דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים H3 Dynamics השלימה את פיתוח מנוע נאסל המימני הראשון בעולם למטוסים
H3 Dynamics השלימה את פיתוח מנוע נאסל המימני הראשון בעולם למטוסים
חיים נוי 13/02/22 |  צפיות: 400

H3 Dynamics השלימה את פיתוח מנוע נאסל המימני הראשון בעולם למטוסים

הפתרון פותח פוטנציאל לנתיבים בינוניים עד ארוכים של 2,500 ק"מ עבור מטוסים עם 19 עד 100 נוסעים

פיזור מנועי הנאסל על הכנפיים משפר את הבטיחות ומשחררים מקום יקר בגוף המטוס

אוסטין, טקסס וטולוז, צרפת, 10 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE):

H3 Dynamics השלימה בהצלחה את הפיתוח של מנוע נאסל מימן-חשמלי משולב באופן מלא למטוסים הראשון מסוגו בעולם, פתרון ליבה המאפשר את העוצמה הנדרשת להנעת פיתוח של מטוסי מימן עתידיים.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את הגרסה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20220210005506/en/

בשנים הקרובות, ארכיטקטורת הנעת מימן חשמלית מבוזרת תאפשר להטיס 19, 80 או אפילו יותר מ-100 נוסעים, מה שיאפשר לחברות תעופה לכסות קווים לטווח בינוני וארוך עד 2,500 ק"מ, מעבר למרחקי הטיסה לטווחים הקצרים שהם המטרה של התחום המפתח של מטוסים המונעים באמצעות סוללה.

במקום מערכת תאי דלק מימן מרכזית אחת, H3 Dynamics מפזרת מספר מערכות הנעה המשלבות סוללות, תאי דלק, אחסון מימן ומנועים חשמליים קטנים יותר לאורך הכנפיים. המשמעות היא שהגודל של כל מערכת תאי דלק, ערכת סוללות היברידית וגם אתגרי ניהול החום כולם הופכים קטנים יותר, מה שהופך את המערכות לבטוחות יותר וקלות יותר לניהול.

ב-2018, H3 Dynamics הגישה פטנטים בינלאומיים להנעה מבוזרת באמצעות מימן בקנה מידה מלא והכריזה על תוכניות לייצור Element One, מטוס בהנעת מימן עם חזון המיישם את הטכנולוגיה הזו. שנתיים לאחר מכן נולדה תנועה חדשה בשוק התעופה העולמי לגבי השימוש במימן: מנהיגי התעשייה הכריזו על תוכניות חדשות לייצור מטוסים בהנעת מימן וסטארטאפים הוקמו במרוץ חדש לשמיים.

"ההכרזה של היום מסמנת ציון דרך מרכזי עבור H3 Dynamics ותעשיית התעופה הרחבה יותר", אמר המייסד והמנכ"ל טאראש וואנקביץ'. "זו מערכת ההנעה האמיתית הראשונה בעולם שניתן לפזר על כנפי מטוסים חדשים ללא פליטה".

H3 Dynamics פועלת לצד המציאות של לוחות זמנים ושל אישורי בטיחות וכניסה לשוק עם פלטפורמות בלתי מאוישות בסיכון נמוך יותר, ומופחתות משקל, והיא מתקדמת צעד אחר צעד לקראת פלטפורמות מטען ופלטפורמות מאוישות כבדות יותר.

מערכות הנעת המימן החדשות של H3 Dynamics יתחילו במבחני טיסה בצרפת בשבועות הקרובים.

אודות H3 Dynamics: www.h3dynamics.com

H3 Dynamics נמצאת במשימה להפחתת פליטת הפחמן בתעופה עם פתרון ייחודי המתמקד בהנעה משולבת ומבוזרת באמצעות מימן-חשמל. החברה מיישמת מפת דרכים מצטברת עם 3 שלבים עיקריים, תחילה מגדילה את ההכנסות עם שירותי ניתוח אווירי אוטונומי, לאחר מכן עוברת לפתרונות אוטונומיים להובלת מטען אווירי מבוססת מימן, ומנועים להטסת נוסעים כשלב אחרון. לחברה יש כיום 80 עובדים והיא מספקת שירות ללקוחות ברחבי העולם באמצעות שלושה מטות ניהוליים אזוריים באוסטין, סינגפור ופריז.

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220210005506/en/

קשרי מדיה

Taras Wankewycz
[email protected]
+33 6 61 02 65 94

מקור: H3 Dynamics.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
LeddarTech מביאה טכנולוגיית היתוך ותפיסה תחושתית של נתונים גולמיים לאירועי ADAS ו-AD לרכב בסין ובארצות הברית
®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על סדרה של אירועים בסין ובארצות הברית המתמקדות בהדגמת הטכנולוגיה החדשה ביותר שלה, LeddarVision™, פתרון מיזוג ותפיסה תחושתית ייחודית של נתונים.

קונסטנטינוס פקיואלס מונה למנהל פיתוח עסקי בקבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso אירופה
קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries' Clean Energy & Industrial Gases חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי קונסטנטינוס פקיואלס (Konstantinos Fakiolas ) מונה למנהל הפיתוח העסקי של יחידת המשאבות הקריוגניות של הקבוצה.

אנה מיזל מונתה למנהלת המכירות הישירות של EPC בקבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים
קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries' Clean Energy & Industrial Gases (הקבוצה), חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי אנה מיזל (Anna Mizell ) מונתה למנהלת המכירות הישירות של EPC עבור יחידת המשאבות הקריוגניות של הקבוצה.

התראת הפסדי משקיעים של MOLN: רוזן, משרד עורכי דין ידוע בעולם, מעודד משקיעים ב- Molecular Partners AG שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לעבור ייעוץ
התראת הפסדי משקיעים של MOLN: רוזן, משרד עורכי דין ידוע בעולם, מעודד משקיעים ב- Molecular Partners AG שצברו עודף הפסדים העולים על 100 אלף דולר, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך - MOLN

Street Cred Capital בוחרת ב-Synchronoss כדי להציע ענן אישי כחלק מתוכנית המימון למכשירים ניידים שלה
חברת הפיננסים מייצגת הזדמנות שוק ייחודית למכור מחדש את פתרון הענן האישי של Synchronoss ולהרחיב את הערך של מימון המכשירים

מועד סופי לתביעה הייצוגית נגד UL: רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Unilever PLC לעבור ייעוץ
מועד סופי לתביעה הייצוגית נגד UL: רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- Unilever PLC לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 15 באוגוסט בתביעה ייצוגית בניירות ערך – UL

רוזן, משרד עורכי דין גלובלי מוביל, מעודד משקיעים ב- Yext, Inc. לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 16 באוגוסט בתביעה ייצוגית בניירות ערך– YEXT
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Yext, Inc. (NYSE: YEXT) בין התאריכים 4 במרץ 2021 עד 8 במרץ 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית") את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב- 16 באוגוסט 2022.

Legit Security צוינה ככוכב עולה כחלק מרשימת Cloud 100 של Forbes
Legit Security, חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית לאבטחת שרשרת האספקה של התוכנה בארגון, הודיעה שנבחרה כאחת מ-20 הכוכבים העולים כחלק מרשימת Cloud 100 השביעית של Forbes לשנת 2022. רשימת Cloud 100 היא רשימה מכרעת של חברות הענן הפרטיות המובילות בעולם, והיא מפורסמת בידי Forbes בשיתוף עם Bessemer Venture Partners ו-Salesforce Ventures. רשימת הכוכבים העולים מייצגת חברות ענן בעלות צמיחה גבוהה ומובילות בקטגוריה שעומדות להצטרף לרשימת Cloud 100.

שימור הטבע והשותפים הגלובליים מקיימים מושב בנושא שיפור אזורים ימיים מוגנים בכנס האוקיינוסים של האו"ם בתמיכת מרי קיי
כאשר פחות מ-3% מהאוקיינוס מוגן ביעילות, בעלי העניין קוראים לחזק את המאמצים הגלובליים להגן על לפחות 30% מהאוקיינוס שלנו תוך התמקדות בשיפור הניהול של אזורים קיימים, במקום לקדם הקמת הגנה חדשה.

רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד משקיעים ב- Wells Fargo & Company לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ גלובלי למשקיעים, מעודד משקיעים ב- Wells Fargo & Company לעבור ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך– WFC
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI