דף הבית רוחניות יהדות לצערי הרב העולם החרדי ירד בצורה קשה מאוד במיוחד באמריקה. אחרי
לצערי הרב העולם החרדי ירד בצורה קשה מאוד במיוחד באמריקה. אחרי
Yafator 17/12/20 |  צפיות: 567


לצערי הרב העולם החרדי ירד בצורה קשה מאוד במיוחד באמריקה. אחרי מלחמת העולם השניה היהודים סבלו מאוד באירופה, רוב היהודים ששרדו הגיעו בעיקר לארצות הברית, ובארצות הברית נולדה קבוצה גדולה של יהודים שעיקר החיים שלהם מבוסס על עגל הזהב, והם לא רק אנשי עסקים, אלא גם "לכאורה" תלמידי חכמים, ותרבות השקר שוב תפסה את רוב היהודים, הם פשוט לא הבינו מה זה אומר להיות יהודי, הרבה נהיו חילונים, הרוב הגדול של יהודי אמריקה הם מחללי שבת, חלק מנסים להתקרב לקב"ה לפי ההבנה השגויה שלהם. הם חושבים שהם יכולים לשנות את התורה לכיוון עגל-הזהב.

 

קרא כאן רוץ דייגו רוץ פרקים מלאים להורדה


אחרי מלחמת העולם השניה היו כמה רבנים חזקים מאוד ששלטו בארצות הברית אבל הם הלכו לעולמם והיהודים באמריקה נשארו עם רבנים אומנם גדולים אבל לא כמו הגדולים של הדור הקודם ויש הרבה רב'ייס שהם הולכים לא לפי מה שכתוב, אלא הם הולכים לפי איך שהם מרגישים, איך שהקהילות שלהם רוצות, ועל זה כתוב פני הדור כפני הכלב, הכלב שולט וסוחב את הרבנים, מסתובב מסתכל אם הם באים איתו, ורוב היהדות החרדית בארה"ב נראית כך.

אבל אנחנו חייבים לדעת שזה לא בדיוק אידישקייט ופה בארץ כל ה'עולם הזה' עם הנשים הלא צנועות, ממש לא צנועות, עם פאות ארוכות משער אמיתי, עם שמלות לא צנועות וקצרות, עם איפור, ואפילו יש איפור לשלש שנים שלא יורד וזה אסור, אסור. אומנם יש כאלה שמתירים את זה, איך? אני לא יודע! אבל הכל התבלבל.

הרבה גברים חרדים הולכים עם בגדים צמודים, חליפות קצרות שאי-אפשר אפילו לכפתר אותן, פאות קטנות אחרי האוזן, ללא זקן - לרוב על-פי דרישתה של הכלה, וכל זה לא בסדר, זו ירידה גדולה.

וגם בארץ היצר הרע נכנס בין החרדים - הגשמיות, החוסר הבנה, חוסר העומק, השטחיות והרצון להיות כמו החילונים אבל עם כיפות, זקנים וכו'. אבל זה לא יחזיק מעמד...

ועכשיו כל אחד יצטרך לבחור באיזה צד הוא נמצא, בצד של הקב"ה או לא, אם הוא הולך לכיוון הקב"ה או לא, אם הוא הולך לכיוון האמת או לכיוון שקר, אי אפשר יהיה להיות בשני הצדדים. אלה שהולכים לכיוון השקר יעלמו, אלה שבוחרים בשקר יעלמו, ואלה שבוחרים להיות עם ה' ממש לגמרי, עוזבים כל הגשמיות המיותרת ואת כל השטויות והולכים לכיוון הקדושה והצניעות - אלה ינצלו.

 

מידע על טובה תורה מכל סחורה


הקב"ה שונא זימה והקהילות מלאים זימה, הקב"ה שונא פריצות וכל מה שקשור לזה, אשה יהודיה צריכה להתלבש ארוך ורחב ובלי פאה, כן בלי פאה. יש כל כך הרבה רבנים חשובים ביותר שאסרו את הפאה מלכתחילה. אני לא פוסק הם פסקו, לכן תתכוננו לקראת העתיד, עכשיו אתם מתחילים לראות שזה לא צחוק, זה לא יהיה צ'יק צ'ק וגמרנו, זה יקח זמן, נלך משלב לשלב, קודם תהיה מלחמת עולם, בלי כל ספק הרשעים סוחבים את כל העולם לזה.

יש הרבה מהרשעים גם פה בארץ, כמו שאמרתי יש להם בונקרים עמוקים בתוך האדמה, בונקרים ענקיים, ממש ערים שלמות, וזה לא יציל אותם כי אי אפשר להסתתר מה'. "אִם יִסָּתֵר אִישׁ בַּמִּסְתָּרִים וַאֲנִי לֹא אֶרְאֶנּוּ" (ירמיה כג, כד) ואם יהיה אפילו חרדי אחד שיצטרף אליהם אני לא מקנא בו.

בנבואות כתוב כי מי שנמצא בירושלים ומבקש עם כל הלב מהקב"ה שיציל אותו - הוא ינצל, ואנחנו יודעים כי ה' יציל כל נשמה יהודית ויכריח אותו לעשות תשובה, גם בחו"ל. "וְשָׁב וְקִבֶּצְךָ מִכָּל הָעַמִּים אֲשֶׁר הֱפִיצְךָ ה' אֱלֹקֶיךָ שָׁמָּה: אִם יִהְיֶה נִדַּחֲךָ בִּקְצֵה הַשָּׁמָיִם מִשָּׁם יְקַבֶּצְךָ ה' אֱלֹקֶיךָ וּמִשָּׁם יִקָּחֶךָ:" (דברים ל,ג)

ועכשיו אני רוצה לומר שוב, ה' רוצה את העם שלו, ה' אוהב את עם ישראל, אבל גם עם ישראל צריכים לאהוב את ה' ולעשות את רצונו בלבד. ואם יהודי גר בניו-יורק או בחו"ל הוא צריך לעזוב את הבית שלו, ולא משנה אם הוא גר בבית פשוט או מפואר ולהגיע לארץ-ישראל. זה מה שצריך לעשות, ואפילו אם בארץ יש בלגן, אין דבר, אם יש לו את הכסף ואת היכולת, עכשיו זה הזמן להגיע לארץ ולא להיות ציוני אלא להיות יהודי אמיתי שחי אך ורק לפי התורה הקדושה, לחזק את היהדות פה בארץ ישראל. אנחנו, עם-ישראל פה בארץ-ישראל צריכים להתנגד עם כל הכוחות שלנו לכל החוקים והדברים הקשים שעושים נגד הדת פה. יחד עם זאת אנחנו צריכים לבודד את עצמינו ולא להיות איתם, להחזיק את הילדים שלנו בבית אם צריכים.

וכשיתחיל הבלגן, הרשעים והלא מאמינים ירוצו ויברחו מהארץ או יכנסו לבונקרים ואנחנו נישאר למעלה ולא נפחד, כי הקב"ה יודע שאנחנו האנשים היהודים האמתיים, אנחנו הם אלה שעמדנו בהר סיני ולא שכחנו מה שאמרנו, מה שהבטחנו - 'נעשה ונשמע', 'נעשה ונשמע' לנצח.


שאלות ותשובות

ש. למרות הסכנות יש אנשים רדומים ועולם כמנהגו נוהג, מה לעשות לעורר אנשים והאם לומר להם לאסוף אוכל...

ת. אפשר להגיד לאנשים לאסוף אוכל, אבל כבר עם כל האיומים ששומעים ברדיו - אני חושב שהם כבר לבד יתחילו לעשות את זה, אבל זה לא מה שיביא אותם לאמת, יהיו כאלה שיחשבו טוב אז נברח מפה, והרבה יברחו כשיהיו ההפצצות הראשונות כמו במלחמת ששת הימים.

ש. פעם אמרת שבמלחמה האחרונה הרבה מתושבי הארץ יברחו לחו"ל לחסות בין הגויים ושמה ביחד איתם ח"ו ימותו...

ת. נכון, אני עוד מרגיש שככה יהיה, יש איום ענק על מדינת ישראל, ורואים איך שהם בונים את זה, מצד הישראלים, האירנים, הרוסים הטורקים וכו'.

ש. האם גם האירנים הם עם הרשעים...

ת. ודאי, יש שלישיה עכשיו שהיה להם מפגש החליטו שהם ביחד בכל דבר, וזה אירן רוסיה וטורקיה ועוד מדינות יצטרפו, כולם יצטרפו או לזה או לזה.

ש. הכי מסוכן אלה הערבים בארץ...

ת. יהיו הרב הפתעות והקב"ה אתנו והציונים יפלו. הרבה מהיהודים היום הם ערב-רב, תעשה קצת חשבון כמה יהודים יש בעולם וכמה מהם ממש יהודים אמיתיים. אנחנו לא יודעים בדיוק אבל יש הרבה שאפשר פשוט למחוק שוודאי הם לא יהודים בכלל, יש הרבה התבוללות, אבל אנחנו לא צריכים להיות עצובים כי כל העולם הזה נברא בשביל הנשמה היהודית, וכל אחד עם נשמה יהודית פשוט עובר מבחנים וכל אלה שנופלים לא היו שייכים בכלל להיות נצחיים, אז לכן לא להצטער. זה לא אומר שכל יהודי שנפטר ח"ו לפני ביאת המשיח הוא לא יהודי, הוא כן יכול להיות יהודי, אבל ברגעים האחרונים של כל המבחנים האלה נראה מי כן יהודי ומי לא יהודי.

אנחנו עכשיו ממש נכנסים לסוף של העולם הזה כמו שאנחנו מכירים אותו, ה' ברא אותו וה' יחריב אותו, הבן אדם לא יחריב את העולם בכלל הוא לא מסוגל ואין לו שום רשות רק הקב"ה יכול. הוא יעשה את זה אבל לא עכשיו, זה יקח זמן, אבל לא הרבה זמן, וברגע שמתחילה המלחמה, אז אנחנו נהיה כבר מאוד מאוד קרובים לסוף בעזרת ה'.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
הקורונה היא מחלה שאפשר לרפא אות ה בקלות יחסית
18/12/20 | יהדות
הקורונה היא מחלה שאפשר לרפא אות ה בקלות יחסית . הנפטרים היו זקנים שסבלו מעוד מחלות רקע, או מתו מסיבה אחרת ואמרו שהם מתו מהנגיף

וחוץ מזה יש התעסקות עם שטויות וזה לא בדיחה
18/12/20 | יהדות
וחוץ מזה יש התעסקות עם שטויות וזה לא בדיחה, היום כבר לא יכולים לעשות את זה, אבל עד עכשיו היו למשל הולכים לדיסני

סוגרים ופותחים, סוגרים ופותחים עד
18/12/20 | יהדות
סוגרים ופותחים, סוגרים ופותחים עד - שיסגרו אותנו ולא יפתחו דניאל, ל' בתשרי ה'תשפ"א 2020/10/18 עם ישראל עם ישראל, הקשיבו הקשיבו , העולם מתפרק לפני העיניים שלנו

ש. איך מתכוננים ל מלחמה
18/12/20 | יהדות
ש. איך מתכוננים ל מלחמה? ת. אנחנו צריכים רק הכנה אחת - להיות ה עם ' ולא לעזוב אותו , להיות עם ,'ה להאמין ,בו להתפלל אליו , על כל דבר להתפלל , להתפלל אליו ל , דבר איתו לבקש ממנו שיציל תוא נו

זה התחיל חזק באמריקה וזה הגיע לכל העולם
18/12/20 | יהדות
זה התחיל חזק באמריקה וזה הגיע לכל העולם ועכשיו הדור שלנו במצב רוחני מאד קשה כי הגשמיות המיותרת שארה"ב מפיצה לכל העולם מושכת את רוב היהודים כולל החרדים כלפי מטה, לכיוון הכסף, התענוגות, הבילויים, הסגידה ליופי והפאר החיצוני וכל זה ממש עבודת אלילים

עם ישראל תתכוננו, כי זה הסוף! ואולי זה יקח קצת זמן , אבל לא הרבה זמן
18/12/20 | יהדות
עם ישראל תתכוננו, כי זה הסוף! ואולי זה יקח קצת זמן , אבל לא הרבה זמן. בעתיד הקרוב משיח יתגלה ואין לכם מה לפחד. תבואו וה' ישמור עליכם, תבואו מיד , אפילו אם הרשעים שולטים על המדינה, כי עוד מעט הם לא ישלטו , הם יעלמו , יעלמו עם כל הרשעים

ועוד מעט אנחנו מגיעים לשלב גם עם מלחמות וגם עם זה שרוצים לגמור את היהודים
18/12/20 | יהדות
ועוד מעט אנחנו מגיעים לשלב גם עם מלחמות וגם עם זה שרוצים לגמור את היהודים. אבל למה לגמור דווקא את היהודים? מה עשינו שזה כל כך שמפריע להם? אנחנו גם עם קטן יחסית לכל העולם אז למה הם רוצים לגמור אותנו

צילום מהספר "פרי ישע אהרן עמ' רס (באידיש)
18/12/20 | יהדות
(המשך המסר פריז לונדון וניו-יורק יחרבו) עוד מעט יהיה בחו"ל פחד מאד גדול ובמיוחד ליהודים יהיה יותר קשה לצאת, אבל אלה שיגיעו לארץ עם אהבה גדולה לקב"ה, רצון גדול לקבל את משיח צדקנו ולהגיע

תשובה היא התשובה
18/12/20 | יהדות
מוישל ה' ' כ, אדר ב ', תשע .א" שקר, שקר, שקר, כל העולם הזה שקר, ורק היהודים האמיתיים ששומרים מצוות כמו שצריך (כמו שכתוב " קדושים תהיו" שזה

גדולתו של הפרנקפורטער רבי ישראל פרלוב מסטולין
18/12/20 | יהדות
גדולתו של הפרנקפורטער רבי ישראל פרלוב מסטולין ( הפרנקפורטער) היה האדמו ר" השישי בשושלת קרלין. הבית אהרן אמר עליו שהוא נשמת רש י" , ונשמה כזאת אינה יורדת לעולם הזה אלא אחת לחמש מאות שנה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI