דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה
חיים נוי 14/08/22 |  צפיות: 191

פלטפורמת Anomali מקדמת יכולות זיהוי ותגובה מונעות מודיעין ומונעת שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה

יכולות חדשות ממשיכות את ההתמקדות של Anomali כדי לאפשר לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים

רדווד סיטי, קליפורניה, 9 באוגוסט 2022, (BUSINESS WIRE):

Anomali, המובילה בפתרונות אבטחת סייבר מונעי מודיעין, הודיעה על זמינות כללית של עדכון הפלטפורמה הרבעוני שלה המספק מענה לצרכים המתרחבים של לקוחותיה ושותפיה. גרסה זו מציגה יכולות חדשות לשיפור מודיעין האיומים של Anomali ולתרחישי השימוש בזיהוי ותגובה נרחבים (XDR) המאפשרים לתאגידים ארגוניים להישאר צעד אחד לפני היריבים ולמנוע שיבושים עסקיים תוך מיטוב של הוצאות האבטחה.

"גרסת אוגוסט של Anomali מציעה שיפורים ויכולות חדשות לצוותי תפעול אבטחה הנאבקים לזהות לא רק מי מכוון אליהם, אלא גם איך ומדוע הם עלו על הכוונת", אמר מארק אלבה, מנהל מוצר ראשי ב-Anomali.

הדגשים העיקריים של גרסה זו כוללים:

יצירת נראות מורחבת עם Anomali Attack Pattern Detection ו-MITRE ATT&CK®: ב-2021, הצטרפה Anomali למרכז ההגנה המיודעת מבוססת המודיעין של MITER Engenuity כדי לשתף פעולה ב-Attack Flow Project במטרה להבין טוב יותר את התנהגות היריבים ולשפר את יכולות ההגנה. שותפות זו הגיעה לשיאה עם פרסום הפרויקט לציבור במרץ 2022.

מאז, פועלת Anomali לשילוב זרימות התקיפה בפלטפורמת Anomali. גרסה זו מקדמת את Attack Flow Library לשטובת שימוש ב-Anomali ThreatStream שתספק נקודת גישה לתזרימי תקיפה חדשים המציגים רצף של טכניקות התקפות סייבר. יכולת זו תספק הקשר חדש להתנהגות היריבים ותעזור לצוותי אבטחה ליצור פרופיל מקצועי שלהם. זה גם יאפשר להם להגן טוב יותר על הארגון לפני תקיפה, לזהות תקיפה בזמן אמת ולהגיב לאחר תקיפה.

יתרה מזאת, המיפוי החזותי הזה יוצר חיזוי שניתן למינוף בידי מנמ"רים ואנשי מקצוע בתחום האבטחה כדי לייחס התקפות לחורים פוטנציאליים בעמדת האבטחה שלהם, וכדי להתמודד טוב יותר עם האיום.

"מחקר של ESG מצא כי 97% מאנשי האבטחה מאמינים ש-MITRE ATT&CK חשובה לאסטרטגיית תפעול האבטחה של הארגון שלהם", אמר ג'ון אולטסיק, אנליסט ראשי בכיר ועמית, ESG Research. "המחויבות של Anomali לשילוב המסגרת שלMITRE ATT&CK בפתרונותיה, וההשתתפות ב-MITRE Engenuity Center בפרויקט ההגנה המודעת לאיומים יכולה לעזור לצוותי אבטחה לאמץ את המסגרת ולהבין טוב יותר את יריבי הסייבר".

מיכון תזרימי עבודה שגרתיים: בהינתן התנאים המאקרו-כלכליים הנוכחיים, הלקוחות מחפשים יכולות שהופכות את ההשקעות הקיימות שלהם למשפיעות יותר. הצגנו מסגרת חדשה הניתנת להרחבה כדי לתמוך במיכון של משימות שגרתיות בכל הפלטפורמה. ניתן להשתמש בגרירה והטלה של אלמנטים כדי להגדיר מטלת העשרה מרובת שלבים, וניתן להגדירה ולהריצה בקלות כשהתנאים דורשים זאת, וכך לחסוך זמן לאנליסטים בביצוע משימות שחוזרות על עצמן.

שיפורים נוספים בגרסת פלטפורמה זו כוללים:

תמיכה עבור MITRE ATT&CK Mobile & ICS: צבירת מודיעין, קביעת הקשר וניתוח עבור משטחי התקפות ניידים ו-ICS כדי לחזק את עמדת האבטחה הכוללת.

MITRE ATT&CK Enterprise v11 ששולבה ב-Anomali Lens.

חיפוש רטרוספקטיבי מתוזמן: מסייע למרכזי התפעול של אבטחת המידע לשלב באופן ממוכן את המתאם של אירועים היסטוריים עם מודיעין זמין חדש כדי להפיק דוחות ולקבל תובנה לגבי גורמי איומים, טקטיקות, טכניקות ותהליכים או התנהגות אחרת של היריבים. יכולת חדשה זו מאפשרת למנהלי אבטחה לזהות איומים בזמן אמת בסביבת ה-IT המקומית שלהם.

Anomali תציג ב- BlackHat ב-10 וב-11 באוגוסט, ביתן #3034. עצרו במקום כדי לשוחח עם הצוות וללמוד עוד על הפתרונות מבוססי הבינה שלנו.

אודות Anomali

Anomali היא המובילה בפתרונות אבטחת סייבר מורחבים מונעי מודיעין ותגובה (XDR). עם עוגן עמוק בניהול של ביג דאטה (ה-X), ובאמצעות כיוונון בידי בינה מלאכותית, הפלטפורמה של Anomali, שהיא פתרון XDR, מספקת יכולות קנייניות ייחודיות המתאמות את המאגר הגדול ביותר של מודיעין עולמי עם טלמטריה מפתרונות אבטחה שנפרסו בידי לקוחות. שילוב זה מאפשר לצוותי תפעול אבטחה לזהות במדויק איומים, למטב את התגובה, להשיג גמישות ובסופו של דבר לעצור תוקפים ופריצות. הפתרונות המבוססים על שיטת תוכנה כשירות שלנו משתלבים בקלות בערמות של טכנולוגיות אבטחה קיימות באמצעות פריסות טבעיות לענן, בריבוי עננים, בהתקנות מקומיות וגם בהיברידיות. Anomali, שנוסדה ב-2013, משרתת ארגוני B2B עסקיים גלובליים וארגונים גדולים במגזר הציבורי, כולל ISAC, ISAO, ספקי שירותים ולקוחות Global 1000 כדי לסייע בשמירה על התשתית, העסקים והאנשים הקריטיים בעולם. חברות השקעה מובילות, כולל Google Ventures, General Catalyst ו-IVP, תומכות ב-Anomali. למידע נוסף בקרו בכתובת www.anomali.com.

למידע נוסף:

Karen Buffo
[email protected]

מקור: Anomali

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
יותר ממחצית המבקרים ב- teamLab Planets בטויוסו, טוקיו מגיעים כעת מעבר לים
החל מחודש מרץ, יצירות אמנות המציגות פריחת דובדבן ברחבי החלל יוצגו בעונת האביב בלבד

Elektros מתחילה במחקר היתכנות עבור פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון
Elektros הודיעה כי החלה בשיחות עם פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון, אפריקה

RevitaLash® Cosmetics רושמת עוד ניצחון גדול בתביעה נגד זייפנים
בית משפט פדרלי העניק ניצחון גדול נוסף לאתנה קוסמטיקס בע"מ - Athena Cosmetics, Inc (חברת האם של RevitaLash® Cosmetics) במאבקה נגד מוכרי מוצרים מזויפיםAMN Distribution, Inc. ומוישה ניומן.

מובילאיי חושפת את תוצאות הרבעון הרביעי והשנה כולה לשנת 2022 ואת העדכון העסקי
Mobileye Discloses Fourth-Quarter and Full-Year 2022 Results and Business Update

טויוטה טסושו, IIJ, NEC, ו-NTT Com חתמו על חוזה עם אוזבקטלקום לפרויקט פיתוח תשתיות טלקומוניקציה
תרומה למאמצי DX על ידי קידום תשתית המידע והתקשורת של אוזבקיסטן

EB5 Capital חוגגת גזירת סרט ב-Rivergate (JF28)
חברי צוות EB5 Capital, יחד למפתחים IDI Group Companies ו-PTM Partners בחגיגת טקס גזירת הסרט של Rivergate, הידוע גם בשם Viridium, פרויקט JF28 של EB5 Capital הממוקם בוודברידג', וירג'יניה. אירוע זה מהווה ציון דרך חשוב לפרויקט, השלב השני בבניה של קהילת דירות יוקרה הכוללת 720 יחידות להשכרה על פני 13.5 דונם.

מרכז הריצוף של דנטה גנומיקה בדובאי קיבל הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני למיליארד המטופלים הבאים
Dante Genomics, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת, הודיעה כי המעבדה שלה בדובאי, המשמשת כמרכז עולמי לחצי הכדור המזרחי, קיבלה הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני לבתי חולים ורופאים במזרח התיכון, אסיה ואפריקה.

Legitify, כלי אבטחת הקוד הפתוח של Legit Security, מוסיף תמיכה עבור GitLab ו-GitHub Enterprise Server
Legit Security , חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית המגנה על שרשרת אספקת התוכנה של ארגונים מפני התקפה ומבטיחה אספקת יישומים מאובטחת, הודיעה היום כי התמיכה של Legitify, כלי האבטחה בקוד פתוח שהיא מחזיקה בנוסף לפלטפורמת התוכנה כשירות הארגונית שלה, הורחבה כך שהיא כוללת עתה את GitHub Enterprise Server ו-GitLab.

Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
Evigence, חברת טכנולוגיית ריטייל ומזון המספקת לראשונה נתוני טריות לאופטימיזציה של מוצרי המזון, הודיעה על סגירת מימון של 18 מיליון דולר באמצעות גיוס סבב B.

Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
Evigence, חברת טכנולוגיית ריטייל ומזון המספקת לראשונה נתוני טריות לאופטימיזציה של מוצרי המזון, הודיעה על סגירת מימון של 18 מיליון דולר באמצעות גיוס סבב B.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI