דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר בריונים משפטיים - הם הגישו עיקול על הבית שלי ואיך עצרתי אותם! חלק ראשון
בריונים משפטיים - הם הגישו עיקול על הבית שלי ואיך עצרתי אותם! חלק ראשון
Yafator 20/01/22 |  צפיות: 597

תראה. אני מחשיב את עצמי כאזרח מצטיין. יש לי תואר אקדמי; לעשות הכנסה קבועה, אני אם חד הורית אחראית שמגדלת משפחה, שומרת על קורת גג... טוב, אולי שומרת על קורת גג. הסיבה שאני אומר אולי היא כי חברת המשכנתאות כמעט לקחה את הבית שלנו בעניין טכני משפטי!

התחלתי את זה

מה שקרה זה זה. בדצמבר אחד, נמתחתי כלכלית וערכתי הסדרי תשלום לשלם שני תשלומי משכנתא באמצע ינואר. סוכם שאשלח מזומן דרך ווסטרן יוניון. ולחתום על הסכם, שהנציג ישלח לי בפקס. עם זאת, הפקס לא הגיע, אפילו לאחר שהתקשרתי בהתמדה חמש פעמים לבקש זאת, בעודי בהמתנה 20 דקות בכל פעם. הוא יבטיח לשלוח אותו בפקס באותו היום. ובכל זאת זה מעולם לא הגיע. עם זאת באמצע ינואר, עדיין מצפה שהפקס יגיע, עשיתי לפי ההוראות, וביצעתי את התשלום במזומן עם מספר חשבון וקוד העיר המתאים דרך ווסטרן יוניון תמלול אודיו טקסט.

ואז לקראת סוף השבוע הראשון של פברואר, ווסטרן יוניון יצרה איתי קשר וביקש ממני לאחזר את הכסף שלי, כי הוא הוחזר על ידי חברת המשכנתאות. בינתיים, זמן קצר לאחר מכן, המחאת התשלום שלי בפברואר הוחזרה מהחברה למשכנתאות, עם מכתב טופס לפיו הם לא מקבלים את התשלום כי פיגרתי בחודשיים מדצמבר וינואר. לא הצלחתי להבין את ההיגיון שלהם, אבל זה מה שנאמר במכתב.

בסדר. אין בעיה, נכון? הייתי משלם את כל שלושת התשלומים, בערך 2100$. לא כל כך קל. הבית שלי היה לפתע בכינוס נכסים והם רצו בסך הכל 5500$ לכלול שכר טרחת עורך דין, אגרות איחור, קנסות ודמי הגשת עיקול כדי לרפא את מחדל ההלוואה! התיק כבר הוגש.

סיוט משפטי

למרבה המזל, הצלחתי לנווט באופן חוקי בכל המצב, אבל זה לא היה קל. בהיותי אם חד הורית, ולא קיבלתי את מזונות בית המשפט שלי, בקושי הצלחתי להסתדר; ולא יכול היה לממן עו"ד. למרבה המזל, הייתי חבר בשירות משפטי בתשלום מראש והצלחתי לקבל ייעוץ מאחד מעורכי הדין. העו"ד המשפטי בתשלום מראש הודיע ​​לי שמאחר שהחברה המשכנת ערכה איתי הסדרי תשלום, הם לא יהיו בזכויותיהם לנהל משא ומתן על חוזה ההלוואה בצורה של עיקול מוצלח. תביעת העיקול שלהם התבססה על חוזה ההלוואה שחתמתי עליו, שאומר שיש להם את הזכות להחזיר את ביתי אם אהיה שלושה תשלומים בפיגור. הנחת היסוד המשפטית הזו לא תקפה לבית המשפט, אילו יכולתי להוכיח שעשו איתי הסדר תשלום אחר תמלול באנגלית.

אני מייצג את עצמי בבית המשפט

אומרים שאדם שיש לו את עצמו לעו"ד הוא טיפש, לעו"ד, אבל בעזרת השירות המשפטי בתשלום מראש, לקחתי את ההזדמנות הזאת. הייתי צריך להילחם על הבית שלי בדיון העיקול, לשלם את 5500 הדולרים או לאבד את הבית שלי. השירות המשפטי בתשלום מראש יעץ לי לא להיות רגשני אלא להישאר בעניין החוק - כדי להוכיח את האמת - שהם עשו איתי הסדרי תשלום והפכו את הסכם ההלוואה הקודם לבלתי ניתן לאכיפה. זה היה מסובך כי הנציג הרשלני לא שלח את ההסכם בפקס, כפי שהובטח, וזו תהיה המילה שלהם נגד המילה שלי. על מנת לחזק את דברי, הציע לי עורך הדין להתקשר לנציג עמו ערכתי את הסדרי התשלום, לבקש ממנו להודות שעשה זאת, להקליט את השיחה ולתמלל אותה למסמך כתוב. לאחר מכן, אוכל להציג את המסמך הזה כראיה לבית המשפט. עכשיו זה יהיה שריר חוקי!

איך עצרתי את זה (או שהפסקתי?)

וזה בדיוק מה שעשיתי. הצגתי את המסמך המתומלל לבית המשפט, יחד עם מסמך ווסטרן יוניון המציג את התשלומים שהוחזרו, וההמחאה המוחזרת בתשלום פברואר. ייצגתי את עצמי בבית המשפט, וזכיתי! השופט הכריז שאין לחברה המשכנת זכות לקחת את ביתי, וגם לא יכלו לגבות עמלות איחור, ריבית, שכר טרחת עורך דין, דמי עיקול או כל סוג אחר של קנס. במקום ללכת משם עם 5500$ קל, עורכי הדין המייצגים את חברת המשכנתאות חויבו לקבל את התשלומים שלי (5 תשלומים עד עכשיו) ונצטוו לא לגבות עמלות נוספות. זו הייתה הפעם הראשונה שהייתי עורך דין משלי, אבל לא היו לי אפשרויות אחרות. פחדתי, עצבני ומאוים מהבריונים החוקיים מהעיר הגדולה; אבל נרגש כשזכיתי, אסיר תודה לשמור על ביתי, ועודד שהאמת והצדק ניצחו. השירות המשפטי בתשלום מראש שנתן לי שרירים משפטיים סייע להצלת ביתי מהבריונים המשפטיים. עם זאת, זה עדיין לא נגמר, הבריונות נמשכה...

איך עצרתי את זה, להמשך חלק שני


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI