דף הבית רוחניות יהדות ואנחנו נרצה לראות שכל הנבואות מתגשמות
ואנחנו נרצה לראות שכל הנבואות מתגשמות
Yafator 15/12/20 |  צפיות: 879

ואנחנו נרצה לראות שכל הנבואות מתגשמות, כי כבר אי-אפשר לסבול את הסבל של השקר של העולם הזה. ולא רק שקר, יש גם אלימות, אלימות מילולית ואלימות פיזית. הנה מדינת ישראל - כמה שהשלטון משתמש בכח ובתקיפות נגד היהודים החלשים. גם אלימות מילולית וגם אלימות פיזית - זה מאד ברור.

קרא כאן סיפור על כבוד בין אדם לחברו

יותר מבן-אדם אחד נרצח ע"י הרשעים, ואף אחד לא הועמד למשפט. הם רוצחים את הדת, את הדת היהודית. הם מנסים למשוך אותנו בכל הכח למטה, לעולם החילוני, החולני המעוות שלהם. הם רוצים למשוך אליהם את היהודים שרוצים את עגל הזהב והעולם הזה, מושכים אותם עם כמה מילים יפות מהמסורת, עם כמה מנהגים. הרשעים עושים שטיפת מח, החל מהחינוך בגן, בתי-ספר ועד לתקשורת ההמונית - החרדים מוצגים כאזרחים סוג ב' - פרזיטים ופרימיטיבים שלא עובדים, לא מתגייסים, מתנהגים בזלזול כלפי הנשים שלהם וכו' וכו'. אבל זה שקר, זה שקר. הם רוצים לחסל את כל החרדים, הם רוצים לחסל את האמת ואת כל מה שהקב"ה דורש מאתנו הם רוצים להוריד.

וזה לא יעזור להם כי ה', הקב"ה הוא הכל יכול. הוא לא יתן להם והם יעלמו, אבל נסבול. נכון, זה יהיה מפחיד מאד, יהיו לנו ימי חושך, גלי צונמי ענקיים, "עֹשֵׂה כִימָה וּכְסִיל וְהֹפֵךְ לַבֹּקֶר צַלְמָוֶת וְיוֹם לַיְלָה הֶחְשִׁיךְ הַקּוֹרֵא לְמֵי הַיָּם וַיִּשְׁפְּכֵם עַל פְּנֵי הָאָרֶץ ה' שְׁמוֹ: (עמוס ה',ח') * "בשעה שהקב''ה בקש להביא מבול לעולם נטל שני כוכבים מכימה והביא מבול לעולם" גמרא, ברכות, נ"ט. רעידות אדמה, גשם של אבנים ומטאורים יפול על כדור הארץ, לא יהיה חשמל, לא יהיו מים בברזים. בסופו של דבר זה וגרום להרס של העולם כמו שאנחנו מכירים אותו, ורק ה' יציל אותנו בניסי ניסים מהשפעותיו של הכוכב המתקרב. "וְנָתַתִּי מוֹפְתִים בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ דָּם וָאֵשׁ וְתִימֲרוֹת עָשָׁן: הַשֶּׁמֶשׁ יֵהָפֵךְ לְחֹשֶׁךְ וְהַיָּרֵחַ לְדָם לִפְנֵי בּוֹא יוֹם ה' הַגָּדוֹל וְהַנּוֹרָא: יואל ג'. * (ספר הזוהר, שמות פרק ב' "כדין יתחשך כל עלמא חמש עשרה יומין, וסגיאין מעמא דישראל יהון מתין בההוא חשוכא, ועל דא כתיב (ישעיה ס ב) כי הנה החשך יכסה ארץ וערפל לאומים:)

והיהודים האמיתיים שקשורים חזק לקב"ה יעברו את זה בלי פחד. ה' יביא להם אור גם בימי החושך כי הם יהודים אמיתיים שרוצים להיות עבדי ה' לגמרי, לכן הם לא יסבלו כל-כך ולא יפחדו כל-כך כי הם יודעים במאה אחוז שה' יציל אותם. הם גם יודעים מה ה' רוצה מאיתנו ומשתדלים לעשות את רצונו.

מידע על תפילה לביטול חלום רע

ואלה שרצים אחרי עגל הזהב יסבלו נורא - לראות את כל השקר שהם בנו - הכל מתפרק, ממש מתפרק, הם לא יוכלו לסבול את זה ולא ידעו מה לעשות עם עצמם, כי מי הם ומה הם בלי עגל הזהב, בלי השטן שמכוון אותם לכיוון הלא נכון. תארו לעצמכם איך הם ירגישו כאשר ידעו את האמת ויבינו שהשטן הוא שליח של ה' והוא עושה את רצון ה'. והוא פיתה אותם לעשות עבירות שבתוך הלב שלהם הם רצו לעשות.

הקב"ה יעזור לעם-ישראל לשרוד, ומתוך כשבעה מיליארד אנשים בעולם הזה - ישאר רק עם-ישראל הקטן עם כמה גויים צדיקים שרוצים לשרת אותנו והרשעים שרוצים לחסל אותנו.

ואחרי שהעולם יקבל קצת האיזון, יתחיל גוג ומגוג - כל הרשעים מכל העולם שנשארו בחיים אחרי הכוכב, יבואו לארץ ישראל כי הם רוצים לשלוט על כל העולם מירושלים. ולהפתעתם הם ימצאו כאן יהודים טובים שומרי מצוות ומאמינים בה'. אבל אין מה לפחד, ה' ישמור עלינו, הקב"ה לא יתן ליהודים להילחם במלחמה הזו. הקב"ה ישלח את המשיח להילחם נגד כל הרשעים, כל הרשעים ימותו ואז תהיה שמחה גדולה מאד.

יש כאלה ששואלים מה נעשה עם עולם הרוס, ואני אומר שכל העולם הזה הוא עולם זמני. ה' בנה את זה לצורך ההתפתחות של היהודים, וכאשר יושלם שלב זה, העולם בצורה שלו כיום יעלם כי אין בו צורך יותר - אבל אנחנו לא נעלם, אנחנו עם הנצח, נקריב קורבנות ונגיע למימד הרבה יותר גבוה, אנחנו נשכח את עולם השקר הזה, נשמח ונרקוד ונשיר ונרוץ לעשות את רצון ה' כל הזמן, כל הזמן.

לא נצטרך לדאוג לפרנסה, ה' יסדר לנו את הפרנסה כמו שהוא עשה ליהודים שיצאו ממצרים והלכו במדבר ארבעים שנה, הם לא היו צריכים ללכת לעבוד בכל מיני עבודות. לא יהיה מצב שלא יהיה לנו אוכל לשבת ושנצטרך להתכופף לבוסים שלנו - לא לא לא, לא יהיה לנו כזה דבר, יהיה לנו כל מה שאנחנו צריכים ובשפע. ואפילו משרתים יהיו לנו, לא נצטרך לחפש איזה גוי'ה לנקות לנו את הבית. הגויים ירוצו אלינו, יבקשו, יתחננו לפנינו שאנחנו נקבל אותם לעבודה, והעבודה עצמה תהיה התשלום שלהם. וכאשר נגיע לנצח - נבין שכל ששת אלפי שנה שהתגלגלנו בעולם הזה הם רק פסיק קטן לעומת הנצח...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI