דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים חברת Lennar מתחייבת לבניית שכונה חדשה בעזרת טכנולוגיית הבנייה של חברת Veev
חברת Lennar מתחייבת לבניית שכונה חדשה בעזרת טכנולוגיית הבנייה של חברת Veev
חיים נוי 18/11/21 |  צפיות: 481

חברת Lennar מתחייבת לבניית שכונה חדשה בעזרת טכנולוגיית הבנייה של חברת Veev

18 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

חברת Lennar, מחברות הבנייה הגדולות בארצות-הברית, וחברת Veev - חלוצה בשיטת הבנייה הטכנולוגית, הנותנת פתרון משלב התכנון ועד הביצוע, בשימת דגש על חווית מגורים יוצאת דופן, התחייבו היום לבניית שכונת מגורים חדשה, בהמשך להשקעה של Lennar בחברת Veev, כחלק מסבבי הגיוס הקודמים של החברה בסך של 200 מיליון דולר.

בניית השכונה בת 102 היחידות בצפון קליפורניה צפויה להתחיל בחודשים הקרובים. השכונה תהיה הפיתוח הגדול ביותר, נכון להיום, של בתים בטכנולוגיית הבנייה הייחודית של Veev.

טכנולוגיית הבנייה של Veev נותנת מענה לאתגרים הטמונים בשיטת הבנייה המסורתית, ומתמקדת ביצירת תהליך אחיד, החל משלב התכנון וכלה בבחירת החומרים, בנייה מודולרית בטכנולוגיות ייצור במפעל, אשר באמצעותם מהירות הבנייה של Veev היא עד פי 4 מהמקובל בעולם הבנייה המסורתי.

חברת Veev מתכננת ומייצרת במפעל קירות שלמים וסגורים, הכוללים את כל מערכות הבית, אינסטלציה, חשמל, מערכות מכניות וטכנולוגיות נוספות, הניתנים להרכבה באתר הבנייה בקלות, באמצעות צוות עובדים מצומצם. בנוסף, Veev משלבת טכנולוגיה בבית עצמו כבר בתהליך הבנייה, ומספקת בית דיגיטלי חכם.

הפתרון הטכנולוגי של Veev, המאפשר לרוכשי הבתים להנות ממאפיינים ועיצובים חדשניים ועדכניים ביותר, עונה למטרתה של Lennar לשלב טכנולוגיות וגישות חדשניות ויוצאות דופן בעולם הבנייה״ אומר אריק פדר, נשיא Len X. ״חברת Lennar וחברת Veev חולקות תשוקה לחדשנות, אנחנו נרגשים משיתוף הפעולה בבניית השכונה בקליפורניה ומשתופי פעולה נוספים בשנים הקרובות, תוך אימוץ חלופות חדשניות, ברות קיימא ואפקטיביות לעולם הבנייה המסורתי, באיכות גבוהה״.

"העבודה עם Lennar בבניית השכונה החדשה, הינה הוכחה חשובה ליכולתנו להרחיב את הטכנולוגיה ויכולות הייצור שלנו, במטרה לענות על הצרכים של חברות בנייה גדולות נוספות״ אמר עמית הלר, יזם ומנכ״ל Veev. ״אנו להוטים להציג את החידושים שלנו בעיצוב ובבנייה לרוכשי הבתים מ- Lennar בקרוב מאוד״.

ההשקעה של Lennar ב- Veev בוצעה על-ידי LEN X, המתמקדת בשילוב האסטרטגיה של אינטגרצית פתרונות טכנולוגיים בעולם הבנייה המסורתי ב- Lennar.

עם אסטרטגיה ברורה ומוגדרת של השקעה בחברות טכנולוגיות הנמצאות בסמיכות לאופרציה של Lennar, מספקת LEN X חונכות מבכירים בהנהלת Lennar והזדמנות נדירה לספק מוצרים וטכנולוגיות ללקוחות Lennar, מה שמאפשר לחברות הפורטפוליו לצמוח משמעותית בקצב חסר תקדים.

אודות Lennar

חברת Lennar נוסדה בשנת 1954, הינה אחת מחברות הבנייה המובילות בארצות-הברית לבניית בתים איכותיים במשך דורות. Lennar בונה בתים ברי השגה תחת המותג של Lennar.

המערך הכלכלי של Lennar מספק שירותי מימון, רישום ושירותים נלווים לרכישה, בעיקר עבור רוכשי הבתים מ- Lennar, ובאמצעות LMF commercial, ניתנות הלוואות למשכנתאות המבוטחות בעיקר על ידי נכסי נדל״ן מסחריים בארה״ב. בנוסף, החברה הנה יזמית נדל״ן של בניינים משותפים, באיכות גבוהה.

LEN X מובילה את האסטרטגיה וההשקעות בטכנולוגיה ובחדשנות של חברת Lennar.
למידע נוסף http://www.lennar.com

אודות Veev

Veev היא חברת טכנולוגית בניייה שהוקמה מתוך אמונה כי בתים הם מוצר הצריכה הראשון במעלה, וככאלו יש לבנות אותם טוב יותר ובאופן מהיר יותר. ב- Veev ישנו תהליך אינטגרלי הכולל רכישת קרקעות, תכנון הפרויקט, פיתוח, הנדסה, ייצור במפעל ובנייה בשטח, מה שמניב באיכות טובה יותר, הנבנים בעלות נמוכה מהעלות הממוצעת ובמהירות גבוהה פי ארבעה מהסטנדרט בתעשיית הבניה.

Veev מתמקדת בבניית בתים מרובי משפחות ובתים צמודי קרקע בקנה מידה גדול, כדי לסייע בפיתוח ותמיכה בקהילות, ושיפור איכות החיים בהן.

לפניות עיתונות, אנא פנו לveev@launchsquad.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סיטי תשנה את מטה EMEA בשיפוץ גדול בלונדון
פרויקט מגדל סיטי מפגין אמון בלונדון כמרכז פיננסי גלובלי *אחד השיפוצים הגדולים ביותר במקום העבודה באירופה *סיטי רכשה מגדל משרדים בקנרי וורף בשנת 2019

רוזן, יועץ למשקיעים מהימן ומדורג מוביל, מעודד משקיעים
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן ומדורג מוביל, מעודד משקיעים ב- Sleep Number Corporation שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 14 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – SNBR

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Redwire Corp. f/k/a Genesis Park Acquisition Corp.
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Redwire Corp. f/k/a Genesis Park Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 15 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RDW, RDW.WS, GNPK, GNPK.WS

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב-Discovery Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 8 במרץ בתביעה ייצוגית בניירות ערך – DISCA, DISCK

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Faraday Future Intelligent Electric, Inc. f/k/a Property Solutions Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Faraday Future Intelligent Electric, Inc. f/k/a Property Solutions Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 22 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FFIE, FFIEW, PSAC, PSACW, PSACU

Merkle חושפת את 2022 Imperatives כדי לתת מענה לחוויית הלקוח בעידן חדש
המדריך השנתי מציע תובנות על שלושה תחומים חיוניים כולל נתוניo, מדידה ונאמנות לטווח ארוך של הצרכנים

אנדרסן גלובל מוסיפה חברות בקרואטיה
אנדרסן גלובל ממשיכה לטפח נוכחות אירופית חזקה כאשר חברת המס והייעוץ הקרואטית Andersen BD d.o.o. (לשעברBD Savjetovanje d.o.o. ) הופכת לחברה החדשה ביותר בארגון שתאמץ את המותג אנדרסן. אנדרסן גלובל מקבלת בברכה גם את חברת KALLAY & PARTNERS, משרד עורכי דין ומשרד שיתוף פעולה שבסיסו בזאגרב משנת 2019. יחד, החברות החברות יספקו פתרונות מיסוי ומשפטיים משלימים, וידגימו את הגישה המאוחדת וההויה של הארגון העולמי.

סקירה טכנית חדשה של ESG מדגישה את היתרונות ואת החיסכון בעלויות אחסון הגיבוי בשימוש בשכבות הייחודיות של ExaGrid
סקירה טכנית חדשה של ESG מדגישה את היתרונות ואת החיסכון בעלויות אחסון הגיבוי בשימוש בשכבות הייחודיות של ExaGrid עבור סביבות Commvault עם עלייה של 3:1 במניעת שכפול נתונים הסקירה של ESG מגלה ש-ExaGrid מספקת שיפור פי 3 במניעת שכפול נתונים וניהול קל עם Commvault

WHR Group, Inc מציעה סקירה בחינם של מדיניות הרילוקשיין של עובדים
WHR Group, Inc. (WHR), מובילה בתעשיית הרילוקשיין העולמית, מציעה לחברות סקירה בחינם של מדיניות הרילוקשיין של עובדים. WHR גם תעזור לחברות ליצור מדיניות חדשה מאפס. אפילו עם מגפת הקורונה, חברות עדיין מעבירות עובדים בין מיקומים שונים לצורך מילוי תפקידים חשובים. סקירת מדיניות הרילוקיישן וביצוע התאמות קריטיות עוזרת לארגונים לנצח בקרב על הכישרונות, לספק מענה לצורכי העובדים, לבצע השוואות מול התחרות ולשלוט בעלויות העסקיות.

אדיוניקס סוגרת סבב גיוס של 27 מיליון דולר להגדלת הפיתוח של סוללות הדור הבא עם אלקטרודות תלת ממד חכמות
הטכנולוגיה האגנוסטית לכימיה של אדיוניקס מציגה שיפורים בכל המאפיינים העיקריים של הסוללה, ומציעה תשובה לביקוש הגובר לפתרונות אחסון אנרגיה זולים בעלי ביצועים גבוהים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI