דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ספוטיפיי מודיעה על רכישה אסטרטגית של המובילה בטכנולוגיות פודקסטים, מגפון
ספוטיפיי מודיעה על רכישה אסטרטגית של המובילה בטכנולוגיות פודקסטים, מגפון
חיים נוי 11/11/20 |  צפיות: 515

ספוטיפיי מודיעה על רכישה אסטרטגית של המובילה בטכנולוגיות פודקסטים, מגפון

ניו יורק, 10 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Spotify Technology S.A. (NYSE:SPOT), שירות המינויים להזרמת אודיו הפופולרי ביותר בעולם, הודיעה היום שהחברה התקשרה בהסכם סופי לרכישת Megaphone מגפון, אחת מהפלטפורמות הכי חדשניות בעולם לפרסום תוכן של פודקסטים ופרסומות בתוכם. ביחד, ספוטיפיי ומגפון יעזרו למפרסמי פרסומות (advertisers) ומפרסמי פודקסטים (publishers) לממש את מלוא הפוטנציאל של פודקסטים. שתי החברות ישיגו את זה באמצעות הכוח של Megaphone Targeted Marketplace ועל ידי מתן אפשרות בפעם הראשונה למפרסמי פודקסטים צד שלישי להשתמש ב-Streaming Ad Insertion.

עם הרכישה הזאת, ספוטיפיי ממשיכה לקיים את היעד שלה להיות פלטפורמת האודיו המובילה בעולם ולהתמקד בהגדלת הפקת הכסף מאודיו בכל הענף. הרכישה מגיעה אחרי שספוטיפיי השיקה את Streaming Ad Insertion, טכנולוגיית פרסומות בפודקסטים חדשנית שמספקת את האינטימיות והאיכות של פרסומות פודקסטים מסורתיות עם הדיוק והשקיפות של השיווק הדיגיטלי המודרני של היום.

מפרסמי הפרסומות יוכלו עכשיו להפעיל בפודקסטים המקוריים והבלעדיים של ספוטיפיי תוך הגדלת ההגעה באמצעות Megaphone Targeted Marketplace. עבור מפרסמי פודקסטים, הרכישה תשחרר כלים חדשניים שיעזרו להם להרוויח יותר מהעבודה שלהם. זה כולל את האפשרות לבחור להפיק כסף מהתוכן שלהם, ולהתאים את המאזינים שלהם עם ביקוש רב יותר מצד מפרסמי הפרסומות. אחרי סגירת העסקה, ספוטיפיי תוך זמן קצר תהפוך את Streaming Ad Insertion לזמינה לכל מפרסמי הפודקסטים במגפון, הפעם הראשונה שהטכנולוגיה הזאת תהיה זמינה לצדדים שלישיים. עם Streaming Ad Insertion, מפרסמי הפודקסטים יוכלו להציע למפרסמי פרסומות קהלי פודקסטים עם יותר ערך על סמך חשיפות מאומתות לפרסומות.

"אנחנו עדיין בפרקים הראשונים של הסיפור של ענף האודיו המוזרם, אבל ברור לחלוטין שהפוטנציאל גדול", אמר דון אוסטרוף, מנהל עסקי התוכן והפרסום הראשי, ספוטיפיי. "אנחנו מצפים להצטרפות של מגפון לספוטיפיי במשימה שלנו להאיץ הפקת כסף חכמה יותר מפודקסטים עבור מפרסמי פרסומות ומפרסמי פודקסטים באמצעות קהל מוגדל והטכנולוגיה הכי חדישה".

"אנחנו מאוד נרגשים להצטרף לספוטיפיי כדי לעזור לקדם את אמצעי הפודקסט עבור מפרסמי תוכן ופרסומות כאחד", אמר ברנדן מונאהאם, מנכ"ל מגפון. "אנחנו מאמינים שהערך המשותף של מגפון וספוטיפיי בחדשנות יקדם את סביבת הפודקסטים ברחבי העולם".

סגירת העסקה כפופה לאישורי רגולציה מקובלים.

אודות Spotify Technology S.A.

ספוטיפיי שינתה את ההאזנה למוסיקה לעד כשהתחלנו לפעול ב-2008. גלו, נהלו ושתפו יותר מ-60 מיליון רצועות, כולל יותר מ-1.9 מיליון כותרי פודקסטים, בחינם, או שדרגו לספוטיפיי פרימיום כדי לגשת לתכונות מוסיקה בלעדיות כולל איכות קול משופרת וחוויית האזנה לפי דרישה, לא מקוונת וללא פרסומות.

כיום ספוטיפיי היא שירות המינויים להזרמת אודיו הפופולרי ביותר בעולם עם 320 מיליון משתמשים, כולל 144 מיליון מנויים, ב-92 שווקים.

אנחנו משתמשים באתרים שלנו Investors ו-For the Record וגם במדיה חברתית אחרת שרשומה בלשונית “Resources – Social Media” באתר שלנו Investors כדי לגלות מידע מהותי על החברה. לעוד מידע או תמונות או כדי ליצור קשר עם צוות העיתונות, בקרו בבקשה באתר https://newsroom.spotify.com/.

אודות מגפון

מגפון היא חברה של טכנולוגיות פודקסטים שמספקת יכולות אירוח והכנסת מודעות למפרסמי תוכן ומכירת פרסומות ממוקדות למותגים שותפים. הפלטפורמה של מגפון מחברת פודקסטרים ברמה ארגונית וחברות מדיה עם כלים הטובים מסוגם כדי לפרסם, להפיק כסף ולמדוד את תוכן האודיו שלהם. Megaphone Targeted Marketplace (MTM) מחוללת מהפיכה בפרסום בפודקסטים בכך שהיא מציעה למותגים הגעה ללא תקדים למאזינים, מדידה אמיתית, ביצוע יעיל ובטיחות מותג מובטחת. Megaphone Creative Solutions (MCS) מספקת שירותי קריאייטיב מקצה לקצה למפרסמים, ומפתחת פרסומות אודיו פורצות דרך שעוטפות את המאזין ומביאות תוצאות.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20201110005725/en/

אנשי קשר

Press Contact:
Spotify Communications
press@spotify.com

מקור:Spotify Technology S.A.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
הץ' מציינת יום הולדת 65 עם ההשקה של קמפיין חדש, "שינוי חיובי: מנהיגות לעולם טוב יותר"
חברת ההנדסה, ניהול פרויקטים ושירותים מקצועיים הגלובלית משתפת תובנות איך העולם השתנה ולאן מועדות פניו

אנדרסן גלובל מחזקת נוכחות עם חברת מיסים ירדנית
אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים מעמאן Al-Tillawi & Al-Khateeb Co., ומוסיפה מימד ליכולות הקיימות של החברה החברה של הארגון בירדן.

שירותי החירום הרפואיים הנורבגים משיגים שיתוף פעולה כלל ארצי באמצעות פתרון חדר הבקרה המאוחד של מוטורולה סולושנס
התוכנה CommandCentral מאפשרת שינוי דיגיטלי ומפשטת זרימות עבודה בשירותי החירום הרפואיים בנורבגיה

גוגנהיים השקעות דורגה על ידי Barron’s כמשפחת קרנות הנאמנות של הכנסה קבועה ממוסה הטובה ביותר
המקום הראשון משקף את הביצועים של הקרנות Total Return Bond, Macro Opportunities

בומברדייה ואסטון מרטין מודיעות על כוונה לשתף פעולה וליצור את ההתכנסות האולטימטיבית של ביצועים וסגנון
הזדמנות בלעדית ללקוחות של מטוסי המנהלים של בומברדייה לעצב את המטוס שלהם בשיתוף פעולה עם יצרנית מכוניות היוקרה הבריטית היוזמה משלימה את המובילות המבוססת של בומברדייה בעיצוב

אריון, נטג'טס ו-FLIGHTSAFETY INTERNATIONAL יבדקו פתרונות לניידות הגלובלית העתידית
נטג'טס השיגה זכויות רכישה ל-20 מטוסי מנהלים על-קוליים AS2®, והגדילה את צבר ההזמנות הגלובלי של אריון ליותר מ-10 מיליארד דולר לפני תחילת הייצור ב-2023

האקריו מישראל מציעה תמיכה ליעדי אבטחת הסייבר הלאומיים של אוסטרליה
מכללת אבטחת הסייבר המובילה בישראל האקריו הגישה היום פורמלית בקשה רשמית לממשלה הפדרלית האוסטרלית לתת הסמכה לכשירות הראשונה אי פעם באוסטרליה של צוות אבטחת סייבר תוקף "צוות אדום" - ויחד איתה תגיע פוטנציאלית מסגרת חדשה לסחר בינ"ל.

זינגה רוכשת את הצוות של Echtra Games שמנהלים המפתחים של הזיכיונות Diablo ו-Torchlight
מוסיפה צוות מפתחים כישרוניים עם ניסיון רב במשחק חוצה פלטפורמות לזינגה מביאה כלי פיתוח וטכנולוגיות חוצי פלטפורמות קנייניים של Echtra Games

לידרטק מפגישה מומחים מהענף לדון בהשפעות של קוביד-19 על האסטרטגיות של ערים חכמות בכנס MOVE America Virtual 2021 מ-17-18 במרץ
LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, שמחה להודיע על השתתפות ב-MOVE America 2021 כנותנת חסות זהב של השולחן העגול. MOVE America Virtual 2021, שמתמקד בתנועה אוטונומית וטכנולוגיות רכב, יהיה לבטח אחד האירועים הכי אינפורמטיביים ב-2021 עד היום שמושך אנשי מקצוע וחברות שמגדירות מחדש את ענף טכנולוגיות התחבורה.

Xsight Labs סוגרת סבב גיוס רביעי בהובלת Valor ו-Atreides ובהצטרפות Fidelity
הסבב תומך בחזון תשתית הענן מקצה לקצה של Xsight Labs
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI