דף הבית יורי יאגולניצר

יורי יאגולניצר

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: קשת אור
אתר אינטרנט:  www.keshetor.com
טלפון: 0547257796
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

שלום, קוראים לי יורי יאגולניצר ואני בן 24. אני עוסק בריפוי האדם על כל גופיו ורבדיו- הנפשי, הרוחני והפיסי.
אני חי מתוך הרגשת שליחות של עשיית שינוי בעולם ומתוך אמונה  שאנחנו יכולים לחיות בתוך עולם טוב יותר ומלא בהרמוניה.
התחלתי לחקור ולהכיר את עולם האנרגיה בזמן הצבא לאחר שנתקלתי בספר "כוחו של התת-מודע". הספר חשף בפניי את הרעיון שאנחנו יוצרים את המציאות ע"י מחשבות וזה ריתק אותי. לאחר מספר נסיונות הצלחתי להגשים מספר דברים בעזרת המחשבה בטווח זמן של "מעכשיו לעכשיו" וכך התחלתי להיחשף לרעיון שיש מציאות נסתרת שאותה אנו לא קולטים דרך חמשת החושים שלנו וכי יש מציאות שלמה שאליה אנחנו לא מודעים כלל.
כשעמדתי בצומת בחיי, ובה הייתי צריך לבחור מה ללמוד חשבתי כי הלמד פסיכולוגיה ובכך הטפל באנשים.
דבר הוביל דבר ונחשפתי לשיטת ריפוי באנרגיה הנקראת רייקי.
רייקי היא שיטה של ריפוי באנרגיה אשר מאזנת את הגוף, הנפש והרוח ואמורה להביא ריפוי של מחלות וכו'.
הלכתי ללמוד רייקי משתי סיבות, סיבה אחת היא הרעיון והאפשרות שניתן לעזור לאנשים להבריא גופנית, נפשית ורוחנית בצורה טבעית, ללא כאבים, ללא טיפולים פולשניים וללא תופעות לוואי שליליות והסיבה הנוספת היא סקרנות.
קורס  הרייקי היתה חוויה מעצימה ומגדילה רוחנית אך יחד עם זאת היא לא נתנה מענה לריפוי מחלות כרוניות, מחלות חשוכות מרפא וכו', אז אני המשכתי לחקור ולחפש דרכים נוספות להשיג את הדבר אותו כל כך רציתי להשיג.
למדתי "וורטקס הילינג", קורס רייקי יהודי, קבלה, קורס תיקשור, פסיכוקינזיס -  למדתי הכל כדי להתפתח רוחנית ואנרגטית ולהגיע למימדים ויכולות ריפוי מלאות של גוף נפש ורוח.

"ריפוי בהתחברות מחדש" תדרים עוצמתיים המעבירים אור מידע ואנרגיה ומביאים לתוצאות מידיות ורבות השפעה - ריפויים מדהימים של מחלות ומגבלות, חלום שמתגשם.
אני קורא לאלה מכם אשר סובלים ממחלות וכאבים ולא מצאו פתרון דרך הרפואה הקונבנציונלית או דרך טיפולים אחרים- לבוא ולהתנסות, אין לכם מה להפסיד!
מאמרים נוספים מאת יורי יאגולניצר
 
ריפוי בהתחברות מחדש
21/03/12 | בריאות אחר
היום תכירו צורת ריפוי אשר רק עכשיו מתחילה להיות נודעת - "ריפוי בהתחברות מחדש". ההשערה שלי היא שלא שמעתם עליה עד כה, ואפילו אם כן שמעתם עליה, יכול להיות מאוד שאתם לא יודעים למה היא כל כך מיוחדת, אז תמשיכו לקרוא ואני יספר לכם בדיוק מה זה "ריפוי בהתחברות מחדש", מי גילה אותה ומה כל כך מיוחד בה.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI