דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Citeline ו-Norstella מתאחדים כדי להציע ללקוחות בתחום מדעי החיים חבילה מלאה של פתרונות מסחריים וקליניים
Citeline ו-Norstella מתאחדים כדי להציע ללקוחות בתחום מדעי החיים חבילה מלאה של פתרונות מסחריים וקליניים
חיים נוי 29/06/22 |  צפיות: 104

Citeline ו-Norstella מתאחדים כדי להציע ללקוחות בתחום מדעי החיים חבילה מלאה של פתרונות מסחריים וקליניים

הארגון החדש יסייע לחברות מדעי החיים לשפר את קבלת ההחלטות האסטרטגית ולהאיץ את המשימה להגיע למצב של גישה חלקה לטיפול, מהצינור ועד למטופל

יארדלי, פנסילבניה, 28 ביוני 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

Norstella, ארגון שעוזר לחברות מדעי החיים לנווט את המורכבות של מחזור החיים של התרופות, ו-Citeline (לשעבר Pharma Intelligence) - ספקית מובילה של מודיעין, נתונים ותוכנה מומחית לניסויים קליניים, פיתוח תרופות ועמידה ברגולציה - הודיעו על הסכם למיזוג החברות.

האיחוד של Norstella, המורכבת מארבעה ספקיות פתרונות פרמצבטיים בולטים - Evaluate, MMIT, Panalgo ו-The Dedham Group - עם Citeline יאפשר לחברה המשולבת להיות ממוקמת היטב עם יכולת לעזור לחברות מדעי החיים להגיע לחולים מהר יותר על ידי מתן מודיעין ותשובות נדרשות ללקוחות, מפיתוח קליני מוקדם ועד למסחור. מהלך זה משקף את המטרה המשותפת להפוך לספקית פתרונות מקצה לקצה, המסייעת לחולים לגשת לטיפולים מצילי חיים.

בעת שחברות מדעי החיים מניעות חדשנות לכיוון טיפולים מיוחדים יותר בכל תחומי המחלות, כולל אונקולוגיה ומחלות נדירות, ואוכלוסיות החולים הופכות לממוקדות יותר, הן צריכות לקבל החלטות קריטיות לגבי התרופות הנכונות שיישלחו לשוק, וזה כולל הגדרת ניסויים קליניים הממנפים את החידושים האחרונים בנתונים אמיתיים ומדע הנתונים - ועם נקודות קצה שלוקחות בחשבון בהחלטות המתייחסות להחזרים עתידיים - ובסופו של דבר, כיצד להגיע לחולים במצוקה.

"האצת חדשנות והבטחה שכל מטופל יקבל את הטיפול שהוא צריך הוא כוכב הצפון שלנו", אמר מנכ"ל Norstella, מייק גאלופ. "על ידי חיבור המודיעין קליני והמסחרי - יחד עם נתונים מהעולם האמיתי - החברה המשולבת תהיה ממוקמת היטב לעמוד במשימתה".

Norstella ו-Citeline ימלאו יחדיו תפקיד קריטי בסיוע ליצרניות התרופות לתכנן ולהתגבר על חסמי גישה, לא רק במהלך ניסויים קליניים אלא בכל שלב במחזור החיים של פיתוח תרופה. הפתרונות של Citeline, כולל פורטפוליו הניסויים הקליניים שלה, מספקים תובנות המשפרות את המהירות והיעילות של הניסויים הקליניים ומפחיתות סיכונים. כעת, הפתרונות של Citeline - יחד עם נתוני ה-PAR של MMIT ונכסי נתונים משלימים אחרים של Norstella - יכולים לקלב דחיפה מפלטפורמת Instant Health Data Analytics של Panalgo כדי לספק תשובות משנות משחק שישפרו את תזרימי העבודה וקבלת ההחלטות, ובסופו של דבר, יסייעו למוצרים להגיע לשוק ואל החולים מהר יותר מאי פעם.

"ב-Citeline המשימה שלנו היא להאיץ את החיבור בין טיפולים למטופלים ובין מטופלים לטיפולים. בסופו של דבר, השילוב הזה של יכולות מסחריות וקליניות יקדם את המשימה ויאפשר למנהלים בשוק התרופות לנהל את אסטרטגיית הפורטפוליו שלהם כמו שלא היה ניתן עד היום", אמרו רמזי האשם, מנכ"ל, וג'יי נדלר, יו"ר ביצועי ב-Citeline. "זה כולל החלטה איזו תרופה להביא לשוק, מהן האינדיקציות החדשות שצריך לחפש עבור תרופה, וכיצד לכוון מטופלים לניסויים קליניים מהר יותר ובעלות מופחתת. ועכשיו, זה כולל הבנה כיצד לתכנן ניסויים קליניים שמניבים את סוגי הנתונים שהמשלמים צריכים כדי לקבל החזר והחלטות לגבי הנוסחאות המתאימות".

"מדובר בעשיית שינוי בחייהם של חולים", אמר גאלופ. "המהלך הזה יעזור לנו להפוך את החזון שלנו של שוק בריאות חדשני ונגיש יותר למציאות".

המיזוג צפוי להיסגר במחצית השנייה של 2022 בכפוף לתנאי סגירה מקובלים ולאישורים רגולטוריים.

אודות Norstella

ב-Norstella המשימה שלנו פשוטה: לעזור למטופלים לקבל גישה לטיפולים מצילי חיים. Norstella מורכבת מכמה ארגונים בולטים – Evaluate, MMIT, Panalgo ו-The Dedham Group - שהתאחדו כדי להציע מגוון שלם של שירותי ייעוץ ופתרונות פרמצבטיים. כארגון אחד, Norstella מספקת ללקוחות בתחום מדעי החיים את הכלים והמומחיות הנכונים כדי לנווט במורכבות בכל שלב במחזור החיים של פיתוח התרופה, מהצינור ועד למטופל. למידע נוסף, בקרו בכתובת Norstellaאו עקבו אחרינו בלינקדאין.

אודות Citeline

Citeline (לשעבר Pharma Intelligence) מפעילה חבילה מלאה של הצעות בינה עסקית משלימות כדי לענות על הצרכים המתפתחים של אנשי מקצוע בתחום מדעי הבריאות כדי להאיץ את החיבור של טיפולים לחולים ולמטופלים לטיפולים. פתרונות ושירותים אלה, הממוקדים במטופלים, מספקים ומנתחים נתונים המשמשים להנעת החלטות קליניות, מסחריות ורגולטוריות הקשורות ליצירת הזדמנויות לצמיחה בעולם האמיתי.

הצוותים הגלובליים שלנו של אנליסטים, עיתונאים ויועצים מחזיקים את האצבע על הדופק של תעשיות התרופות, הביו-רפואה והמדטק, ומכסים את כל זה עם תובנות מומחים: מחלות מפתח, ניסויים קליניים, מו"פ ואישורים של תרופות, תחזיות שוק ועוד. לקבלת מידע נוסף על אחד השותפים המהימנים ביותר בעולם בתחום מדעי הבריאות, בקרו ב- Citeline.

לפרטים נוספים:

Melody Udell
Norstella
312-618-5968
[email protected]
 
Blair Dawson
Citeline
919-413-4616
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מוסיפה חברה לשיתוף פעולה במונטסראט
אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה הקריבית שלה עם הוספת Guardian Business Group, חברה לשיתוף פעולה במונטסראט, ומוסיפה יכולות מס משלימות ליכולות המשפטיות הקיימות שלה באזור.

קודי פטריק מונה למנהל מכירות ישיר של OEM בקבוצת Nikkiso אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים
קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries' Clean Energy & Industrial Gases , חברת-בת של חברת ניקיסו ושות', בע"מ (יפן) שמחה להודיע כי שמחה להודיע כי קודי פטריק (Cody Patrick ) מונה למנהל המכירות הישירות של OEM עבור Nikkiso ACD, חלק מיחידת המשאבות הקריוגניות של קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso

Expereo רוכשת את Breeze Networks, ומשפרת עוד יותר את שיטות ה-SD-WAN/SASE שלה ואת נוכחותה בשוק הבריטי
Expereo, הספקית המובילה בעולם של פתרונות רשת מנוהלים, הודיעה על רכישת Breeze Networks, ספקית שירותים מנוהלים של טכנולוגיות SD-WAN/SASE. הרכישה מזינה את מסלול הצמיחה של Expereo, משפרת עוד יותר את שיטות העבודה שלה בתחום ה-SD-WAN/SASE, תוך שהיא מתבססת על מגוון השירותים המתרחב שלה לניהול פתרונות SD-WAN בקנה מידה גדול עבור שותפים ולקוחות ארגוניים רב לאומיים ברחבי הגלובוס.

Elektros תמנה מנהלי פרויקטים כהכנה לקראת התפעול של כלי רכב חשמליים
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות שינוע חשמליים, הודיעה על תוכניות למנות מנהלי פרויקטים בחטיבות נבחרות כהכנה לשלב המסחור של החברה.

פרסי Stevie® מכריזים על הזוכים בפרסי העסקים הבינלאומיים® השנתיים ה-19 מרחבי העולם
3,700 מועמדויות הוגשו מארגונים ב-67 מדינות

כ-350 מנהיגי עולם מ-157 מדינות בעלות יחסים דיפלומטיים עם צפון או דרום קוריאה השתתפו בוועידה שהתקיימה ב-11-15 באוגוסט
פסגת המנהיגים הבינלאומית של UPF עוסקת בפיוס הקוריאני, בחופש הדת ובבריתות שלום חדשות באפריקה ובעולם

אנטרה ביו מספקת דגשים עסקיים ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2022
Entera Bio Ltd, (נאסד"ק: ENTX), מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום על תוצאותיה הכספיות והתפעוליות לרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2022.

Mary Kay Inc. ממשיכה בתמיכתה בהעצמת נשים בכנס אבן הפינה הבינלאומי של פורום הנשים בצ'ילה
מחקר בלעדי על התקדמות השוויון המגדרי ב-25 השנים האחרונות ב-18 מדינות באמריקה הלטינית נחשף

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Outset Medical, Inc.לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – OM
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI