דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מייביניר מודיעה על תמיכה מלאה ב-G2 ו-G3 ב-OpenRAN וליבת המנות המקוריים בענן המתכנסים 4G/5G שלה
מייביניר מודיעה על תמיכה מלאה ב-G2 ו-G3 ב-OpenRAN וליבת המנות המקוריים בענן המתכנסים 4G/5G שלה
חיים נוי 10/11/20 |  צפיות: 405

מייביניר מודיעה על תמיכה מלאה ב-G2 ו-G3 ב-OpenRAN וליבת המנות המקוריים בענן המתכנסים 4G/5G שלה

הפתרון מקצה לקצה המקורי לגמרי בענן היחיד לכל הדורות של טכנולוגיות סלולריות

ריצ'רדסון, טקסס, 10 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

Mavenir, ספקית תוכנת הרשתות מקצה לקצה המקורית היחידה בענף לרשתות 4G/5G, מודיעה על השילוב של טכנולוגיות G2 ו-G3 בחבילת הפס הרחב הקיימת שלה ל-G4 ו-G5. הפתרון מקצה לקצה המקורי בענן החדש, שמכסה את כל הערימה של כל טכנולוגיות הסלולר - 2G/3G/4G/5G, ברשתות סלולריות בגישת רדיו וליבת מנות, יספק פתרון במכולה מלא ייחודי אמיתי שמאפשר אוטומציה של הרשת הסלולרית וגמישות וזריזות בקנה מידה של האינטרנט.

ברכיב ה-RAN יכולות ה-G2 ו-G3 ישולבו באופן מלא בארכיטקטורה OpenRAN, עם CU ו-DU במכולות באופן מלא כדי לספק טכנולוגיית גישת רדיו מרובה (vMRAT) הכל באחד.

הערימה של G2 ו-G3 גם תשולב באופן מלא בפתרון ליבת המנות, בהיותה מקורית בענן לחלוטין עם ארכיטקטורה מבוססת שירותים (SBA). זה מאפשר לפתרון ליבת המנות המתכנס הקיים של מייביניר, בהתקנות של G4 ו-G5 ברחבי העולם כיום וכבר מספק יכולות שערים, לספק עכשיו שילוב ניידות מלא בתוך 2G/3G.

פרדיפ קוהלי, נשיא ומנכ"ל מייביניר, אמר: "הקשבנו בתשומת לב ללקוחות המובילים שלנו שסומכים עלינו בשינוי רשתות והבנו שאנחנו צריכים לגשר את הטכנולוגיה הוותיקה באמצעות OpenRAN ופתרונות מקוריים בענן. 2G/3G עדיין רלבנטי בשווקים רבים לעוד שנים רבות. באמצעות הפתרונות האלה, הלקוחות שלנו יוכלו לעשות אוטומציה ברשתות שלהם ולתמוך בכל הטכנולוגיות הסלולריות ברשת מקורית בענן".

הפתרון יכלול את היכולת להגדיל ולהשתמש בארכיטקטורה אחת כדי לכסות את כל הדורות (multi-G) של טכנולוגיות סלולריות, עם תצורה מאוד זריזה וגמישה כדי לקבל זמן הגעה לשוק מהיר יותר והפעלה מרחוק של רשת הליבה וגישת הרדיו. הוא צפוי להיות זמין עד הרבעון השני של 2021, בכל פלטפורמה וירטואלית ומכולות, כולל WebScale Platform של מייביניר שהיא שכבת התוכנה Open Source Kubernetes עם Mavenir Telco Integration Layer (פלטפורמה כשירות) מעליה. זה ייתן מענה לצרכים של המפעילים מבחינת אבטחה, יירוט חוקי, ניטור תפעולי, יכולת הגדרת תצורה וזמינות גבוהה.

"מייביניר היא הספקית היחידה בענף של תוכנה מקורית בענן במלואה ועם הפתרון הזה היא תאפשר להחליף או להרחיב מערכות ותיקות בפתרון עמיד בפני העתיד", אמר סטפנו קנטרלי, מנהל השיווק הראשי של מייביניר. "מייביניר כאן כדי להיות שותפה של הלקוחות שלנו ולעזור להם להשתנות למען העתיד, לספק להם שינוי אמין במלואו וחלק לעולם זריז ואוטומטי אמיתי של שירותים ותפעול. תבטחו בעתיד עם מייביניר".

אודות מייביניר:

מייביניר Mavenir היא הספקית היחידה בענף של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן. מתמקדת בהאצת השינוי של רשתות תוכנה ומגדירה מחדש את הנתונים הכלכליים עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs) על ידי כך שהיא מציעה תיק מוצרים מקצה לקצה מקיף בכל שכבה של ערימת התשתית של הרשת. משכבות היישומים/ שירותים של G5 ועד לליבת המנות ו-RAN - מייביניר מובילה בפתרונות רשת מפותחים מקוריים בענן שמאפשרים למשתמשי הקצה חוויות חדשניות ומאובטחות. תוך שימוש בחידושים בענף בVoLTE, VoWiFi, העברת הודעות מתקדמת (RCS), זהויות מרובות, vEPC ו-RAN וירטואלי, מייביניר מאיצה את שינוי הרשתות עבור יותר מ-250 לקוחות שהם CSP ביותר מ-130 מדינות, שמשרתים יותר מ-50% מהמנויים בעולם.

אנחנו מאמצים ארכיטקטורות טכנולוגיה ומודלים עסקיים חדשניים ומשבשים שמגבירים את הזריזות, הגמישות והמהירות של השירותים. עם פתרונות שמניעים את התפתחות ה-NFV כדי להשיג נתונים כלכליים בקנה מידה של האינטרנט, מייביניר מציעה פתרונות שעוזרים ל-CSPs להפחית עלויות, ליצור הכנסות ולהגן על הכנסות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר mavenir.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201110005332/en/

אנשי קשר

Maryvonne Tubb
Mavenir
PR@mavenir.com

Loren Guertin
MatterNow
mavenir@matternow.com

Kevin Taylor
GlobalResultsPR
mavenir@globalresultspr.com

מקור:Mavenir

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
הץ' מציינת יום הולדת 65 עם ההשקה של קמפיין חדש, "שינוי חיובי: מנהיגות לעולם טוב יותר"
חברת ההנדסה, ניהול פרויקטים ושירותים מקצועיים הגלובלית משתפת תובנות איך העולם השתנה ולאן מועדות פניו

אנדרסן גלובל מחזקת נוכחות עם חברת מיסים ירדנית
אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים מעמאן Al-Tillawi & Al-Khateeb Co., ומוסיפה מימד ליכולות הקיימות של החברה החברה של הארגון בירדן.

שירותי החירום הרפואיים הנורבגים משיגים שיתוף פעולה כלל ארצי באמצעות פתרון חדר הבקרה המאוחד של מוטורולה סולושנס
התוכנה CommandCentral מאפשרת שינוי דיגיטלי ומפשטת זרימות עבודה בשירותי החירום הרפואיים בנורבגיה

גוגנהיים השקעות דורגה על ידי Barron’s כמשפחת קרנות הנאמנות של הכנסה קבועה ממוסה הטובה ביותר
המקום הראשון משקף את הביצועים של הקרנות Total Return Bond, Macro Opportunities

בומברדייה ואסטון מרטין מודיעות על כוונה לשתף פעולה וליצור את ההתכנסות האולטימטיבית של ביצועים וסגנון
הזדמנות בלעדית ללקוחות של מטוסי המנהלים של בומברדייה לעצב את המטוס שלהם בשיתוף פעולה עם יצרנית מכוניות היוקרה הבריטית היוזמה משלימה את המובילות המבוססת של בומברדייה בעיצוב

אריון, נטג'טס ו-FLIGHTSAFETY INTERNATIONAL יבדקו פתרונות לניידות הגלובלית העתידית
נטג'טס השיגה זכויות רכישה ל-20 מטוסי מנהלים על-קוליים AS2®, והגדילה את צבר ההזמנות הגלובלי של אריון ליותר מ-10 מיליארד דולר לפני תחילת הייצור ב-2023

האקריו מישראל מציעה תמיכה ליעדי אבטחת הסייבר הלאומיים של אוסטרליה
מכללת אבטחת הסייבר המובילה בישראל האקריו הגישה היום פורמלית בקשה רשמית לממשלה הפדרלית האוסטרלית לתת הסמכה לכשירות הראשונה אי פעם באוסטרליה של צוות אבטחת סייבר תוקף "צוות אדום" - ויחד איתה תגיע פוטנציאלית מסגרת חדשה לסחר בינ"ל.

זינגה רוכשת את הצוות של Echtra Games שמנהלים המפתחים של הזיכיונות Diablo ו-Torchlight
מוסיפה צוות מפתחים כישרוניים עם ניסיון רב במשחק חוצה פלטפורמות לזינגה מביאה כלי פיתוח וטכנולוגיות חוצי פלטפורמות קנייניים של Echtra Games

לידרטק מפגישה מומחים מהענף לדון בהשפעות של קוביד-19 על האסטרטגיות של ערים חכמות בכנס MOVE America Virtual 2021 מ-17-18 במרץ
LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על השתתפות ב-MOVE America 2021 כנותנת חסות זהב של השולחן העגול. MOVE America Virtual 2021, שמתמקד בתנועה אוטונומית וטכנולוגיות רכב, יהיה לבטח אחד האירועים הכי אינפורמטיביים ב-2021 עד היום שמושך אנשי מקצוע וחברות שמגדירות מחדש את ענף טכנולוגיות התחבורה.

Xsight Labs סוגרת סבב גיוס רביעי בהובלת Valor ו-Atreides ובהצטרפות Fidelity
הסבב תומך בחזון תשתית הענן מקצה לקצה של Xsight Labs
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI