דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות
חיים נוי 19/05/22 |  צפיות: 99

מרי קיי משתפת פעולה עם שותפים אירופיים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות של צדפות

דאלאס, 19במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

שוניות של צדפות מועילות לבני האדם ולסביבה באמצעות חבילה של שירותי מערכת אקולוגית. צדפה אחת יכולה לסנן עד 240 ליטר מים ביום, וכתוצאה מכך נוצרת איכות מים טובהומתהווה בהירות מים מוגברת ובכך ניתן לתמוך בקהילה ייחודית ומגוונת מאוד של דגים ומינים ימיים חסרי חוליות. יחד עם זאת, שוניות של צדפות הן בית הגידול הימי המאוים ביותר בעולם, עם אובדן מוערך של 85 אחוזים ברחבי העולם.

לרגל יום המינים בסכנת הכחדה העולמית והיום הבינלאומי למגוון ביולוגי, מרי קיי בע"מ, מובילה עולמית בקיימות תאגידית, הודיעה על שיתוף פעולה עם ארגון שימור הטבע (TNC) ושותפים אירופאים לתמיכה בפרויקטים מקומיים לשיקום שוניות צדפות בבריטניה וביבשת אירופה.

TNC סייעה להשיק את הברית לשיקום שוניות של צדפות מקומיות (NORA), רשת אירופאית המורכבת מסוכנויות ממשלתיות, מדענים, ארגונים לא ממשלתיים, מגדלי צדפות ומיזמים פרטיים. הצוותים משתפים פעולה בשיקום בית הגידול הטבעי של הצדפות השטוחות באירופה, כך שהוא שוב תומך במגוון הביולוגי הנשען עליו ומסייע בשיפור איכות המים.

"שוניות צדפות הן חלק מההשקעות הטובות ביותר שאנחנו יכולים לעשות בשימור מערכות טבעיות", אמרה ד"ר אליזבת מקלאוד, שמובילה את שימור השונית לתוכנית השונית העולמית של TNC. "אוכלוסיות צדפות בריאות מבטיחות מים נקיים יותר ומסייעות להגן על אזורי החוף ועל האנשים שחיים שם מהשפעות שינויי האקלים. בתמיכת מממנים כמו מרי קיי, TNC יכולה לשחזר ולהגן על מערכות חשובות אלה לטווח הארוך".

השותפות של מרי קיי עם TNC ורשת NORA תתמוך בפרויקטים המגינים על המגוון הביולוגי ועל המשאבים הימיים ברחבי אירופה. דוגמאות כוללות:

אתרי שיקום צדפות בבריטניה

*אזור השימור הימי של שפכי בלאקווטר, קראוץ', רואץ' ושפכי קולן (MCZ): אזור מוגן ימי זה, ששטחו 284 קמ"ר, יועד בשנת 2013 הן לצדפות מקומיות והן לשוניות צדפות מקומיות. לפי אזור, זהו פרויקט השיקום הגדול ביותר באירופה.

*הסולנט (מצר המים המפריד בין האי ווייט ליבשת בריטניה): אוכלוסיות הצדפות שלו מנוצלות מאז התקופה הרומית. למעשה, בין השנים 1972 - 2006, היה זה דיג הצדפות הגדול ביותר באירופה. עם זאת, דיג יתר, מחלות וטריפה גרמו לקריסתו ולבסוף לסגירתו בשנת 2013 עם גישה מוגבלת מאוד מדי פעם לדייגים בלבד מאז אותו תאריך.

שיקום צדפות ביבשת אירופה

הים הצפוני הגרמני: אזור זה אופייני לחלק גדול מאירופה, שם הצדפה האירופית הילידית הייתה נפוצה מבחינה היסטורית, אך היא סווגה כנכחדת מבחינה תפקודית מאז אמצע המאה ה -20. דגימות חיות בודדות נמצאות רק לעתים רחוקות, והמינים נמצאים ברשימה האדומה של IUCN של מינים בסכנת הכחדה. פרויקט זה מפתח ובוחן שיטות ימיות לשיקום ארוך טווח של מלאי צדפות באזור.

"מרי קיי גאה לתמוך בעבודת שימור הטבע כדי לעזור להחזיר את הצדפה האירופית המקומית כדי לשחזר את המגוון הביולוגי הימי הקריטי", אמרה דבורה גיבנס, מנהלת תפעול ראשית במרי קיי בע"מ. "הניסיון הרב של שימור הטבע בשיקום שוניות הצדפות בארבע יבשות נותן לנו ביטחון במאמציהם להחיות את בתי הגידול הנדירים הנמצאים בסכנת הכחדה חמורה במים הימיים האירופיים. במרי קיי, אנחנו מתמקדים בלעזוב את כדור הארץ טוב יותר ממה שמצאנו אותו. זה כולל הגנה על יצורים גדולים וקטנים".

כדי לקרוא עוד על המחויבות של מרי קיי לקיימות, בקרו בכתובת marykayglobal.com/sustainabilityוהורידו את אסטרטגיית הקיימות הגלובלית של מרי קיי, "העשרת החיים היום למחר בר קיימא".

אודות The Nature Conservancy

The Nature Conservancy הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור האדמות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולם שלנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחד. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים אדמות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר קיימא ועוזרים להפוך ערים לבנות קיימא יותר. בעבודה ב-79 מדינות וטריטוריות, אנו משתמשים בגישה שיתופית העוסקת בקהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nature.orgאו עקבו אחר@nature_pressבטוויטר.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

ליצירת קשר:

Mary Kay Inc. Corporate Communications
www.marykay.com/newsroom

972.687.5332 or [email protected]

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
NielsenIQ מאיצה את הרחבת אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית עם הוספת מנהלת למעבדת הקמעונאות, דואן אי. נורוול
NielsenIQ חיזקה את הפרקטיקה הקמעונאית הגלובלית המובילה שלה עם צירופה של דואן אי. נורוול כמנהל גלובלי של מעבדת הקמעונאית החדשה שהקימה NielsenIQ לאחרונה. בתפקידה החדש, נורוול תוביל צוות מתקדם שנוצר כדי לזהות טוב יותר את צרכי הלקוחות הקמעונאיים, לתכנן פתרונות ולאפשר לקמעונאים להשתמש בחבילת המוצרים המלאה של NielsenIQ כדי שתעזור להם להניע את העסק שלהם.

NielsenIQ מאיצה את הרחבת אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית עם הוספת מנהלת למעבדת הקמעונאות, דואן אי. נורוול
NielsenIQ חיזקה את הפרקטיקה הקמעונאית הגלובלית המובילה שלה עם צירופה של דואן אי. נורוול כמנהל גלובלי של מעבדת הקמעונאית החדשה שהקימה NielsenIQ לאחרונה. בתפקידה החדש, נורוול תוביל צוות מתקדם שנוצר כדי לזהות טוב יותר את צרכי הלקוחות הקמעונאיים, לתכנן פתרונות ולאפשר לקמעונאים להשתמש בחבילת המוצרים המלאה של NielsenIQ כדי שתעזור להם להניע את העסק שלהם.

Cloudbeds רוכשת את Whistle
מספר 1 בתחום המערכות לניהול נכסים ופלטפורמת הודעות האורחים מספר 1 משלבות כוחות כדי להטמיע באופן חלק פתרונות מעורבות אורחים בפעילות העסקית היומיומית של שוק ההלנה

EIG שוכרת את דה לה ריי ונטר למנכ"ל MidOcean Energy
ותיק התעשייה יוביל את חברת הגט"ן שבשליטת EIG

קבוצת קורטק מינתה את FischTank PR, חברת יח"צ המתמחה בקלינטק, כדי לחזק את הנראות בענפי הקלינטק, הרכב וכלי הרכב החשמליים
The Coretec Group, Inc קבוצת קורטק (OTCQB: CRTG), מפתחת האנודה מסיליקון עבור סוללות ליתיום-יון, טכנולוגיית Cyclohexasilane (CHS) ויישומי קלינטק וטכנולוגיה מתפתחת אחרים, הודיעה היום כי היא שכרה את שירותי FischTank PR, חברת יחסי ציבור המתמחה בתחום הקלינטק עם ניסיון רב בתחום שקשור לפיתוח סוללות, אחסון אנרגיה, חומרים מתקדמים וקיימות כללית.

Elektros, Inc (OTC: ELEK) מזמינה כלי רכב חשמליים ראשונים משלה, שיהיו ידועים בשם Elektros Sonic
Elektros Inc. (OTC PINK: ELEK), חברה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, מתרגשת להכריז שהחברה חתמה על חוזה עם Jiangsu Jinpeng Group Co., LTD לייצור ואספקה ​​של כלי רכב, שימותגו בשם Elektros Sonic, לארצות הברית. שתי החברות רואות סינרגיה באספקת כלי רכב חשמליים נוחים ונגישים לאנשים מהשורה

היטאצ'י אנרג'י ו-Petrofac ישתפו פעולה בשוק הצומח של ייצור חשמל בים באמצעות רוח
שיתוף הפעולה משלב טכנולוגיות משלימות ומומחיות של שתי החברות כדי להגדיל את הערך ללקוחות וכדי לעזור להאיץ את העברת האנרגיה

ביקורת: מערכונים ושירים של גדול המחזאים בתקופתנו חנוך לוין– בית צבי
27/06/22 | תיאטרון
הנה באים ימי הקיץ, ערב מערכונים ושירים מאת חנוך לוין, העולה בבית צבי ברמת גן, הוא מופע קסום, בועט ושועט, פרי לשונו החדה והייחודית של מי שנחשב לגדול המחזאים בתקופתנו.

Elektros, Inc. (OTC: ELEK) מזמינה צי של טסלה כדי להשיק את חטיבת השכרת הרכב החשמלית שלה
Elektros (OTC PINK: ELEK), מובילה מתפתחת בתעשיית הרכב החשמלי, הודיעה היום שהחברה יזמה הזמנת רכש של מספר כלי רכב מטסלה כדי להזניק את חטיבת השכרת המכוניות החשמליות של החברה

Juniper Research: ההוצאה על מעקב אחר נכסים תגיע ל-45 מיליארד דולר באופן גלובלי עד 2027, כאשר רשתות האספקה ​​מחפשות קישוריות רציפה לנכסים
מחקר חדש של Juniper Research מצא כי ההוצאה הגלובלית לצורך מעקב אחר נכסים של הארגונים תגדל מ-16 מיליארד דולר ב-2022 ל-45 מיליארד דולר ב-2027 - צמיחה משמעותית של 184%.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI