דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה
אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה
חיים נוי 10/08/20 |  צפיות: 240

אנטרה ביו מודיעה על שינויים בהנהלה

בוסטון וירושלים, 10 באוגוסט 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

Entera Bio Ltd(NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה מינתה את רוג'ר גרסו למנהל עסקים ראשי זמני, בתוקף מיידי. ד"ר גרסו יחליף את מנהל העסקים הראשי וחבר מועצת המנהלים אדם גרידלי שהתפטר מהחברה כדי לנצל הזדמנות חדשה. ד"ר גרסו ימשיך לשמש כדירקטור של אנטרה ביו.

"אני מצפה לעבוד עם הצוות המוכשר באנטרה כמנכ"ל זמני כדי להבטיח שתוכנית הפיתוח של EB613 תימשך לפי התכנון ושנמשיך לקדם את צנרת הפיתוח שלנו, כולל הבחירה של פורמולציה של EB612 שבכוונתנו להעביר לניסוי קליני פיבוטלי שלב 2b או שלב 3. עם כמה תוצאות נתונים חשובות של החברה בחודשים הקרובים, כולל נתוני שלב 2 הסופיים מהניסוי שלב 2 של EB613 במחצית הראשונה של 2021, וגם הזדמנויות פוטנציאליות רבות של פיתוח עסקי לטכנולוגיית הפלטפורמה שלנו, אני נרגש להצטרף להנהלה", אמר ד"ר גרסו.

ד"ר גרסו הוא מנהל מנוסה בפארמה עם יותר מ-30 שנות ניסיון בענף ושימש כדירקטור בחברה מאז מרץ 2016 וכיועץ פיתוח ראשי מאז דצמבר 2016. לפני שהצטרף לאנטרה, ד"ר גרסו היה המנהל הרפואי הראשי וסגן נשיא ביצועי של NPS Pharmaceuticals, Inc. (NPS), מאז דצמבר 2008 וינואר 2013, בהתאמה, עד פברואר 2015, כש-NPS נרכשה על ידי Shire plc.. לפני התקופה שלו ב-NPS, ד"ר גרסו שימש בכמה תפקידי הנהלה בסאנופי-אבנטיס ו-Pharmacia Corporation.

ד"ר גרסו הוא דירקטור לא ביצועי של Enterome SA מאז דצמבר 2016. הוא רופא ילדים מומחה וחבר באקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים. לד"ר גרסו יש תואר B.S. בביולוגיה מאוניברסיטת פיירפילד בפיירפילד, קונטיקט ותואר M.D. מבית הספר לרפואה של האוניברסיטה של מסצ'וסטס.

"בשם מועצת המנהלים, ברצוני להודות לאדם על התרומות שלו ואני נרגש שרוג'ר מקבל את התפקיד של מנכ"ל. בזכות הרקע של רוג'ר, כולל הניסיון שלו עם הורמון הפראטירואיד (PTH 1‑34) שניתן דרך הפה, הוא כשיר באופן ייחודי להוביל את החברה בתקופה מרגשת זאת. כשהנתונים משלב 2 של EB613 באופק והתוצאות של מחקר השוק שלנו שהשלמנו לאחרונה שהראו את הצורך הברור שלא נענה לטיפולים דרך הפה שעשויים להציע לחולי דלדול העצם חלופה יותר נוחה ללא מחטים למוצרים הניתנים בזריקות הנוכחיים שזמינים כיום, זאת תקופה מאוד מרגשת עבור החברה", אמר ג'רלד ליברמן, יו"ר מועצת המנהלים של אנטרה.

אודות אנטרה ביו

אנטרה היא מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה לשימוש בתחומים עם צורך רפואי גדול שלא נענה כשהאימוץ של טיפול באמצעות זריקה מוגבל בגלל עלות, נוחות וקשיי ציות של החולים. טכנולוגיית החדרת התרופות דרך הפה הקניינית של החברה מיועדת לתת מענה לאתגרים הטכניים של ספיגה גרועה, שונות גבוהה ואי יכולת להביא מולקולות גדולות למיקום היעד בגוף באמצעות שימוש במגביר ספיגה סינתטי כדי לאפשר את הספיגה של מולקולות גדולות, ומעכבי פרוטאז כדי למנוע הגרעה אנזימטית ולתמוך בהבאה לרקמות היעד. המוצרים הפוטנציאליים הכי מתקדמים של החברה, EB613 לטיפול בדלדול העצם ו-EB612 לטיפול בתת-פעילות מצד התריס, נמצאות בפיתוח קליני שלב 2. אנטרה גם נותנת רישיונות לטכנולוגיה שלה לחברות ביופארמה לשימוש עם התרכובות הקנייניות שלהן, ועד היום יצרה שיתוף פעולה עם Amgen Inc.. למידע נוסף על אנטרה ביו, בקרו בבקשה באתר www.enterabio.com.

ליצירת קשר:

Jonathan Lieber, CFO
Tel: +972-2-532-7151
jon@enterabio.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ (CTI), חברת מחקרים קליניים (CRO) גלובלית פרטית עם מלוא השירותים מודיעה על הרכישה של קלינארט, CRO עם מלוא השירותים עם קרוב לעשרים שנות ניסיון ומומחיות מקומית חזקה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

בומברדייה ואלסטום חותמות על הסכם סופי למכירת עסקי התחבורה
המכירה התבססה על שווי פעילות של 8.4 מיליארד דולר (7.15 מיליארד אירו), שמשקף הפחתה במחיר של 350 מיליון דולר (300 מיליון אירו) אחרי מזכר ההבנות, עם קיזוז בגלל השפעה חיובית של מטבע חוץ

אמריקן אקספרס מודיעה על תוכניות להרחיב טרקליני Centurion® בשני שדות תעופה גדולים בארה"ב ומתכוננת לקדם את פני הנוסעים עם פרקטיקות בטיחות וגהות חדשות
אמריקן אקספרס תרחיב ותשפר משמעותית טרקליני סנטוריון קיימים בשדה התעופה לה-גרדיה בניו יורק ובשדה התעופה הבינ"ל מקארן בלאס וגאס

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-151% במחצית הראשונה של שנת 2020
מחקרים אחרונים של Neustar חושפים עלייה בעוצמה, בתחכום ובנפח התקפות DDoS על רקע שינויים סייסמיים המונעים על ידי מגפת הקורונה

NanoViricides מכריזה על תרופה פוטנציאלית חדשה שתקודם לניסויים קליניים לטיפול בקוביד-19
NanoViricides, Inc. (NYSE American: NNVC) מובילה גלובלית בפיתוח של טיפולים מאוד יעילים נגד נגיפים המבוססים על פלטפורמת ננו תרופות חדשנית, הודיעה היום שהיא הכריזה על תרופה פוטנציאלית קלינית לטיפול בקוביד-19, ובכך מקרבת עוד את תוכנית קוביד-19 שלה לניסויים קליניים בבני אדם.

Guardian External Workforce של AlertEnterprise Inc. זמינה עכשיו לרכישה במרכז היישומים של SAP®
Guardian External Workforce מרחיבה את הגישה הבטוחה למרחב העבודה, הבריאות והבטיחות לעובדים חיצוניים

SL Green מציינת את הפתיחה ההיסטורית של One Vanderbilt Avenue
מגדל שגובהו 1,401 רגל מגדיר מחדש את קו הרקיע של מנהטן, משנה את מקום העבודה המודרני ומאשר מחדש את העתיד של העיר ניו יורק

אנדרסן גלובל מתרחבת לסנט קיטס ונוויס
אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין עם מלוא השירותים HazelAlleyne, שמציין את הופעת בכורה של אנדרסן גלובל בסנט קיטס ונוויס כשהארגון ממשיך להרחיב במהירות את הנוכחות שלו בקריביים.

Flowserve Corporation מודיעה על ההתחלה של הצעת רכש עבור אג"ח הבכורה 1.250% שלה שנפרעות ב-2022
מטרת ההצעה, ביחד עם ההנפקה המוצעת של האג"ח החדשות, היא לנהל באופן פרואקטיבי את פרופיל החוב הכולל של המציעה ולהאריך את פרופיל החלות של המציעה (בכפוף למילוי תנאי ההנפקה החדשה).

המותג Mary Kay נמנה על המותגים המובילים ב-Purpose Power Index™
המחקר, שנערך על ידי Reputation Institute ו-StrawberryFrog, מדד מה הצרכנים באמת חושבים ומרגישים לגבי המטרה של מותגים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI