דף הבית טיפול אפוס

טיפול אפוס

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: אפוס
אתר אינטרנט:  www.apos.co.il
טלפון: 2676*
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

חברת אפוס נוסדה בשנת 2004 בישראל.
כיום קיימים בארץ שני מרכזים של אפוס -
בהרצליה פיתוח ובחיפה.

במהלך 2009 נפתחו באנגליה שני מרכזים נוספים:
 Bupa wellness centre- Reading
 Bupa wellness centre- Solihull

לאתר אפוס באנגלית:
www.apostreatment.co.uk

מרכז אפוס

במרכז אפוס מתבצע ייעוץ ראשוני ובדיקה קלינית וכן בדיקות מעקב תקופתיות.
הבדיקות כוללות: בדיקה פיזיקאלית, בדיקה במעבדת הליכה ממוחשבת, התאמה אישית וכיוון של מערכת ההליכה של אפוס למטופל ובניית תוכנית טיפול.  כל אלה מתבצעים על ידי פיזיותרפיסטים מוסמכים מומחים לטיפול אפוס.
למידע נוסף אודות הטיפול

אפוס - פעילות בינלאומית

במהלך שנת 2009 תורחב הפעילות הבינלאומית של אפוס. לפרטים נוספים צור בבקשה קשר  guys@apos.co.il
מאמרים נוספים מאת טיפול אפוס
 
מערכת הליכה לטיפול בכאבי גב
28/03/10 | פיזיולוגייה
התקפי כאבים בגב התחתון המופיעים אצל אנשים עשויים לגרום לפגיעה באיכות חייהם, לעיתים באופן מהותי. כאבי גב עשויים להופיע בעת ביצוע פעולות שונות כמו הליכה, שכיבה במיטה או קימה ממנה או בעת ישיבה מול מחשב. לעיתים הכאבים נובעים כתוצאה מפריצת דיסק או בלט דיסק. חשוב לאתר דרך טיפול מתאימה בכאבים על מנת לשפר את איכות חייו של האדם הסובל מהם.
למאמר המלא...

טיפול בכאבי ברכיים באמצעות מערכת הליכה
10/02/10 | פיזיולוגייה
כאבי ברכיים נגרמים כתוצאה מסיבות שונות, בהן שחיקת סחוסים, דלקת בברך או קרע ברצועה. הכאבים בברכיים עלולים להופיע בעת עלייה או ירידה במדרגות, לאחר ביצוע פעילות ספורט, בעת יציאה מהרכב או בעת ביצוע פעולות אחרות. הופעת כאבים בעת ביצוע פעולות שונות עלולה לפגוע באיכות חייו של האדם הסובל בעיות ברכיים ולכן יש צורך במציאת דרך טיפול מתאימה אשר תוכל לסייע להקלה בכאבים.
למאמר המלא...

טיפול בבעיות ברכיים באמצעות מערכת הליכה
28/01/10 | פיזיולוגייה
כאבי ברכיים מופיעים אצל אנשים מסיבות שונות. הכאבים עלולים להופיע עקב קרע ברצועה, שחיקת סחוסים או סיבות אחרות. כאב ברכיים עלול להופיע בעת ביצוע פעולות שונות כמו יציאה מהמכונית, לאחר ביצוע פעילות ספורט או לאחר ישיבה ממושכת מול המחשב או הטלוויזיה. הופעת כאב ברכיים בעת ביצוע פעולות שונות עלולה לפגוע באיכות חייו של האדם ולכן יש צורך למצוא דרך טיפול מתאימה שתוכל לסייע להקלה בכאבים.
למאמר המלא...

טיפול בכאב ברכיים בעזרת מערכת הליכה
27/01/10 | פיזיולוגייה
בעיות ברכיים מופיעות מסיבות שונות כמו קרע ברצועה, דלקת בברך או סיבות אחרות. הכאבים עלולים להופיע בעת ביצוע פעולות שונות כמו עלייה או ירידה במדרגות, בעת יציאה מהמכונית או לאחר ישיבה ממושכת מול המחשב או הטלוויזיה. הופעת כאבי ברכיים בעת ביצוע פעולות שונות עלולה לפגוע באיכות חייו של האדם ולכן יש צורך במציאת דרך טיפול מתאימה שתוכל לסייע להפחתת כאב ברכיים.
למאמר המלא...

מערכת הליכה לטיפול בבעיות ברכיים
13/12/09 | פיזיולוגייה
בעיות ברכיים עלולות להיגרם כתוצאה מסיבות שונות, בהן פציעות ספורט, דלקת בברך ושחיקת סחוס. הכאבים בברכיים עלולים להופיע בעת ביצוע פעולות שונות במהלך היום כמו יציאה מהרכב, לאחר פעילות ספורט או לאחר ישיבה ממושכת אל מול המחשב או הטלוויזיה. הופעת כאב ברכיים עלולה לפגוע באופן משמעותי באיכות חייו של האדם ולכן יש צורך במציאת דרך טיפול שתוכל לסייע להפחתת הכאבים.
למאמר המלא...

מערכת הליכה לטיפול בכאבי גב ובעיות ברכיים
30/11/09 | פיזיולוגייה
כאבי גב עלולים להיגרם עקב סיבות שונות כמו בלט דיסק או פריצת דיסק. הכאבים עלולים להופיע בעת ביצוע פעולות שונות. בעיות ברכיים עלולות להיגרם עקב קרע ברצועה, שחיקת סחוסים או סיבות אחרות ולהופיע בעת ביצוע פעולות שונות. הכאבים בגב או בברכיים עלולים לפגום באיכות חייו של האדם הסובל מהם ולכן יש צורך במציאת דרך טיפול מתאימה שתוכל לסייע להפחתת הכאבים.
למאמר המלא...

טיפול בכאבי גב או בעיות ברכיים בעזרת מערכת הליכה
29/11/09 | פיזיולוגייה
כאבי גב עלולים להופיע מסיבות שונות כמו פריצת דיסק או בלט דיסק. הכאבים עלולים להופיע בעת ביצוע פעולות שונות כמו קימה מהמיטה, הליכה או שינויי תנוחה. בעיות ברכיים עלולות להופיע עקב סיבות שונות כמו דלקת בברך או קרע ברצועה. הכאבים בברכיים עלולים להופיע לאחר פעילות ספורט, בעת עלייה או ירידה במדרגות ופעולות נוספות. הופעת הכאבים בעת ביצוע פעולות שונות עלולה לפגום באיכות חייו של האדם ולכן חשוב למצוא דרך טיפול שתוכל לסייע להקלה בכאבים.
למאמר המלא...

טיפול בכאבי רגליים בעזרת מערכת הליכה
26/11/09 | פיזיולוגייה
כאבי רגליים עלולים להופיע מסיבות שונות ובאזורים שונים ברגל. הכאבים עלולים להופיע בברך עקב דלקת בברך, בקרסול או בירך עקב שחיקת סחוסים. הכאבים עלולים להופיע בעת ביצוע פעולות שונות כמו עלייה או ירידה במדרגות, בעת הליכה או בעמידה ממושכת. בעיות ברכיים או כאבים בקרסול או בירך, עלולים לפגוע באיכות חייו של האדם הסובל מהם ולכן חשוב למצוא דרך טיפול שתוכל לסייע להפחתת הכאבים.
למאמר המלא...

מערכת הליכה לטיפול בכאבי גב או כאבי רגליים
28/10/09 | פיזיולוגייה
כאבים ברגליים עלולים להופיע באזורים שונים ברגל ועקב סיבות שונות. לעיתים עלולים להופיע הכאבים בברך עקב דלקת בברך או שחיקת סחוס, לעיתים מדובר בכאב בירך עקב שחיקת סחוסים ולעיתים בכאבים בקרסול. הכאבים עלולים להופיע בעת ביצוע פעולות שונות כמו הליכה, עליה וירידה במדרגות ולאחר פעילות ספורט. גם כאבי גב עלולים להופיע עקב סיבות שונות, בהן בלט דיסק ופריצת דיסק. הכאבים עלולים להופיע בעת הליכה, בעת שכיבה במיטה ופעולות נוספות.
למאמר המלא...

טיפול בכאבי גב וכאבי רגליים בעזרת מערכת הליכה
28/10/09 | פיזיולוגייה
כאבי רגליים מופיעים מסיבות שונות ובאזורים שונים ברגל. לעיתים מדובר על כאבים בקרסול, על כאבים בירך עקב שחיקת סחוס או על כאבים בברך עקב שחיקת סחוסים. הכאבים עלולים להופיע בעת הליכה ממושכת, עליה וירידה במדרגות או בעת ביצוע פעולות אחרות. כאבים בגב מופיעים לעיתים עקב בלט דיסק או פריצת דיסק. הכאבים עלולים להופיע בעת הליכה, קימה מהמיטה ופעולות נוספות. הופעת כאבים בגב או ברגליים עלולה לגרום לפגיעה באיכות חייו של האדם ולכן יש צורך למציאת דרך טיפול מתאימה בכאבים.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI