דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים [INVNT GROUP]™ ממנה מנהלת כללית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה כדי להניע עוד צמיחה של תיק חדש
[INVNT GROUP]™ ממנה מנהלת כללית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה כדי להניע עוד צמיחה של תיק חדש
חיים נוי 02/09/20 |  צפיות: 341

[INVNT GROUP]™ ממנה מנהלת כללית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה כדי להניע עוד צמיחה של תיק חדש

לונדון, 2 בספטמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

[INVNT GROUP], THE GLOBAL BRANDSTORY PROJECT™ גייסה מנהלת כללית חדשה לאירופה, המזרח התיכון ואפריקה, המנהלת המפורסמת ומאוד מוערכת בענף קלודיה סטיבנסון, מהלך שהניע אותו גידול בביקוש למוצר הרב תחומי של הקבוצה בסביבה של המגיפה.

סטיבנסון, מצוינת בתקשורת עם קשרי לקוחות של שנים רבות במגזרים שכוללים טכנולוגיה, משחקים, משאבי אנוש ושירותי בריאות, מצטרפת מפרימן ומביאה למשרה עשרים שנות ניסיון, שבהן ניהלה צוותים רב תפקודיים ביישום וההשקה של קמפייני שיווק משולבים שמשנים עסקים ומאיצים צמיחה.

ילידת ארה"ב שגרה בבריטניה בתשע השנים האחרונות, יש לסטיבנסון הבנה ייחודית בשוק האמריקני וגם באירופי, וכישרון מיוחד לתמוך בלקוחות שרוצים לקחת באופן חלק את הקמפיינים שלהם לאזורים חדשים, בעיקר על ידי כך שהיא מבטיחה שהגישה שלהם מותאמת מקומית לכל שוק ושוק.

המשימה שהוטלה על סטיבנסון, שתהיה כפופה למנהלת התפעול הראשית של [INVNT GROUP] ומנכ"לית INVNT קריסטינה מקוברי, היא לזהות הזדמנויות צמיחה בתיק של [INVNT GROUP] באירופה, המזרח התיכון ואפריקה, והקמת וניהול צוות שמורכב מהכישרונות הכי טובים ומבריקים של האזור, שיפעלו בשותפות עם הלקוחות כדי להבטיח את העקביות של BrandStory בכל הפלטפורמות והקהלים שלהם.

בהתייחסה למינוי של סטיבנסון, מקוברי אומרת: "הודות ליכולת של הצוות שלנו לשנות באופן חלק את הגישה שלו בתגובה לקוביד-19, חווינו צמיחה ללא תקדים עם לקוחות חדשים וקיימים, ולכן זיהינו צורך במנהל מנוסה שיעמוד בראש העסק שלנו באירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

"קלאודיה, מקצוענית מוכוונת תוצאות עם ידע נרחב בענף ובלקוחות שלנו באזורים שונים, היא נכס רב ערך לקבוצה, ואין לי ספק שהיא תאיץ את המוצרים שלנו באירופה, המזרח התיכון ואפריקה ומעבר להם בהמשיכנו לבנות ולפתח את BrandStory Project.

סטיבנסון הוסיפה: "אני שמחה להצטרף ל-[INVNT GROUP] בשלב צמיחה כזה מלהיב. קוביד-19 מהווה אתגר למגזר השיווק -- במיוחד השיווק החווייתי, אבל הצורך של מותגים במעורבות של הקהלים שלהם עדיין חשוב כתמיד. ההצלחה שהייתה ל-INVNT, ועכשיו ל-[INVNT GROUP], בששת החודשים האחרונים היא ההוכחה לכך, ומחזקת את העמדה שלה כמובילת השוק ואת היכולת המתמשכת לאתגר את הבריפים של הלקוחות כדי לספק את הפתרונות הכי חדשניים ומוכווני תוצאות.

"אני מצפה לעבודה עם הצוותים המקומיים והגלובליים שלנו בכל הקבוצה כדי לפתח פתרונות עשויים לפי הזמנה ללקוחות שדוחפים את גבולות היצירתיות, מחברים אותם ללקוחות שלהם ובסופו של דבר מתכנסים ל-BrandStory אחד משמעותי, עקבי ורהוט, במיוחד כשאנו צולחים את המגיפה - ויוצאים ממנה".

סמלילים ותמונות פנים של החברה תמצאו כאן:https://bit.ly/3hwgpsA

אודות [INVNT GROUP]™

[INVNT GROUP] הוקמה ב-2020 עם חזון לספק סיפור מותג עקבי, עם משמעות ומנוסח היטב בכל הפלטפורמות. בראשות הנשיא והמנכ"ל, סקוט קלתר, [INVNT GROUP], THE GLOBAL BRANDSTORY PROJECT™ מהווה תיק גדל של תחומים משלימים שמיועדים לעזור למותגים בכל מקום שחושבים קדימה, להשפיע על הקהלים שחשובים, בכל מקום. הקבוצה כוללת את FOLK HERO, חברה לאסטרטגיות מותגים מודרניות, MEANING, חברה לייעוץ תרבותי מוכוונת קריאייטיב, HEVĒ, אולפן לתוכן ממותג ושיווק דיגיטלי, ו-INVNT, הסוכנות הגלובלית לסיפור סיפורים חיים של מותגים. למידע נוסף על [INVNT GROUP], בקרו בבקשה באתר https://www.invntgroup.com/.

צירופים

  • Claudia Stephenson, Managing Director, [INVNT GROUP] EMEA
  • Kristina McCoobery, [INVNT GROUP] COO + INVNT CEO

לפרטים נוספים

Brea Carter
 [INVNT GROUP]™
+1 (917) 633-6171
bcarter@invnt.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ברנד ניו גלקסי פותחת משרד אזורי חדש בדובאי
ברנד ניו גלקסי (BNG), פלטפורמה עצמאית שמשלבת פתרונות עסקיים חכמים בתחומי המכירות והטכנולוגיה - הודיעה על הפתיחה של משרד אזורי חדש בדובאי, אדיל חאן מצטרף לברנד ניו גלקסי מסאצי' אנד סאצ'י המזרח התיכון ואפריקה שם מילא את תפקיד המנכ"ל, וזובאיר ס. סידיקי הוא המנהל הכללי לשעבר של UM המזרח התיכון וצפון אפריקה בדובאי, חאן וסידיקי יהוו את צוות ההנהלה של ברנד ניו גלקסי דובאי בתור מנכ"ל המזרח התיכון ואפריקה ומנהל התפעול הראשי של המזרח התיכון ואפריקה, בהתאמה

INVNT GROUP] וליגת האוויר העולמית® יוצרות שותפות באירוע התרבות, ספורט ובידור הראשון מסוגו בעולם, מרוץ השמים העולמי®
המרוץ שיתמקד בקיימות יועבר בטלוויזיה, בסטרימינג, ברשתות חברתיות, ובהתנסות חיה וצפוי להיות בסדר הגודל של המשחקים האולימפיים

קרן קרנגי מודיעה על מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר
קרן קרנגי לשלום בינ"ל הודיעה היום על שינוי השם של מרכז המזרח התיכון של קרנגי בביירות כדי לחלוק כבוד למלקולם ה. קר, המלומד האמריקני המנוח בתחום המזרח התיכון שהיה נשיא האוניברסיטה האמריקנית בביירות. מעתה ואילך המרכז ייקרא מרכז המזרח התיכון של קרנגי ע"ש מלקולם ה. קר.

פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים
Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

Berkshire Hathaway Specialty Insurance מציגה פוליסות של אחריות דירקטורים ונושאי משרה ואחריות מקצועית בדובאי
Berkshire Hathaway Specialty Insurance (BHSI) הודיעה היום שהיא ניסחה סופית פוליסות קנייניות של אחריות דירקטורים ונושאי משרה ואחריות מקצועית עבור לקוחות באיחוד האמירויות וברחבי המזרח התיכון.

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במזרח אפריקה עם חברת שיתוף פעולה בג'יבוטי
בהמשיכה להתבסס על הפלטפורמה הקיימת של הארגון במזרח אפריקה, אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק המתעורר של ג'יבוטי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Cabinet Avocats & Associés (CAA)מג'יבוטי.

LM Industries מודיעה על מימון של 15 מיליון דולר מ-SPARX Group כדי לספק Olli ללקוחות וצרכנים
LM Industries, חברת האם של Local Motors - היצרנית הראשונה והיחידה בעולם של רכב דיגיטלי - הודיעה היום על גיוס של 15 מיליון דולר מ-Mirai Creation Fund II (שמנוהלת על ידי SPARX Group Co., Ltd, חברת ניהול הנכסים היפנית).

מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה
MetLife, Inc. (NYSE: MET) הודיעה היום על כמה שינויים בהנהלה הבכירה שלה. כל השינויים ייכנסו לתוקף ב-1 בינואר 2021, אלא אם צוין אחרת.

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בקריביים עם מקום בסנט לוסיה
בעקבות ההתרחבות שלה לאחרונה במרכז הקריביים, אנדרסן גלובל מוסיפה מקום בסנט לוסיה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Du Boulay, Anthony & Co., ומחזקת עוד את העומק וההשגה של הארגון בחלק המזרחי של האזור.

בלגיה מעניקה לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 JLTV (רכב טקטי קל משותף)
Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation (NYSE: OSK), הודיעה היום שמשרד ההגנה של בלגיה העניק לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 רכבי פיקוד וקישור (CLV) של אושקוש דיפנס עבור כוחות ההגנה של בלגיה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI