דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
חיים נוי 07/08/20 |  צפיות: 264

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר

· כניסה לאחת מקטגוריות משחקי הנייד הגדולים והצמיחים ביותר

· פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

· מרחיבה ומגוונת את עסק הפרסום של זינגה

· מוסיפה צוות מוכשר ביותר ורשת רחבה של מפתחים חיצוניים

· הרכישה צפויה להיסגר ב-1 באוקטובר, 2020

סן פרנסיסקו, 5 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE):

Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), המובילה העולמית בתחום הבידור האינטראקטיבי, הודיעה היום כי נכנסה להסכם לרכישת Rollicהמבוססת באיסטנבול, מפתחת ומפרסמת עם פורטפוליו מרגש של משחקים היפר-קז'ואליים שהורדו יותר מ-250 מיליון פעמים. עם רכישה זו, זינגה נכנסת לשוק ההיפר-קז'ואל - אחת מקטגוריות המשחק הגדולות והצמיחות ביותר במכשיר הנייד - ומוסיפה צוות מוכשר ביותר ורשת רחבה של מפתחים חיצוניים. רוליק תגדיל משמעותית את הקהל ואת עסק הפרסום שלנו. רוליק, שנוסדה בדצמבר 2018 על ידי בוראק ורדל, דניז בסארן ומהמט קן יבוז, היא מפרסמת ומפתחת משחקים היפר-קז'ואלים שממוקמת באיסטנבול, טורקיה. שמונה מהמשחקים של רוליק הגיעו למקום הראשון או השני במשחקים להורדה חינמית בחנות אפליקציות האמריקאית, והמשחקים האחרונים שלהם, Go Knots 3D ו-Tangle Master 3D, היו שני המשחקים המובילים ביותר שהורדו בחנות האפליקציות האמריקאית ברבעון השני של 2020.

לכותרות של רוליק יש כיום יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום וכ-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים. "אנו מתרגשים להתרחב לקטגוריית ההיפר-קז'ואל עם הרכישה של רוליק, אחת מהחברות המפתחות והמפרסמות ההיפר-קז'ואליות עם הצמיחה המהירה ביותר בעולם לשנת 2020, המובלת על ידי צוות יצירתי להפליא", אמר פרנק גיבו, מנכ"ל זינגה. "עם רוליק, אנו מגדילים משמעותית את הקהל שלנו, מרחיבים ומגוונים את עסק הפרסום הגלובלי שלנו, ומוסיפים לצינור המשחק ולרשת המפתחים שלנו. זינגה ורוליק ממוקמות היטב כדי לצמוח מהר יותר יחד," אמר בורק ורדל, מייסד ומנכ"ל רוליק. "המומחיות שלנו בהיפר-קז'ואל היא התאמה מושלמת למיומנותה של זינגה בניהול מותר, מדעי הנתונים, מונטיזציה של מודעות ופרסום ברמה העולמית. עם הצטרפות הרפרטואר העשיר במשחקי היפר-קז'ואל קיימים וחדשים של רוליק לפורטפוליו של זינגה, אנו מצפים לקדם את המשימה הקולקטיבית שלנו לחבר את העולם באמצעות משחקים".

זינגה תרכוש 80% מרוליק תמורת 168 מיליון דולר במזומן. ההעברה האחרונה בעסקה תכלול גם התאמות סגירה נהוגות והיא צפויה להיסגר ב-1 באוקטובר, 2020. במהלך שלוש שנים הבאות, זינגה תרכוש את ה-20% הנותרים בתשלומים שווים לפי הערכות שווי על בסיס יעדי רווחיות ספציפיים.

הערת העורך:

נכסי שידורי מפתח זמינים לשימוש בקישור הבא: https://bit.ly/ZyngaRollic

אודות זינגה

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!TM, !™, Toon Blast™, Toy Blast™, , Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

אודות רוליק

רוליק, שנוסדה בדצמבר 2018, היא מפתחת ומפרסמת משחקים מבוססת איסטנבול, המתמקדת במשחקי היפר-קז'ואל חינמיים עבור מכשירי iOS ואנדרואיד. משחקים שפותחו ופורסמו על ידי רוליק כוללים, Go Knots 3D, Flipper Dunk, Onnect – Pair Matching Puzzle, Pixel Shot 3D, Picker 3D, Repair Master 3D, Tangle Master 3D, Water Shooty, and Wheel Smash. רוליק מחויבת לייצר משחקים גלובליים מושכים באופן מסיבי תוך בניית מערכת אקולוגית מפתחת משגשגת בתעשיית המשחקים. למידע נוסף בקרו באתר www.rollicgames או עקבו אחר רוליק בפייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, טוויטר או רוליק בלוג.

מדדי התפעול המרכזיים

אנו מנהלים את העסק שלנו על ידי מעקב אחר מספר מדדי תפעול, כולל הניידים המשתמשים הפעילים מדי יום. "הניידים המשתמשים הפעילים מדי יום", המודדים משתמשים פעילים מדי יום במשחקי הסלולר שלנו, מתועדים ומחושבים על ידי מערכות הניתוח הפנימיות שלנו. אנו קובעים את הניידים המשתמשים הפעילים מדי יום ומדדי תפעול נוספים על ידי שימוש בנתוני חברה פנימיים המבוססים על מעקב אחר פעילות חשבון המשתמש. אנו משתמשים גם במידע המסופק על ידי צדדים שלישיים, כולל כניסות רשת של צד שלישי המסופקות על ידי ספקי פלטפורמות, כדי לעזור לנו לזהות אם שחקן שמחובר תחת שני חשבונות משתמש שונים או יותר, הוא אותו אדם.

הניידים המשתמשים הפעילים מדי יום. אנו מגדירים את הניידים המשתמשים הפעילים מדי יום כמספר האנשים ששיחקו אחד ממשחקי הנייד שלנו במהלך יום מסוים. ממוצע ניידים משתמשים פעילים מדי יום לתקופה מסוימת הוא הממוצע של ניידים משתמשים פעילים מדי יום עבור כל יום באותה תקופה. תחת מדד זה, אדם שמשחק שני משחקי נייד באותו יום, נספר כשני ניידים משתמשים הפעילים באותו יום. אנו משתמשים בניידים המשתמשים הפעילים מדי יום כמדד למעורבות הקהל.

ניידים משתמשים פעילים חודשיים. אנו מגדרים את הניידים המשתמשים הפעילים החודשיים כמספר האנשים ששיחקו אחד ממשחקי הנייד שלנו בתקופה של 30 ימים המסתיימת בתאריך המדידה. תחת מדד זה, אדם שמשחק שני משחקי נייד שונים באותה תקופה של 30 יום, נספר כשני ניידים משתמשים פעילים חודשיים באותה תקופה. אנו משתמשים במידע שנמסר על ידי צדדים שלישיים כדי לעזור לנו לזהות אנשים שמשחקים את אותו משחק נייד כדי לצמצם את הכפילות הזו. עם זאת, מכיוון שלא תמיד יש לנו את נתוני הכניסה לרשת של צד שלישי כדי לקשר בין אדם ששיחק תחת חשבונות משתמש מרובים, יתכן כי שחקן ייספר כמספר ניידים משתמשים פעילים חודשיים. ממוצע של ניידים משתמשים פעילים חודשיים לתקופה מסוימת הוא הממוצע של ניידים משתמשים פעילים חודשיים בכל סוף חודש במהלך אותה תקופה. אנו משתמשים בניידים המשתמשים הפעילים החודשיים כמדד לגודל קהל משחקים כללי.

ליצירת קשר:

Zynga Investor Relations:
Rebecca Lau
Investors@zynga.com

Zynga Press:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com

מקור:Zynga Inc.

מולטימדיה

Photo

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול(Graphic: Business Wire)

Photo

זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול(Graphic: Business Wire)

Logo

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ (CTI), חברת מחקרים קליניים (CRO) גלובלית פרטית עם מלוא השירותים מודיעה על הרכישה של קלינארט, CRO עם מלוא השירותים עם קרוב לעשרים שנות ניסיון ומומחיות מקומית חזקה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

בומברדייה ואלסטום חותמות על הסכם סופי למכירת עסקי התחבורה
המכירה התבססה על שווי פעילות של 8.4 מיליארד דולר (7.15 מיליארד אירו), שמשקף הפחתה במחיר של 350 מיליון דולר (300 מיליון אירו) אחרי מזכר ההבנות, עם קיזוז בגלל השפעה חיובית של מטבע חוץ

אמריקן אקספרס מודיעה על תוכניות להרחיב טרקליני Centurion® בשני שדות תעופה גדולים בארה"ב ומתכוננת לקדם את פני הנוסעים עם פרקטיקות בטיחות וגהות חדשות
אמריקן אקספרס תרחיב ותשפר משמעותית טרקליני סנטוריון קיימים בשדה התעופה לה-גרדיה בניו יורק ובשדה התעופה הבינ"ל מקארן בלאס וגאס

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-151% במחצית הראשונה של שנת 2020
מחקרים אחרונים של Neustar חושפים עלייה בעוצמה, בתחכום ובנפח התקפות DDoS על רקע שינויים סייסמיים המונעים על ידי מגפת הקורונה

NanoViricides מכריזה על תרופה פוטנציאלית חדשה שתקודם לניסויים קליניים לטיפול בקוביד-19
NanoViricides, Inc. (NYSE American: NNVC) מובילה גלובלית בפיתוח של טיפולים מאוד יעילים נגד נגיפים המבוססים על פלטפורמת ננו תרופות חדשנית, הודיעה היום שהיא הכריזה על תרופה פוטנציאלית קלינית לטיפול בקוביד-19, ובכך מקרבת עוד את תוכנית קוביד-19 שלה לניסויים קליניים בבני אדם.

Guardian External Workforce של AlertEnterprise Inc. זמינה עכשיו לרכישה במרכז היישומים של SAP®
Guardian External Workforce מרחיבה את הגישה הבטוחה למרחב העבודה, הבריאות והבטיחות לעובדים חיצוניים

SL Green מציינת את הפתיחה ההיסטורית של One Vanderbilt Avenue
מגדל שגובהו 1,401 רגל מגדיר מחדש את קו הרקיע של מנהטן, משנה את מקום העבודה המודרני ומאשר מחדש את העתיד של העיר ניו יורק

אנדרסן גלובל מתרחבת לסנט קיטס ונוויס
אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין עם מלוא השירותים HazelAlleyne, שמציין את הופעת בכורה של אנדרסן גלובל בסנט קיטס ונוויס כשהארגון ממשיך להרחיב במהירות את הנוכחות שלו בקריביים.

Flowserve Corporation מודיעה על ההתחלה של הצעת רכש עבור אג"ח הבכורה 1.250% שלה שנפרעות ב-2022
מטרת ההצעה, ביחד עם ההנפקה המוצעת של האג"ח החדשות, היא לנהל באופן פרואקטיבי את פרופיל החוב הכולל של המציעה ולהאריך את פרופיל החלות של המציעה (בכפוף למילוי תנאי ההנפקה החדשה).

המותג Mary Kay נמנה על המותגים המובילים ב-Purpose Power Index™
המחקר, שנערך על ידי Reputation Institute ו-StrawberryFrog, מדד מה הצרכנים באמת חושבים ומרגישים לגבי המטרה של מותגים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI