דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר עבודה בחו"ל – איפה לעבוד?
עבודה בחו"ל – איפה לעבוד?
אריאל 19/12/11 |  צפיות: 4210

אנשים רבים בוחרים לעבוד בחו"ל בנקודות שונות בחייהם. עבור חלק מהאנשים, עבודה בחו"ל מהווה אפשרות מעולה לטייל אחרי הצבא. אחרים משלבים את זה עם תיירות. ניתן למצוא אנשים שהמטרה שלהם היא למצוא את מזלם במדינות אקזוטיות, לפתח קשרים, לחזק כישורי מכירה וסיבות רבות נוספות. ניתן לראות שלא חסרות סיבות לעבוד בחו"ל – ובמסגרת מאמר זה ננסה להמליץ אודות מספר מקומות נבחרים אותם כדאי לשקול בעת בחירת מקום לעבודה בחו"ל.

עבודה באוסטרליה – על שום מה ולמה
לעבודה באוסטרליה יש מספר יתרונות מובהקים על פני עבודה במקומות אחרים. ראשית, מדובר ביבשת מדברית, עם נופים שאין כמותם בשאר העולם, תרבות ייחודית ואנשים שונים.
מכיוון שהמחיה לא יקרה, עבודה באוסטרליה נחשבת כמשתלמת במידה משמעותית ממדינות אחרות. היצע העבודה הוא מגוון וניתן למצוא עבודה מתאימה לכל סוג של מחפש. ניתן למצוא עבודות בטבע – עבודה בחוות, רעיית צאן ובקר, חקלאות ועוד. עבור מי שמעוניין בעבודה מעט יותר "ממוזגת", יכול למצוא את מבוקשו בקניונים (כלומר, עבודות במכירה), טיפול בילדים, חינוך, סיעוד ועוד. ישראלים מתקבלים באוסטרליה בצורה חמה ונעימה.

למה להעדיף עבודה בהולנד?
הולנד היא מדינה אירופאית פופולרית, והיא מציעה מגוון רחב של אטרקציות למבקרים בה. עקב זה, אלו שמעוניינים לעבוד בהולנד יכולים לבחור ממגוון תפקידים שונים לפי העדפותיהם האישיות. בדומה לנאמר למעלה – ניתן למצוא במסגרת עבודה בהולנד תפקידים הקשורים במידה רבה לטבע ולהנות מהנופים המרשימים של אזורי הכפר, או להתמקם באחת הערים המרכזיות ולצאת לבלות כל ערב במסיבות ופאבים אופנתיים. בגלל שמדובר במדינה אירופאית, יש לשים לב שיש דרישות מקדימות טרם ההגעה בפועל – והוצאות המחיה נחשבות כגבוהות – ולכן כדאי למצוא עבודה מראש. מי שבוחר לעבוד בהולנד, לא יצטער על הבחירה לרגע!

מהם היתרונות בעבודה בניו יורק?
מי שמחפש טבע ועבודה בה אפשר לראות שדות וצאן – לא ימצא זאת כאן. עם זאת, עבור מי שמעוניין לעבוד במסגרת עירונית בעיר שנחשבת למרכז העולם – עבודה בניו יורק תתאים לו בוודאות! מדובר בעיר עצומה בגודלה, שאת נופיה אפשר לזהות בקלות מסרטים וסדרות שכולנו מכירים. מן הסתם, רוב העבודות בניו יורק מבוססות על מכירות ועבודה במרכזים מסחריים גדולים ומפוארים – וניתן לקבל עמלות מאוד גבוהות בזכות המצב הכלכלי הטוב של המבקרים בהם. מי יודע – אולי תוך כדי עבודה תזכו לפגוש כוכב קולנוע מפורסם...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI