דרושים באילת - בואו לעבוד בבתי מלון
נכתב על ידי: אלעד
תאריך: 26/10/10

מחפשי העבודה הצעירים מבינינו, החיילים המשוחררים שבתוכנו, כמה פעמים קראתם את הכותרת "דרושים באילת"?

למרות מעמדה הסוציואקונומי הנמוך יחסית (5 מתוך 10 למי שמתעניין), תמיד דרושים באילת עובדים, בעיקר בתחום המלונאות. כ – 50 בתי מלון נמצאים בעיר, ועובדים דרושים באילת כמעט בכל ימות השנה.

שנת 2010 הייתה שנת שיא בתיירות בארץ ובפרט באילת, דבר שהעלה את נפח העבודה באילת והכניס את המלונות למצוקת עובדים קשה. הודות לעובדה שדרושים באילת עובדים כה רבים, בתי המלון אף מספקים תנאים טובים לעובדים שלהם, הין היתר מגורים במחירים מצחיקים, כלכלה, נסיעות חינם ברחבי העיר ומענקי התמדה גבוהים שבתפקידים מסוימים מגיעים עד 20,000 ₪ בשנה.

כמידי שנה, גם בשנה זו "עובדים באילת", כמרכז הגיוס הגדול לעובדים באילת, סייעה למאות צעירים (לא רק צעירים) להגיע לעיר ולמלא את כל התקנים של המלונות שדרושים באילת. הצעירים הללו, שמגיעים מכל רחבי הארץ, באים לתקופה ממוצעת שנעה בין חצי שנה לשנה, אם כי חלק לא קטן אפילו ממשיך את שהייתו בעיר מעבר לכך.

רוב התפקידים שדרושים באילת בבתי מלון, אינם דורשים הכשרה או ניסיון מוקדם. תפקידים כמו מלצרים/ות, ברמנים/ות, קב"טים/ות, פקידי/ות קבלה ותפקידים נוספים, מהווים את החלק הגדול של מצבת כוח האדם בבתי המלון. חשוב לציין שהתפקידים הללו מאוישים בעיקר ע"י חבר'ה צעירים, רבים מהם חיילים משוחררים שהשתחררו זה עתה.

חבר'ה צעירים וחיילים משוחררים, חווים בד"כ את חווית העבודה באילת בצורה החזקה והנעימה ביותר ולוקחים איתם מזוודת חוויות גדולה שמלווה אותה לכל חייהם.

באילת פועלים כ – 50 בתי מלון ורשתות, ביניהם נזכיר את רשת פתאל, רשת ישרוטל, רשת דן, הילטון מלכת שבא והנסיכה.

לכן, פעם הבאה שאתם נתקלים במודעת "דרושים באילת", חשבו טוב טוב, אולי גם אתם מעוניינים לעבור תקופה באילת, ליהנות מהחופים הקסומים, מאווירת החופש, מהקיץ הלא נגמר, מהבילויים אל תוך הלילה, ומעל הכל...לעבוד בבית מלון ולהתפרנס בכבוד.

אלעד


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article11391.aspx