דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ריסקיפייד מעדכנת משקיעים: דוחות שיא לביצועי רבעון השני והמחצית הראשונה, מאיצה הדרך לרווחיות בשנת 2022
ריסקיפייד מעדכנת משקיעים: דוחות שיא לביצועי רבעון השני והמחצית הראשונה, מאיצה הדרך לרווחיות בשנת 2022
חיים נוי 10/08/22 |  צפיות: 167

ריסקיפייד מעדכנת משקיעים: דוחות שיא לביצועי רבעון השני והמחצית הראשונה, מאיצה הדרך לרווחיות בשנת 2022

החברה מעלה תדרוכי רקע ותחזית הפיננסית לשנת 2022

ההנהלה ערכה שיחת ועידה היום, 10 באוגוסט, בשעה 8:30 בבוקר שעון החוף המזרחי

ניו יורק, 10 באוגוסט 2022, (BUSINESS WIRE) :

חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), פלטפורמת ניהול הונאות המאפשרת חווית מסחר אלקטרוני חלקה, הודיעה היום על תוצאות פיננסיות לשלושה וששת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2022. החברה ערכה שיחת משקיעים כדי לדון בתוצאות אלו היום בשעה 8:30 בבוקר שעון החוף המזרחי.

"אני מאוד מרוצה מכך שבששת החודשים הראשונים של השנה הפקנו הכנסות שיא ו-GMV (היקף מחזור ברוטו) כשהעסק ממשיך לצמוח, לכבוש נתח שוק ולהתרחב. ההישג הזה מרשים עוד יותר בנוף הכלכלי המאתגר הנוכחי", אמר עידו גל, מייסד שותף ומנכ"ל ריסקיפייד.

"ככל שאני מרגיש חיובי לגבי הביצועים בשורה העליונה שלנו, אני גם נרגש מההתקדמות שעשינו כדי להוריד ולמטב את בסיס העלויות שלנו. זה איפשר לנו להעלות את תחזית ה-EBITDA המתואמת שלנו לשנת 2022, ולהאיץ את דרכנו לרווחיות, תוך כדי שמירה על תחזית הצמיחה ארוכת הטווח שלנו ללא פגע".

דגשים עסקיים ברבעון השני של 2022

*עדכון הכנסות מוגבר לשנת 2022: ביצועי שיא במחצית הראשונה וצבר פעילות סוחרים יציבה במחצית השנייה הביאו לתחזית ההכנסות לשנה כולה של החברה מתוקנת כלפי מעלה.

*האצת הדרך לרווחיות באמצעות תחזית EBITDA משופרת: באמצעות משמעת פיננסית מתמשכת והערכה ממוקדת של ההוצאות התפעוליות של Riskified, החברה עשתה צעדים משמעותיים בצמצום בסיס ההוצאות המתוקצב שלה תוך שמירה מלאה על תחזית הצמיחה שלה. כתוצאה מכך, Riskified הצליחה לשפר את תחזית ה-EBITDA המתואמת לשנת 2022 בכ-18% ולהאיץ את דרכה לרווחיות.

*צוות מנהיגות מחוזק עם מינויו של נשיא פעולות שטח ברחבי העולם כדי להניע צמיחה: Riskified הודיעה לאחרונה על מינויו של ראווי קומאראסוואמי לנשיא פעולות השטח העולמיות. מר קומאראסוואמי, מוביל טכנולוגיה מוכח עם יותר מ-20 שנות ניסיון, יבנה על המומנטום הקיים ויוביל את אסטרטגיית ההמשך והתפעול של צוותי המכירות, השיווק והערוצים הגלובליים של Riskified, על ידי התמקדות בזיהוי הזדמנויות חדשות ושותפויות לקידום. להאיץ את הצמיחה שלנו.

*המשך גיוון עסקים עם הצטרפותם של סוחרים חדשים: ל-Riskified היה רבעון חזק של פעילות המונע בעיקר על ידי מכירות מוגברות בתוך בסיס הלקוחות הקיים שלנו והצטרפות סוחרים חדשים. עשרת הסוחרים החדשים המובילים של החברה ייצגו חמש תעשיות שונות בשלוש גיאוגרפיות נפרדות, מה שלדעתנו מדגים את היכולת של Riskified לצרף סוחרים חדשים בסביבות מאקרו-כלכליות מגוונות.

*מומנטום בקבוצת תעשיית הכרטיסים והנסיעות: כרטיסים ונסיעות הפגינו חוסן להתאוששות מרמות טרום-מגיפה והיו אחד מתחומי הצמיחה המשמעותיים ביותר במהלך הרבעון השני. אנו מאמינים שהחברה נותרה ממוקמת היטב ליהנות מהתעוררות מחודשת בנסיעות וחזרה לאירועים חיים כתוצאה ממגמות הפתיחה מחדש המתמשכות.

"בהתבסס על המומנטום של רבעון ראשון חזק, המשכנו לראות את הרחבת המחזור המעודכן שלנו בכל הגיאוגרפיות וברוב התעשיות ברבעון השני. העסק שלנו נשאר מבוסס רחב ומגוון, ואני מעודדת במיוחד מהצמיחה האחרונה שלנו בתעשיית הכרטיסים והנסיעות", אמרה אגליקה דובצ'בה, מנהלת הכספים הראשית של Riskified.

"ניתחנו ביסודיות את התקציב שלנו לשנת 2022 ונקטנו בפעולה נחרצת כדי לזהות תחומים של חיסכון בעלויות, מה שהביא לשיפורים חזקים בשורה התחתונה ברבעון השני, וליכולת שלנו לבצע עדכון משמעותי לתחזית ה-EBITDA המתואמת שלנו למחצית השנייה של הרבעון השני השנה. אנו מאמינים שמבנה העלויות המשופר שלנו צריך להגדיל את החזר ה-ROI של פרויקטים מסוימים, ואני מאוד נרגשת מההתקדמות שלנו בתחום זה".

תחזית פיננסית

ביצועי השיא שלנו במחצית הראשונה ותזרים יציב של פעילות סוחרים במחצית השנייה הביאו לתחזית הכנסה מתוקנת כלפי מעלה עבור החברה. אנו מגדילים את תדריך ההכנסות שלנו לשנה המסתיימת ב-31 בדצמבר 2022 באופן הבא:

*טווח הכנסות בין 255 ל-258 מיליון דולר, המהווה עלייה מ-254 ל-257 מיליון דולר

*בנוסף, באמצעות משמעת הוצאות מתמשכת והערכה ממוקדת של ההוצאות התפעוליות שלנו, עשינו צעדים אדירים בצמצום בסיס ההוצאות המתוקצבות שלנו תוך שמירה מלאה על תחזית הצמיחה שלנו. כתוצאה מכך, אנו מתדרכים על העלאת תחזית ה-EBITDA המתואמת שלנו לשנה המסתיימת ב-31 בדצמבר 2022 באופן הבא: התאמנו את תחזית ה-EBITDA לשנת 2022, והאיצו את דרכנו לרווחיות, תוך שמירה על תחזית הצמיחה ארוכת הטווח שלנו ללא פגע".

EBITDAמתואם2 בין 57 מיליון דולר שלילי ל-54 מיליון דולר שלילי , המהווה שיפור לעומת בין 69 מיליון דולר שלילי ל-66 מיליון דולר שלילי.

GMV(1) הוא אינדיקטור ביצועים מרכזי ו- Adjusted EBITDA הוא מדד non-GAAP. ראו "אינדיקטורים לביצועי מפתח ומדדי non-GAAP " לקבלת מידע נוסף בנוגע למדד non-GAAPזה ו"התאמה של מדדי GAAP למדדי non-GAAP " להתאמה של מדד Non-GAAP זה למדדי GAAP הדומים ביותר באופן ישיר.

(2) איננו יכולים לספק התאמה של הנחיית ה-EBITDA המתואם לשנת הכספים המסתיימת ב-31 בדצמבר 2022 לרווח הנקי (הפסד) מכיוון שלא ניתן לחזות פריטים מסוימים שאינם נכללים ב- Adjusted EBITDA אך כלולים ברווח הנקי (הפסד), המדד הפיננסי הדומה ביותר ל-GAAP באופן ישיר, על בסיס צופה פני עתיד ללא מאמץ בלתי סביר או שאינם בשליטתנו. בפרט, איננו יכולים לחזות את גודל הוצאות התגמול מבוסס המניות והרווחים או ההפסדים של עסקאות במט"ח לפי העניין ללא מאמצים בלתי סבירים, ופריטים אלה עשויים להשפיע באופן משמעותי, בנפרד או במצטבר, על מדדי GAAP בעתיד.

פרטי שיחת ועידה ושידור אינטרנט

החברה תקיים שיחת ועידה לדיון בתוצאותיה הכספיות היום, 10 באוגוסט 2022, בשעה 8:30 בבוקר שעון החוף המזרחי. ניתן לגשת לשידור חי של השיחה מאתר קשרי המשקיעים של Riskified בכתובת ir.riskified.com. כדי לגשת לשיחה בטלפון, אנא עברו לקישור זה (Riskified Q2'22 Registration Link), ויסופקו לכם פרטים. כדי למנוע עיכובים, אנו מעודדים את המשתתפים לחייג לשיחת הוועידה רבע שעה לפני שעת ההתחלה המתוכננת. שידור חוזר של שידור האינטרנט יהיה זמין גם לזמן מוגבל בכתובת ir.riskified.com.

מדדי ביצועים מרכזיים ומדדי Non-GAAP

הודעה לעיתונות זו והטבלאות הנלוות וחומרי המצגת הקשורים מכילים אינדיקטורים מסוימים לביצועי מפתח ומדדי non -GAAP: GMV, EBITDA מתואם, רווח גולמי non -GAAP, שולי רווח גולמי non-GAAP, עלות רווח גולמי non-GAAP, עלות רווח נקי Non-GAAP, הוצאות תפעוליות non-GAAP לפי סעיף שורה, תזרים מזומנים חופשי, רווח נקי (הפסד) Non-GAAP ורווח נקי (הפסד) non-GAAP למניה. אין לפרש מדדי non-GAAP אלה כהסקה שהתוצאות העתידיות שלנו לא יושפעו מפריטים חריגים או אחרים. EBITDA מתואם, רווח גולמי non-GAAP, שולי רווח גולמי non-GAAP, עלות הכנסות non-GAAP, הוצאות תפעוליות Non-GAAP לפי פריט שורה, רווח נקי (הפסד) non-GAAP ורווח נקי (הפסד) non-GAAP למניה הם בעלי מגבלות ככלים אנליטיים בכך שהם אינם משקפים עלויות מזומנים מסוימות שעשויות לחזור על עצמן בעתיד, כולל, בין היתר, דרישות מזומנים לעלויות להחלפת נכסים פוחתים ותשלומים מופחתים או במזומן עבור מסים. ההנהלה מפצה על מגבלות אלה על ידי הסתמכות על תוצאות ה-GAAP שלנו בנוסף לשימוש במדדי Non-GAAP אלה כמדדים משלימים לביצועים שלנו. מדדי non-GAAP המשמשים כאן אינם בהכרח ברי השוואה לכיתובים בעלי כותרת דומה של חברות אחרות בשל שיטות חישוב שונות. אין להתייחס למדדים פיננסיים על בסיס non-GAAP בנפרד, כחלופה או עדיפים על מידע שהוכן ומוצג בהתאם ל-GAAP. מדדים אלה משמשים לעתים קרובות על ידי אנליסטים, משקיעים ובעלי עניין אחרים כדי להעריך חברות בתעשייה שלנו. על ידי מתן מדדי non-GAAP אלה יחד עם התאמה למדד ה-GAAP הדומה ביותר בארה"ב, אנו מאמינים שאנו משפרים את ההבנה של המשקיעים את העסק שלנו ואת תוצאות הפעילות שלנו, כמו גם מסייעים למשקיעים להעריך עד כמה אנו מבצעים את היוזמות האסטרטגיות שלנו.

אנו מגדירים את נפח הסחורה הגולמית ("GMV") כערך הדולרי הכולל ברוטו של הזמנות שהתקבלו על ידי הסוחרים שלנו ונבדקו באמצעות פלטפורמת ניהול הסיכונים של המסחר האלקטרוני שלנו במהלך התקופה שצוינה, כולל הזמנות שלא אישרנו.

אנו מגדירים EBITDA מתואם כרווח נקי (הפסד) מותאם להסרת השפעות ההפרשה למס הכנסה, הכנסות ריבית, נטו, הכנסות אחרות (הוצאות), נטו, פחת והפחתות, הוצאות תגמול מבוסס מניות ומסי שכר הקשורים לפיצוי מבוסס מניות.

אנו מגדירים את הרווח הגולמי Non-GAAP כרווח גולמי GAAP המותאם כדי להסיר את ההשפעות של פחת והפחתות, הוצאות תגמול מבוסס מניות ומסי שכר הקשורים לפיצוי מבוסס מניות, אם רלוונטי. שולי הרווח הגולמי Non-GAAP מייצגים את הרווח הגולמי Non-GAAP המבוטא כאחוז מההכנסות.

אנו מגדירים עלות הכנסות על בסיס non-GAAP כעלות GAAP של הכנסות מותאמות להסרת ההשפעות של פחת והפחתות, הוצאות תגמול מבוסס מניות ומסי שכר הקשורים לפיצוי מבוסס מניות, אם רלוונטי.

אנו מגדירים הוצאות תפעוליות non-GAAPלפי סעיף שורה כהוצאות תפעוליות GAAP המותאמות להסרת ההשפעות של פחת והפחתות, הוצאות תגמול מבוסס מניות ומסי שכר הקשורים לתגמול מבוסס מניות, במידת הצורך.

אנו מגדירים תזרים מזומנים חופשי כמזומן נטו המסופק על ידי (משמש) פעילויות תפעוליות, פחות תשלומים במזומן עבור רכוש וציוד ועלויות פיתוח תוכנה מהוונות.

אנו מגדירים רווח נקי (הפסד) non-GAAP, המשמש לחישוב רווח נקי (הפסד) למניה על בסיס non-GAAP, כרווח נקי (הפסד) GAAP המותאם להסרת ההשפעות של פריטים ייחודיים או בלתי חוזרים כגון הפסדי החזרה על התחייבויות כתבי אופציה למניות בכורה הניתנות להמרה שלנו וזכויות העברה של מניות בכורה הניתנות להמרה, וכן הוצאות שאינן במזומן כגון פחת והפחתות, הוצאות תגמול מבוסס מניות, ומסי שכר הקשורים לתגמול מבוסס מניות. אנו מגדירים רווח נקי (הפסד) non-GAAPלמניה כרווח נקי (הפסד) non-GAAPחלקי מניות ממוצע משוקלל Non-GAAP. אנו מגדירים מניות ממוצעות משוקללות על בסיס non-GAAP, המשמשות לחישוב הרווח הנקי (הפסד) למניה על בסיס non-GAAP, כמניות ממוצעות משוקללות GAAP המשמשות לחישוב הרווח הנקי (הפסד) למניה, המתואמות כך שישקפו את המניות הרגילות שהונפקו בקשר עם ההנפקה שהן יוצאות דופן נכון לסוף התקופה כאילו היו יוצאות דופן החל מתחילת התקופה המוקדמת ביותר שהוצגה לצורך השוואה.

EBITDA מתואם, רווח גולמי non-GAAP, שולי רווח גולמי non-GAAP, עלות הכנסות non-GAAP, הוצאות תפעוליות non-GAAPלפי פריט שורה, תזרים מזומנים חופשי, רווח נקי (הפסד) non-GAAP ורווח נקי (הפסד) non-GAAPלמניה הם מדדי non-GAAPשההנהלה והדירקטוריון שלנו משתמשים בהם כמדד משלים לביצועים שלנו מכיוון שהם מסייעים לנו להשוות את הביצועים התפעוליים שלנו על בסיס עקבי, מכיוון שהם מסירים את ההשפעה של פריטים שלדעתנו אינם משקפים ישירות את פעולות הליבה שלנו. אנו משתמשים גם ב- Adjusted EBITDAלמטרות תכנון, כולל הכנת תקציב התפעול השנתי הפנימי שלנו ותחזיות פיננסיות, כדי להעריך את הביצועים והאפקטיביות של היוזמות האסטרטגיות שלנו ולהעריך את יכולתנו להרחיב את העסק שלנו. בנוסף, אנו מספקים תזרים מזומנים חופשי מכיוון שמדובר במדד נזילות non-GAAPשלדעתנו מספק מידע שימושי להנהלה ולמשקיעים על כמות המזומנים שנוצרת על ידי העסק שיכולה לשמש להזדמנויות אסטרטגיות, כולל השקעה בעסק שלנו וחיזוק המאזן שלנו.

עיינו בטבלאות שלהלן לקבלת התאמות של מדדים פיננסיים אלה על בסיס non-GAAPלמדדי GAAP הניתנים להשוואה ישירה ביותר.

אודות Riskified Ltd

Riskified מאפשרת לעסקים לממש את הפוטנציאל המלא של מסחר אלקטרוני באמצעות הפיכתו לבטוח, נגיש ומבוצע בצורה חלקה. ריסקיפייד בנתה את הדור הבא של פלטפורמת ניהול הסיכונים במסחר אלקטרוני, המאפשרת לסוחרים מקוונים לייצר יחסים של אמון עם לקוחותיהם. באמצעות מינוף למידת מכונה המסתמכת על הרשת הגלובלית של הסוחרים, הפלטפורמה של ריסקיפייד מזהה את האדם מאחורי כל פעולה מקוונת, ומסייעת לסוחרים – הלקוחות של ריסקיפייד – לנטרל את האיום וחוסר הוודאות מעסקיהם. ריסקיפייד מניעה מכירות רבות יותר ומקטינה את היקף ההונאות והוצאות תפעול אחרות עבור הסוחרים, ושואפת לספק חוויות לקוח טובות יותר בהשוואה לביצועים שרשמו הסוחרים טרם תחילת השימוש בריסקיפייד. קבלו מידע נוסף ב- riskified.com.

ליצירת קשר:

Investor Relations: Chett Mandel | [email protected]

Corporate Communications: [email protected]

מקור: Riskified Ltd

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
יותר ממחצית המבקרים ב- teamLab Planets בטויוסו, טוקיו מגיעים כעת מעבר לים
החל מחודש מרץ, יצירות אמנות המציגות פריחת דובדבן ברחבי החלל יוצגו בעונת האביב בלבד

Elektros מתחילה במחקר היתכנות עבור פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון
Elektros הודיעה כי החלה בשיחות עם פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון, אפריקה

RevitaLash® Cosmetics רושמת עוד ניצחון גדול בתביעה נגד זייפנים
בית משפט פדרלי העניק ניצחון גדול נוסף לאתנה קוסמטיקס בע"מ - Athena Cosmetics, Inc (חברת האם של RevitaLash® Cosmetics) במאבקה נגד מוכרי מוצרים מזויפיםAMN Distribution, Inc. ומוישה ניומן.

מובילאיי חושפת את תוצאות הרבעון הרביעי והשנה כולה לשנת 2022 ואת העדכון העסקי
Mobileye Discloses Fourth-Quarter and Full-Year 2022 Results and Business Update

טויוטה טסושו, IIJ, NEC, ו-NTT Com חתמו על חוזה עם אוזבקטלקום לפרויקט פיתוח תשתיות טלקומוניקציה
תרומה למאמצי DX על ידי קידום תשתית המידע והתקשורת של אוזבקיסטן

EB5 Capital חוגגת גזירת סרט ב-Rivergate (JF28)
חברי צוות EB5 Capital, יחד למפתחים IDI Group Companies ו-PTM Partners בחגיגת טקס גזירת הסרט של Rivergate, הידוע גם בשם Viridium, פרויקט JF28 של EB5 Capital הממוקם בוודברידג', וירג'יניה. אירוע זה מהווה ציון דרך חשוב לפרויקט, השלב השני בבניה של קהילת דירות יוקרה הכוללת 720 יחידות להשכרה על פני 13.5 דונם.

מרכז הריצוף של דנטה גנומיקה בדובאי קיבל הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני למיליארד המטופלים הבאים
Dante Genomics, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת, הודיעה כי המעבדה שלה בדובאי, המשמשת כמרכז עולמי לחצי הכדור המזרחי, קיבלה הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני לבתי חולים ורופאים במזרח התיכון, אסיה ואפריקה.

Legitify, כלי אבטחת הקוד הפתוח של Legit Security, מוסיף תמיכה עבור GitLab ו-GitHub Enterprise Server
Legit Security , חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית המגנה על שרשרת אספקת התוכנה של ארגונים מפני התקפה ומבטיחה אספקת יישומים מאובטחת, הודיעה היום כי התמיכה של Legitify, כלי האבטחה בקוד פתוח שהיא מחזיקה בנוסף לפלטפורמת התוכנה כשירות הארגונית שלה, הורחבה כך שהיא כוללת עתה את GitHub Enterprise Server ו-GitLab.

Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
Evigence, חברת טכנולוגיית ריטייל ומזון המספקת לראשונה נתוני טריות לאופטימיזציה של מוצרי המזון, הודיעה על סגירת מימון של 18 מיליון דולר באמצעות גיוס סבב B.

Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
Evigence, חברת טכנולוגיית ריטייל ומזון המספקת לראשונה נתוני טריות לאופטימיזציה של מוצרי המזון, הודיעה על סגירת מימון של 18 מיליון דולר באמצעות גיוס סבב B.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI