דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פרפץ', קבוצת עליבבא וריצ'מונט יוצרות שותפות גלובלית כדי להאיץ את הדיגיטציה של ענף המותרות
פרפץ', קבוצת עליבבא וריצ'מונט יוצרות שותפות גלובלית כדי להאיץ את הדיגיטציה של ענף המותרות
חיים נוי 07/11/20 |  צפיות: 349


פרפץ', קבוצת עליבבא וריצ'מונט יוצרות שותפות גלובלית כדי להאיץ את הדיגיטציה של ענף המותרות

  • עליבבא תשיק ערוצי קנייה של מוצרי המותרות של פרפץ' ב-Tmall Luxury Pavilion ו-Luxury Soho;גם תשקיע במיזם המשותף החדש שנוצר פרפץ' סין ובפרפץ' בע"מ;
  • ריצ'מונט תשקיע במיזם המשותף החדש שנוצר פרפץ' סין ובפרפץ'בע"מ; גם תבדוק הזדמנויות נוספות לפעילות קרובה עם פרפץ'
  • פרפץ' ו-עליבבא ישתמשו בפלטפורמות ובטכנולוגיות הקמעונאות הרבודהשלהן כדי להאיץ את הדיגיטציה של ענף המותרות; גם מקימות קבוצת היגוי, שיצטרפואליה מובילים בעלי השפעה במותרות, יוהאן רופרט ופרנסואה-אנרי פינו
  • ארטמיס תגדיל את הבעלות הקיימת שלה בפרפץ' על ידי השקעה נוספת

לונדון, 5 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Farfetch (NYSE:FTCH), Alibaba Group (NYSE:BABA, HKSE:9988) ו-Richemont (SWX:CFR) הודיעו היום על שותפות אסטרטגית גלובלית כדי לספק למותגי מותרות גישה משופרת לשוק הסיני וגם להאיץ את הדיגיטציה של ענף המותרות הגלובלי. תוך שימוש במומחיות וטווח ההגעה הנרחב של כל אחת מהחברות,השותפות תביא את הקמעונאות של מותרות לדור הבא על ידי שילוב יעיל בין העולם הדיגיטלי והפיזי.

פרפץ' תשיק בפלטפורמות המותרוֹת של עליבבא בסין

פרפץ' Farfetchתשיק ערוצי קנייה של מותרות בפלטפורמות של עליבבא, Tmall Luxury Pavilion ו-Luxury Soho, יעדי המותרות ועודפי המותרות העיקריים של סין בזירת המסחר של Tmall, וגם בזירת המסחר הבינ"ל של עליבבא Tmall Global. הערוצים החדשים מרחיבים את ההגעה של פלטפורמת המותרות הגלובלית של פרפץ' ל-757 מיליון הצרכנים של עליבבא, ומציעים למותגי מותרות פתרון רב מותגי באמצעות שילוב אחד עם פרפץ'. זה ייתן למותגי מותרות הזדמנות ייחודית להעלות את המודעות למותגים שלהם, וגם יגדיל משמעותית את שוק צרכני המותרות הפוטנציאלי שלהם באמצעות ההשתתפות שלהם בזירת המסחר הגלובלית של פרפץ'. עבור צרכני המותרות, זה מאפשר דרכים רבות לקנות את המותגים שהם אוהבים באמצעות השילוב של פרפץ', או באמצעות השילוב שכבר עכשיו מאוד מצליח NET-A-PORTER ב-Tmall Luxury Pavilion.

השקעות אסטרטגיות בפרפץ' ופרפץ' סין

כחלק מהשותפות הגלובלית, עליבבא וריצ'מונט ישקיעו 600 מיליון דולר (300 מיליון דולר כל אחת) באג"ח ניתנות להמרה פרטיות שיונפקו על ידי Farfetch Limited. עליבבא וריצ'מונט גם ישקיעו 500 מיליון דולר (250 מיליון דולר כל אחת) בפרפץ' סין, ויקבלו החזקה מיצרפית של 25% במיזם משותף חדש שיכלול את פעילות זירת המסחר של פרפץ' באזור סין. בנוסף, יש לעליבבא וריצ'מונט אופציה לרכוש החזקה מיצרפית נוספת של 24% בפרפץ' סין אחרי השנה השלישית מהקמת המיזם המשותף. עליבבא וריצ'מונט גם יבדקו הזדמנויות נוספות לפעילות קרובה עם פרפץ' כדי לספק שירותים למותגי מותרות. ההשלמה של ההשקעות של עליבבא וריצ'מונט בפרפץ' סין וההקמה של המיזם המשותף צפויה במחצית הראשונה של השנה הקלנדרית 2021, בכפוף למילוי תנאי סגירה.

בנפרד, ארטמיס גם הסכימה להגדיל את ההשקעה הקיימת שלה בפרפץ' על ידי רכישה של מניות רגילות סוג A של פרפץ' בסכום של 50 מיליון דולר.

האצת את הדיגיטציה של ענף המותרות

Luxury New Retail (“LNR”) היא יוזמה עם חזון שתשתמש בטכנולוגיות הקמעונאות הרב ערוצית החדישות של פרפץ' ועליבבא כדי לשרת את הצרכים של עסקי מותרות, כולל חבילה מלאה של פתרונות ארגוניים שמופעלים על ידי פרפץ'. הפתרונות האלה ישמשו אסטרטגיות הפצה חד מותגיות וגם רב מותגיות של מותגי מותרות, כולל אתרי אינטרנט ויישומי מסחר אלקטרוני מקושרים במלואם, טכנולוגיות קמעונאות רב ערוצית, וגישה לזירות המסחר של פרפץ' ו-Tmall Luxury Pavilion דרך שילוב אחד.

פרפץ' ועליבבא גם הקימו קבוצת היגוי כדי לחזק עוד את יוזמת LNR, שמטרתה להוביל את הדיגיטציה של ענף קמעונאות המותרות הגלובלי. יו"ר ריצ'מונט, יוהאן רופרט, ויו"ר ארטמיס, פרנסואה-אנרי פינו, יצטרפו לפרפץ' ועליבבא בקבוצת ההיגוי של LNR כחברים מייסדים, ויביאו את עשרות שנות הניסיון המיצרפי שלהם בניהול ומומחיות בענף.

חוסה נווס, המייסד, יו"ר ומנכ"ל של פרפץ', אמר: "ההודעה הזאת היא צעד חשוב במשימה שלנו לחבר את האוצרים, היוצרים והצרכנים של ענף אופנת המותרות. ההשקעה של 1.15 מיליארד דולר בפרפץ' על ידי קבוצת עליבבא, ריצ'מונט וארטמיס נותנת תוקף רב למעמד שלנו כפלטפורמה הגלובלית של מותרות.

היוזמה החדשה עם קבוצת עליבבא וריצ'מונט מרחיבה את האסטרטגיה של פרפץ' כדי להניע את השינוי הדיגיטלי שמתרחש בענף המותרות, והואץ על ידי האתגרים ללא תקדים שנובעים ממגיפת קוביד-19. יוזמת Luxury New Retail תבדוק איך נוכל לעזור לכלל הענף להתקדם ולשגשג בעולם שאחרי קוביד-19"

דניאל ז'נג, יו"ר ומנכ"ל קבוצת עליבבא, אמר: "השותפות המאוד משלימה הזאת מפגישה כמה מפלטפורמות הקמעונאות והטכנולוגיה המובילות בעולם של מותרות, והיא עוד אבן דרך באסטרטגיה של עליבבא לענות על הביקוש הגדל במהירות למוצרי מותרות בסין. שוק המותרות בסין -- שצפוי להיות מחצית מהמכירות הגלובליות של מותרות עד 2025 - כולל מאות מיליוני צרכנים צעירים ודיגיטליים מלידה. על ידי השותפות עם פרפץ' והרחבת הקשרים הקיימים שלנו עם ריצ'מונט, נאיץ את הדיגיטציה של ענף קמעונאות המותרות הגלובלי ונשנה את חוויית קניית המותרות של הצרכנים".

יוהאן רופרט, יו"ר ריצ'מונט, אמר: "על סמך המיזם המשותף המוצלח שלנו עם עליבבא, ההתפתחויות האלה הן עוד האצה משמעותית של המסע שלנו אל Luxury New Retail. היוזמה הזאת מפגישה שילוב עוצמתי של חוזקות מאוד משלימות - במיוחד עם המומחיות בקמעונאות מותרות של Maisons שלנו והשותפויות העמוקות עם מותגים, המומחיות באוצרות והטיפול יוצא הדופן בלקוחות של YOOX NET-A-PORTER -- שיעזור לנו להעניק חוויה רב ערוצית יעילה ללקוחות חדי ההבחנה שלנו.

שותפויות מחזקות אותך. אני שמח ליצור שותפות עם דניאל, חוסה ופרנסואה-אנרי כדי לממש את החזון המשותף שלנו, קביעת אמות מידה לעתיד של המותרות".

יו"ר ארטמיס, פרנסואה-אנרי פינו, אמר: "פוטנציאל הצמיחה של המסחר האלקטרוני במותרות מעולם לא היה כל כך מבטיח, והחשיבות של סין בשוק המותרות רק נעשית יותר ויותר ברורה כל יום. הודות לחזון של חוזה נווס, פרפץ' מילאה תפקיד חשוב בשיפור החוויה הרב ערוצית עבור הלקוחות של המותרות בשנים האחרונות. ההשקעה של ארטמיס מוכיחה את האמונה שלנו בעתיד של פרפץ' ואני אישית מצפה לחקור את העתיד של קמעונאות המותרות עם הקבוצה הזאת של אנשי חזון ומומחים".

Goldman Sachs International שימשה כיועצת הפיננסית המובילה ו-Allen & Company LLC שימשה כיועצת הפיננסית של פרפץ'.

פרפץ' מנפיקה אג"ח בכורה ניתנות להמרה 0% בסך 600 מיליון דולר לפירעון ב-2030

ביחד עם ההתפתחויות האסטרטגיות שלעיל, קבוצת עליבבא וריצ'מונט הסכימו כל אחת לרכוש ב-300 מיליון דולר מהאג"ח בכורה ניתנות להמרה 0% לפירעון ב-2030 ("האג"ח") שיונפקו על ידי Farfetch Limited ("החברה") תמורת הכנסה ברוטו כוללת של 600 מיליון דולר. ההון הנוסף יתמוך באסטרטגיה ארוכת הטווח של פרפץ' לספק פלטפורמה טכנולוגית גלובלית לענף אופנת המותרות ולאפשר את המשך המיקוד של החברה בביצוע תוכניות הצמיחה שלה וחתירה לרווחיות תפעולית. המכירה של האג"ח לקבוצת עליבבא וריצ'מונט תיושב ב-17 בנובמבר 2020 או סמוך לו, בכפוף לתנאי סגירה מקובלים.

ביחד עם ההשקעה שלה, קבוצת עליבבא תמנה דירקטור אחד במועצת המנהלים של פרפץ'.

האג"ח יחולו ב-15 בנובמבר 2030, אלא אם קודם לכן הן יומרו, ייפדו או יירכשו מחדש לפי התנאים שלהן. האג"ח לא יישאו ריבית רגילה, וסכום הקרן של האג"ח לא יגדל. בכל עת לפני סיום העסקים ביום המסחר המתוכנן השני שמייד לפני תאריך החלות, מחזיק יהיה רשאי להמיר את האג"ח לפי בחירתו במחיר המרה ראשוני של בערך $32.29, שמשקף פרמיה של 22% יחסית למחיר הממוצע המשוקלל לפי כמות ב-30 (שלושים) ימי המסחר הקודמים שהסתיימו ב-30 באוקטובר 2020. עם ההמרה, האג"ח ייושבו במניות רגילות סוג A של החברה (עם זכות של החברה, בנסיבות מסוימות, ליישב את האג"ח במניות רגילות סוג A שלה, במזומן או שילוב שלהם, לפי בחירת החברה). אם יתרחשו אירועים מסוימים המהווים "שינוי יסודי" (כמוגדר בשטר הנאמנות שמסדיר את תנאי האג"ח), תהיה למחזיקים באג"ח הזכות לדרוש מהחברה לרכוש מחדש את כל האג"ח שלהם או את חלקן במזומן במחיר רכישה מחדש השווה ל-100% מסכום הקרן שלהן, בתוספת כל הריבית המיוחדת שנצברה ולא שולמה, אם קיימת, עד וכולל יום החלות. החברה, בנסיבות מסוימות, תגדיל את שיעור ההמרה למחזיקים שממירים אג"ח בקשר לשינוי היסודי.

קבוצת עליבבא וריצ'מונט רשאיות לדרוש מהחברה לרכוש חדש את כל או חלק מהאג"ח של כל אחת מהן ב-30 ביוני 2026 במחיר רכישה מחדש השווה ל-100% מסכום הקרן של האג"ח שיירכשו בתוספת ריבית מיוחדת שנצברה ולא שולמה, אם קיימת, עד אבל לא כולל אותו יום רכישה מחדש.

החברה לא תוכל לפדות את האג"ח לפני 15 בנובמבר 2023, אלא אם יהיו שינויים מסוימים בחוקי המס. ב-15 בנובמבר 2023 או אחריו החברה רשאית לפדות, תמורת מזומנים, את כל האג"ח הרלבנטיות או את חלקן, אם מחיר המכירה האחרון שדווח של המניות הרגילות סוג A שלה היה לפחות 130% (או 200% אם חלק גדול מהאג"ח הרלבנטיות מוחזקות באותה עת על ידי קבוצת עליבבא או ריצ'מונט) ממחיר ההמרה שבתוקף באותה עת במשך לפחות 20 ימי מסחר (רצופים או לא רצופים) במשך כל תקופה של 30 ימי מסחר רצופים (כולל יום המסחר האחרון של אותה תקופה) שמסתיימת, וכולל, ביום המסחר שמייד לפני היום שבו החברה מוסרת הודעה על הפדיון, במחיר פדיון השווה ל-100% מסכום הקרן של האג"ח שייפדו בתוספת ריבית מיוחדת שנצברה ולא שולמה, אם קיימת, עד אבל לא כולל יום הפדיון.

כשיונפקו, האג"ח יהיו ההתחייבויות הלא מובטחות המועדפות של החברה וידורגו גבוה יותר בזכות לתשלום מכל חוב לא מובטח אחר של החברה שכפוף במפורש בזכות לתשלום לאג"ח; ידורגו שווה בזכות לתשלום לכל חוב לא מובטח אחר של החברה שלא כפוף כך; ידורגו למעשה נמוך יותר בזכות לתשלום מכל חוב מובטח של החברה במידת השווי של הנכסים המבטיחים את אותו חוב; יהיו כפופות באופן חוזי לאג"ח הבכורה הניתנות להמרה 5% של החברה לפירעון ב-2025; וידורגו באופן מבני נמוך יותר מכל חוב והתחייבויות אחרים (כולל זכאים מסחריים) של החברות הבנות של החברה.

גילוי השקעות של ארטמיס

ביחד עם ההתפתחויות האסטרטגיות שלעיל, ארטמיס הסכימה לרכוש 1,889,338 מניות רגילות מסוג A שהונפקו על ידי פרפץ' תמורת הכנסה ברוטו כוללת של בערך 50 מיליון דולר. היישוב של הנפקת המניות לארטמיס צפוי להיות ב-17 בנובמבר 2020 או סמוך לו, בכפוף לתנאי סגירה מקובלים.

מידע על שיחת ועידה

פרפץ' תארח שיחת ועידה מחר, 6 בנובמבר 2020 בשעה 8:00 שעון החוף המזרחי כדי לדון בעסקאות והמיזמים שלעיל. מאזינים יכולים לגשת לשיחת הוועידה בשידור חי באמצעות שידור אודיו אינטרנטי בכתובת http://farfetchinvestors.com שם המאזינים יכולים לגשת גם למצגת השקופיות הנלווית. אחרי השיחה, השמעה חוזרת של שידור האינטרנט תהיה זמינה באותו אתר

אודות פרפץ'

פרפץ' בע"מ היא הפלטפורמה הגלובלית המובילה לענף אופנת המותרות. פרפץ', שהוקמה ב-2007 על ידי חוסה נווס מאהבה לאופנה והושקה ב-2008, התחילה כזירת מסחר אלקטרוני לבוטיקי יוקרה ברחבי העולם. כיום זירת המסחר של פרפץ' מחברת לקוחות ביותר מ-190 מדינות עם פריטים מיותר מ-50 מדינות ועם יותר מ-1,300 מהמותגים, בוטיקים וחנויות כלבו הטובים ביותר בעולם, ומעניקה חוויית קנייה ייחודית אמיתית וגישה למבחר הכי גדול של פריטי מותרות בפלטפורמה אחת. העסקים האחרים של פרפץ' כוללים את Farfetch Platform Solutions, שמשרת לקוחות ארגוניים עם יכולות מסחר אלקטרוני וטכנולוגיה, Browns ו-Stadium Goods שמציעים מוצרי מותרות לצרכנים ו-New Guards, פלטפורמה לפיתוח מותגי אופנה גלובליים. פרפץ' גם משקיעה בחידושים כמו פתרון קמעונאות הרבודה שלה Store of the Future, ומפתחת טכנולוגיות, פתרונות עסקיים ושירותים חשובים לענף אופנת המותרות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.farfetchinvestors.com.

אודות קבוצת עליבאבא

המשימה של קבוצת עליבאבא היא להקל על עשיית עסקים בכל מקום. מטרת החברה היא לבנות את התשתית העתידית של המסחר. החזון שלה הוא שלקוחותיה ייפגשו, יעבדו ויחיו בעליבאבא, ושהיא תהיה חברה טובה שתתקיים לפחות 102 שנים.

אודות ריצ'מונט

ריצ'מונט היא הבעלים של Maisons בינ"ל מובילים המוכרים בזכות המורשת, האומנות והיצירתיות המיוחדות שלהם. הקבוצה פועלת בארבעה תחומים עסקיים: Maisons של תכשיטים, שהם Buccellati, Cartier ו-Van Cleef & Arpels; יצרני שעונים מיוחדים שהם A. Lange & Söhne, Baume & Mercier, IWC Schaffhausen, Jaeger-LeCoultre, Panerai, Piaget, Roger Dubuis ו-Vacheron Constantin; מפיצים מקוונים שהם YOOX NET-A-PORTER GROUP (NET-A-PORTER, MR PORTER, YOOX, THE OUTNET) ו-Watchfinder & Co.; ואחרים, בעיקר Maisons של אופנה ואביזרים כולל Alaïa, Chloé, dunhill, Montblanc ו-Peter Millar.

אודות ארטמיס

ארטמיס הוקמה ב-1992 על ידי היזם הצרפתי פרנסואה פינו. ארטמיס היא בעלת מניות השליטה של קבוצת המותרות הגלובלית קרינג: (oni, Boucheron, Pomellato, Dodo, Qeelin, Ulysse Nardin, Girard-Perregaux, Kering Eyewear). ארטמיס היא גם הבעלים של מגוון של חברות יוקרה כמו בית המכירות הפומביות כריסטי'ס, היקבים Chateau Latour וחברת הפלגות הטיולים Ponant. כבעלת מניות מקצועית, ארטמיס מתמקדת בצמיחה ויצירת ערך בטווח הארוך.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52321530/en

אנשי קשר

קשרי משקיעים של פרפץ':
Alice Ryder
VP Investor Relations
IR@farfetch.com

קשרי מדיה של פרפץ':
Susannah Clark
VP Communications, Global
susannah.clark@farfetch.com
+44 7788 405224

Brunswick Group
farfetch@brunswickgroup.com
US: +1 (212) 333 3810
UK: +44 (0) 207 404 5959

קבוצת עליבבא:
Julia Hutton-Potts
j.hutton-potts@alibaba-inc.com
+44-7307807007

Holly Zhao
holly.zhao@alibaba-inc.com
+1-5054693316

Ivy Ke
ivy.ke@alibaba-inc.com
+852-55909949

ריצ'מונט:
Sophie Cagnard, Group Corporate Communications Director
James Fraser, Investor Relations Executive
Investor/analyst enquiries: +41 22 721 30 03; investor.relations@cfrinfo.net
Media enquiries: +41 22 721 35 07; pressoffice@cfrinfo.net; richemont@teneo.com

מקור: Farfetch Limited

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
לידרטק משיקה את PixSet, ערכת הנתונים של צורות גל מלאות של לידאר פלאש הראשונה בענף
Leddar PixSet היא ערכת הנתונים הראשונה בענף שזמינה לציבור עבור מחקר ופיתוח של ADAS ונהיגה אוטונומית שמכילה נתונים מחבילה מלאה של חיישנים (מצלמות, לידאר, מכ"ם, IMU), כולל נתונים של צורות גל מלאות מחיישן לידאר פלאש מצב מוצק תלת מימדי

ג'טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת
הלקוחות של ג'טקס יכולים עכשיו לבחור לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת משישה אתרים חשובים בעולם בעקבות הסכם עם של. זה מראה איך ספקי שירותים לתעופה הכללית יכולים לתמוך בארגון חברות התעופה הבינלאומי (יאט"א) ובמחויבות שלו להפחית את פליטות הפחמן של הענף ב-50% עד 2050.

Nyxoah תציג מצגת בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר
Nyxoah SA EBR: NYXH)) חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), מודיעה היום על ההשתתפות של צוות ההנהלה שלה בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר ביום רביעי, 17 במרץ 2021.

ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות
ג'ליפיש מרחיבה את דריסת הרגל הגלובלית עם יכולות נתונים וניתוח שמחוזקות על ידי מוצרים חדשים במסחר אלקטרוני, יצירת תוכן, קריאייטיב ולוקליזציה

היינזברנדז נבחרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם לשנת 2021
בבקשה הראשונה של החברה לאתיספיר היא זוכה במקום בין 135 חברות מרחבי העולם שזכו להכרה על הובלה בפרקטיקות עסקיות אתיות

אנדרסן מחזקת את הפלטפורמה באפריקה
בעקבות ההתרחבות המהירה שלה באפריקה, אנדרסן גלובל מאחדת עכשיו את החברות החברות שלה באפריקה במסגרת המותג "אנדרסן". כחלק מהשינוי הזה, חמש חברות שיתוף פעולה לשעבר יהפכו לחברות חברות של אנדרסן גלובל, ויחזקו את הפלטפורמה שלה באפריקה. ההודעה מגיעה בעקבות האימוץ של המותג אנדרסן על ידי החברות המייסדות האמריקניות ב-2019 והחברות החברות באירופה, באמריקה הלטינית ובמזרח התיכון ב-2020

אביבה שורץ מונתה לנציגת מכירות של ניוז דיירקט בישראל
יועצת התקשורת אביבה שורץ, בעלת ניסיון של יותר משני עשורים בעבודה צמודה עם הקהילה העסקית בישראל, הצטרפה לניוז דיירקט News Direct כנציגת המכירות המורשית שלה בשוק הישראלי

אינפינידום משלימה בהצלחה פעילויות טיסה בתרחיש של "שיבושי GPS"
infiniDome Ltd., חברת אבטחת ה-GPS, הודיעה היום על ההשלמה המוצלחת של ניסויי טיסה של UAS שנערכו בתרחיש של שיבושי GNSS. טיסת הניסוי הייתה חלק מיוזמת נעמה, פרויקט שמטרתו להרחיב את הגבולות של פעילות BVLOS (מחוץ לקשר עין) ולהאיץ את האימוץ של UAS בסביבות עירוניות.

כנס מקוון של JETRO -- החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי - ב-3 במרץ 2021.
ארגון הסחר החיצוני של יפן (JETRO) והארגון היפני של התערוכה העולמית 2025 יערכו כנס מקוון "החברה העתידית אחרי המגיפה, הציפיות מאקספו 2025 והפוטנציאל של מחוז אוסקה קנסאי" ב-3 במרץ 2021.

Aman Residences, Tokyo ומותג המלונות החדש Janu Tokyo מדגישים את פרויקט הפיתוח העירוני מחדש טורנומון-אזבודאי
מורי בילדינג ו-Aman Resorts יוצרות שותפות לפרויקט פיתוח גדול בלב טוקיו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI