דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
חיים נוי 05/08/20 |  צפיות: 266

 

 

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי

לונדון, 5 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

האירוע מתקיים ביום ראשון, 9 באוגוסט 2020 בשעה 04:00 am שעון ישראל

יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי. הדוברים כוללים את מזכ"ל האו"ם לשעבר באן קי-מון ומאקי סאל, נשיא סנגל. מייסד שותף של UPF, ד"ר האק ג'ה האן. העצרת תעביר מסר מרכזי מיוחד של תקווה לאנושות.

קישור להרשמה למשתתפים המקוונים:

https://www.rally2020.org

מנהיגי העולם מתייחסים ל"עצרת התקווה"

למרות ההתקדמות החומרית והצבירה של עושר חסר תקדים, בעיות גלובאליות חמורות נותרו בלתי פתורות. זה אף בולט יותר לצד מאמצים ברחבי העולם לשמור על שלום, לפתור סכסוכים ולמגר את העוני על ידי גופים שומרי שלום בינלאומיים גדולים, ציבוריים ופרטיים.

יש התלקחות בכל היבשות של מחלוקות טריטוריאליות, מחלוקת דתית וגזעית, התמוטטות הערכים המשפחתיים ומכלול סוגיות סביבתיות. נוסף לכך, מגפת COVID-19 גרמה לחובות כלכליים קטסטרופליים. זה נראה כמו הסערה המושלמת.

אלו הן ההתלבטויות שהביאו את הכומר ד"ר סון מיונג מון המנוח ואת אשתו ד"ר האק ג'ה האן מון לדבר על הגשמת עולם אידיאלי. החזון שלהם: משפחה אנושית אחת המחוברת יחד באהבת האל. במשך עשרות שנים הם דגלו בפילוסופיה של תלות הדדית, שגשוג הדדי וערכים אוניברסליים, המאתגרת אותנו עם התפיסה הרומנטית,לפיה מטרתנו בחיים מסופקת על ידי הרווחה של אחרים.

כדי להדגיש ערכים אלו ולסייע בטיפול בבעיות הקשורות, הפדרציה האוניברסלית לשלום (ארגון לא ממשלתי במעמד ייעוץ כללי עם המועצה הכלכלית והחברתית של האו"ם), תארח את האחרונה בסדרת פסגות וירטואליות מקוונות. עצרת התקווה תתקיים בתשעה באוגוסט, 2020 החל מהשעה 09:40 (זמן קוריאני). הנושא הרשמי הוא "עצרת המיליון של תקווה למימוש עולם אחיד שמימי של תלות הדדית, שגשוג הדדי וערכים אוניברסאליים".

"מטרת האסיפות הללו היא להציב אבן פינה למימוש עולם של שיתופי פעולה בינלאומיים ובין-דתיים יזומים לטובת כל האנשים" אמר ד"ר תומאס ג. וולש, יושב ראש הפדרציה האוניברסלית לשלום. באן קי-מון, לשעבר מזכ"ל האום, ימסור את ברכתו. לאחר מכן יוצגו הודעות ברכה של נכבדים בינלאומיים.

בשילוב עם אמני בידור מהשורה הראשונה, התייחסויות מרכזיות יינתנו על ידי הון סן, ראש ממשלת קמבודיה; מאקי סאל, נשיא סנגל; בריגי רפיני, ראש ממשלת ניגריה ומנהיגי עולם אחרים. ד"ר האק ג'ה האן מון, מייסדת שותפה של הפדרציה האוניברסלית לשלום ומארחת העצרת, תעביר לסיום את נושאיה המרכזיים.

ליצירת קשר:

Peter Zoehrer:
+43 6645238794
Website: www.upf.org
www.europe.upf.org

מולטימדיה:


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ (CTI), חברת מחקרים קליניים (CRO) גלובלית פרטית עם מלוא השירותים מודיעה על הרכישה של קלינארט, CRO עם מלוא השירותים עם קרוב לעשרים שנות ניסיון ומומחיות מקומית חזקה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

בומברדייה ואלסטום חותמות על הסכם סופי למכירת עסקי התחבורה
המכירה התבססה על שווי פעילות של 8.4 מיליארד דולר (7.15 מיליארד אירו), שמשקף הפחתה במחיר של 350 מיליון דולר (300 מיליון אירו) אחרי מזכר ההבנות, עם קיזוז בגלל השפעה חיובית של מטבע חוץ

אמריקן אקספרס מודיעה על תוכניות להרחיב טרקליני Centurion® בשני שדות תעופה גדולים בארה"ב ומתכוננת לקדם את פני הנוסעים עם פרקטיקות בטיחות וגהות חדשות
אמריקן אקספרס תרחיב ותשפר משמעותית טרקליני סנטוריון קיימים בשדה התעופה לה-גרדיה בניו יורק ובשדה התעופה הבינ"ל מקארן בלאס וגאס

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-151% במחצית הראשונה של שנת 2020
מחקרים אחרונים של Neustar חושפים עלייה בעוצמה, בתחכום ובנפח התקפות DDoS על רקע שינויים סייסמיים המונעים על ידי מגפת הקורונה

NanoViricides מכריזה על תרופה פוטנציאלית חדשה שתקודם לניסויים קליניים לטיפול בקוביד-19
NanoViricides, Inc. (NYSE American: NNVC) מובילה גלובלית בפיתוח של טיפולים מאוד יעילים נגד נגיפים המבוססים על פלטפורמת ננו תרופות חדשנית, הודיעה היום שהיא הכריזה על תרופה פוטנציאלית קלינית לטיפול בקוביד-19, ובכך מקרבת עוד את תוכנית קוביד-19 שלה לניסויים קליניים בבני אדם.

Guardian External Workforce של AlertEnterprise Inc. זמינה עכשיו לרכישה במרכז היישומים של SAP®
Guardian External Workforce מרחיבה את הגישה הבטוחה למרחב העבודה, הבריאות והבטיחות לעובדים חיצוניים

SL Green מציינת את הפתיחה ההיסטורית של One Vanderbilt Avenue
מגדל שגובהו 1,401 רגל מגדיר מחדש את קו הרקיע של מנהטן, משנה את מקום העבודה המודרני ומאשר מחדש את העתיד של העיר ניו יורק

אנדרסן גלובל מתרחבת לסנט קיטס ונוויס
אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין עם מלוא השירותים HazelAlleyne, שמציין את הופעת בכורה של אנדרסן גלובל בסנט קיטס ונוויס כשהארגון ממשיך להרחיב במהירות את הנוכחות שלו בקריביים.

Flowserve Corporation מודיעה על ההתחלה של הצעת רכש עבור אג"ח הבכורה 1.250% שלה שנפרעות ב-2022
מטרת ההצעה, ביחד עם ההנפקה המוצעת של האג"ח החדשות, היא לנהל באופן פרואקטיבי את פרופיל החוב הכולל של המציעה ולהאריך את פרופיל החלות של המציעה (בכפוף למילוי תנאי ההנפקה החדשה).

המותג Mary Kay נמנה על המותגים המובילים ב-Purpose Power Index™
המחקר, שנערך על ידי Reputation Institute ו-StrawberryFrog, מדד מה הצרכנים באמת חושבים ומרגישים לגבי המטרה של מותגים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI