ההכנות המלאות לקראת החתונה
נכתב על ידי: אורי בוסביב
תאריך: 05/10/11

כיום ההכנות לחתונה צריכות להתחיל כמה שיותר מוקדם. כמובן שלכל זוג יש את דרך החיים שלו ובהתאם לעומסים שבהם הם נמצאים הם מנסים מלפנות כמה שיותר זמן עבור ההכנות השונות. אך ניתן לראות כיצד מהשלב של בחירת שמלות כלה ועד לכניסה לחופה יש המון מה לעשות ולעתים אין רגע דל אחד שהוא פנוי.

כל שלב לוקח את הזמן שלו ואנו יכולים לראות כיצד אפילו בחירת תכשיטים בניסיון ליצור התאמה למגוון שמלות כלה שמוצעות, היא כזו שיכולה לארוך שעות. לכלה לעתיד חשוב מאוד להיראות מושלמת ולכן כל מהלך נבחן בצורה מדוקדקת ביותר ויש לא מעט יועצות שיכולות לעכב את ההחלטה עשרות פעמים.

מכינים תקציב לשמלה מרשימה

כסף הוא לא דבר שאנו קוטפים על העצים לצערנו, ולכן חשוב לראות כיצד מנווטים את התקציב בכדי שיספיק לכל חלק מתכנון החתונה. למרות עזרתם של ההורים ולמרות שבני הזוג חוסכים להם מעט כסף הרי שאנו יכולים לראות כיצד מחיריהן של שמלות כלה זולות  יכולים להיות מרקיעי שחקים, כך שהחתונה כולה היא עסק יקר.

כל דבר יכול לעלות כסף ברגע שמתכננים את ההפקה המושלמת של הערב המיוחד של בני הזוג. גם אם הכלה רוצה לפתע סוג מסוים של אולם אירועים  יכול הדבר לייקר מעט את הביקור בסלון כלות יוקרתי. אין ספק שיש להכין את התקציב המתאים בכדי שהבחירה מבין מגוון רב של שמלות כלה לא תהיה מצומצמת או בלתי אפשרית.

מקבלים חוות דעת חשובות

אם מצד אחד אנו יכולים לראות כיצד "יועצות" שונות מעכבות החלטות בכל הקשור למה שתלבש לבסוף הכלה בערב כלולותיה הרי שמצד שני חשוב לראות כיצד יועצות כאלה בהחלט יכולות לעזור לבחירה נכונה. אם הכלה לעתיד מביאה עמה חברה טובה שיודעת כיצד למקד אותה הרי שהחיפוש אחר שמלה לחתונה יהיה קל יותר.

מישהי רצינית שיודעת לבוא ולשים את האצבע על נקודות מסוימות בכל הקשור לבחירה של שמלות כלה היא כזו שיכולה לקדם מאוד את הבחירה הטובה ביותר של הכלה לעתיד. כך היא גם יכולה לחזק את הרגשתה הכללית של המתחתנת ולאפשר לה להרגיש טוב יותר עם עצמה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article21760.aspx