דף הבית אינטרנט והחיים ברשת אינטרנט והחיים ברשת - אחר עוזרים וירטואליים - גישה מהפכנית למיקור חוץ
עוזרים וירטואליים - גישה מהפכנית למיקור חוץ
Yafator 20/01/22 |  צפיות: 601

העסקת עובד אדמיניסטרטיבי עולה יותר ממה שאתה חושב. עובדים יקרים! לאחר שמשלמים על הכשרת עובד חדש, מוסיפים את כל מיסי הביטוח הלאומי, ביטוחי הבריאות, פיצויי עובד, דמי אבטלה ופרישה, אז יש חופשות מחלה, חגים וחופשות, חבילות הטבות, מיסי מעסיק ובל נשכח את זמן השבתה מפחיד. התשלום הסופי לעובד חדש גבוה בכ-40% מהשכר שאתה משלם לו.

משהו לחשוב עליו

כיום רוב המשרדים הם וירטואליים ברובם, שולחים דואר אלקטרוני וקבצים ממחשב אחד למחשב אחר במרחק של מטרים ספורים בלבד. השימוש בעוזר וירטואלי מנוסה (VA) אינו שונה, זה עוד אמצעי למיקור חוץ. עוזר וירטואלי מנוסה יכול לסייע בארגון המשרד שלך, שמירה על פעילות חלקה של משרד גדול או קטן או לעזור ליזם עצמאי ליהנות מכל היתרונות של עוזר אישי משלו ללא כל ההוצאות תמלול משפטי.

עוזרים וירטואליים

יותר ויותר עסקים מגלים את היתרון במיקור חוץ של עבודתם לעוזרים וירטואליים. הם הופכים מבוקשים יותר לעסקים קטנים וגדולים. עוזרים וירטואליים שימושיים ליותר מסתם פרסום שולחני. יש לנו ניסיון של שנים כעוזרים אדמיניסטרטיביים, מנהלי משרדים, עושים עבודות בתמלול (תמלול דיגיטלי, קלטת), הקלדה, הנהלת חשבונות, חבילות הצעות, הוצאה לאור שולחנית, הקלדת כתבי יד, ארגון ופיתוח מסדי נתונים ופיתוח גיליונות אלקטרוניים, תכנון אירועים, לרשום כמה תמלול הקלטות מחיר.

אנו מציעים מיקור חוץ באמצעות שירותי עוזר וירטואלי בהקלדה, תמלול, שירותי מזכירות, תמיכה במשרד, מחקר אינטרנט ועוד הרבה יותר. VAs מציעים גם תמחור תחרותי מאוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Yafator


 


מאמרים נוספים מאת Yafator
 
היסטוריה קצרה של כתוביות סגורות
כתוביות וכתוביות היו חלק מהמדיה הנגישה מאז 1972 ומילאו תפקיד גדול בפיתוח זכויות נכים כמו גם זכויות אזרח בארצות הברית. נוצר בתחילה עבור חירשים וכבדי שמיעה, הוא מיושם בקנה מידה גדול מאז אותה תקופה בכל תוכניות טלוויזיה באמצעות כתוביות וידאו וכעת באינטרנט עם YouTube ושירותי שיתוף רבים אחרים

גלה את היתרונות של תמלול פודקאסטים
כשאתה יוצר תוכן, כפודקאסר חיוני להבין שתמלילים יכולים להיות חלק גדול וגוזל זמן מבסיס התוכן שלך. ישנן דרכים שונות לטרוף מידע, ולכל אחד חייבת להיות חיבה שונה. תוכן השמע הוא ללא ספק נוח

כיצד צביעות משפיעה על בריאותך הנפשית ועל האבולוציה הרוחנית שלך
משורר מנתח את העולם בצורה פואטית. המשמעות היא שמשורר מתבונן ומבקר את העולם בדרכים רבות. משורר הוא אמן, פילוסוף ופסיכולוג שקורא את מחשבותיהם של אנשים ומבין את רגשותיהם.

כתוביות פופ-און ו-Roll-Up מוגדרות
פופ-און ורול-אפ הם שני סגנונות ההצגה הנפוצים בכתוביות בטלוויזיה. כתוביות צבע על משמשות לעתים לאפקטים מיוחדים, אך הן הרבה פחות נפוצות. המק"ס תומכת בשימוש בסגנון הפופ-און עבור כל כתוביות הטלוויזיה. WebVTT תומך ב-Pop-on כמו גם ב-paint-on כתוביות.

ביקורת ספר על "בובה על שרשרת"
לא כל מה שנוצץ הוא זהב יהיה עוד כותרת מעוררת השראה לספר המחייב הזה של אליסטר מקלין. מקלין לוקח אותנו ברחובות אמסטרדם, שם המראה החיצוני מטעה ומסתיר באותה מידה שהוא חושף מציאות מלוכלכת שהיא של אלימות והתעללות בסמים שבה דמויות מכובדות לכאורה הן הכל מלבד אידיאליות.

תכונות מערכת טלפון שיכולות לשנות את הדרך שבה עסק מתקשר
תקשורת היא גורם ההצלחה העיקרי של כל עסק. מערכות טלפון יכולות לבצע מספר פונקציות שיכולות להיות מועילות עבור העסק. הם יכולים לעזור ביצירת תקשורת טובה יותר עם מחזיקי העניין השונים של העסק.

6 משרות מקוונות קלות לביצוע מהבית
אפשרויות כמו שירות לקוחות, הזנת נתונים, סקרים, עיצוב, משאבי אנוש ועוד. למשרות אלו יש ביקוש רב משתי סיבות ברורות. ראשית, הם משתלמים ושנית, הם נותנים לך את החופש לעבוד מהבית שלך.

הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן
כשאני עובד עם מנהלי משא ומתן שרוצים להשתפר, אחת השאלות שמוצגות לי לרוב היא לא לגבי סגנונות משא ומתן שונים או טכניקות משא ומתן, אלא "מהי הדרך הטובה ביותר להתחיל משא ומתן"

מדוע יצירה מחדש של סרט מסווגת כהתנהגות עותק
מדי פעם אתה מוצא יוצרי סרטים שלוקחים סרט פופולרי פעם ומשנים כמה מהתכונות שלו תוך שמירה על העלילה הראשית. יצירת סרטים מחדש הם תופעה נפוצה בכל המדינות והשפות. ייתכן שהטרנדים משתנים

שירות תמלול רפואי הוא מחליף משחק נהדר עבור פרמדיקי
הפרמדיקים כל כך עסוקים שהם בקושי מוצאים זמן להקליד נרטיב ברור של המפגש עם המטופל. לכן, לעתים קרובות בעיות כמו הבאות צצות ב-PCR שלהם ויוצרות בעיות עבור רופאים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI