דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים היטאצ'י אנרגיה משיקה את התאומה הדיגיטלית IdentiQTM לטובת רשתות קווי חשמל בנות-קיימא, גמישות ובטוחות
היטאצ'י אנרגיה משיקה את התאומה הדיגיטלית IdentiQTM לטובת רשתות קווי חשמל בנות-קיימא, גמישות ובטוחות
חיים נוי 17/11/21 |  צפיות: 379

היטאצ'י אנרגיה משיקה את התאומה הדיגיטלית IdentiQTM לטובת רשתות קווי חשמל בנות-קיימא, גמישות ובטוחות

פתרונות מהפכניים המבוססים על תחום המומחיות הייחודי של מובילת השוק והטכנולוגיה ברשתות קווי חשמל, אשר משתלבת עם פלטפורמת לומאדה של חברת היטאצ'י

ציריך, שוויץ, 16 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

בהמשך להודעתה לעיתונות מתאריך ה-13 באוקטובר 2021, המכריזה על המעבר להיטאצ'י אנרגיה, מובילת הטכנולוגיה והשוק העולמית ברשתות קווי חשמל השיקה היום את IdentiQTM, פתרונות התאומה הדיגיטלית שלה[1] לזרם ישיר במתח גבוה (HVDC) ופתרונות חשמל איכותיים. IdentiQTM [2]תסייע בקידום מערך האנרגיה העולמי לרמות גבוהות יותר של קיימות, גמישות ובטיחות, ובכך יזרז את המעבר לעתיד מנוטרל-פחמן.

IdentiQ היא התאומה הדיגיטילית של תחנת המרת HVDC, STATCOM, או פתרון אחר הנוגע לחשמל איכותי. היא מספקת את כל מידע הנכס הרלוונטי, ניתוחים ונתונים תפעוליים באמצעות לוח מחוונים אינטואיטיבי וקל לניווט, אותו המשתמשים יכולים להגדיר ולהתאים אישית, בהתאם לצרכיהם. IdentiQ כוללת הדמיה אינטראקטיבית תלת-ממדית של הנכס כולו, בשילוב עם גישה בלחיצה אחת אל כל המידע הקשור למפעל ולציוד, לרבות נהלי תיעוד, תפעול ותחזוקה, הדרכות בנושר בטיחות ומידע תפעולי חי לצורך ניטור וניתוח.

"IdentiQ היא פתרון תאום דיגיטלי מהפכני, המבוסס על מומחיותנו הייחודית בתחום ועל היותנו מובילים בטכנולוגיות הקשורות לרשתות קווי חשמל ובחדשנות," אמר ניקלס פרסון, מנהל עסק שילוב רשת קווי החשמל של חברת Hitachi Energy. ניקלס הוסיף: "זוהי תוספת משמעותית להיצע הדיגיטלי של חברת היטאצ'י אנרגיה, אשר תומכת במאמצי הלקוחות שלנו לשיפור מתמיד ביעילות ובאמינות השקעותיהם בקווי חשמל."

IdentiQ תאפשר ללקוחות לשפר את ניהול נכסי רשתות קווי החשמל תוך ריכוז כל המידע לכדי מיקום דיגיטלי אחד, לצורך גישה חלקה של כל בעלי התפקידים התפעוליים. גישה זו מהווה את ליבת חזון חברת היטאצ'י אנרגיה לגבי טכנולוגית תאום דיגיטלי: הזרמת המשאבים והמידע הנכונים, לאנשים הנכונים, בזמן הנכון לטובת תפעול מיטבי וקבלת החלטות חכמה יותר.

IdentiQ תורמת לנכסי HVDC וחשמל איכותיים כך שיהיו:

*יותר בני קיימא ויעילים אקולוגית, תוך אפשור ניתוח מקיף ותמיכה מרחוק, והפיכת מידע המופיע על הנייר לדיגיטלי במכשור ישן יותר.

*יותר גמישים, תוך התאמה לצרכי ביצוע המשתנים באופן תמידי של הנכס לאורך כל חייו.

*יותר בטוחים – תוך עמידה בתקני בטחון סייבר המובילים בתעשייה ותוך הגנה על כל נתוני הנכס והמידע הנוגע אליו מפני טעויות מיקום או הרס, ובטיחותיים יותר, תוך מתן הכשרה וירטואלית לגבי נהלי האתר, הלבוש הנחוץ ונתיבי הפינוי טרם הביקור באתר.

דיגיטליזצייה הינה חיונית להפיכת החשמל לעמוד התווך של מערך האנרגיה כוחו ולקידום עתיד בר-קיימא בהקשר של אנרגיה, לטובת כולנו. זהו המפתח לשילוב חלפים – כמטען או בתפזורת, כמו גם הפיכת מגזרים כגון תחבורה, תעשיות ומרכזי נתונים לחשמליים ונקיים מפחמן והעצמת מדינות וחברות לעמוד במטרות הפחתת פליטת הפחמן שהן מציבות לעצמן.

IdentiQ משתלבת עם מגוון מערכות יזמות עסקית, לרבות פלטפורמת Lumadaשל היטאצ'י וסוויטת תוכנות ניהול הנכסים והעבודה של לומאדה. ביחד, הן מספקות נראות מערכתית נרחבת, מהאתר אל חדר הישיבות.

IdentiQ הינה חלק משאיפתה של היטאצ'י אנרגיה להגביר את קצב החדשנות הדיגיטלית והיעילה אקולוגית בתחום טכנולוגיות רשתות קווי חשמל ולהאיץ את המעבר למערכות אנרגיה נטולות פחמן. ההשקה מתבססת על שנה של חדשנות מהיטאצ'י אנרגיות, אשר כללה:

*לומאדה ניהול עבודה ונכסים, אשר הושקה בינואר 2021, על מנת לאפשר תעשיות עתירת נכסים להתנהל במידה רבה יותר של סתגלנות, שיתוף פעולה, להגיע ליותר תובנות ולהצליח לראות את הנולד בצורה משופרת. לומאדה כוללת טכנולוגיות כגון לימוד מכונה, בינה מלאכותית, ניתוח נתונים מתדם וניהול ענן ובטחון סייבר היברידי; ו

* EconiQTM – הושקה באפריל 2021, ומספקת תלקיט יעיל אקולוגית, המכיל מוצרים, שירותים ופתרונות אשר מניבים ביצועים סביבתיים יוצאים מן הכלל, לעומת הפתרונות המסורתיים.

שני התלקיטים מהווים חלק בלתי נפרד מתוכנית אסטרטגית 2030 לקיימות, אשר מותאמת למטרות פיתוח בר-קיימא של האו"ם, בכדי להעניק ערך חברתי, סביבתי וכלכלי.

הערות

1. תאום דיגיטלי הוא ייצוג וירטואלי שנועד לשקף במדויק נכס פיזי או מערכת, ומספק תובנה על ביצועי המערכות או מחזור החיים שלהן.

2. IdentiQ™מייצגת דיוק, אינטליגנציה ואיכות.

אודות Hitachi Energy

היטאצ'י אנרג'י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בת קיימא לכולם. אנו משרתים לקוחות בענף השירות, התעשייה והתשתיות עם פתרונות ושירותים חדשניים לאורך שרשרת הערך. יחד עם לקוחות ושותפים, אנו חלוצים בטכנולוגיות ומאפשרים את הטרנספורמציה הדיגיטלית הנדרשת כדי להאיץ את המעבר האנרגטי לעבר עתיד ניטרלי מבחינה פחמנית. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית להפוך לברת קיימא, גמישה ובטוחה יותר תוך איזון בין ערך חברתי, סביבתי וכלכלי. ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, אנו מעסיקים כ -38,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של כ -10 מיליארד דולר.

ליצירת קשר:

Rebecca Bleasdale

Hitachi Energy Ltd.

+41 78643 2613

rebecca.bleasdale@hitachienergy.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire[1] תאום דיגיטלי הוא ייצוג וירטואלי המתוכנן כך שישקף באופן מדויק נכס או מערכת פיזיים, תוך הצגת תובנות לגבי ביצוע המערכת או אורך חייה.

[2] IdentiQTMמייצגת דיוק, תבונה ואיכות


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
AscendEX רושמת למסחר את האסימון NFT Marvelous, MNFT
AscendEX שמחה להכריז על הרישום למסחר של Marvelous NFT Token (MNFT) תחת צמד המסחר MNFT/USDT ב-AscendEX החל מהיום, ב-14 בינואר, בשעה 19:30, שעון ישראל.

זוכי אתגר חזית האופנה מטעם טומי הילפיגר הוכרו כמניעי חדשנות חברתית ושילוב בתעשיית האופנה
פאנל השופטים, אשר כלל את מחוללת השינוי יארה שאהידי ואת טומי הילפיגר העניק את חבילת הפרס, שכללה 200,000 אירו וליווי לחברות הזנק רואנדיים והולנדים על מנת לתמוך בשאיפתם לעצב מחדש את פני האופנה.

הוארך המועד האחרון לכניסה סופית לפרסי סטיבי® 2022 למכירות ושירות לקוחות
המשתתפים יכולים להגיש מועמדויות לפרסי המכירות ושירות הלקוחות המובילים עד 2 בפברואר פרסי סטיבי למכירות ושירות לקוחות פרסי סטיבי למכירות ושירות לקוחות לשנת 2022 האריכו את המועד האחרון לכניסה הסופית עד ל-2 בפברואר.

LightCON פותחת הרשמה מוקדמת גלובלית למשחק החדש שלה, Rise of Stars (ROS)
ההרשמה המוקדמת העולמית למשחק החדש, Rise of Stars (ROS) יצאה לדרך ב-13 בינואר · משחק מדע בדיוני בסגנון 4X שפותח ב-WEMIX · אירועי ההרשמה מראש ומכירה מוקדמת של NFT יצאו גם לדרך

Madison Realty Capital הקימה הלוואה של 345 מיליון דולר עבור הפרויקט St. Regis Residences על קו המים בבוסטון
Madison Realty Capital, חברת הון פרטי הפועלת באופן ורטיקאלי בשוק הנדל"ן ומתמקדת באסטרטגיות השקעה בחוב והון, הכריזה כי הקימה הלוואה בגובה 345 מיליון דולר לטובת Cronin Development לצורך השלמת הפיתוח של מתחם בגובה 22 קומות, המכיל 114 יחידות מגורים ושטחי קמעונאות. בשדרות סיפורט 150, בבוסטון, מסצ'וסטס.

AscendEX רושמת למסחר את האסימון Battle of Guardians, BGS
AscendEX שמחה להכריז על הרישום של Battle of Guardians Share Token (BGS) תחת צמד המסחר BGS/USDT החל ב-14 בינואר, בשעה 14:00, שעון UTC.

ExaGrid מדווחת על שיא הזמנות והכנסות ברבעון הרביעי של 2021
ExaGrid מציגה 4 רבעונים שוברי שיא ושנת שיא בהכנסות ב-2021 ונהנתה מתזרים מזומנים ורווחיות חיוביים בכל 4 הרבעונים ובאופן שנתי

מרי קיי ממשיכה במחויבותה למדעי העור
מרי קיי מציגה מחקר בשני כנסים יוקרתיים: בקונגרס העולמי לרפואה אסתטית ואנטי אייג'ינג ה-19 (AMWC) ובאגודה האירופית למחקר דרמטולוגי (ESDR)

אדג'יו תרפיוטיקס מסכמת פעילות נטרול ADG20 נגד גרסאות SARS-CoV-2 ומתווה יוזמות לטיפול באומיקרון
פרסומים אחרונים של מספר מעבדות עצמאיות מראים כי ADG20 מנטרל פעילות עם עוצמה דומה לנוגדנים אחרים ששומרים על הפעילות נגד אומיקרון

Glassbox הכריזה על 44 מיליון דולר של הכנסות חוזרות שנתיות מתוכנה ועל האצת הצמיחה ברבעון הרביעי
החברה ממשיכה להגדיל את טווח העסקאות הגלובלי עם צמיחת לקוחות בשווקים הקמעונאיים, השירותים הפיננסיים, הבריאות והטלקומוניקציה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI