דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות תסרוקת לחתונה
תסרוקת לחתונה
הדס כהן 19/05/11 |  צפיות: 1160

כל אישה חולמת להיראות מדהים ביום כלולותיה, היא כבר תכננה מה לעשות בשיערה, איזה שמלה תרצה, ומה יהיה שיר הכניסה המרגש שלה ושל חתנה בבואם לפסוע פנימה אל האולם חתונות. על מנת לממש את החלומות ברציונליות ממשית, על הכלה המיועדת לקבוע תור מראש אצל מעצבי השיער, חנויות הבוטיק ועיצוב שמלות כלה, כן ובהתאמה לאלו, למצוא את הפנאי הנחוץ להתאמת אקססוריז ונעלי כלות הולמים.

על מנת לתכנן היטב את סידור השיער לכבודה של חתונה, על הכלה המיועדת להגיע אל מעצב השיער בו בחרה או אל סלון הכלות המומלץ ביותר שהפנו אותה אליו לכבודן של חתונות. הדבר הכי חשוב בבחירת איש מקצוע לכבוד חתונה הוא הניסיון התעסוקתי שמחזיק ברזומה. על מעצב השיער להיות מיומן וכזה שביצע הרבה מאוד תסרוקות לכלות במשך שנות פעילותו בתחום עיצוב השיער. כמו כן על הכלה לבחור מעצב שיער שיקלע לטעמה כדי שתוכל להיות מרוצה מהתסרוקת שיעצב בשיערה במועד חתונה.

הדבר הנבון ביותר אשר כלות לקראת חתונה עושות הוא תסרוקת ניסיון שתוכל להמחיש לכלה את המראה שמתוכנן לה במועד חתונתה. עיצוב השיער הניסיוני מסייע רבות בגיבוש החלטה סופית לגבי סידור השיער. מעצבי שיער בתחום חתונות אף ישיגו הקלה מוודאות זו, שכן הם כבר ידעו כיצד לתכנן את זמן העבודה ביום ההכנות לחתונה ללא לחץ.

המראה החזותי המושלם במועדי חתונות הינו משמעותי לנשים במיוחד, נשים נערכות ביתר שאת לקראת חתונות מבחינת לבוש, איפור, שיער, תכשיטים, ואפילו ציפורניים. לגברים היערכות אל חתונות, אפילו אם זו החתונה שלהם איננה מורכבת יתר על המידה. כל שעליהם לעשות הוא להסתפר יפה, להיות מגולחים ומסודרים, וללבוש את החליפה שרכשו מבעוד מועד לכבודה של חתונה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI