דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Universal Peace Federation : ממגפה לשלום: להיות שגרירים של שינוי
Universal Peace Federation : ממגפה לשלום: להיות שגרירים של שינוי
חיים נוי 25/02/21 |  צפיות: 325

Universal Peace Federation : ממגפה לשלום: להיות שגרירים של שינוי

מצטרפים למנהיגים עולמיים וליותר ממיליון משתתפים ברחבי העולם לעצרת התקווה המקוונת החמישית

וינה, אוסטריה, 25 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE) :

מה ניתן לעשות לנוכח אתגרים גלובליים כגון: מגפת הקורונה, עוני ואי שוויון, מתיחויות בין קבוצות אתניות, החלשות בבטחון העולמי, והאטה בכלכלית העולמית, וכיצד נוכל להביא לשינוי משמעותי בחיינו, בחיי משפחתנו, בקהילתנו ובעולם הרחב?

המועד: יום ראשון, 28.2.21, בשעה 2:30 לפנות בוקר שעון ישראל (בשידור חי מקווןמדרום קוריאה) או ביום ראשון, 28.2.21 בשעה 19:00 שעון ישראל (תקציר האירועים המרכזיים).

להרשמה (ההשתתפות ללא תשלום):http://www.rallyofhope.eu

התוכן: עצרת התקווה הנה אירוע מקוון בשידור חי, המשתמש בטכנולוגיית מציאות רבודה מתקדמת כדי לחבר מיליוני צופים ברחבי העולם. בעצרת משתתפים מנהיגים ברמה עולמית, ומשולבים בה קטעי אמנות ובידור. עצרת התקווה הנה אירוע מעורר השראה ואמונה, ומעודד לפעול מעשית ליישום החזון הלכה למעשה.

הרקע: תוכנית חדשה וייחודית זו מעודדת אותנו לחולל שינוי בעולם, בקהילותינו, במשפחותינו ובחיינו האישיים – תוך התעלות מעבר לגבולות פוליטיים, דתיים, אתניים או אידיאולוגיים. כל אחד יכול להיות חלק מתנועת שינוי זו שלראשי מדינות ונשים ראשונות, חברי פרלמנט, מנהיגים רוחניים, אנשי תקשורת, חוקרים, אנשי עסקים ואנשים פשוטים, המבקשים חירות, שלום ואחדות. אתם מוזמנים להאזין לנאומיהם של אנשים בעלי שם עולמי, ובהם ראשי מדינות, שני חתני פרס נובל לשלום ומפתחת חיסונים נגד קורונה - אשר יציעו פתרונות ממשיים לאתגרים הקריטיים ביותר של הקהילה העולמית.

החסות: עצרת התקווה המקוונת החמישית ממומנת על ידי ההתאחדות האוניברסאלית לשלום. (upf.org)

דוברים מרכזיים: נשיא ניגריה מוחמדו בוהארי; נשיא איי קייפ ורדה חורחה קרלוס פונסקה; ראש ממשלת גיאנה מארק פיליפס; מנכ"ל תוכנית המזון העולמית של האו"ם דיוויד ביזלי; מנהיג כנסיית עיר מקלט, הבישוף נואל ג'ונס; נשיא דרום אפריקה (1989-1994) פ. ו. דה קלרק; סגן נשיא הודו (2007-2017) מוחמד חמיד אנסארי; מפתחת שותפה בחיסון אוקספורד ד"ר שרה גילברט ונשיא מזרח טימור (2002-2007) קסאנה גוזמאו. מייסדת UPFד"ר האק ג'ה האן מון תישא את הנאום המרכזי, ובו מסר מיוחד של תקווה.

ניתן לצפות בשידור החי של עצרת התקווה מכל מכשיר חכם, בפלטפורמות המדיה החברתית, בקישור: http://www.rallyofhope.eu

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת:

https://www.businesswire.com/news/home/52385561/en

איש קשר: פיטר זורר, +43 (0) 664 5238794,media@europe.upf.org

מקור: UPF

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
המרכז לחקר מערכות מאובטחות של המכון לחדשנות טכנולוגית יוצר שותפויות עם אוניברסיטאות מובילות בעולם בפרויקטים פורצי דרך
השותפויות עם אוניברסיטאות יוקרתיות מאיחוד האמירויות, ארה"ב ואירופה יקדמו פריצות דרך במערכות מאובטחות.

Bitwats מתחילה להפיץ מכונות כרייה חזקות עם ASIC 5nm
Bitwats (www.BitWats.com), צוות של מובילים בטכנולוגיה שעובדים ללא לאות כדי להביא את טכנולוגיית כריית הקריפטו הכי עדכנית לציבור, החלה להפיץ עכשיו את מכונות כריית הקריפטו הכי חזקות ורווחיות בשוק. היצע המוצרים של החברה כולל כעת את BT, DBT ו-GBT, שלוש מכונות כרייה עם כמה אלגוריתמים שיכולות לספק קצב גיבוב מהיר כברק, יעילות אנרגטית מכסימלית ותשואה על ההשקעה המהירה ביותר האפשרית.

SHOPFEVER -- פתרון משולב מאוד מבוסס להתחברות לפלטפורמות המסחר הליבתיות של סין
מותגי יופי טבעיים מחו"ל מפנים את תשומת הלב בשוק הסיני

אנטרה מכריזה כי רון מיירון, מומחה בריאות עולמי, מצטרף לדירקטוריון שלה
Entera Bio Ltd. (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום רון מיירון הצטרף לדירקטוריון שלה. מר מיירון תופס את מקומו של זאב ברונפלד, המייסד של אנטרה, שפעל בשירות הדירקטוריון מאז 2010 וכיהן כיו"ר שלה משנת 2014 עד 2016.

זום מודיעה על Zoom Apps Fund של 100 מיליון דולר
קרן הון סיכון חדשה תמריץ חדשנות בסביבה של Zoom Apps

יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה עם Akur8 בשיתוף פעולה גלובלי
Akur8 שמחה להודיע על ההסכם לשיתוף פעולה גלובלי שלה עם Munich Re כדי לחזק את יכולות התמחור של Munich Re ביחידת הייעוץ הגלובלי1. שלה. לפי ההסכם הזה, Munich Re תקבל גישה לפתרון מידול תעריפים חדש בחזית הקידמה ו-Akur8 תחזק את דריסת הרגל שלה על ידי שיתוף פעולה עם אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח, ביטוחי משנה ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח.

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית כדי להביא את מחקרי תעשיית הרכב שאין שני להם לשווקים עיקריים במגמת צמיחה
תובנות הנובעות מנתונים ידווחו על התאוששות תעשיית הרכב לאחר מגיפת ה- 19-COVID

עדכון עסקי של CoreCard®: קורקרד יוצרת שותפות עם Al Ansari Exchange כדי להציע עיבוד של כרטיסים משולמים מראש מרובי מטבעות
CoreCard Software, DMCC. (חברת בת של Intelligent Systems Corporation [NYSE American: INS]), הספקית הבינ"ל המובילה של פתרונות טכנולוגיים ושירותי עיבוד חדשניים של כרטיסים משולמים מראש ואשראי לשוק הטכנולוגיות והשירותים הפיננסיים, הודיעה היום על שותפות עם Al Ansari Exchange, חברה באיחוד האמירויות שעוסקת במטבע חוץ והעברות כספים לכל העולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI