דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות
ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות
חיים נוי 24/02/21 |  צפיות: 272

 

ג'ליפיש רוכשת חמש חברות, מניעה התרחבות גלובלית עם יכולות דיגיטליות חדשות

ג'ליפיש מרחיבה את דריסת הרגל הגלובלית עם יכולות נתונים וניתוח שמחוזקות על ידי מוצרים חדשים במסחר אלקטרוני, יצירת תוכן, קריאייטיב ולוקליזציה

לונדון, 23 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

Jellyfish, השותפה בשיווק דיגיטלי של המותגים המובילים בעולם (כלומר סמסונג, אובר, נסטלה, דקר, ספוטיפיי ואי-ביי), הודיעה היום על הרכישה של חמש חברות -- כל אחת מהן מובילה ידועה בתחום הדיגיטל. ההתרחבות המהירה של ג'ליפיש באה על רקע של מיזוגים ואתגרים במגזר הסוכנויות המסורתיות כשהיכולות של החברה טמונות בסיוע למותגים במהלך מסע השינוי הדיגיטלי שלהם. ההתרחבות של ג'ליפיש באה בעקבות רכישות קודמות עם השקעה משמעותית של קבוצת פימלק ב-2019. החברה מייצגת עסק דיגיטלי מסוג חדש, שבו שירותי סוכנות משולבים בייעוץ, הדרכה וטכנולוגיות בחזית הקידמה כדי לספק ללקוחות את התוצאות הכי טובות שאפשר.

היא הוקמה ב-2005 והפכה לאחת משותפות פלטפורמות השיווק של גוגל המעטות הנבחרות שמנוהלות גלובלית, וצומחת בשיעור שנתי ממוצע של 45% באופן עקבי בשמונה השנים האחרונות.

תחזיות עכשוויות של eMarketer מצביעות על כך שההוצאה הכוללת על פרסום במדיה צפויה להגיע ליותר מ-600 מיליארד דולר ב-2021 ולכן, כדי להישאר תחרותיות, וכדי להגביר את היעילות במדיה, החברות חייבות להתמודד עם סביבה דיגיטלית רוויה ולספק תקשורת יעילה ורלבנטית בכל הערוצים ונקודות המגע. ההאצה של השינוי הדיגיטלי בתגובה למגיפה העולמית יצר אצל המותגים צורך רב יותר לחבור לחברות שיכולות לעזור להם להתמודד ולעמוד באתגרים של יצירת צמיחה וקיימות.

"המשימה שלנו היא להבטיח שללקוחות שלנו יהיו כל המשאבים שנחוצים כדי לאמץ באופן מלא שינוי דיגיטלי ולהגיע לתוצאות שעולות על כל הציפיות. אחרי שנה של שיבוש ושינוי ללא תקדים בשיווק הדיגיטלי, ג'ליפיש ממשיכה לצמוח בכל העולם, נכנסת לשווקים החדשים של אוסטרליה ומכסיקו ומגדילה את הנוכחות שלנו בצרפת, ברזיל וארה"ב -- ומוסיפה יכולות ואנשים מוכשרים ברחבי העולם, עם דגש על יצירה ולוקליזציה של תוכן, מסחר אלקטרוני, קריאייטיב ומיטוב נתונים", אמר רוב פייר, מנכ"ל ג'ליפיש. "הרכישות האלה חשובות ליצירת בולטות וצמיחה בשוק ואנחנו מאמינים שאין דבר שהוא בלתי אפשרי או מחוץ להישג ידם של הלקוחות שלנו", מוסיף פייר.

"הרכישות האלה מביאות שיפורים חזקים לתיק השירותים שלנו על ידי הרחבת עומק המומחיות שלנו, טווח ההגעה הג"ג והמוצרים שלנו בכמה יבשות ואזורים", אומר כריס לי, מנהל התפעול, ג'ליפיש.

הרחבת המומחיות, טכנולוגיות:

Seelk
תוכנה וייעוץ ל-Amazon Marketplace
Splash
טכנולוגיות ושירותי קרייאטיב עם לוקליזציה גלובלית
Quill
תוכן ביצועים גלובלי למסחר אלקטרוני
Webedia Brand Services
מישחוק, תוכן, נתונים, שירותים טכנולוגיים ואסטרטגיות נתונים ארגוניות

הרחבת דריסת הרגל הגלובלית:

Data Runs Deep - אוסטרליה
ייעוץ, התקנה והדרכה של פתרונות נתונים

למידע נוסף על כל אחת מהקבוצות שג'ליפיש רכשה, תלחצו כאן.

רכישות נוספות מהזמן האחרון שהרחיבו את דריסת הרגל הגלובלית שלנו:

Reamp - ברזיל
שיווק פרוגרמטי, אוטומציה של שיווק וביצועי קמפיינים דיגיטליים (נרכשה במחצית השנייה של 2020)
San Pancho - מכסיקו וקולומביה
יכולות שיווק דיגיטלי עם משפך מלא ומומחיות בניתוחים (נרכשה במחצית השנייה של 2020)

אודות ג'ליפיש

Jellyfish ג'ליפיש, חלק מקבוצת פימלק, היא שותפה גלובלית בשיווק ושינוי דיגיטלי של כמה מהמותגים המובילים בעולם כולל סמסונג, אובר, נסטלה, אורנג', ספוטיפיי ואי-ביי. ג'ליפיש מייצגת עסק דיגיטלי מסוג חדש, שבו שירותי סוכנות משולבים בייעוץ, הדרכה וטכנולוגיות בחזית הקידמה כדי לספק ללקוחות את התוצאות הכי טובות שאפשר. עם יותר מ-2000 אנשים שהיא מעסיקה ב-40 משרדים ברחבי העולם, ועם התרחבות נוספת באופק, המטרה של ג'ליפיש היא להיות הבחירה הראשונה כשותפה הגלובלית לדרישות הדיגיטליות של כל מותג. ג'ליפיש שהוקמה ב-2005 גם התפתחה והפכה לאחת משותפות השיווק של גוגל המעטות הנבחרות שמנוהלות גלובלית. ג'ליפיש שצומחת בשיעור שנתי ממוצע של 45% באופן עקבי בשמונה השנים האחרונות גאה להיות בחזית הכלכלה הדיגיטלית העולמית.

אנשי קשר

לשאלות של עיתונאים התקשרו בבקשה
Julia Angelen Joy, Media Frenzy Global
julia@mediafrenzyglobal.com
208.996.9844

מקור:Jellyfish

מולטימדיהמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
המרכז לחקר מערכות מאובטחות של המכון לחדשנות טכנולוגית יוצר שותפויות עם אוניברסיטאות מובילות בעולם בפרויקטים פורצי דרך
השותפויות עם אוניברסיטאות יוקרתיות מאיחוד האמירויות, ארה"ב ואירופה יקדמו פריצות דרך במערכות מאובטחות.

Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה חזקות עם ASIC 5nm
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.

SHOPFEVER -- פתרון משולב מאוד מבוסס להתחברות לפלטפורמות המסחר הליבתיות של סין
מותגי יופי טבעיים מחו"ל מפנים את תשומת הלב בשוק הסיני

אנטרה מכריזה כי רון מיירון, מומחה בריאות עולמי, מצטרף לדירקטוריון שלה
Entera Bio Ltd. (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום רון מיירון הצטרף לדירקטוריון שלה. מר מיירון תופס את מקומו של זאב ברונפלד, המייסד של אנטרה, שפעל בשירות הדירקטוריון מאז 2010 וכיהן כיו"ר שלה משנת 2014 עד 2016.

זום מודיעה על Zoom Apps Fund של 100 מיליון דולר
קרן הון סיכון חדשה תמריץ חדשנות בסביבה של Zoom Apps

יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה עם Akur8 בשיתוף פעולה גלובלי
Akur8 שמחה להודיע על ההסכם לשיתוף פעולה גלובלי שלה עם Munich Re כדי לחזק את יכולות התמחור של Munich Re ביחידת הייעוץ הגלובלי1. שלה. לפי ההסכם הזה, Munich Re תקבל גישה לפתרון מידול תעריפים חדש בחזית הקידמה ו-Akur8 תחזק את דריסת הרגל שלה על ידי שיתוף פעולה עם אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח, ביטוחי משנה ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח.

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

עדכון עסקי של CoreCard®: קורקרד יוצרת שותפות עם Al Ansari Exchange כדי להציע עיבוד של כרטיסים משולמים מראש מרובי מטבעות
CoreCard Software, DMCC. (חברת בת של Intelligent Systems Corporation [NYSE American: INS]), הספקית הבינ"ל המובילה של פתרונות טכנולוגיים ושירותי עיבוד חדשניים של כרטיסים משולמים מראש ואשראי לשוק הטכנולוגיות והשירותים הפיננסיים, הודיעה היום על שותפות עם Al Ansari Exchange, חברה באיחוד האמירויות שעוסקת במטבע חוץ והעברות כספים לכל העולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI