דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים AscendEX רושמת למסחר את האסימון NFT Marvelous, MNFT
AscendEX רושמת למסחר את האסימון NFT Marvelous, MNFT
חיים נוי 16/01/22 |  צפיות: 246

AscendEX רושמת למסחר את האסימון NFT Marvelous, MNFT

בינלאומי, 13 בינואר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

AscendEX שמחה להכריז על הרישום למסחר של Marvelous NFT Token (MNFT) תחת צמד המסחר MNFT/USDT ב-AscendEX החל מהיום, ב-14 בינואר, בשעה 19:30, שעון ישראל.

Marvelous NFT היא חברת פיתוח משחקי בלוקצ'יין ובעלת רישיון הקניין הרוחני הרשמי של Bad Days, משחק אסטרטגיה מבוזר ואתר מונע בלוקצ'יין. Bad Days פועל על רשת Ethereum ומשתמש בפרוטוקול Polygon Layer 2. הוא מיישם את החוזים החכמים בפיתוח מותאם ERC-721 ו-ERC-1155 כדי לאפשר למשתמשים להחזיק, לאסוף, לגדל, לצבור, להילחם ולשחק באמצעות נכסים דיגיטליים ייחודיים במהדורה מוגבלת, ועם פריטים קריפטוגרפים ניתנים לאיסוף.

שחקני Bad Days יכולים לפתח ולהתאים את הנכסים שלהם, וליצור חווית משתמש סוחפת ורב ממדית שבה שחקנים יכולים להתאים אישית וליצור אסטרטגיות משלהם כדי להתחרות מול שחקנים אחרים בסדרה של תרחישי קרב.

אסימון הליבה של האקו סיסטם של Bad Days הוא האסימון NFT Marvelous, MNFT. האסימון פועל כמטבע הליבה במשחקיות, והוא מאפשר לשחקנים לבצע רכישות במשחק ובנוסף הם יכולים להטמיע אותו בנכסים שלהם כדי להרוויח תשואה מוגברת. אסימוני MNFT כוללים בנוסף שני מנגנוני דפלציה, כולל חלוקת עמלות ומנגנון רכישה חזרה, כדי לשמור על יציבות האסימון, ובאופן רחב יותר, על כלכלת המשחק.

שחקני Bad Days יכולים גם ליצור אינטראקציה עם Fuse Token, אסימון מבצעי נוסף בסביבות הקרב של Bad Days. Fuse Token, בדומה ל-MNFT, שואף לאפשר לשחקנים לבנות את עושרם באמצעות האקו סיסטם של המשחק. בשורה התחתונה, השחקנים מתוגמלים על מעורבות מתמשכת ואסטרטגיית משחק ברמה הגבוהה ביותר בפלטפורמת Bad Days.

באמצעות הפיתוח של Bad Days, הצוות של Marvelous NFTs ממשיך במשימתו להניע את האימוץ במיינסטרים של בלוקצ'יין ו-GameFi על ידי אספקת משחקים מבוססי בלוקצ'יין באיכות גבוהה, הזדמנויות ייחודיות להשגת בעלות על NFT, ומשחק קל להבנה עם מנגוני 'לשחק כדי להרוויח'.

עם הרישום של MNFT, AscendEX שואפת להמשיך ולפזר את ענן המיסטיות סביב עולם המשחקים מבוססי הבלוקצ'יין, ולאפשר ליותר אנשים להשתתף באקו סיסטם של הבלוקצ'יין.

אודותAscendEX

AscendEX היא פלטפורמה פיננסית גלובלית למטבעות קריפטוגרפיים המשרתת יותר ממיליון סוחרים מוסדיים וקמעונאיים עם המשאבים הדרושים כדי להשיג ערך רב יותר מהשקעות הקריפטו שלהם. הפלטפורמה של AscendEX, הפועלת על בסיס בסיס מימון ריכוזי ומימון מבוזר, כוללת גישה למרווחים, חוזים עתידיים ומסחר נקודתי, שירותי ארנק ותמיכה ביותר מ-200 פרויקטי בלוקצ'יין מובילים בתעשייה, כולם מניבים תשואות ותשואות מובילות בתעשייה, מה שמגביר עוד יותר את הצמיחה של האקוסיסטם של הקריפטו. במאמצים לטפח צורות מדרגיות ומאובטחות של מימון מבוזר, AscendEX התפתחה כפלטפורמה מובילה על ידי ROI על "הצעות החליפין הראשוניות" שלה על ידי תמיכה בכמה מהפרויקטים החדשניים ביותר בתעשייה מהאקולוגית של DeFi .

למידע נוסף על האופן שבו AscendEX ממנפת שיטות עבודה מומלצות הן מוול סטריט והן מהמערכת האקולוגית של מטבעות הקריפטו כדי להביא את האלמנטים הטובים ביותר למשתמשים שלה. בקרו:

לקבלת מידע נוסף ועדכונים, בקרו:

אתר: https://ascendex.com

טוויטר: https://twitter.com/AscendEX_Global

טלגרם: https://t.me/AscendEXEnglish

מדיום: https://medium.com/ascendex

אודות Marvelous NFTs

Marvelous NFT היא חברת פיתוח משחקי בלוקצ'יין ובעלת רישיון הקניין הרוחני הרשמי של Bad Days, אפליקציה מבוזרת הפועלת על רשת Ethereum תוך שימוש בפרוטוקול Polygon layer 2 כדי למנוע עמלות גבוהות. Bad Days תוכנן להיות משחק מהנה ואינטראקטיבי המעניק למשתמשים את היכולת להחזיק, לקנות, למכור, לאסוף, לשדרג, להילחם ולשחק באמצעות נכסים דיגיטליים ייחודיים במהדורה מוגבלת ביקום של Bad Days במשחק אסטרטגיה מרגש של שחקן מול שחקן.

לקבלת מידע נוסף ועדכונים, בקרו:

אתר:https://marvelousnfts.com/

טוויטר: https://twitter.com/MarvelousNfts_

טלגרם: https://t.me/baddayscom

קובץ מצורף:

  • AscendEX Lists the Marvelous NFT Token(MNFT).

למידע נוסף:

Marketing Department

AscendEX

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
WWP Beauty משיקה תוכנית שירות בר קיימא חדשה במהלך Cosmoprof Bologna
החברה משיקה את תוכנית 'יופי עם מטרה' ומדגישה את טכנולוגיות החומרים הקיימים שלה באמצעות חמישה אוספי אריזה חדשים.

NielsenIQ משיקה פתרון מדיה קמעונאי להפקת רווחים מנכסים ומדידת החזר על השקעה עבור קמעונאים
NielsenIQ Activate מאפשר לקמעונאים למנף את הנתונים שלהם עצמם כדי להאיץ תזרימי הכנסה חדשים

NielsenIQ משיקה פתרון מדיה קמעונאי להפקת רווחים מנכסים ומדידת החזר על השקעה עבור קמעונאים
NielsenIQ Activate מאפשר לקמעונאים למנף את הנתונים שלהם עצמם כדי להאיץ תזרימי הכנסה חדשים

זנאס ביופארמה מגישה בקשה למחקר חדש לתרופה בסין עבור ZB001 לטיפול במחלת עיניים בשל ליקוי בבלוטת התריס
Zenas BioPharma, חברה ביופארמה גלובלית המחויבת להפוך למובילה בפיתוח ואספקה של טיפולים מבוססי מערכת החיסון עבור חולים נזקקים ברחבי העולם, הודיעה היום על הגשת בקשה למחקר חדש לתרופה (IND) למינהל המוצרים הרפואיים הלאומי של סין (NMPA) לצורך התחלת מחקר קליני שלב 1/2 של ZB001 לטיפול במחלה שנגרמת בשל ליקוי בבלוטת התריס (TED). מחקר זה נועד להעריך את הבטיחות, הסבילות, הפרמקוקינטיקה והיעילות הראשונית של ZB001.

ביקורת: אני לא רפפורט – הצגה מרגשת, מבדחת ונוקבת – תיאטרון הבימה
16/05/22 | תיאטרון
ההצגה אני לא רפפורט, העולה בתיאטרון הבימה, היא מרגשת מאוד, מבדחת ונוקבת ומעניקה הזדמנות לשחקנים הראשיים, נתן דטנר ונורמן עיסא , להפגין יכולות משחק משובח , להתפרע על הבמה בטוב טעם ואפילו לגרום ללחלוחית קטנה בעיניים.

יחידות CBI בינלאומיות שמות דגש נוסף על תהליכי בדיקת נאותות על רקע סיכונים גלובליים: CS Global Partners
הפתרון החדש יאפשר לעסקים לצבור ולחשב הערכות מחזור חיים במהירות ובקנה מידה גדול

FP7McCann ועיתון אנהאר משיקים קמפיין נועז של "מכור את קולך" לקראת הבחירות בלבנון
קמפיין נועז נועד לעזור לחנך אנשים על ההשלכות של מכירת קולות * אנשים נקראים לבקר בכתובת se3erlsot.com כדי לחשב את הערך האמיתי של הצבעתם

SOLVE FSHD מכריזה על מינוי המנהלת הביצועית ד"ר אווה צ'ין ומבנה הון סיכון-פילנתרופי
פותר את מודל הפילנתרופיה עבור המיזם של FSHD. המודל יאפשר ל-SOLVE FSHD להיות עצמאי כלכלית באמצעות החזר על השקעות

Sphera מתמודדת עם דיווח על פליטות מסוג 3 עם השקת הפתרון האוטומטי שלה להערכת מחזור חיים
הפתרון החדש יאפשר לעסקים לצבור ולחשב הערכות מחזור חיים במהירות ובקנה מידה גדול

Pyramid Analytics מדורגת ראשונה בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו"ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022
ספקית מודיעין קבלת ההחלטות קיבלה ציון שממקם אותה בין 5 המובילות בכל תרחישי השימוש באנליטיקיה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI