דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים IGS משלימה את העסקה עם ורטיגרו לבניית החווה האנכית המסחרית הראשונה בסקוטלנד
IGS משלימה את העסקה עם ורטיגרו לבניית החווה האנכית המסחרית הראשונה בסקוטלנד
חיים נוי 12/07/20 |  צפיות: 188

IGS משלימה את העסקה עם ורטיגרו לבניית החווה האנכית המסחרית הראשונה בסקוטלנד

המפעילה של החווה האנכית החדשה תאמץ את פלטפורמת האגריטק של IGS בסקוטלנד

אדגינברו, סקוטלנד, 9 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

המומחית לאגריטק פנים IGS הודיעה היום על השלמת עסקה עם המפעילה החדשה של חקלאות אנכית ורטיגרו. המערכת של ארבעה מגדלים תיבנה במחוז אברדין בסקוטלנד בשלהי 2020.

מבנה עליון מבודד בשטח של 245 מ"ר יכיל ארבעה מגדלים שגובהם 9 מטר לצד אזור שירות בשטח של 1,600 מ"ר באתר של ורטיגרו בחוות ווטרסייד במחוז אברדין. הפרויקט יספק שטח גידול של בערך 1,343 מ"ר, שיפיק עד 70 טון של תוצרת בשנה כשיפעל במלואו.

זה מהלך הכניסה הראשון של ורטיגרו לחקלאות אנכית, שמגוונת לצד הפעילות החקלאית הקיימת, וכעת מגדלת גידולים הכוללים שעורה ושיפון בשדות פתוחים.

ורטיגרו הוקמה באמצעות Steadman Partners, המשרד להשקעות פרטיות בבריטניה שהקים המייסד המשותף של ברודוג מרטין דיקי. ל-Steadman Partners, שנמצא בסקוטלנד, יש מגוון רחב של אינטרסים והשקעות ברחבי בריטניה ומעבר לה.

הפלטפורמה של IGS נבחרה אחרי ניתוח קפדני של השוק ונחשבה להכי מתקדמת, יעילה ומדרגית כדי לענות על הדרישות של ורטיגרו. מוצר החקלאות האנכית הכנס והפעל שפיתחה IGS מציע לה פלטפורמה מאוד נשלטת, שתוכננה ספציפית למקסם תפוקה תוך מזעור צריכת האנרגיה ולאפשר הפקה של תוצרת באיכות גבוהה עקבית בקנה מידה גדול.

במגדלים, שצפויים להתחיל לפעול בתחילת 2021, יגדלו מגוון של יבולים שמיועדים לשרת את שרשרת אספקת המזון המקומית. ורטיגרו תעבוד עם מגוון של לקוחות מקומיים ביניהם קמעונאים, מסעידים, מסעדות ושירותים מקומיים אחרים, כדי לספק תוצרת טרייה, מזינה ובאיכות גבוהה כל השנה.

מנכ"ל IGS דייוויד פרקר אמר: "זה צעד מרגש עבור IGS ועבור ורטיגרו כשאנו מתחילים להתקין חווה אנכית חדשה עבור מפעילה חדשה בתחום הזה. עם ניסיון מוכח בחקלאות מסורתית, ומעורבות אינטנסיבית, באמצעות הבעלים שלה, במגזר המזון והמשקאות, אנחנו בטוחים שזה יביא היצע חדש ובאיכות גבוהה לשוק המקומי. לוקליזציה מחדש כזאת של שרשרת אספקת המזון היא מאפיין של תכנון אחרי הקורונה שאנחנו רואים בכל העולם".

"אנחנו שמחים שהפלטפורמה של IGS נבחרה לפרויקט הזה. זאת הוכחה שהמחויבות המחמירה שלנו למצוינות בתכנון הנדסי והמערכות הרשומות כפטנט הייחודיות שלנו מספקות את מה שהלקוחות רוצים - מערכת שהיא מאוד פרגמטית, גמישה, מודולרית ומדרגית. אנחנו מצפים להתחיל בהתקנה של מגדלי הגידול שלנו עם הצוות של ורטיגרו".

גריים וורן מוורטיגרו אמר: "ורטיגרו שמחה לעבוד עם IGS על הפרויקט החדשני הזה כשאנו ממצבים את עסקי החקלאות שלנו לטיפול באתגרים של שרשרת אספקת המזון המודרנית. הקדשנו זמן רב כדי לזהות את השותפים והמערכות המתאימים, והפלטפורמה של IGS בלטה כפתרון איכותי שאפשר להתאים לצרכים שלנו. הגידול של מזון איכותי ומזין בצפון מזרח סקוטלנד יאפשר לנו לקצר מרחקי מזון עבור הלקוחות שלנו. יחד עם מקורות האנרגיה המתחדשת שלנו ואיסוף מי גשם, היעילות של המערכת של IGS היא חלק חשוב מהשאיפה שלנו לגדל יבולים באופן ניטרלי מבחינת פחמן. אנחנו מצפים להמשך העבודה עם IGS כשנבנה את המתקן בהמשך השנה הזאת".

הצוות ב-IGS ימשיך לעבוד באופן קרוב עם הלקוחה החדשה שלה בשלבי הבנייה וההתקנה בחודשים הבאים.

קבצים מצורפים:

 
ליצירת קשר:
 
Georgia Lea
IGS Limited 
+447897539954
georgia@intelligentgrowthsolutions.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
חברת נאוטקס (NeoTX) תציג בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners
נאוטקס (NeoTX Therapeutics), חברת ביוטכנולוגיה בשלב הקליני המפתחת טכנולוגיה להפעלה סלקטיבית של תאי ה- T (STR) לטיפול בגידולים סרטניים, הודיעה היום שתשתתף בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners שיערך ב- 4-5 באוגוסט 2020.

הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום
בומברדייה (TSX: BBD.B) ואלסטום מקדמות בברכה את ההחלטה של הנציבות האירופית על אישור מותנה של הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום. האישור של הנציבות לעסקה מותנה בהתחייבויות מוצעות מסוימות

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במערב אפריקה עם הוספה של חברת מיסים ועריכת דין בבנין
אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA), חברת מיסים ועריכת דין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני עשרים שנה.

ג'קדה זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות בדוח ריבוע הקסם של אוטומציה של תהליכים רובוטיים של גרטנר
עוד ציון דרך של ג'קדה באוטומציה של מרכזי שירות אחרי שקיבלה השמה בשני ריבועי קסם של גרטנר ב-2020: ניהול מעורבות עובדים (WEM) ועכשיו אוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA)

Madison Realty Capital שוכרת את בריאן צ'ייז למנהל תפעול ראשי
Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שמינתה את בריאן צ'ייז למנהל התפעול הראשי החדש שלה, כדי לתמוך בפונקציות התפעול ועסקי הליבה של החברה, וגם בהתרחבות הכלל ארצית שלה.

תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2020
הרבעון משקף הוצאה חד פעמית בגלל ההסדר הגלובלי עם משרד המשפטים

מידע למדיה: בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020 ב-6 באוגוסט 2020.

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במערב אפריקה; הופעת בכורה בטוגו
אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות המיסים ועריכת דין הגדולות ביותר בלומה, VAS Consulting, ומרחיבה את רוחב הכיסוי שלה בהמשיכה לבנות את הפלטפורמה שלה במערב אפריקה.

המובילה בבינת שיחות Chorus.ai מבטיחה 45 מיליון דולר כדי להבטיח את ה-R ב-CRM
עם השקעה כוללת של 85.2 מיליון דולר והכרה כאחת ממאה חברות התוכנה הגלובליות הגדולות ביותר ואחד מ-50 המוצרים עם הצמיחה המהירה ביותר לפי G2, קורוס מובילה את הקטגוריה עם הצמיחה המהירה ביותר בטכנולוגיות מכירה

Ozow - סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה
אוזו, שמוסיפה יותר מ-100,000 משתמשים חדשים בחודש בדרום אפריקה ונמיביה, נוקטת עכשיו בצעדים להביא את פלטפורמת התשלומים שלה לשאר אפריקה ולעולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI