דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות ההכנות המלאות לקראת החתונה
ההכנות המלאות לקראת החתונה
אורי בוסביב 05/10/11 |  צפיות: 968

כיום ההכנות לחתונה צריכות להתחיל כמה שיותר מוקדם. כמובן שלכל זוג יש את דרך החיים שלו ובהתאם לעומסים שבהם הם נמצאים הם מנסים מלפנות כמה שיותר זמן עבור ההכנות השונות. אך ניתן לראות כיצד מהשלב של בחירת שמלות כלה ועד לכניסה לחופה יש המון מה לעשות ולעתים אין רגע דל אחד שהוא פנוי.

כל שלב לוקח את הזמן שלו ואנו יכולים לראות כיצד אפילו בחירת תכשיטים בניסיון ליצור התאמה למגוון שמלות כלה שמוצעות, היא כזו שיכולה לארוך שעות. לכלה לעתיד חשוב מאוד להיראות מושלמת ולכן כל מהלך נבחן בצורה מדוקדקת ביותר ויש לא מעט יועצות שיכולות לעכב את ההחלטה עשרות פעמים.

מכינים תקציב לשמלה מרשימה

כסף הוא לא דבר שאנו קוטפים על העצים לצערנו, ולכן חשוב לראות כיצד מנווטים את התקציב בכדי שיספיק לכל חלק מתכנון החתונה. למרות עזרתם של ההורים ולמרות שבני הזוג חוסכים להם מעט כסף הרי שאנו יכולים לראות כיצד מחיריהן של שמלות כלה זולות  יכולים להיות מרקיעי שחקים, כך שהחתונה כולה היא עסק יקר.

כל דבר יכול לעלות כסף ברגע שמתכננים את ההפקה המושלמת של הערב המיוחד של בני הזוג. גם אם הכלה רוצה לפתע סוג מסוים של אולם אירועים  יכול הדבר לייקר מעט את הביקור בסלון כלות יוקרתי. אין ספק שיש להכין את התקציב המתאים בכדי שהבחירה מבין מגוון רב של שמלות כלה לא תהיה מצומצמת או בלתי אפשרית.

מקבלים חוות דעת חשובות

אם מצד אחד אנו יכולים לראות כיצד "יועצות" שונות מעכבות החלטות בכל הקשור למה שתלבש לבסוף הכלה בערב כלולותיה הרי שמצד שני חשוב לראות כיצד יועצות כאלה בהחלט יכולות לעזור לבחירה נכונה. אם הכלה לעתיד מביאה עמה חברה טובה שיודעת כיצד למקד אותה הרי שהחיפוש אחר שמלה לחתונה יהיה קל יותר.

מישהי רצינית שיודעת לבוא ולשים את האצבע על נקודות מסוימות בכל הקשור לבחירה של שמלות כלה היא כזו שיכולה לקדם מאוד את הבחירה הטובה ביותר של הכלה לעתיד. כך היא גם יכולה לחזק את הרגשתה הכללית של המתחתנת ולאפשר לה להרגיש טוב יותר עם עצמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI