דף הבית מוטי בלאו

מוטי בלאו

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: פרוקסי מרקטינג סולושינס בע"מ
אתר אינטרנט:  www.proxy-ms.co.il
טלפון: 04-8717194
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

מוטי בלאו (MBA, MCIM), מנכ"ל חברת פרוקסי מרקטינג סולושינס בע"מ. עוסק מזה כ- 20 שנה בשיווק ובפיתוח עסקי בינלאומי בתעשיות הטכנולוגיה. מתמחה באסטרטגיה שיווקית ובניהול ערוצי שיווק בינלאומיים. בעל הכשרה עסקית וטכנולוגית רחבה, חבר במכון להסמכה שיווקית של בריטניה ומרצה בארץ ובעולם בתחומי התמחותו. 
מאמרים נוספים מאת מוטי בלאו
 
רוצה למכור בסין ? שווק קודם...
03/07/11 | עסקים בינלאומיים
השוק הסיני מגלם בתוכו הזדמנויות עסקיות רבות ובשנים האחרונות, יותר ויותר חברות ישראליות מנסות לחדור לסין. יחד עם זאת, מתברר כי הצלחה שכזו לא ממש מגיעה בקלות והמכירות איך לומר, לא משהו. ננסה לשפוך מעט אור על בעיה זו.
למאמר המלא...

דומה אבל שונה - ערוצי שיווק בסין
26/06/11 | עסקים בינלאומיים
אל מול הזדמנויות השוק, יצואנים ישראלים רבים, עשו ניסיונות לחדור לשוק הסיני, אך נתקלו בקשיים רבים ומגוונים. מאמר זה יעסוק בגורם קריטי להצלחה בשיווק בסין - ניהול נכון של ערוצי השיווק.
למאמר המלא...

ערוצי שיווק בינלאומיים: מתיאוריה למעשה ומחלומות להכנסות
15/06/11 | עסקים בינלאומיים
רבים הם היזמים הישראלים והחברות הישראליות החולמים/ןת על הצלחה בגדול בשווקים בעולם, ואכן עבור מספר הולך וגודל של חברות ישראליות הצורך לפנות לשווקים שמעבר לים הופך להכרח. מאמר זה מנסה ולו על קצה המזלג, להציג בפני הקורא מקצת הנושאים עליהם יש לשים את הדעת לפני שיוצאים להרפתקת השיווק הבינלאומי.
למאמר המלא...

מנהל שיווק או מכירות ! האם אתה עומד בתקן ?
07/07/08 | שיווק ופרסום
באירופה בהחלט הולכת ונרקמת מציאות חדשה של מקצוענות בשיווק. הדרישה הגוברת לאתיקה מקצועית ולאחריות חברתית וסביבתית, הידוק המסגרת הרגולטורית והחוקית ותחרותיות הולכת וגדלה, הן רק כמה מהמגמות והשינויים שחלו בשנים האחרונות. על אנשי השיווק והמכירות מופעל לחץ הולך וגובר, מבפנים ומבחוץ, להתאים, לא רק את עצמם, אלא את הארגון כולו לסביבה המשתנה. האם לאנשי השיווק והמכירות היכולת להתמודד עם מטלות מורכבות שכאלו ? האם ברשותם הכלים ההכרחיים לביצוען המיטבי לטובת הפירמה ?
למאמר המלא...

טיפים לחדירה מוצלחת לשווקים הבינלאומיים
07/07/08 | עסקים בינלאומיים
הפריצה לשווקים הבינלאומיים אינה קלה. אולם, מעת לעת, ניתן להיווכח גם בהצלחות מרשימות של חברות ישראליות בחו"ל. אל מול שלביו העיקריים של תהליך ניהול השיווק הבינלאומי ניתן להבחין בכמה תחומים עיקריים של גורמים קריטיים להצלחה. המאמר מספק לקוראים כמה טיפים מרכזיים עבור כל אחד מהתחומים: ניתוח הסביבה, תכנון שיווקי, יישום ומדידה.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI