עבודה בחו"ל – איפה לעבוד?
נכתב על ידי: אריאל
תאריך: 19/12/11

אנשים רבים בוחרים לעבוד בחו"ל בנקודות שונות בחייהם. עבור חלק מהאנשים, עבודה בחו"ל מהווה אפשרות מעולה לטייל אחרי הצבא. אחרים משלבים את זה עם תיירות. ניתן למצוא אנשים שהמטרה שלהם היא למצוא את מזלם במדינות אקזוטיות, לפתח קשרים, לחזק כישורי מכירה וסיבות רבות נוספות. ניתן לראות שלא חסרות סיבות לעבוד בחו"ל – ובמסגרת מאמר זה ננסה להמליץ אודות מספר מקומות נבחרים אותם כדאי לשקול בעת בחירת מקום לעבודה בחו"ל.

עבודה באוסטרליה – על שום מה ולמה
לעבודה באוסטרליה יש מספר יתרונות מובהקים על פני עבודה במקומות אחרים. ראשית, מדובר ביבשת מדברית, עם נופים שאין כמותם בשאר העולם, תרבות ייחודית ואנשים שונים.
מכיוון שהמחיה לא יקרה, עבודה באוסטרליה נחשבת כמשתלמת במידה משמעותית ממדינות אחרות. היצע העבודה הוא מגוון וניתן למצוא עבודה מתאימה לכל סוג של מחפש. ניתן למצוא עבודות בטבע – עבודה בחוות, רעיית צאן ובקר, חקלאות ועוד. עבור מי שמעוניין בעבודה מעט יותר "ממוזגת", יכול למצוא את מבוקשו בקניונים (כלומר, עבודות במכירה), טיפול בילדים, חינוך, סיעוד ועוד. ישראלים מתקבלים באוסטרליה בצורה חמה ונעימה.

למה להעדיף עבודה בהולנד?
הולנד היא מדינה אירופאית פופולרית, והיא מציעה מגוון רחב של אטרקציות למבקרים בה. עקב זה, אלו שמעוניינים לעבוד בהולנד יכולים לבחור ממגוון תפקידים שונים לפי העדפותיהם האישיות. בדומה לנאמר למעלה – ניתן למצוא במסגרת עבודה בהולנד תפקידים הקשורים במידה רבה לטבע ולהנות מהנופים המרשימים של אזורי הכפר, או להתמקם באחת הערים המרכזיות ולצאת לבלות כל ערב במסיבות ופאבים אופנתיים. בגלל שמדובר במדינה אירופאית, יש לשים לב שיש דרישות מקדימות טרם ההגעה בפועל – והוצאות המחיה נחשבות כגבוהות – ולכן כדאי למצוא עבודה מראש. מי שבוחר לעבוד בהולנד, לא יצטער על הבחירה לרגע!

מהם היתרונות בעבודה בניו יורק?
מי שמחפש טבע ועבודה בה אפשר לראות שדות וצאן – לא ימצא זאת כאן. עם זאת, עבור מי שמעוניין לעבוד במסגרת עירונית בעיר שנחשבת למרכז העולם – עבודה בניו יורק תתאים לו בוודאות! מדובר בעיר עצומה בגודלה, שאת נופיה אפשר לזהות בקלות מסרטים וסדרות שכולנו מכירים. מן הסתם, רוב העבודות בניו יורק מבוססות על מכירות ועבודה במרכזים מסחריים גדולים ומפוארים – וניתן לקבל עמלות מאוד גבוהות בזכות המצב הכלכלי הטוב של המבקרים בהם. מי יודע – אולי תוך כדי עבודה תזכו לפגוש כוכב קולנוע מפורסם...


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article24078.aspx