דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים NielsenIQ משיקה פתרון מדיה קמעונאי להפקת רווחים מנכסים ומדידת החזר על השקעה עבור קמעונאים
NielsenIQ משיקה פתרון מדיה קמעונאי להפקת רווחים מנכסים ומדידת החזר על השקעה עבור קמעונאים
חיים נוי 16/05/22 |  צפיות: 134

NielsenIQ משיקה פתרון מדיה קמעונאי להפקת רווחים מנכסים ומדידת החזר על השקעה עבור קמעונאים

NielsenIQ Activate מאפשר לקמעונאים למנף את הנתונים שלהם עצמם כדי להאיץ תזרימי הכנסה חדשים

שיקאגו, 16 במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

NielsenIQ, חברת שירותי המידע הגלובלית, הודיעה על השקת NielsenIQ Activate, פתרון תוכנה כשירות (SaaS) המאפשר לקמעונאים להאיץ הזדמנויות הכנסה, באמצעות מדיה קמעונאית ותובנות לקוח מקיפות, המפעילות את הקונים עם הצעות קידום מכירות מותאמות באופן אישי.

NielsenIQ Activate מורכב מיישומים ייעודיים לבניית קהל ממוקד במיוחד, ניהול הצעות ופרסומות, ומדידה מקצה לקצה. כלי תוכנה כשירות זה, חלק מפלטפורמת NielsenIQ Connect, יאפשר לקמעונאים ליצור הכנסות ברות קיימא על ידי ייצור רווחים מנכסי המדיה הקמעונאית שלהם בערוצים פיזיים ודיגיטליים כאחד. בנוסף, קמעונאים יוכלו להגביר את הקרדיט שלהם מול המותגים וליידע אותם על תובנות הדרושות להם כדי למשוך את תשומת הלב של הלקוחות שלהם, לפעול בהתאם לתובנות הללו, ולמדוד את ההחזר על ההשקעה של פעילותם בכל הערוצים.

"אנו מסורים להמשיך את המורשת שלנו שמטרתה להגדיר את המאה הבאה של מדידת צרכנים וקמעונאות", אמר חאוויאר פאקון, מנהל גלובלי של תחום המדיה הקמעונאית, NielsenIQ. "NielsenIQ Activate מפגיש את היכולת להשיג תצוגה מפורטת לגבי הלקוחות בכל הערוצים ולאסוף תובנות לגבי הסיכונים וההזדמנויות של פרסומות בפלטפורמה אחת. זה יאפשר בקלות לקמעונאים להשיק קמפיינים המבוססים על חיזוי לבניית קהל ולאסוף מדידות על השפעת המודעות בכל הערוצים תוך יישור קו עם שותפי המותג".

מתוך הכרה בכך שכל קמעונאי הוא שונה, NielsenIQ Activate מציעה לקמעונאים את היכולת לשלב את המדיה הקמעונאית שלהם באקו סיסטם הפרטי שלהם. בנוסף, קמעונאים יוכלו לבנות פרסונות וקהלים מדויקים בהתאם לאלפי מאפייני לקוחות, לקבל היישר מהקופסה תובנות רב-ערוציות ממוקדות בלקוח לקבלת החלטות טובות יותר, לקצר את זמן ההשקה והמדידה של מעורבות לקוחות אישית בזמן אמת, על פני מדיה בבעלות עצמאית ומדיה חיצונית, ולשתף פעולה עם המותגים לגבי צרכי הלקוחות כדי להוציא את המרב מתהליך הפקת הרווח מהנתונים והמדיה.

"NielsenIQ מציגה צמיחה בקנה מידה גדול ברמה הגלובלית ובונה בסיס חזק למאה הבאה של מדידת צרכנים וקמעונאות - כזו שהיא מהירה, זריזה ומחוברת", אמר דיוויד ג'ונסון, נשיא עולמי לקמעונאות, NielsenIQ. "השוק מתפתח, ותפקידנו לוודא שתעשיית המדידות מתפתחת עם הזמן. כחברת שירותי המידע הגלובלית המובילה בענף זה, אנו מקפידים על ייצוג מדויק של נוף הקמעונאות המשתנה במהירות ואת הצרכים המגוונים של לקוחותינו".

שילוב יכולות מהרכישות האחרונות, Precimaו-CiValue, מאפשר ל-NielsenIQ Activate לתמוך ביכולות התאמה המצטברות עם יכולות הליבה של NielsenIQ, עליהן מסתמכת תעשיית הקמעונאות לקבלת החלטות קריטיות וחוויות בהתאמה אישית. NielsenIQ ממשיכה להיות מובילת השינוי באמצעות המוצרים הקמעונאיים ותוכניות שיתוף הפעולה שלה, והיא מאפשרת לקמעונאים ולמותגים להגדיל את חלקם בארנק על ידי שימוש בנתונים ובתובנות של לקוחות בזמן אמת, ולהעצים אותם עם מערכת התפעולים הנכונה לצורך פעולה ומדידה.

"הפתרונות הפשוטים והאינטואיטיביים של CiValue ו-Precima ממנפים טכנולוגיה מתקדמת ומדע נתונים רב עוצמה, שבשילוב עם מדידת הביצועים הגלובלית של NielsenIQ יקשרו באמת קמעונאים עם יצרני CPG", אמר בני באזל, מייסד שותף ומנכ"ל CiValue. "אף פלטפורמה אחרת לא יכולה לעזור לקמעונאים ולמותגים לשתף פעולה כדי להגדיל את ערך הלקוחות עם פלטפורמת בינה מלאכותית פשוטה ואינטואיטיבית שמעמידה את הלקוחות שלהם במרכז של קבלת החלטות אסטרטגיות".

למידע נוסף על NielsenIQ Activate, בקרו בכתובת https://nielseniq.com/global/en/solutions/nielseniq-activate/.

אודות NielsenIQ

NielsenIQ היא מובילה בהשקפתה ההוליסטית והבלתי משוחדת בנוגע להתנהגות צרכנים, בכל העולם. חברת NielsenIQ, המונעת ע"י פלטפורמת נתוני צרכנים חדשנית כמו גם יכולות אנליטיות עשירות, מאפשרת קבלת החלטות אמיצה ובטוחה לחברות של מוצרי צריכה ולקמעונאים המובילים בעולם. חברת NielsenIQ, המופעלת על ידי פלטפורמת נתונים צרכנית פורצת דרך ומונעת על ידי יכולות אנליטיות עשירות, מאפשרת קבלת החלטות נועזות ובטוחות עבור חברות מוצרי הצריכה והקמעונאים המובילים בעולם.

באמצעות השימוש בסדרות של נתונים מקיפים ובמדידת כל העסקאות באופן שווה, NielsenIQ מספקת ללקוחות מבט קדימה להבנת התנהגות הצרכן על מנת לייעל את הביצועים לרוחב כל פלטפורמות הקמעונאות. הפילוסופיה הפתוחה שלנו בנוגע לאינטגרציית נתונים מאפשרת את הסדרות המשפיעות ביותר של נתוני הצריכה על פני כדור הארץ. NielsenIQ מספקת את האמת השלמה.

חברת NielsenIQ, בית השקעות של Advent International, פועלת בכ-100 שווקים, המכסים למעלה מ-90% מאוכלוסיית העולם. למידע נוסף, בקרו ב-www.NielsenIQ.com.

קשרי מדיה


Gillian Mosher
VP, Communication
647-282-9714
[email protected]

מקור:NielsenIQ

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
NielsenIQ מאיצה את הרחבת אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית עם הוספת מנהלת למעבדת הקמעונאות, דואן אי. נורוול
NielsenIQ חיזקה את הפרקטיקה הקמעונאית הגלובלית המובילה שלה עם צירופה של דואן אי. נורוול כמנהל גלובלי של מעבדת הקמעונאית החדשה שהקימה NielsenIQ לאחרונה. בתפקידה החדש, נורוול תוביל צוות מתקדם שנוצר כדי לזהות טוב יותר את צרכי הלקוחות הקמעונאיים, לתכנן פתרונות ולאפשר לקמעונאים להשתמש בחבילת המוצרים המלאה של NielsenIQ כדי שתעזור להם להניע את העסק שלהם.

NielsenIQ מאיצה את הרחבת אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית עם הוספת מנהלת למעבדת הקמעונאות, דואן אי. נורוול
NielsenIQ חיזקה את הפרקטיקה הקמעונאית הגלובלית המובילה שלה עם צירופה של דואן אי. נורוול כמנהל גלובלי של מעבדת הקמעונאית החדשה שהקימה NielsenIQ לאחרונה. בתפקידה החדש, נורוול תוביל צוות מתקדם שנוצר כדי לזהות טוב יותר את צרכי הלקוחות הקמעונאיים, לתכנן פתרונות ולאפשר לקמעונאים להשתמש בחבילת המוצרים המלאה של NielsenIQ כדי שתעזור להם להניע את העסק שלהם.

Cloudbeds רוכשת את Whistle
מספר 1 בתחום המערכות לניהול נכסים ופלטפורמת הודעות האורחים מספר 1 משלבות כוחות כדי להטמיע באופן חלק פתרונות מעורבות אורחים בפעילות העסקית היומיומית של שוק ההלנה

EIG שוכרת את דה לה ריי ונטר למנכ"ל MidOcean Energy
ותיק התעשייה יוביל את חברת הגט"ן שבשליטת EIG

קבוצת קורטק מינתה את FischTank PR, חברת יח"צ המתמחה בקלינטק, כדי לחזק את הנראות בענפי הקלינטק, הרכב וכלי הרכב החשמליים
The Coretec Group, Inc קבוצת קורטק (OTCQB: CRTG), מפתחת האנודה מסיליקון עבור סוללות ליתיום-יון, טכנולוגיית Cyclohexasilane (CHS) ויישומי קלינטק וטכנולוגיה מתפתחת אחרים, הודיעה היום כי היא שכרה את שירותי FischTank PR, חברת יחסי ציבור המתמחה בתחום הקלינטק עם ניסיון רב בתחום שקשור לפיתוח סוללות, אחסון אנרגיה, חומרים מתקדמים וקיימות כללית.

Elektros, Inc (OTC: ELEK) מזמינה כלי רכב חשמליים ראשונים משלה, שיהיו ידועים בשם Elektros Sonic
Elektros Inc. (OTC PINK: ELEK), חברה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, מתרגשת להכריז שהחברה חתמה על חוזה עם Jiangsu Jinpeng Group Co., LTD לייצור ואספקה ​​של כלי רכב, שימותגו בשם Elektros Sonic, לארצות הברית. שתי החברות רואות סינרגיה באספקת כלי רכב חשמליים נוחים ונגישים לאנשים מהשורה

היטאצ'י אנרג'י ו-Petrofac ישתפו פעולה בשוק הצומח של ייצור חשמל בים באמצעות רוח
שיתוף הפעולה משלב טכנולוגיות משלימות ומומחיות של שתי החברות כדי להגדיל את הערך ללקוחות וכדי לעזור להאיץ את העברת האנרגיה

ביקורת: מערכונים ושירים של גדול המחזאים בתקופתנו חנוך לוין– בית צבי
27/06/22 | תיאטרון
הנה באים ימי הקיץ, ערב מערכונים ושירים מאת חנוך לוין, העולה בבית צבי ברמת גן, הוא מופע קסום, בועט ושועט, פרי לשונו החדה והייחודית של מי שנחשב לגדול המחזאים בתקופתנו.

Elektros, Inc. (OTC: ELEK) מזמינה צי של טסלה כדי להשיק את חטיבת השכרת הרכב החשמלית שלה
Elektros (OTC PINK: ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, הודיעה היום שהחברה יזמה הזמנת רכש של מספר כלי רכב מטסלה כדי להזניק את חטיבת השכרת המכוניות החשמליות של החברה

Juniper Research: ההוצאה על מעקב אחר נכסים תגיע ל-45 מיליארד דולר באופן גלובלי עד 2027, כאשר רשתות האספקה ​​מחפשות קישוריות רציפה לנכסים
מחקר חדש של Juniper Research מצא כי ההוצאה הגלובלית לצורך מעקב אחר נכסים של הארגונים תגדל מ-16 מיליארד דולר ב-2022 ל-45 מיליארד דולר ב-2027 - צמיחה משמעותית של 184%.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI