגלובליות הגדולות ביותר ואחד מ-50 המוצרים עם הצמיחה המהירה ביותר לפי G2, קורוס מובילה את הקטגוריה עם הצמיחה המהירה ביותר בטכנולוגיות מכירה

Ozow - סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה
אוזו, שמוסיפה יותר מ-100,000 משתמשים חדשים בחודש בדרום אפריקה ונמיביה, נוקטת עכשיו בצעדים להביא את פלטפורמת התשלומים שלה לשאר אפריקה ולעולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI