דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר סודות הכנסה מאמרים - 3 דרכים מהירות ועוצמתיות ליצור ספרים אלקטרוניים עם המאמרים שלך
סודות הכנסה מאמרים - 3 דרכים מהירות ועוצמתיות ליצור ספרים אלקטרוניים עם המאמרים שלך
Yafator 20/01/22 |  צפיות: 451

שיווק מאמרים הוא דרך מצוינת להביא מבקרים לאתרי האינטרנט שלך. הבעיה היא שאנשים רבים חושבים ואפילו ילמדו אותך שאתה לא יכול להרוויח כסף עם המאמרים שלך.

ובכן, אני כאן כדי לומר לך שיש כמה דרכים להרוויח כסף עם המאמרים שלך תמלול אודיו טקסט טלפון.

אחת הדרכים הטובות והמהירות ביותר להרוויח מהמאמרים שלך היא ליצור ספרים אלקטרוניים. אנשים רבים מלמדים ו/או משוכנעים שנדרש כמות עצומה של זמן ומאמץ כדי ליצור ספר אלקטרוני. החדשות הטובות הן שזה יכול להיות מהיר וקל.

1. אוסף - פשוט אספו כמה מהמאמרים שלכם סביב אותו נושא והפכו אותם לספר אלקטרוני. אתה יכול פשוט להציע את כולם ביחד או לחלק את הספר האלקטרוני למקטעים. הספר המסורתי הראשון שלי היה פשוט אוסף של 52 מאמרים שחולקו לשלוש קטגוריות תמלול ישיבות.

2. נושא נושא - ניתן לאסוף 5 - 10 מאמרים סביב נושא ספציפי וליצור פרקים. כדי ליצור פרק אתה יכול להוסיף מידע נוסף לכל מאמר או לאגד כמה מאמרים יחד כדי ליצור פרק. הספר האלקטרוני הראשון שלי "לנצח את BOZOS: איך להתמודד עם אנשים קשים מבלי להיות אחד" נוצר מכמה מאמרים על האתגר של התמודדות עם אנשים קשים.

3. הקלטה ותמלול - זוהי הדרך המועדפת עלי ביותר ליצור ספר אלקטרוני. ערוך סמינר טלפוני והקלט אותו. לאחר מכן יש לתמלל את ההקלטה למסמך טקסט. לוקח לי בערך 30 - 45 דקות של עריכה להפוך תמליל טל-סמינר לספר אלקטרוני שאוכל למכור מיד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI