הכל על אתרי הכרויות
נכתב על ידי: גלי
תאריך: 03/06/12

בעולם הולך ומתרחב, כאשר מליוני אנשים מחוברים לפייסבוק מדי שנייה ומיליונים נוספים גולשים במקומות שונים באנטרנט, עולם הדייטינג עבר שינוי מרחיק לכת. אם בעבר היינו צריכים להסתמך על פגישות מקריות, שידוכים של חברים ומסגרות חברתיות שיחברו בינינו ובין בחירי ליבינו, כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לפתוח שמות משתמש אצל אתר הכרויות ולחפש את בן/בת זוגם באנטרנט. לאור זאת, אתרי ההכרויות ,שסבלו מתדמית גרועה ומשפילה למדי בשנים עברו, הפכו בשנים האחרונות לפופולריים במיוחד, וניתן למצוא בהם מאזן אנושי מוצלח במיוחד.


ישנם מגוון אתרי הכרויות ענק בימינו, ואין כמעט אדם שלא יכול למצוא את מבוקשו. ממצב של שניים-שלושה אתרים גדולים השולטים בשוק, הגענו לעשרו תאתרי נישה קטנים, וביניהם אתרי הכרויות ללסביות, לגיל השלישי, לגרושים וכן הכרויות לאקדמאים . לכן שווה לבדוק מה יש שם בחוץ, ולבחור אתר שיתן לכם את המבחר הגדול ביותר בנישה המתאימה לכם.  אז מה עושים באתר הכרויות? איך נכנסים לזה בכלל? כל זאת ועוד בכתבה הבאה.


שלב ראשון: ההרשמה.


ההרשמה לרוב כוללת כמה פרטים אישיים בלבד, כגון גיל, העדפה מינית, מגורים וכו'. תמונות לרוב אינן בגדר חובה, אך היא מומלצת מאוד, שכן אנשים ללא תמונה זוכים לרוב להרבה פחות פניות, ומתעורר חשד לגבי זהותם. ברוב האתרי םההרשמה היא חינם, אך השימוש בחלקים שוני של האתר לאחר ההרשמה עולה כסף. לאחר ההרשמה הראשונית תקבלו מייל שיאשר את הרשמותכם לאתר, ויבקש מכם להכנס לאתר ולהתחיל את חיפושכם.


שלב שני: החיפוש

ברוב אתרי הכרויות יש מנוע חיפוש שנותן תנאים רבים ומגוונים שניתן לפיהם להתאים לעצמכם שותף מושלם. תנאים אלו יכולים להיות החל מטווח גילאיים, דרך מראה חיצוני ועד גובה הכנסה ותחביבים. ככל שמכניסים יותר תנאים לחיפוש, התוצאות יהיו מצומצמות יותר ויותר ממוקדות. משמצאתם משתמש שנראה לכם מעניין, ניתן ליצור איתו קשר בהודעה פרטית מטעם המשתמש שלכם. בחלק מהמקרים ניתן לבצע שיחת צ'ט עם האדם, עם אודיו או ווידיאו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29589.aspx