תסרוקת לחתונה
נכתב על ידי: הדס כהן
תאריך: 19/05/11

כל אישה חולמת להיראות מדהים ביום כלולותיה, היא כבר תכננה מה לעשות בשיערה, איזה שמלה תרצה, ומה יהיה שיר הכניסה המרגש שלה ושל חתנה בבואם לפסוע פנימה אל האולם חתונות. על מנת לממש את החלומות ברציונליות ממשית, על הכלה המיועדת לקבוע תור מראש אצל מעצבי השיער, חנויות הבוטיק ועיצוב שמלות כלה, כן ובהתאמה לאלו, למצוא את הפנאי הנחוץ להתאמת אקססוריז ונעלי כלות הולמים.

על מנת לתכנן היטב את סידור השיער לכבודה של חתונה, על הכלה המיועדת להגיע אל מעצב השיער בו בחרה או אל סלון הכלות המומלץ ביותר שהפנו אותה אליו לכבודן של חתונות. הדבר הכי חשוב בבחירת איש מקצוע לכבוד חתונה הוא הניסיון התעסוקתי שמחזיק ברזומה. על מעצב השיער להיות מיומן וכזה שביצע הרבה מאוד תסרוקות לכלות במשך שנות פעילותו בתחום עיצוב השיער. כמו כן על הכלה לבחור מעצב שיער שיקלע לטעמה כדי שתוכל להיות מרוצה מהתסרוקת שיעצב בשיערה במועד חתונה.

הדבר הנבון ביותר אשר כלות לקראת חתונה עושות הוא תסרוקת ניסיון שתוכל להמחיש לכלה את המראה שמתוכנן לה במועד חתונתה. עיצוב השיער הניסיוני מסייע רבות בגיבוש החלטה סופית לגבי סידור השיער. מעצבי שיער בתחום חתונות אף ישיגו הקלה מוודאות זו, שכן הם כבר ידעו כיצד לתכנן את זמן העבודה ביום ההכנות לחתונה ללא לחץ.

המראה החזותי המושלם במועדי חתונות הינו משמעותי לנשים במיוחד, נשים נערכות ביתר שאת לקראת חתונות מבחינת לבוש, איפור, שיער, תכשיטים, ואפילו ציפורניים. לגברים היערכות אל חתונות, אפילו אם זו החתונה שלהם איננה מורכבת יתר על המידה. כל שעליהם לעשות הוא להסתפר יפה, להיות מגולחים ומסודרים, וללבוש את החליפה שרכשו מבעוד מועד לכבודה של חתונה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article16720.aspx