עבודה לנוער בחופש
נכתב על ידי: yossi_Nafkar
תאריך: 14/07/11

בגיל העשרה, ובעיקר מגיל 16 עד 18, נערים ונערות רבים זקוקים להרבה יותר כסף מאשר בפועל ההורים שלהם נותנים להם כדמי כיס. לקנות בגדים, לחסוך כסף לאייפד או למחשב נייד, כסף לבילויים, ועוד. הפתרון עבור רבים הוא לצאת לעבוד בחופש הגדול, ובחופשת הפסח. אלה הם שני מועדים המאפשרים להרוויח כסף בסכומים שמרבית ההורים אינם יכולים לספק כדמי כיס.

אז איפה אפשר למצוא עבודה לנוער בחופש? אם אתם חובבי ספרים ומתעניינים בנושא, כדאי שתדעו שנחוצים בכל שנה הרבה מאוד עובדים לשבוע הספר העברי. רשתות הספרים הגדולות צומת ספרים וסטימצקי מגייסות הרבה מאוד עובדים זמניים לפרק זמן קצר, אך אינטנסיבי. רשתות הספרים אינן זקוקות לכמות כזאת גדולה של עובדים באופן שוטף, לכן בכל פעם שמתקרב שבוע הספר הן מגייסות עובדים חדשים אך ורק לתקופה זו.

אם אתם רוצים למצוא עבודה בשבוע הספר מומלץ שתתחילו לחפש את המודעות כבר כחודש לפני שבוע הספר עצמו, אשר מתקיים באמצע חודש יוני. היתרון הגדול בעבודה זו הוא שדרושים עובדים לכל חלקי הארץ, בפריסה רחבה מאוד. אתם יכולים להתגורר בתל אביב, בראשון לציון, או בבאר שבע. אתם יכולים להיות תושבי חיפה, זה לא משנה. מכיוון שבכל עיר שבה מתקיים האירוע הגדול, נחוצים עובדים. תתחילו לחפש החל מחודש מאי באתרים כמו  alljobs. החברות הגדולות מפרסמות באינטרנט הצעות עבודה, מכיוון שעליהן לגייס במהירות צוות גדול אשר ימלא את התפקידים של המוכרנים בשבוע הספר העברי.

אם לא הצלחתם השנה להשיג עבודה, אל תתייאשו, לקראת שנה הבאה יישמו את ההמלצות האלה ויש סיכוי גדול מאוד שאם תפעלו נכון כפי שהוצג כאן, תצליחו להשיג עבודה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article18558.aspx