דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר מהי בעצם הזנת נתונים?
מהי בעצם הזנת נתונים?
Yafator 20/01/22 |  צפיות: 798

מה נדרש עבור הזדמנות עבודה המפרסמת להזנת נתונים?

עבודה זו כרוכה בדרך כלל שתעתיק מידע כלשהו למסמך אחר שהוא בדרך כלל תוכנת מחשב. טפסי הזנת נתונים ייתכן שתתבקשו לתמלל עשויים להיות שמות וכתובות, גיליונות אלקטרוניים, מסמכים שנכתבים ביד או כל מספר של סמלים, אותיות ומספרים הבונים תוכנת מחשב תמלול לשעה.

בדרך כלל עבור הזנת נתונים, אתה רק צריך להיות בעל כישורי מחשב פשוטים ולא להיות בעל סוג הידע שצריך מתכנת מחשבים. אתה גם צריך להיות מסוגל להקליד די טוב ולהיות בטוח שהעבודה שלך נטולת שגיאות. תצטרך להיות עין לפרטים כאשר הזנת הנתונים שלך עובדת, שכן טעויות עלולות להיות יקרות מאוד.

מיקוד וריכוז:

ביצוע עבודה מסוג זה מתאים במיוחד לאלה שיש להם מיקוד וריכוז גדולים. ייתכן שתידרש לפעמים לקרוא את כתב היד של אנשים אחרים וקריאת גיליונות אלקטרוניים ותרשימים וגרפים עלולים לאמץ את עיניך ולהטיל מס על המוח שלך. אם אתה חושב שיש לך סוג כזה של מסירות ומיקוד, אז אתה צריך לחשוב על עבודת הזנת נתונים כדרך להרוויח כסף נוסף, או לנסות לעשות מזה קריירה.

איזה צורך יש עבור סוג עבודה זה?

גם בעבר, לפני הופעת המחשבים, היה צורך להציג מידע בצורה קלה להבנה ולניתוח. כעת, כשיש לנו מחשבים, רוב המידע מאוחסן בהם, וכאן נכנסת תפקידו של איש הזנת הנתונים. אלו שהם קלדנים מהירים ומדויקים מתאימים ביותר לעבודת הזנת נתונים תמלול מסמכים.

חסרונות שאתה עלול להיתקל בהם:

אם תחליט שאתה אדם שיש לו עין לפרטים ויכול להתמקד ולהתרכז במשך שעות ארוכות בכל פעם, ייתכן שתצטרך לשקול מה סוג העבודה הזה עשוי לעשות לגוף שלך. כדי לא לאמץ את הגוף מהקלדה ולשבת כל היום, תצטרכו לרכוש ריהוט משרדי בעל כושר ארגונומי כדי שלא תפצעו את הגב או יהיו בעיות עם התעלה הקרפלית.

חשוב אם החלטתם לעשות עבודת הזנת נתונים, שתעשו הפסקות תכופות ותמתחו את הרגליים והגב. גם אם אתם משתמשים ברהיטים המעוצבים בצורה ארגונומית, עדיין תצטרכו לדאוג שלא תשבו יותר מדי זמן מול המחשב.

העיניים שלך צריכות להיות שיקול נוסף כשאתה שוקל עבודה מסוג זה. תצטרך לקבל את התאורה הנכונה כדי שהעיניים שלך לא יהיו עייפות ויבשות. זה עלול לגרום לך לכאבי ראש כואבים. יהיה צורך לטפל גם בידיים שלך. ניתן למצוא תרגילים שימנעו התכווצויות בידיים וכדאי לתרגל אותם בכל פעם שתחליטו לעשות הפסקה. אתה צריך לזכור את כל הדברים האלה כשאתה מחליט אם קריירה בהזנת נתונים מתאימה לך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI