דף הבית רוחניות יהדות אחד אחרי השני, יש כבר מאות
אחד אחרי השני, יש כבר מאות
Yafator 17/12/20 |  צפיות: 897


כמו כן ישנם הרי געש שמתפרצים בכל העולם - אחד אחרי השני, יש כבר מאות מטאורים גדולים וקטנים שפוגעים בכדור הארץ וגורמים לשרפות ענקיות וכו'. בחדשות לא מספרים לנו את הכל, ואם בטעות מספרים, אז פשוט מורידים את זה מהר כדי שנשכח. זה נהפך לעולם של אלימות שאף פעם לא היתה עד כדי כך אכזרית כמו שהשטן יודע לעשות ולהשפיע על אנשים לעשות, אבל ה' ישים לזה סוף.

השמש הקטנה (מכונה בשם נמסיס) עם לקט כוכבים המסתובבים סביבו (אחד מהם נקרא פלנט-אקס, ניבירו, בעל הכנפיים, הדרקון האדום ועוד כמה שמות) - וזה ברור מעשה ה'. רק ה' יכול לעשות כזה דבר שפתאום מופיע כוכב ומגיע בדיוק לידינו. כדור הארץ הוא הכוכב היחיד ביקום שיש בו בני-אדם. וזה הכל עשוי נברא עבורנו. השמש, הירח, הכוכבים, הכל נועד כדי להחזיק את כדור הארץ שיהיה גם יום וגם לילה, שהכל יעבוד כמו שצריך וכו'. זה הכל נברא בשבילנו.

בואו עם ישראל, הסוף כמעט מגיע, תבואו איתי, אני צדיק, תבואו איתי, נלך אחרי משיח צדקנו והוא יביא אותנו לבית המקדש. נעבור כל מיני דברים עד שנגיע, אבל לא לעזוב, לא לעזוב! נלך אחרי משיח צדקנו שיביא אותנו לבית המקדש, ויביא אותנו לכסא הכבוד ואנחנו נכיר מקרוב את אבינו שבשמים.

אני רוצה לומר לכל העולם היהודי - הגיע הזמן לעלות לארץ-ישראל. מי שיכול להגיע - הוא ירוויח בסוף. מי שלא יכול - להתפלל לה' שיעזור לו להגיע לא"י. נכון, אומרים בשביל מה להגיע לא"י, הרי יש שם שלטון של רשעות שרק רוצה לגמור את היהדות ה' ישמור, אז למה להגיע לא"י שיש בה ממשלה שרוצה להפוך את היהודים פה לגוים או לכאילו יהודים. למה להגיע לפה? כי אנחנו ממש לפני הגאולה!

 

קרא כאן וולבוטרין קשב וריכוז


פלא יועץ, ערך גאולה: 'ומסימני המאמין ומצפה לישועה הוא... שלא יבנה בתים רבים חזקים ועליות מרווחים בציורים ופטורי ציצים בארץ נכריה, כי מי שהוא נכון לבו בטוח יושב ומצפה מדי יום ביומו כי קרוב יום ה' שיקבץ נדחיו ונקומה ונעלה אל הר ה' מקום מקדשנו, ולא יקבע דירתו דירה נאה בארץ הטמאה, ומה גם כי ימינו כצֵל עובר וגֵרים אנחנו בעולם הזה.

אנחנו לא צריכים דמוקרטיה, אנחנו יודעים שאין לנו שכל לעומת הקב"ה, ורק הקב"ה יכול לכוון אותנו. כמו תינוק היודע שההורים שלו הם מכוונים והם מחזיקים אותו. הם מאכילים אותו, הם משכיבים אותו לישון ומכסים אותו בשמיכה כאשר קר. הוא יודע שהם שומרים עליו. ולנו יש את הקב"ה השומר עלינו, אנחנו לא צריכים את המדינה, אנחנו צריכים את הקב"ה. והקב"ה יוציא אותנו מהמדינה, אבל לא מארץ-ישראל. הוא פשוט יהרוס את המדינה ואנחנו היהודים האמיתיים נשאר. הקב"ה ישמור עלינו גם כשהכוכב יגיע עם כל ההרס שהוא מביא. ואפילו כשתהיה מלחמת גוג ומגוג הקב"ה ישמור עלינו, לא יקרה לנו כלום בעזרת ה'.

נכון, הרבה אנשים שנחשבים ליהודים אבל הם באמת ערב רב - יעלמו, אפילו קרובים שלנו שלא נדע, אבל זה לא משנה לנו כי נדע שאם זה קרה, ה' יודע מה הוא עושה.

 

מידע על מלח נגד עין הרע


אנחנו, עם-ישראל נחזור לקב"ה פה בארץ ישראל, אנחנו נרגיש את הקדושה הרבה יותר חזק ובמיוחד כשאין בלבולים, זה יבוא חזק מאד וזה יביא אותנו לרמה רוחנית הרבה יותר גבוהה ממה שאנחנו עכשיו, ואחרי זה הקב"ה יגלה לנו את כל האמת. זה יהיה גילוי מדהים בשבילנו, מעל ומעבר לכל חוויה שהיתה לנו מהאדם הראשון ועד היום, אבל נדע שזו האמת, אז נשמח כמו שלא שמחנו 2000 שנה. ארץ ישראל, במיוחד ירושלים היא רק המעבר לעולם הבא. ירושלים תישאר, כדור הארץ לא ישאר, עם-ישראל ישאר לנצח.

ש. כמה יסורים אנחנו עוד נצטרך לעבור?

ת. רוב הסבל יהיה הפחד, גם לראות את הערב רב נעלם - זה יפגע בנו מאד, כי אלה יהיו אנשים שלא תמיד ידענו מי הם בכלל, יכול להיות שהם אנשים קרובים ה' ישמור, והפרידה מהם יכולה להיות מאד כואבת ועצובה, אבל אנחנו רוצים להיות עם ה' - לא משנה מה. אם ה' מראה לנו שהם ערב רב, אז צריכים לקבל את זה בהכנעה כמו ה 20% יהודים שיצאו ממצרים וקברו את ה-80% שנפטרו במכת החושך ולא רצו לצאת ממצרים.


ירושלים תיהיה המעבר מהעולם הזה ל... 304/2#

אסתר י' אייר התשע"ח

אני לא מבינה מה יש לי עוד לומר, הצדיק הזה (מנחם) אמר את הכל כל כך יפה, מה יש לי עוד להגיד. רק לחזק אולי קצת את מה שהוא כתב. ארץ-ישראל, בעיקר ירושלים היא מקום קדוש, מקום נצחי מקום שבעתיד הקרוב יהפוך באמת למעבר בין העולם הזה כמו שאנחנו מכירים אותו עכשיו, למימד אחר לגמרי, זה לא העולם הבא שאליו הנשמות הולכות אחרי שעוזבים את העולם הזה, זה מקום אחר - עוד יותר טוב.

אני מחכה מאד לגאולה השלמה. כאשר שאלו אותי בשמים לפני שירדתי לעולם הזה, אם אני רוצה לחזור לפה ולתקן את מה שהייתי צריכה לתקן, אני מיד עניתי - כן, ולמה? כי מי שנמצא עכשיו בעולם הזה, אם הוא היה בהר סיני ואמר "נשעה ונשמע" - היהודי הזה יזכה מיד לעולם הבא של משיח בלי לעבור את שלב המיתה, הוא יעבור מחיים לחיים - ולזה אני מחכה.

העולם הזה כמו שהוא עכשיו הוא מקום שבני אדם רשעים הרסו. הם כל כך לא רוצים שמישהו יגיד להם מה לעשות, שמישהו יגיד להם להיות צדיקים ולעזוב את השקר שלהם, הם לא מסוגלים לשמוע בכלל או לרצות את האמת. הרשעים חייבים להימחק והצדיקים שהם מעטים מאד - יחיו חיי נצח.

ולאחיות היהודיות שלי, אני רק רוצה לומר לכן - מי שהולכת לא צנועה לא תוכל להיכנס לבית-המקדש. יהיו שומרים שמה, שומרים ושומרות. יהיו מלאכים ובודקים - מי צנוע ומי לא, אתן באמת חושבות שאפשר להיכנס לבית המקדש ולזכות ולהגיע לעולם הבא של משיח עם לבוש לא צנוע? ודאי שלא. גם אם הגברים צנועים בלבוש, עם הולכים עם מעיל ארוך, זקן ארוך, פאות, כיפה גדולה וכו' אבל אם האישה שלהם הולכת לא צנוע, או אם המחשבות שלהם לא צנועות - השומרים יודעים את המחשבות שלהם וזה יפסול אותם. לא לפחד, ההכנה הכי טובה זה להתקרב לה'דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
תכונות של קבלנים כלליים גדולים ומקצועיים
אם אתה רוצה להיות קבלן כללי גדול ומקצועי ברמה ניהולית, אז אתה צריך להחזיק את התכונות האלה בך. כדי להשלים את הפרויקט שלך בצורה נהדרת, להשלים מאות בכמה משימות ספציפיות בזמן שנקבע

7 שלבים לכתיבה מהירה יותר
האם תרצה לכתוב פוסט נהדר בבלוג או אימייל בחצי מהזמן מבלי לאבד איכות - ואולי אפילו לשפר אותו תוך כדי?

עדכון iOS 11: מה יש בחנות עבור מפתחי אפליקציות iOS?
בכל שנה אפל חושפת את הגרסה העדכנית ביותר של iOS בכנס המפתחים העולמי השנתי שלה (WWDC). אפל מתכננת את WWDC 2017 שלה ביוני. החברה צפויה להציג את iOS 11 בכנס המפתחים השנתי הבא שלה

הפסיכותרפיה הנכונה לכל מקרה
כשאתה חושב על כל מה שאתה צריך לעשות כדי לשנות את האישיות שלך ולנצח את אתגרי החיים, אתה לא מרגיש שאתה יכול להפוך לגיבור.

6 טיפים לשימוש בלוחות דרושים לחיפוש עבודה בסיעוד
לפני צוברי עבודה, ללוחות דרושים היו הרבה בעיות. ואחת הבעיות הייתה שאתה עלול להגיע לבור ארנב ולחפש עבודות שונות באתרים שונים. כיום, אתה יכול להשיג הכל במקום אחד.

להרוויח כסף על ידי מכירת חריצי סקייפ
אוקיי, התוצאות שלך ישתנו בקטע הזה. למען האמת, אני לא רואה שום סיבה מדוע אדם לא יכול להרוויח $500 ליום, אבל כמו תמיד, זה תלוי מה אתה עושה עם המידע שאני עומד לחלוק איתך.

בניית עסק מקוון, מאיפה מתחילים?
אז החלטת שאתה רוצה עסק מקוון משלך. אתה רוצה את החופש לעבוד מהבית (או איפה שאתה מרגיש) ואתה רוצה להיות הבוס של עצמך.

5 טיפים שיכולים לעזור לך לשלוט בעיצוב ממשק המשתמש הקולי שלך
עיצוב ממשק משתמש קולי (VUI) בעיצומו הופך בהדרגה למתקדם ופופולרי בימינו. עוזרים אישיים דיגיטליים כמו Alexa של אמזון, Siri של אפל, Google Now ו-Cortana של מיקרוסופט, מתקדמים באופן קבוע כדי להפוך לעוזרת הקולית הטובה ביותר הזמינה בשוק.

אתגר השפה בפירושים של לורנצו גיברטי
פרשנויותיו של לורנצו גיברטי, לפי האמונה, פורסמו כ. 1455, מציינת את האירוע הידוע הראשון של אמן שכותב על עצמו ועל עבודתו. בכך עמד גיברטי בפני האתגר לתאר את עבודתו במילים המעבירות את כוונותיו לקהל שהיה אמור לקרוא את הפירושים

אבחון מלווה: הכרח מוחלט לטיפולים ממוקדים
תחליף לביופסיה של גידול מוצק יכול להיות מציאות. תינוק יכול להיות מסודר בלידה, כך שאותו הדבר יוכל לעזור לנהל חיים בריאים יותר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI