דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה
פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה
חיים נוי 03/12/20 |  צפיות: 603

 

פסיפיק גרין חותמת על הסכם מיזם משותף עם קבוצת אמקסט כדי להתרחב לסעודיה

דובר, דלאוור, 3 בדצמבר 2020, ((ACCESSWIRE:

Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) שמחה להודיע שחתמה על הסכם מיזם משותף עם Amr Khashoggi Trading Company Limited ("קבוצת אמקסט") כדי להקים חברה בסעודיה למכירת הטכנולוגיות הסביבתיות של פסיפיק גרין באזור.

לקבוצת אמקסט, שהוקמה ב-1983, יש היסטוריה של 37 שנים מוצלחות בערב הסעודית בפיתוח קבוצה עסקית מגוונת, עם תיק שכולל ייצור והספקה של חומרי בניין, השקעה ופיתוח של נכסים, ושירותי ייעוץ.

סקוט פאולטר, המנהל הכללי של PGTK, אמר: "ממלכת ערב הסעודית, כחלק מהמסגרת האסטרטגית שלה "חזון 2030" שלפיה 9.5 GW מהאנרגיה של הממלכה תסופק על ידי אנרגיה מתחדשת עד 2030, תעבור צמיחה מהירה, ואנחנו מאוד גאים ליצור שותפות עם קבוצת אמקסט כדי להבטיח שנמצב את פסיפיק גרין כמובילה. עם קבוצת אמקסט, אנחנו חוברים לארגון שמביא עשרות שנים של ניסיון ממקור ראשון בשוק הספציפי והיסטוריה מצוינת של הספקת פתרונות מובילים בענף באזור".

אמר חשוגג'י, יו"ר קבוצת אמקסט, אמר: "אנחנו מאמינים שהשילוב של הניסיון שלנו והכרת השוק הסעודי, יחד עם תיק הטכנולוגיות של פסיפיק גרין והקשרים עם PowerChina, מהווה בסיס של שותפות נהדרת והזדמנות להציע הרבה טכנולוגיות משלימות בשוק הזה".

סקוט הוסיף: "הטכנולוגיות של פסיפיק גרין, במיוחד במגזרי החשמל הסולרי, התפלה ומערכות של סוללות לאגירת אנרגיה (BESS), מספקות את הפתרון המושלם לביקוש הגדל בממלכה, ואנחנו נרגשים להשתמש בקשרים שהורווחו ביושר של קבוצת אמקסט כדי לתרום להשגת היעדים של חזון 2030. באמצעות המיזם המשותף שינהלו היו"ר סלמן עלירזה והמנהל הכללי בר מקלין, אנחנו בטוחים שניצור צמיחה מהירה בכל האזור".

קבוצת אמקסט מפוקחת על ידי המייסד, אמר חשוגג'י, שחבר במועצות מנהלים של הרבה חברות משפיעות וגופים ממשלתיים בממלכה ומשמש כעת יועץ אסטרטגי לעיר הפיתוח החדשה הבולטת של הממלכה, העיר הכלכלית המלך עבדאללה (KAEC). בראש צוות ההנהלה של קבוצת אמקסט עומד המנהל הכללי סלמן עלירזה, שהרקע שלו כולל תפקידים שונים של הקמה, ביצוע וניהול בכיר במגזר הפיתוח העסקי בממלכת ערב הסעודית, בנוסף לתואר MBA מבית הספר לעסקים של לונדון.

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך של העולם באנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. האסטרטגיה של החברה היא לבנות באמצעות פיתוח אורגני ורכישות תיק של טכנולוגיות תחרותיות בחזית הטכנולוגיה הרשומות כפטנטים שמיועדות לעמוד בתקנים הסביבתיים שהולכים ומחמירים.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של PGTK: www.pacificgreentechnologies.com.

אודות Amr Khashoggi Trading Company Limited (קבוצת אמקסט):

קבוצת אמקסט מפתחת חברות כבר קרוב לארבעה עשורים, כולל Global Gypsum Company (3G), Moghrabi Decor Services (MDS) ו-Qaderoon Business Disability Network. קבוצת אמקסט ממשיכה להרחיב את הפעילות הנוכחית שלה וליטול הזדמנויות עסקיות חדשות בערב הסעודית באזור מועצת המפרץ לשיתוף פעולה.

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

מקור: Pacific Green Technologies, Inc.

** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
המרכז לחקר מערכות מאובטחות של המכון לחדשנות טכנולוגית יוצר שותפויות עם אוניברסיטאות מובילות בעולם בפרויקטים פורצי דרך
השותפויות עם אוניברסיטאות יוקרתיות מאיחוד האמירויות, ארה"ב ואירופה יקדמו פריצות דרך במערכות מאובטחות.

Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה חזקות עם ASIC 5nm
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.

SHOPFEVER -- פתרון משולב מאוד מבוסס להתחברות לפלטפורמות המסחר הליבתיות של סין
מותגי יופי טבעיים מחו"ל מפנים את תשומת הלב בשוק הסיני

אנטרה מכריזה כי רון מיירון, מומחה בריאות עולמי, מצטרף לדירקטוריון שלה
Entera Bio Ltd. (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום רון מיירון הצטרף לדירקטוריון שלה. מר מיירון תופס את מקומו של זאב ברונפלד, המייסד של אנטרה, שפעל בשירות הדירקטוריון מאז 2010 וכיהן כיו"ר שלה משנת 2014 עד 2016.

זום מודיעה על Zoom Apps Fund של 100 מיליון דולר
קרן הון סיכון חדשה תמריץ חדשנות בסביבה של Zoom Apps

יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה עם Akur8 בשיתוף פעולה גלובלי
Akur8 שמחה להודיע על ההסכם לשיתוף פעולה גלובלי שלה עם Munich Re כדי לחזק את יכולות התמחור של Munich Re ביחידת הייעוץ הגלובלי1. שלה. לפי ההסכם הזה, Munich Re תקבל גישה לפתרון מידול תעריפים חדש בחזית הקידמה ו-Akur8 תחזק את דריסת הרגל שלה על ידי שיתוף פעולה עם אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח, ביטוחי משנה ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח.

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

עדכון עסקי של CoreCard®: קורקרד יוצרת שותפות עם Al Ansari Exchange כדי להציע עיבוד של כרטיסים משולמים מראש מרובי מטבעות
CoreCard Software, DMCC. (חברת בת של Intelligent Systems Corporation [NYSE American: INS]), הספקית הבינ"ל המובילה של פתרונות טכנולוגיים ושירותי עיבוד חדשניים של כרטיסים משולמים מראש ואשראי לשוק הטכנולוגיות והשירותים הפיננסיים, הודיעה היום על שותפות עם Al Ansari Exchange, חברה באיחוד האמירויות שעוסקת במטבע חוץ והעברות כספים לכל העולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI